Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Değerli yorumlariniz için Tesekkur ederim Allah Razı olsun
    Bu trafik sigortası zorunlu olan sigorta değilmi?? Birde ilk aracim olacağı için biraz fazla olur diyorlar
    Plaka pul mtv vs. ücretleri ne kadar oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Fat!h33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli yorumlariniz için Tesekkur ederim Allah Razı olsun
    Bu trafik sigortası zorunlu olan sigorta değilmi?? Birde ilk aracim olacağı için biraz fazla olur diyorlar
    Plaka pul mtv vs. ücretleri ne kadar oluyor
    yaşadığın ile göre değişir. İsyanbuldaysan enaz 400 tl. Ekipman için bütçen nedir?
    Kask mt revenge.
    mont rev it veya venom.
    eldivenin deri ve üstü korumalı olsun.
    dizlik scoyco modelleri.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşadığın ile göre değişir. İsyanbuldaysan enaz 400 tl. Ekipman için bütçen nedir?
    Kask mt revenge.
    mont rev it veya venom.
    eldivenin deri ve üstü korumalı olsun.
    dizlik scoyco modelleri.
    Aslında ilk kez motor alacağım için biraz yanlış yapmışım önce motor bütçesini ayarlayaym dedim bir baktım ki elimde ekipman için para kalmadı ustelik daha plaka vs alamadım siparişi verdim bekliyorum siz minimum bütçe ile neler takviye etmeliyim onu anlatirsaniz sevinirim
    Aslında güvenlik yönünden endişelerim de var disk kilidi mi iş görür güvenlik yönünde

Motosikleti
    CBR 125R
    Aslında ilk kez motor alacağım için biraz yanlış yapmışım önce motor bütçesini ayarlayaym dedim bir baktım ki elimde ekipman için para kalmadı ustelik daha plaka vs alamadım siparişi verdim bekliyorum siz minimum bütçe ile neler takviye etmeliyim onu anlatirsaniz sevinirim
    Aslında güvenlik yönünden endişelerim de var disk kilidi mi iş görür güvenlik yönünde
    Alarmlı disk kilidi ve mutlaka zincir kilit. Zincir kilit alamasan bile normal bir zincir ve asma kilit al. Gece dışarı bırakma otoparkla falan anlaş ayda 70-80 tl 7-8bin tlnin gitmesinden iyidir.
    Ekipmanı yazayım:
    Mt revenge kask yaklaşık 300 tl
    Scoyco ayağa geçirmeli dizlik 100 tl veya venomun dizliği(ki hiç önermem lastikleri rahatsız ediyor.)
    Deri kışlık eldiven(4riders veya scoyco)
    Venom mont.

hangi şehirdesin? cbr 125 kullanıcısı olarak tanışmak isterim. Motor sıfır mı? değilse model km ve fiyatını yazabilir misin?

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Mersinliyim Adana da çalışıyorum Daha yeni aldım Cbr yı hatta elime geçmedi bile bayi fabrikada bize ait var ha geldi ha gelecek diyor inş. Yarın gelir

cbr 125 için ön ve arka padoks standı kullanan var mı ? varsa hangi model daha sağlamdır sağlıklıdır bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. bide su geçirmeyen kılıf almak istiyorum. ankarada veya internet üzerinden alabileceğim önerdiğiniz bir yer var mıdır ? herkese iyi forumlar

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı klonlayn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 için ön ve arka padoks standı kullanan var mı ? varsa hangi model daha sağlamdır sağlıklıdır bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. bide su geçirmeyen kılıf almak istiyorum. ankarada veya internet üzerinden alabileceğim önerdiğiniz bir yer var mıdır ? herkese iyi forumlar
    paddockun maşaya gelen kısımları maşayı çizmesin yeter. onun dışında bildiğin demir.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Beyler İki gündür mersin Honda bayi beni oyaliyor Fabrikada bize ait var diyorlar ama ne zaman geleceğini net söylemiyorlar cuma pazar günü akşama tekrardan adanaya gitmem gerekiyor orada çalışıyorum bu hafta tedavi ve seçim dolayısı ile izin aldık ama adamlar motoru bir turlu getiremediler Hafta sonuna işlemler bitmeyecek diye tedirginim Hatta içimden bir ses bu adamlar bu hafta o motoru getirmezler diyor acayip kizginim
    Koskoca Honda bayi elimizde var diyor gidiyorum paralarını verip alıyorum ama adamlar bizi bekletip duruyor

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    Arkadaslar 2016 da kasa degisikligi yapilacak mi??

Motosikleti
    CBR 125R
    Beyler İki gündür mersin Honda bayi beni oyaliyor Fabrikada bize ait var diyorlar ama ne zaman geleceğini net söylemiyorlar cuma pazar günü akşama tekrardan adanaya gitmem gerekiyor orada çalışıyorum bu hafta tedavi ve seçim dolayısı ile izin aldık ama adamlar motoru bir turlu getiremediler Hafta sonuna işlemler bitmeyecek diye tedirginim Hatta içimden bir ses bu adamlar bu hafta o motoru getirmezler diyor acayip kizginim
    Koskoca Honda bayi elimizde var diyor gidiyorum paralarını verip alıyorum ama adamlar bizi bekletip duruyor
    gelir hocam gelir sabır koleksiyonunu yapacak değil ya bayii

Alıntı Sygnbzkrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2016 da kasa degisikligi yapilacak mi??
    sanmıyorum hiç dedikodusu yok. zaten kasa değişikliğinden kasıt cbr 250nin çift farlı modeli gelir.(gelirse tabi.)

gelir hocam gelir sabır koleksiyonunu yapacak değil ya bayii

sanmıyorum hiç dedikodusu yok. zaten kasa değişikliğinden kasıt cbr 250nin çift farlı modeli gelir.(gelirse tabi.)
    Arayip sormuştum hondayi gelicek çalışmaları yapıyoruz demişlerdi bana internette cbr150r diye aratırsanız çıkıyor

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı cbr125ins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arayip sormuştum hondayi gelicek çalışmaları yapıyoruz demişlerdi bana internette cbr150r diye aratırsanız çıkıyor
    cbr 150yi biliyorum tek farlı modelde de hindistanda vardı ama bize gelmemişti bakacağız artık.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Hocam sıfır almaktan vaz geçtim büyük ihtimal 2.el alacağım

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    umarım çift farlı gelir

Motosikleti
    CBR 125R
    Hocam sıfır almaktan vaz geçtim büyük ihtimal 2.el alacağım
    En iyisini yaparsın.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    En iyisini yaparsın.
    Hocam düşündüğüm iki motor var
    1.Cbr 125R 2011 model 4bin Km 7000 TL
    2.Cbr 250R 2012 model 20bin Km 9000 TL
    Sizce hangisi ikiside kozmetik bakımdan iyi gibi yarın ikisinide ustaya gösterip Sağlam ise tercih yapacağım sizce hangisi
    Aşağı yukarı 2 yıl kullanıp satmayı düşünüyorum satarken de sıkıntı olmaması ve fazla değer kaybetmeden satabilmek benim için önemli
    Bu arada ilginiz alakaniz ve çok samimi bir şekilde yardımcı olduğunuz için minnettarm

Motosikleti
    KYMCO Agility 125
    Herkes hemen nereye kayboluyor yaw

Motosikleti
    CBR 125R
    Hocam düşündüğüm iki motor var
    1.Cbr 125R 2011 model 4bin Km 7000 TL
    2.Cbr 250R 2012 model 20bin Km 9000 TL
    Sizce hangisi ikiside kozmetik bakımdan iyi gibi yarın ikisinide ustaya gösterip Sağlam ise tercih yapacağım sizce hangisi
    Aşağı yukarı 2 yıl kullanıp satmayı düşünüyorum satarken de sıkıntı olmaması ve fazla değer kaybetmeden satabilmek benim için önemli
    Bu arada ilginiz alakaniz ve çok samimi bir şekilde yardımcı olduğunuz için minnettarm
    Rica ederim uslubunuzdan dolayı ben de teşekkür ederim.
    -2011 model 4bin orjinal km değildir muhtemelen. ayrıca 7bine 2013 model bile bulursun. dış görünüşe aldanma motorlarda.
    -cbr 250 20bine gelmiş zincir, balata gibi ağır bakımlar isteyecektir 9binden pahalıya gelir ama 125ten çok çok farklı bir motor sonraki motorum olacak ordan biliyorum uzun yolda ve ara hızlanmalarda hiç sorun yaşatmaz. Trafik tecrüben yoksa tehlikeli olur tabi senin için.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Hocam 4bin kmdeki Cbr 125R aldım ustalara baktirdim km orijinal diyorlar Kmnin oynanmış olduğunu bizim anlamamiz mümkün değil galiba Ama ustalarda orijinal dedi
    Malatya CBR bunu beğendi.

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Hocam 4bin kmdeki Cbr 125R aldım ustalara baktirdim km orijinal diyorlar Kmnin oynanmış olduğunu bizim anlamamiz mümkün değil galiba Ama ustalarda orijinal dedi
    tekerin durumuna bak ustam 4bin km yapmış gibi mi 14bin km yapmış gibi mi balatalara bak 4bin yapmış gibi mi 14bin yapmış gibi mi
    ayaklıklara bak çok mu yıpranmış yoksa yeni gibi mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler