Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Merhaba arkadaslar ben motor kullanmaya yeni baslıyorum cbr 125 r almayı düsünüyorum sormak istediğim bir iki sey var
    1, İkinçi el almayı düsünüyorum ikinci el icin 3000 km olan bir motor iyimidir.
    2, söylediğim gibi hiç kullanmadım ama kursta eyitim alıcam cok zorlanırmıyım
    3, istanbulda hangi aya kadar motora biniyorsunuz yada kısında motora binen varmı
    cok teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    1)tahmınen ıyıdır kazası fln yoksa ve ekstra bı para ıstenmıyosa(ben 4.800 ısteyen gormustum) alınır
    2)zorlanmassın bı kac gun trafıge cıkma calıs kenarlarda kuytularda ogrenırsın ııce
    3)ben gecen sene her ay bındım dıyebılırım tabı delı yagmurda veya karda asla zorunda olmadıkca bınmedım o ayrı...

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    praetorian tesekkürler bende bir an önce almak istiyorum aşağıdaki linkte 100 mk de var 4000 ylt istiyor ben anlamadım bu motorlarda bir sorun falan yok dimi cünkü 750 km bile satan var anlamadım bende niye satıyorlar ya allah allah

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=399&AdId=2585483

Motosikleti
    yok
    bence ınsanlar bu aletın kapasıtelerını anlamadan alıolar yada paraları bolyanı sonucta 125cc bellı kapasıtesı var..ama bence super alet tam ıstedıgım gıbı ekonomık yeterlı suratı var ve şık..lastıklerı bence ınce olmasına ragmen bence gayet yeterlı duruo..bana gore cep canavarı

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    bencede cok sık bir motor bu bende arastırıyorum iste almaya calısıcam en kısa zamanda cok tesekkür ederim praetorian yakınlarınızda birileri varsa satan ikinci el görüsmek isterim.

gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benden de bi kaç eksoz

bütün yazıları okudum göremedim inşallah daha önce aynı fotolar konulmamıştır..

umarım beğenirsiniz...
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

Motosikleti
    yok
    abı eksozlar guselde cok pahalı..bende su lastıklerı kırmızı yada turuncu serıt cekmeyı dusunuorum..bıde yıne baska bı cbr resmınde gormustum arka stoplar degısmıstı cok guseldı bulsam bende degıstırırım..

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    reis leo vincı olan egsoz harbı cok guzel durmus makınada bunun performans ve fıyatını yazarsan sevınırız

yuceinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    neoluyo burda

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Bende sonunda bi ev arkadaşı buldum ve motor almak için sanırım yeterli finansmana yakında sahip olacam. Konusunda uzman bi motorcu usta ile baya sohbet ettim, 125 cbr için bana 2.el almamı tavsiye etti, eğer 0 km alacaksam hyosung 250 gtr yi önerdi, bende henüz tam karar veremedim, aklımda derbi 125 de var, ama fiyatlarıda aklımda, biraz tuzlular. Ne yapmalıyım, düşünmekten deliye dönecem. Bide şu A2 ehliyeti almak ne kadar zaman sürüyor? Bundan 3 yıl önce B sınıfı ehliyetimi bütün sınavları geçtiğim halde 6 ayda aldım. İnşallah buda öyle uzun sürmez.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    arkadaşlar ben de bugün teslim aldım cbr 125 i. Bir de merak ettiğim bir şey var.Yıldız Teknik Üniversitesi'nde bir cbr repsol var.Sahibi acaba buralarda mı?Geçen gün gördüm eğer burdaysa tanışmak isterim.

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Bende sonunda bi ev arkadaşı buldum ve motor almak için sanırım yeterli finansmana yakında sahip olacam. Konusunda uzman bi motorcu usta ile baya sohbet ettim, 125 cbr için bana 2.el almamı tavsiye etti, eğer 0 km alacaksam hyosung 250 gtr yi önerdi, bende henüz tam karar veremedim, aklımda derbi 125 de var, ama fiyatlarıda aklımda, biraz tuzlular. Ne yapmalıyım, düşünmekten deliye dönecem. Bide şu A2 ehliyeti almak ne kadar zaman sürüyor? Bundan 3 yıl önce B sınıfı ehliyetimi bütün sınavları geçtiğim halde 6 ayda aldım. İnşallah buda öyle uzun sürmez.
    3 ay sürüyo..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    yok
    abı yakında ytude bıtane daha repsol gorucen bıraz kavrayayım su ısıevet bende merak etmıstım ytudekı repsolun sahıbını cumartesı gunlerıde gelıo demekkı ya bırıncı sınıf yada ıngılızce alan bırı..sen hangı bolumdesın tronıc

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bu aletle 2 kişi uzun yol yapan var mı? Ortalama ne hızlarda gidilebiliyor? Rodaj bitmeden maksimum kaç km/h sürat yapıyorsunuz?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    yok
    ben en fazla 80km e cıktım..ama daha 87 km deyanı cevabı ben veremem..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    1)tahmınen ıyıdır kazası fln yoksa ve ekstra bı para ıstenmıyosa(ben 4.800 ısteyen gormustum) alınır
    Baba motorun 0'ı zaten 4.750 ytl

Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    abi şu son resimdeki eleman yani repsolde stopie yapan fotoda eleman freni tamamen sıkmış.. ve tüm parmaklarıyla nasıl yapmış onu bea biz onu iki parmakla dokunuyos yetiyo.. ..

bu arada hasan hoca video güzelde sadece gidip gelmişsin bea... birde filmin sonuna doğru eleman bağırıyo ya "geliyoorr geliyoorrrr HONDA CE BE RE geliyorrrr" diye.. koptum bea.. geçen bende lastik yakmıştım onu atayım..

güzel video eline-motoruna sağlık..
    Koy abi sende artık videoyuda izleyelim

Motosikleti
    yok
    abı ıste ozellık orda adam sıfır 4700 olan motora 4800 ıstıodu..yanlıs hatırlamıosam lastıklerı kalınlastırmıs tankpad almıs bıde bursamura eksoz takmıstı.. bıde bu var bunu sımdı buldum

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/!MaazaDetail.DoIt?MaazaId=36414&AdId=2528968

CBR125_ERZİNCANLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R yakın çok yakın
    selam Arkadaşlar nasılsınız ben burdayım haberiniz olsun dikkatli kullanın saygılar şuayip..

ishaknergiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ya arkadaşlar cbr 125 e küçük diyenlere gıcık oluyorum ya siz manyakmısınız cbr ı titanla ybr le bi karşılaştırın bu onların yanında 600cc gibi küçük bununun neresi ya beni caddede görenler hep 600 cc zannediyo valla ne dersiniz deyin bu motorun hassosu

Motosikleti
    yok
    tamamda bıze nıe kızdın onu anlamadım?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler