Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...
    Saol ramazan usta amin Seninde motorun hayırlı olsun, yeni alan arkadaşlarında motoru hayırlı uğurlu olsun...

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Acalır kapanır plakalık taktirmayi dusunuyorumda sizce motora nasil gider tipsizleşirmi yoksa iymi durur sinyal aparatli 50 lira diyor fiyati

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acalır kapanır plakalık taktirmayi dusunuyorumda sizce motora nasil gider tipsizleşirmi yoksa iymi durur sinyal aparatli 50 lira diyor fiyati
    Kardeşim bence motorun orjinaliyle hiç oynama böyle geayet güzel..

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim allah kimseye kaza bela göstermesin.Trafikte dengesizler çok fazla motor kullanırken 4 gözümü açıyorum.Motorda ufak tefek modifikasyonlar yapıcam zenon tank pad gibi jant şeridini beyaz düşünüyorum sizce nasıl olur
    dediğin doğru trafikte hayvan çok hele istanbulda bende forumdaki imzamı onlara adadım bu yüzden

bizim motorlarda tank padin flan bi katkısı olmuyor ama tabiki takarsan iyi olur jant şeridinin beyaz olması başarılı bi düşünce yakışacağını düşünüyorum pek yaygın değil ama seninkinede yakışır bende kesik beyaz var

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:36 ----------

valla dostum ben aldığımda flexi plaka vardı polis flan sıkıntı çıkarıyor diye araştırdım yakışır 45 tl plakalık 99lırada carbon kaplama 2 arka sinyal az bide işçilik vererek başarılı olur şeklende güzel durur, lastikler ince olduğu için orjinal plakalık komple kapatıyor arkadan bakıldında ama kaldırdığın an biraz daha kaslı görüntü veriyor şahsen benim düşüncem

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

Eyvallah kardeşim allah kimseye kaza bela göstermesin.Trafikte dengesizler çok fazla motor kullanırken 4 gözümü açıyorum.Motorda ufak tefek modifikasyonlar yapıcam zenon tank pad gibi jant şeridini beyaz düşünüyorum sizce nasıl olur

http://m1310.hizliresim.com/1g/7/tc66g.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:52 ----------

No_MerCy_ ve mhmtesk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Bu renge hastayım ama 2013 modellerde yok malesef... Hocam koruma takozunu kaça taktırdınız? Bide jant şeridini kendim çekebilirmiyim?

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Biraz sıkıntlıymıs dediğiniz gbi orjinalligini bozmaya gerek yok bu hafta sonu on câma Carbon veya flim cektirecegim güzel durur diye tahmin ediyorum şeriti çekmek pek zor bişedegil biraz ugraştiriyor ve zamanini aliyor ben kendim çektim şahsen

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak burda kayıt edilmişini buldum ;) benim ki bunun aynısı 780 lik olsa gerek, 800 luk olan full carbon kaplama

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

www.youtube.com/watch?v=2UJUlz0p3-s

ilk attığımda link çıkmadı cbr 125 tiger yazınca sağ olsun bi arkadaş yüklemiş video bende hafta sonu takrardan kayıt etmeye çalışıcam ama yükleme durumlarında pek bilgim yok :(

motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun iyi günlerde kullansın

sipariş geçtim tri 780 2 - 3 güne gelir artık bakalım hayırlısı dayanamadık :D

birde senin arka lastik kalın faydası zararı gördün mü hiç hızı falan etkiler mi

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Bu renge hastayım ama 2013 modellerde yok malesef... Hocam koruma takozunu kaça taktırdınız? Bide jant şeridini kendim çekebilirmiyim?
    valla reis aldığımda hepsi tamı tamına üzerindeydi koruma takozları 60/den başlıyor uzayıp gidiyor ...

bende bu rengin hastasıyım neredeyse almaktan vazgeçiyordum sonra denk geldi kısmetimizde binmek varmış aldık büyük bir ihtimalle büyütmek istesem dahi bu ilelebet kalır ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Biraz sıkıntlıymıs dediğiniz gbi orjinalligini bozmaya gerek yok bu hafta sonu on câma Carbon veya flim cektirecegim güzel durur diye tahmin ediyorum şeriti çekmek pek zor bişedegil biraz ugraştiriyor ve zamanini aliyor ben kendim çektim şahsen
    ya ben 99 tl yazmışım yanlış olmuş 9 tl ikili takım alınıyor 45+9 artı işçilik (70/80arası maliyet alır taktırmak, görüntüsü orjinal halinden iyi durur bence )

jant şeridini matbaacılardan uygun fiyata temin ediliyor diye biliyorum ön cam için de carbon kaplama yaparsan daha kalite durur

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sipariş geçtim tri 780 2 - 3 güne gelir artık bakalım hayırlısı dayanamadık :D

birde senin arka lastik kalın faydası zararı gördün mü hiç hızı falan etkiler mi
    merak etme beğenirsin link göndermiştim seyredebildinmi
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    merak etme beğenirsin link göndermiştim seyredebildinmi
    evet biliyordum o videoyu aşırı bi tok ses güzel hayırlısı :D

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    1732 . sayfada arkadaşlarımız güzel örenkeleri var cam filmi ile alakalı, kırmızı olanınki carbon diğeri ise düz film. İkiside hoş, gerçi bizim motorlarada ne yapsan yakışıyor yurdumum arabası tofoş gibi mübarekler

Barrow

dostum merak etme cillop gibi olur duyduğun sesden iyi olur kötü olmaz merak etme hadi şimdiden hayırlı olsun resimlerinide bekliyoruz bende hafta sonu çıkınca yeni foto çekeyim ilk aldığımdaki fotolar hala

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Kırmızı ya carbon muhtiş gitmiş ya bende Carbon cektirecegim heralde barrow eğer egzozun sesini begenirsen tavsiyelerini bekliyorum bende kisa bi sure icinde taktirmayi dusunuyorum

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Kırmızı ya carbon muhtiş gitmiş ya bende Carbon cektirecegim heralde barrow eğer egzozun sesini begenirsen tavsiyelerini bekliyorum bende kisa bi sure icinde taktirmayi dusunuyorum
    Sonradan söktüm ben o karbonları sıkıntıdan

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Cok tesekkur ederim...

Satici ile anlastiktan sonra izlenecek seyler hakkinda da pek bir sey bilmiyorum.
    Sanirim satici ile notere gidip araci uzerime alicam ve satici ile iliskim bu dakikadan sonra kesilecek oyle degil mi?
    Daha sonra vergi dairesine gidip borcu yoktur belgesi ile diger islemleri devam ettiricem?

Bir bilenin "evet kardesim aynen boyle oluyor" demesine ihtiyacim var sanirim. simdiden tesekkurler

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Borcu varsa zaten noter devir işlemini tamamlamaz. Satıcı borcu yoktur kağıdı çıkarsın yinede. Vergi dairesinden ücretsiz veriyorlar zaten. 1 dk sürmez. Sende ruhsat bilgilerinden internet vergi dairesi üzerinde kontrol edebilirsin borcunu harcını.

Notere gidip devir işlemini bitiriyorsun. Noter sana bir belge veriyor. O belge ile ister ilgili trafik müdürlüğünden alırsın ruhsatını, istersen adresine gönderirler.
    Kararlı olan her şey, şartlara rağmen doğar...

Nietzsche

Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    dostum satıcıya borçlarını öde sonra buluşalım diyorsun çünkü borcu var ise satış esnasında çıkıyor ve satış olmuyor satış noterde bittikten sonra daha önceki döneme ait borcu varsa ben muhattabı değilim diye vergi dairesine noterde yapılan satış sözleşmesini götürüyorsun bu kadar şimdiden hayırlı olsun ...

Motosikleti
    Barrow

dostum merak etme cillop gibi olur duyduğun sesden iyi olur kötü olmaz merak etme hadi şimdiden hayırlı olsun resimlerinide bekliyoruz bende hafta sonu çıkınca yeni foto çekeyim ilk aldığımdaki fotolar hala
    bakalım bir gelsinde takma işlemini yapalım fotoğrafları yüklerim

---

abdurahman takınca ilk işim burda paylaşmak olur sesini vs benim tercih ettiğim tiger tri 780 C&T ile aynı egzoz

birde tiger rs-780 var

ses olarak tiger tri 780 bu
    http://www.youtube.com/watch?v=2UJUlz0p3-s

rs 780 de bu
    http://www.youtube.com/watch?v=-cP8HsT54aM

Motosikleti
    honda cbr 250 r
    Ne yapdin öyle sen yazık etmişin hem carbonu sökunce iz bırakmiyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:31 ----------

İyisini secmisin senin aldigin tiger tri 780 C&T in sesi daha güzel ve hos tipide hayırlısı olsun

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Universiteden kalma ogrenci kredisi borcum var. Devlet baba sagolsun hesabimdaki paranin bi kismina e-haciz bile koymustu. Simdi motoru uzerime alirken ya da daha sonrasinda herhangi bir sorun cikar mi acaba, bi bilgisi olan var mi?

Hayırlı olsun Ocak ayını ilk haftası bende alım ben Manavgat'ta ikamet etmekteyim motordan memnunumuzun ilk izlenimlerin nasıl bir de motoru hangi bayiden aldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 87 kullanıcı var. (0 üye ve 87 misafir)

Bu Konudaki Etiketler