Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Honda cbr 125 r 2013 model 200km de beyaz renk daha 2 aylık tertemiz motor. 6500 tl edermi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 125 r 2013 model 200km de beyaz renk daha 2 aylık tertemiz motor. 6500 tl edermi ?
    Eder. Sıfırı 7380 tl plaka işlemleri hepsi 7700 bulur. Kırmızı renk alın bence daha kaslı gösteriyor

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eder hatta uygun demek yanlış olmaz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Arkadaşlar iyi günler kısmetse 2 gün sonra bnde cbr altıma cekiyorum geçenlerde de zaten yazmıştım ama daha temizini 6000 tl ye buldum 700 km yatma düşme yok 2013 model nasıl sizce

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi günler kısmetse 2 gün sonra bnde cbr altıma cekiyorum geçenlerde de zaten yazmıştım ama daha temizini 6000 tl ye buldum 700 km yatma düşme yok 2013 model nasıl sizce
    süper ötesi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Honda cbr125
    Merhabalar bir kaç parça için tahmini fiyat soracagim ve de mumkunse Maslak Sanayide bildiginiz uygun bir servis var mi onu sormak istiyorum. Sağ ayna , ve fren elcıği ve de sağ sinyal ilk asamada gereken parçalar.önerileriniz icin simdiden tesekkurler

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eder. Sıfırı 7380 tl plaka işlemleri hepsi 7700 bulur. Kırmızı renk alın bence daha kaslı gösteriyor
    Ikinci el alinca sigorta ve alimsatim icin para odemessen ayri tabi aradaki fark 150 lira sifirla ikinci elin hatta ben alirken 6000 den asaa ikinci el yoktu sadece 500 lira daha ekliyip sifir i aldim 150 ruhsat 650 yanii bayi indirimi ayri tabi
    www.erkakurye.com

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ocak ayının ilk haftası cbr 125r almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz uzun soluklu gezilerde kullanılabilinirmi genellikle tek kisi binicem en merak ettiğim konu haralet durumu nedir ve fan acma durumu nedir

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı okan-olcay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ocak ayının ilk haftası cbr 125r almayı düşünüyorum kullananlar memnun musunuz uzun soluklu gezilerde kullanılabilinirmi genellikle tek kisi binicem en merak ettiğim konu haralet durumu nedir ve fan acma durumu nedir
    ramazan bayramında kastamonu taşköprü ve köyünden depo doluyken bir çıktım 4 saate yakın gaz kesmeden 100 altına düşürmeden düşsede 130 140 yaptıgım yerlerde oldu hararet asla boluda tüneli çıkınca dinlenme tesisinde ihtiyac ve benzin molası 15 dakika ve istanbul ev başkada mola yok 600 km 75 tl benzin o kadar basmama karşın 100 ve 140 arası yolun durumuna baglı olarak gidiyor yokuşlarda 90 çok dik olursa inişlerde de 145 i buluyor su sogutmalı oldugu için şişme derdi yok hararet 3 çizgiden hiç şaşmadı

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Beyler size msj attıktan yarım saat sonra motoru üstüme aldım, noterde işlemleri halletim.Resimleri yükliyecem nasıl atıyoruz bi tüyo verin Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.Amin.

Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende antalyadayım dediğin motor için bugün yola çıkıcaktım sonra uğraşmak istemedim. bide dediğin motor 2012 model bu yüzden vazgeçtim.ama fiyat olarak gayet iyi. göstermeden kesinlikle alma hakkında hayırlısı olsun.. özelden msj at plakasını yolliyim...

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Arkadaşlar 2013 model 3000de 6000tl nasıl?

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    motoruma xenon far takmak istiyorum bildigim kadariyla 8000 6000 gibi volt u mu ne oluyor orasini bilmiyorumda benim motora iyi durucagini tahmin ediyorum takan varsa aramizda önerinizi bekliyorum şu şunu tak şunu al gibisinden

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı hondacbrabii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoruma xenon far takmak istiyorum bildigim kadariyla 8000 6000 gibi volt u mu ne oluyor orasini bilmiyorumda benim motora iyi durucagini tahmin ediyorum takan varsa aramizda önerinizi bekliyorum şu şunu tak şunu al gibisinden
    Farın sistemini değiştirmek yani mercekli hale getirmek gerekiyor ki bunu yapsanız bile akü yetmeye bilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı okan-olcay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fanı açmak için çok zorlamak gerekiyor birde cbr 125r daha çok şehir içi kullanıma müsait bir motosiklet

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Herkese merhabalar, bu uzun sürderi takip edip bolca bilgi edindiğim motorsikler.net'teki ilk mesajım

Simdiye kadar edindiğim bilgiler için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hiç bir şey bilmeyen birisi olarak teoride baya bi bilgi sahibi oldum diyebilirim.

Sormak istediğim bir şey daha var, Bursa'da motora baktırmak için hangi servise gitmeliyim ve bu bakım için servisler acaba ne kadar bir ücret istiyorlar?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı AyKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar, bu uzun sürderi takip edip bolca bilgi edindiğim motorsikler.net'teki ilk mesajım

Simdiye kadar edindiğim bilgiler için tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hiç bir şey bilmeyen birisi olarak teoride baya bi bilgi sahibi oldum diyebilirim.

Sormak istediğim bir şey daha var, Bursa'da motora baktırmak için hangi servise gitmeliyim ve bu bakım için servisler acaba ne kadar bir ücret istiyorlar?
    Bursada Honda Yetkili Servisi DURAN KARDEŞLER var. Ben 2013 CBR 250 R mi ordan aldım. cok iyi bakım yapıldıqını arkadasım söledi. incik boncuk her yuerıne bakıolar. telefonla görüştüğümde bile bana bi cok konuda yardımcı oluyorlar.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyice taktık kafaya tiger i seninki de tri-780 galiba rica etsem bir video çeker misin yanıltıcı olsun farketmez az da olsa duyalım :D
    bak burda kayıt edilmişini buldum ;) benim ki bunun aynısı 780 lik olsa gerek, 800 luk olan full carbon kaplama

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:43 ----------

Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyice taktık kafaya tiger i seninki de tri-780 galiba rica etsem bir video çeker misin yanıltıcı olsun farketmez az da olsa duyalım :D
    www.youtube.com/watch?v=2UJUlz0p3-s

ilk attığımda link çıkmadı cbr 125 tiger yazınca sağ olsun bi arkadaş yüklemiş video bende hafta sonu takrardan kayıt etmeye çalışıcam ama yükleme durumlarında pek bilgim yok :(

motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun iyi günlerde kullansın
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Resimler geldi

C&T ve mhmtesk bunu beğendiler.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    hadi allah kaza bela vermesin güle güle kulan kaskında yakıyo
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Merhaba arkadaşlar tvs apache ve cbr125 arasinda arasinda gitgel yasiyorum ama gonlum servis yedek parca acisindan cbr kayiyo yalniz aklimda soyle bi soru var isim geregi motora topcase takmam lazim oluyo sizce uygun kacarmi yada forumda takan varmidir herkese kazasiz surusler

Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi allah kaza bela vermesin güle güle kulan kaskında yakıyo
    Eyvallah kardeşim allah kimseye kaza bela göstermesin.Trafikte dengesizler çok fazla motor kullanırken 4 gözümü açıyorum.Motorda ufak tefek modifikasyonlar yapıcam zenon tank pad gibi jant şeridini beyaz düşünüyorum sizce nasıl olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler