Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Ya arkadaşlar alamıyorum.. motorumu caaanım cbr mi alamıyorum.. Para yok.. bi devre mülk var yalova armıtlu da.. satsak alcaz.. babam dedi ki para yok nasıl alayım (öğrenci olmak ne kötü bea.. hala baba eline bakıyos :( ) dedi ki devre mülkü sat yarın alırım sana motoru.. devre mülk almak isteyen var mı arkadaşlar.. 11000 ytl olup deniz manzaralı kaplıcalı açık kapalı havuzu olan at çifliği olan (ki gidip ata binebiliyosunuz beleşe) bi sürü etkinliği olan, alış veriş merkezi olan bi tatil köyü.. hadi be abilerim biriniz alsın da bu gariban poposu da bi motor koltuğu görsün ))
    Akıllı Adam Aklını Kullanır. Daha Akıllı Adam Başkalarının da Aklını Kullanır..! ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi şu son resimdeki eleman yani repsolde stopie yapan fotoda eleman freni tamamen sıkmış.. ve tüm parmaklarıyla nasıl yapmış onu bea biz onu iki parmakla dokunuyos yetiyo.. ..

bu arada hasan hoca video güzelde sadece gidip gelmişsin bea... birde filmin sonuna doğru eleman bağırıyo ya "geliyoorr geliyoorrrr HONDA CE BE RE geliyorrrr" diye.. koptum bea.. geçen bende lastik yakmıştım onu atayım..

güzel video eline-motoruna sağlık..
    CBR 600F Honda,

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    beyler ya komık olcak emınım ama sankı benzın depomu kapatmayı beceremedım..ufak bı bosluk gozukuo anahtarla ıtıp kıtleyınce..??walla bılıorum hepınız gulumsıceksınız hatta kopacaksınız(kı ben ole yapardım) ama geceden berı aklıma takıldı..

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    abi bunlar ne güzel motorlar yaw mükemmel olmuş resimleri koyan arkadaşım ellerine sağlık
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

CBR125_ERZİNCANLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R yakın çok yakın
    arkadaşlar ben alamıyorum çok üzgünüm şu günlerde moralim sıfır bir umudum vardı oda yok oldu ama yinede size söz veriyorum 3 sene sonrada olsa alacağım bana dua edin aklıma mukayyet olayım kafayı sıyıracağım valla şu 1 ay içinde alacaktım işler ters gittii.ben nasıl duracağım şimdi cbr siz söyleyin bana teselli edin beni nolur allah bana sabır sizlerede kazasız belasız sürüşler versin..AMİNNNN
    ......ALLAHA EMANET OLUN ..... HASANCIM BENİ SEN YİNEDE KAYDET ŞURAYA NASIL OLSA BİRGÜN ARANIZA KATILACAĞIM..SÖZZZZZZZ..

Motosikleti
    yok
    abıcım hayat bu bellı olmaz..en guselıne kavusursun ısallah bı gun..sabreden dervıs muradına ermıs dıyerek bu anlamlı konusmamı bıtırıorum

Motosikleti
    abi bırak belki hayırlısı böyleymiş ... üzülme o kadar inşallah en yakın zamanda allah sana daha güzelini nasip eder sen herzaman bizim cbrci kardeşimizsin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş bozma moralini be bak bizde alamıyoruz işler yolunda gitmedi ama nasip kısmet işi birazda bu işler umudu kaybetmemek lazım..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Dün motoru teslim aldım

İlk izlenimlerim şu şekilde : 1000RR dan sonra sivrisinek gibi geldi. Acayip pratik bir alet. Marş motoru o kadar sessiz ki motorun çalışıp çalışmadığını anlamıyorsunuz. 25 YTL benzin koydum depo ağzına kadar doldu. Bakalım rodajda ne kadar gidecek. Arka koltuk altında oldukça büyük bir yer var. Kocaman kilit aldım, neredeyse 10 kilo geliyor, oraya sığdı, çok şaşırdım. Alet 8000 rpm den sonra çok titremeye başlıyor, normal olduğunu düşünüyorum. Dışarıdan baktığınızda ciddi bir alet gibi gözüküyor, üzerine bindiğinizde trafikte yürüyorsunuz gibi bir his veriyor. Arkadaşlar bir ara arkadan arabayla geldi, kimse motora bakmıyor, senin karizma sıfırlandı dedi. Eh normaldir, 1000RR ile giderken herkes dönüp bakıyordu. Problem değil, 125R'ı da seviyorum. Sabah işe tekrar 1000RR ile gittim. 125R gaz kolunun oynaklığına ve aletin hafifliğine alışmışım hemen, 1000RR aynı tepkiyi vermiyor, asfaltı parçalıyor. Akşam eşimle antremanlara başlayacağız, bakalım o ne hissedecek...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    yok
    hayırlı olsun..abı sen 1000rr kullandıktan sora halıyle yuruyo gıbı hıssedıosun..bıde benı dusun gıtmeyen scooterdan sora ucuomus gıbı oldumya su depo ısıne kımse yardım etmedı hafıf bosluk kalması normalmıdır?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @praetorian
    ya su depo ısıne kımse yardım etmedı hafıf bosluk kalması normalmıdır?
    Anahtar depo kapağının üzerindeyken kapağı deponun üzerine yerleştirip aşağıya doğru elinle ittir. Anahtarın konumu değişecektir. Anahtarı çekip alabiliyorsan bir problem yok demektir. CBR125R'da depo kapağı sabit değil, arada lastik var, bu yüzden de oyanaması ve arada azıcık boşluk olması normal.

Motosikleti
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Dün motoru teslim aldım

İlk izlenimlerim şu şekilde : 1000RR dan sonra sivrisinek gibi geldi. Acayip pratik bir alet. Marş motoru o kadar sessiz ki motorun çalışıp çalışmadığını anlamıyorsunuz. 25 YTL benzin koydum depo ağzına kadar doldu. Bakalım rodajda ne kadar gidecek. Arka koltuk altında oldukça büyük bir yer var. Kocaman kilit aldım, neredeyse 10 kilo geliyor, oraya sığdı, çok şaşırdım. Alet 8000 rpm den sonra çok titremeye başlıyor, normal olduğunu düşünüyorum. Dışarıdan baktığınızda ciddi bir alet gibi gözüküyor, üzerine bindiğinizde trafikte yürüyorsunuz gibi bir his veriyor. Arkadaşlar bir ara arkadan arabayla geldi, kimse motora bakmıyor, senin karizma sıfırlandı dedi. Eh normaldir, 1000RR ile giderken herkes dönüp bakıyordu. Problem değil, 125R'ı da seviyorum. Sabah işe tekrar 1000RR ile gittim. 125R gaz kolunun oynaklığına ve aletin hafifliğine alışmışım hemen, 1000RR aynı tepkiyi vermiyor, asfaltı parçalıyor. Akşam eşimle antremanlara başlayacağız, bakalım o ne hissedecek...

hayırlı uğurlu olsun abim allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin aman yangeye dörtdörtlük bir eğitim ver nekadarda 125 cc isede malum gazı yiyince canavar kesiliyo

praetorian abi o kadar oynaması normal bizimkide öyle sana garip geliyo olabilir aradaki contadan öyle bir görüntüsü var

Motosikleti
    yok
    cep canavarineyse vıtes olayını bıraz daha kavradım..bıraz daha mutluyuz sımdı cabbarla ben

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @@hmedim
    hayırlı uğurlu olsun abim allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin aman yangeye dörtdörtlük bir eğitim ver nekadarda 125 cc isede malum gazı yiyince canavar kesiliyo
    Hehehehehheheheee Vay be demek ki değerler insandan insana göre bayağı değişiyor. Şimdilik çok zorlamıyorum makinayı, düzgün rodaj için arada dibine vuruyorum ama 1000 km bakımından sonra görecez canavarın canavarlığını

Motosikleti
    yok
    pekı depodan sora bısı daha sorcam(bıkac gun bole tahammul edersenız sevınırım ben farkettımkı vıteslerle cok oynuorum..yanı kısa mesafedede olsa 4.vıtese fln cıkıorum sora yavaslıorum zararı olurmu?

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @praetorian
    pekı depodan sora bısı daha sorcam(bıkac gun bole tahammul edersenız sevınırım ben farkettımkı vıteslerle cok oynuorum..yanı kısa mesafedede olsa 4.vıtese fln cıkıorum sora yavaslıorum zararı olurmu?
    Hiçbir şey olmaz. Düşük cc li motorlarda daha sık vites değiştirmek normaldir. önemli olan devirde doğru viteste olmak. Aletin kompresyonu bayağı iyi. Yavaşlarken bazı durumlarda vites küçültüp kontrol ettim, güzel yol tutuyor.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    12 gün kaldı motorumun gelmesine sabırsızlanıyorum yahu
    Okan ACAR

Motosikleti
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @@hmedim

Hehehehehheheheee Vay be demek ki değerler insandan insana göre bayağı değişiyor. Şimdilik çok zorlamıyorum makinayı, düzgün rodaj için arada dibine vuruyorum ama 1000 km bakımından sonra görecez canavarın canavarlığını
    walla abi ben enson işte kaza yapmadan 1 hafta ewel ilk kez bastım 125 yaptım yol bitti ve ben kalıplı bir insanım 90 kg ım ve yol müsa it olursa 135 140 bu makine yapabilir diye düşünüyorum 4. viteste 100 ü görüyo benim makine e tabi senin cbr 1000 in yanında bizimki sinek vızıltısı gibi kalıyo gücüm bukadarına yetti her nekadar ufak tefekte olsa benim van gölü canavarı gözümde

ahada benim canavar

Motosikleti
    yok
    isyerındekı bılgısayara wallpaper yaptım @hmedim kendımınkının resmını cekmedım daha o gelene kadar ıznınle kullanıorum resmı

Motosikleti
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    isyerındekı bılgısayara wallpaper yaptım @hmedim kendımınkının resmını cekmedım daha o gelene kadar ıznınle kullanıorum resmı

ne demek abi başımla beraber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler