Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    en güzelini yapmışsın sayko ghostrider

ben 1 2 video klipte gördüm aklımada geldi ama olurunu merak ediyorum arkadaki plaklıgı nebilim sinyalleri komple kaldırıp sag sol singali kırmızı stop'un içine almak plakayıda iç tarafa monte etmek mümkünmüdür daha şekil durur diye düşünüyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OrjinAli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ns 200
    Bi kaç gün içinde bende kırmızı cbr min altında kırmızı renk ışık yapmayı planlıyorum eğer düşündüğüm gibi olursa mükemmel olacak. sizede anlatırım nasıl yaptığımı.

önceden yapan varmı arkadaşlar varsa o bana yardımcı olsun

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzelini yapmışsın sayko ghostrider

ben 1 2 video klipte gördüm aklımada geldi ama olurunu merak ediyorum arkadaki plaklıgı nebilim sinyalleri komple kaldırıp sag sol singali kırmızı stop'un içine almak plakayıda iç tarafa monte etmek mümkünmüdür daha şekil durur diye düşünüyorum..
    Onu ben de düşündüm ama o biraz zor bir olay. Siyalli arka stop lambası ebay'da bile yok ne yazıkki , getirtmek gerek. Plakaya gelince , plakalığı kaldıramazsın , ancak daha küçük birşey uydurabilirsin , tabi plakayı da küçültürsen hoş durur...
    Bu arada beyaz far nasıl duruyor bir resim veya video gösterirmisiniz, düşündüm ben de ama cesaret edemiyorum... Xenon mu taksam Ama geçiş motoru için fazla yaw
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Artık insanlara inanamıyorum;Bugün apartmanın içinde duran motorumun arka sinyallerinin ikisi birden çalındı. tek bir sinyalin fiyatı 137 ytl olunca bende geçici olarak orjinal olmayan bir sinyal aldım tabi arka ön farklı oldu. Sorum şu sinyal konusuyla ilgili bütçeyi o kadar yormayacak bir çözüm söyleyebilir misiniz? Ya da istanbul, izmir veya antalya'da yan sanayii ürünleri (replica, sahte ama aynı) satan bir yer bilen var mı? Son sorum da şu alarmlar hakkında yardımcı olursanız da sevinirim. Elektrik garantisinin bozulacağını biliyorum ama iyi bir alarm arıyorum yine de... Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Sevgilerle...

yakamoz_072002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 büyüdü 600 f oldu gerisi yalan OLDU
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu ben de düşündüm ama o biraz zor bir olay. Siyalli arka stop lambası ebay'da bile yok ne yazıkki , getirtmek gerek. Plakaya gelince , plakalığı kaldıramazsın , ancak daha küçük birşey uydurabilirsin , tabi plakayı da küçültürsen hoş durur...
    Bu arada beyaz far nasıl duruyor bir resim veya video gösterirmisiniz, düşündüm ben de ama cesaret edemiyorum... Xenon mu taksam Ama geçiş motoru için fazla yaw

bak kardeşim bu orjinal farı

buda osram h4 ıce blue farlar

buda farklı bir açı

inşallah işine yarar
    [B][I][COLOR="Blue"]4 mayıs sabahı yağmurlarla geldin hayata gözlerini açtın bizim dünyamıza ; ve diyorumki be hoşgeldin yanımıza ferah bebek[/COLOR][/I][/B]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Far ampulü bayide 8 ytl birde üstüne işçilik alıyorlar %&/()=? Gittim daha kuvvetli (civalı) ampul aldım 4 mlyon falandı. Kendim söktüm taktım. 2 tane daha kuvvetli ampulü değiştirmek bana 8 liraya patladı. Kolay gelsin...

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya normal egsozlar ole getiri saglamio tabiki
    ama yaklasik 2 beygir getirdigini gosteren grafikler var 13 beygirin yaklasik yuzde 20 si 2 3 bygir eder
    oyuzden..
    o motor icin duzenlenmis bi egsoz kotu etki yaratmaz bence
    zaten cbr cup tada leo vince kullaniliyor..
    Abi ben grafiklerini görmüştüm hatta eklemiştimde. www.cbr125.de sitesinden bakabilirsiniz orda vardı tüm eksozların CBR125'teki güç artırımını. Ama 2 3 beygir yoktu be abi benim hatırladığım 1 beygir civarıydı onun içinde o kadar para vermeye deymez 2 3 beygir olsa bile bence sen bunu hissedemezsin tamamen psikolojik Çok iyi hatırlıyorum o kadar güç artırımı yok. Ama en iyisinin leo vince olduğunu biliyorum bende baya bir araştırdım.

Bu arada devir kesici 12,000 devirde başlıyor. Fakat bu devirde motoru kullanmak yıpratır tavsiye etmiyorum ben ideal devir olarak 7,5'ü kullanıyorum o arada vites atıyorum. Tabi motor iyice ısındıktan kıvamına geldikten sonra arada sırada red-line'a yaklaşıyorum. Bazen bile bile sokuyorum ki sağır olmasın.

Bu arada bende bakımdan çıkardığım ilk gün mudanya rampasında 155 gördüm ama o süratte artık motor devir kesiciye girdi. Yani bu motorun çatlayarak yapacağı sürat 155'tir. Düz yolda 130 yapar kalır oda yatarsanız. Düz yolda ben yatarak 130-140 arası redline'a girmeden gidebiliyorum. Fakat zorlamayıda sevmiyorum.
    Okan ACAR

Teşekkür ederim yakamoz... Taksammı takmasammı kararsız kaldım... Bir de nerden bulurum osram ice blue???

@dgrmr

Ben de inanamıyorum Çok geçmiş olsun... Neyse motor duruyo en azından

Ben hep osram cool blue gördüm , ice blue göremedim...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

motor duruyor da Görkem sinyallerim yok yaaa. Bunun ucuzu ya da yakışır bir modeli yok mu sizin de bildiğiniz o da olmadı replica falan. Aslında Skyjet diye bir marka var cbr ye çok benziyor onun sinyalleri ucuz olabilir mi acaba...?

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    http://cbr125.tawaworld.de/thread.php?threadid=6977
    burda egsozlarin artilari yazio leo vince 1 ps ki oda 1.7 beygirmiydi neydi tam bilmiorum getirio
    egsoz+hava filtresi+buji iste 500 550 tutuo
    motoru degistiremezsem belki bole yapicam artikin
    bilmiorum
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

dgrmr arkadaşım hiç bilmiyorum ya ama bulursam söylerim...
    Bu arada aşık oldum arkadaşlar; şuna:

Şeffaf sinyal camı... Acaba burada bulunurmu?

Bak burada sinyaller var ama Almanya... ah bi yurt dışına çıksam... toplayıp gelicem

durun biraz sinirlendirim sizi:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CBR60...QQcmdZViewItem

Şimdi size bir ahiret sorusu... Motora Angel Eye takabilirmiyim :D

dgrmr:
    Ya da sinyalleri çıkarıp oraya böyle birşey takabilirsin:
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Honda...QQcmdZViewItem

Gorkem bu olabilir dizaynı güzel çok teşekkürler...

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar uzun bir zamandan sonra tekrar burdayım,eski dostlarımdan bazılarınıda burda görmekten çok memnun oldum(PRAETORİAN) motorumu sattım satalı hasret kaldım iki tekere inşallah kısa bir zaman sonra tekkrar aranıza katılacağım.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    600F4'ün fiyatına bak 3,500 $ yok böyle bir olay yaaa bu kadar vergi alınırmı herşeyden anasını satiyim. Bizim cbr125 aldığımız paraya adamlar 600f alıyorlar yuh artık deli olmamak elde değil ^+%&/()=?_ o kadar vergi ödüyoruz yine en boktan durumda olan ülke biziz. İnsanı ülkesinden soğutur hale geldiler......
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    slm archangel
    bekliorum ben burayi cbr 125 topici nobetcisi olmaya karar verdim)
    buralardaim ben yani..
    iyi bak kendine

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    praetorian iyi iyi topic emin ellerde gözümüz arkada kalmıyo
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    hic merak etmeyin
    buralardaiz cok sukur simdilik..

Adminlere söylesek de biraz düzenleseler topic'i. Mesela ilk mesajı başka birine versinler , yeni gelen arkadaşları da ekleyelim listeye... Yakında yeni cbr'lar da gelecek onların da resimlerini güncellemek gerek ayrıca orada neden siyah-kırmızı cbr yokkk
    Hasan arkadaş fazla girmiyor artık... Ilk mesajı devredelim lütfen sürekli takip eden birine... Isterseniz ben düzenlerim...

Resim Molasııı Resmim geldi

Bu da hepimizin hayali:

Bu da hepimizin 2. hayali: Fireblade alana yanında veriyorlarmış...

beni listeye eklemeye niyetiniz mi, vaktiniz mi yok...? bekliyorum ama...

tuncayguler14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    ARKADAŞLAR KESİNLİKLE OKUMADAN GEÇMEYİNNNNNNNNNNNNN

Dün motoru yıkattım ve tanzikli suyla uzaktan tut dedim adama oda tamam dedi ama bizim eleman yakından tuttu galiba haberiniz olsun kesinlikle tazikli suyla motor yıkatmayın,görkem yazmış biyerde zaten yıkatmayın diye aman haaa aklınızda bulunsun motorun grenajındaki renkler varya onlar yapıştımalar direk kalkıyo yerinden hemen farkettim adama dur dedim yoksa grenaj dümdüz kırmızı renk kalırdı valla neyse pek bişiy yok allahtan yani.
    :rendeer:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 91 kullanıcı var. (0 üye ve 91 misafir)

Bu Konudaki Etiketler