Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda
    biz neler gördük mü diyon pain
    Pain bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Saat 13.00 te e5 te zeytinburnu sapağından giren siyah cıbır buradan değil heralde dimi, 2 kişi ikisi de full ekipmansızdı...

Motosikleti
    cbr 2000rr
    5 dk ónce ilk kazamı yaptım, ón camurluk kırıldı orjinal fiyatı nedir serviste acil bilgisi olan yardım etsin lütfen adama fiyat vercem.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 dk ónce ilk kazamı yaptım, ón camurluk kırıldı orjinal fiyatı nedir serviste acil bilgisi olan yardım etsin lütfen adama fiyat vercem.
    Geçmiş olsun,valla servisten servise farkettiğini gördüm fiyatların.Ben güngöre 45 mi 50 miydi neydi verdim ön çamurluk siparişini.

Motorumu ilana koydum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8108730/detay/

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Eyvallah ya, iyiymiş, neyse ben adama yine fiyat vermiyim de. duran motora geri geri geldi adam ón lastigin üstüne cıktı. baya baktım diskte jantta lastikte problem yok. yarın bi baktırır camurlugu degiştirtirim, faturayı da dayıya gótürcem.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,valla servisten servise farkettiğini gördüm fiyatların.Ben güngöre 45 mi 50 miydi neydi verdim ön çamurluk siparişini.

Motorumu ilana koydum.

bari su gıdon vıdalarını ayrı sat

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bari su gıdon vıdalarını ayrı sat
    Abi sende çok zor şeyleri istiyosun Zaten samimi söyliyeyim,vidaları anahtarlar takarken hep boyasını attırdık.
    wolrath bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    saglık olsun o halde

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Aşkımla 1-2 Resim çekildim Hemen sallayım

Zippo's bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bu nedir arkadaş kaza yaptım sibop kapağı ne kadar.Sen nasılsın,nasıl oldu.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    millet kolunu bacagını kırıyo kendimi hazırlamıştım psikolojik olarak... ben de hic bisey yok ya. Dónülmez aksamın ufkunda dónmeye calışan otobüscü dayıya yol vermek icin geri gelen araba ón lastigime cıkıp camurlugu kırdı. arada bi arabalık mesafe vardı o kadar korna caldım otobüs calıyo sanmış.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Tekrar geçmiş olsun,adamın yaptığı da kaş yapayım derken göz çıkarmak:D

Motosikleti
    cbr 2000rr
    cok cok saolasın. valla halen rüya gibi góz góre góre gitti camurluk dik yokuştaydım geri de gidemedim. Allahtan lastikte jantta bisey yok. yarın ciftkurlar a bakayım inşallah ellerinde vardır, daha faturayı adama gótürcem.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    şirinevler otoseverden camurluk siparişini verdim 48 tl. 10 dk telefondaki ablayı motorun beyaz olduguna ikna etmeye calıştım, motor ne renk diyo beyaz diyom, her yeri mi beyaz? evet heryeri, nası yani bembeyaz mı? kafa mı buldu anlamadım carşamba taktırcam kısmetse.

Geçmiş olsun. Çarpan kişi ödemedi mi? Bu nasıl iş?

4,5 ay önce aynısı başıma geldi. Yol kenarında boş yer varmış, lank diye geri vites atıp üzerime çıktı. Yolda durmaya başlıyordu o sırada, dörtlüleri yakıp uyarıyor sandım. Ama geri vites lambasıymış . Adama fena bağırdım, tutanak doldurmaya başladık. Yakında hastane vardı kızım orda dedi diye bir sonraki güne bıraktık doldurma işini. Bir sonraki gün de ümraniye serviste 3 binde yağ değiştirdim, çıkışında 500 m gittim, önüme atılan araç yüzünden, kaza yapıp motorum aracın altına girmişti . O gün adam arıyor, gelebilirseniz tutanağı dolduralım şeklinde. Ben de tamam boşver, başıma daha beteri geldi, çamurluğa mı üzüleceğim diye söylenmiştim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Pardon faturayı götüreceğim demişsiniz, dikkatli okumamışım :(.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    cok üzüldüm hocam size de gecmis olsun cok cok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

cok üzüldüm hocam size de gecmis olsun cok cok. Oluyor 2 tekerde Allah beterlerinden korusun.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    bu topicteki tüm arkadaşlara bugün yine dua ettim ya. o 3 taş üstünde zincir yağlama teknigini kullandım ya harikasınız Allah razı olsun sıkılmadan ısıldayana kadar parlattım zinciri

Motosikleti
    2011 600F ABS

5 kişi favorilere eklemiş,denyonun biride abi bana 5.800 e verirmisin dedi.Tabi dedim,seni hiç görmedim hayatımda ama bana madem mesaj attın sana o fiyata veririm.Sanki babamın oğlu.Ne zaman ilan koysam moralim bozuluyo

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

5 kişi favorilere eklemiş,denyonun biride abi bana 5.800 e verirmisin dedi.Tabi dedim,seni hiç görmedim hayatımda ama bana madem mesaj attın sana o fiyata veririm.Sanki babamın oğlu.Ne zaman ilan koysam moralim bozuluyo
    aynen zippos ne zaman ilan koysam saçma tekliflerde bulunuyorlar canımı sıkıyorlar.6 bin tl diyom adam 4 bin verim diyor.üstünde aksesuar var dıyom ne varki bir egzoz var diyor.bu tür insanları öldürmek gerek.

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6857948/detay/

bizde taliplerimizi bekliyoruz 9 favori ama pek ses seda yok favorilerden

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Arkadaslar Lastik Yarılması Sonucu Büyük bi kaza geçirdim. Full Koruma Oldugu İçin benim Herhangi bişeyim Yok. Motor 2010 HRC model. Granaj & ön lastik & Ön disk Lazım Nerden uygun temin edebilirim.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)

Bu Konudaki Etiketler