Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    ne kadar tuttu =?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar tuttu =?
    135tl tuttu
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    benimde dikkatimi çekti o ilk başta ama bunu bi galeri satıyor galiba o yüzden önemsemedimi bilmiyorumki benim bulunduğum yere biraz yakın olduğu için 3,5 saat falan alanyada başka bi yerden bulsam mesela konyada yakın ama alt modelleri var getir götür işi zor bi bayan olarakk
    ,

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar 8000 bakımını GKN Motorsda yaptırdım.Sağolsun Gökhan abi çok iyi ağırladı beni.Buji,ön balata,hava filtresi değişti.Arka hidrolik azalmıştı hidrolik eklendi
    Hayırlı olsun... balata markası ve fiyatı nedir?

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Siz Honda Aşkı Nedir Bilirmisiniz? CBR125R HOndam aşkım herşeyim benım ya aşığım moturuma aşık... Arka Lastik Geldi Söktük Taktık. Jant Şeritlerinide Geçtik. Biraz Sonra Lastiği Takmaya Gideceğim Aşağıya. Jant resimlerini KOyuyorum.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun... balata markası ve fiyatı nedir?
    Honda servisinden aldı bilmiyorum.Ebc takacaktı ama siparişler gelmemiş biraz beklemem lazımdı ama bekleyemezdim ön balata bitmiş durumdaydı.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    135 cok tutmus
    ben 80 verdim buji değişmişti

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135 cok tutmus
    balata değişimi v.s var işin içinde.balataları biraz erken yemiş ekrem.ondan kaynaklı bir artış olmuş olabilir.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    135 cok tutmus
    Filtre,buji,hidrolik,balata bana çok gelmedi.servise gitseydim nazlana nazlana surat asarak motorumu daha öncede bozan ustalar bundan çok daha uzun sürede yapıcaklardı ve en kötü bunlara yine vereceğim işçilik dahil 120 olacaktı.GKN'da en azından kafamda kalan her soruyu sorup mantıklı cevap alabildiğim hoş sohbet muhabbet yapabildiğim yer.Bu durumlarda 5e 10a takılmıyorum.Servise 10 lira 20 lira için daha adımımı atmam.Para veriyoruz,adamın tribini çekiyoruz.Ulen adama manet taktırıyorum,fren manetini takamaz mı bi usta ya.Tam 1 saatte taktı maneti.Hadi o önemli değil.Bu kadar zor mu bu iş,taktıktan sonra yolda giderken ön fren kendini kitledi.Neymiş garantiymiş servismiş yerim öyle servisi.soru soruyosun surat asıyo,sanki adamdan borç para istedik.motora ne yapılıyo ediliyo ona da baktırmıyolar.motoruma scooter yağı koyan servise neden gidiyim ki ?Zincir temizleme spreyi isteyip ısrarla bana zincir yağlama spreyi veren,bu zincir yağlama dediğimde hayır temizleme diyen servise neden gidiyim ? çok basit kısa bi soru soruyorum adama,neden bu yağ şu olsa ne olur diye surat asıyo cevap vermiyo.Bugün sağolsun Gökhan abiyle yağ meselisini o kadar konuştuk ki ve çok mantıklı açıklamalar yaptı.1 senedir kafamdaki bütün soru işaretleri gitti.Uzun lafın kısası serviste paramla rezil olmaktansa 5-10 fazla verip keyfimle motorun bakımını yaptırıp yoluma bakarım.
    wolrath bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Filtre,buji,hidrolik,balata bana çok gelmedi.servise gitseydim nazlana nazlana surat asarak motorumu daha öncede bozan ustalar bundan çok daha uzun sürede yapıcaklardı ve en kötü bunlara yine vereceğim işçilik dahil 120 olacaktı.GKN'da en azından kafamda kalan her soruyu sorup mantıklı cevap alabildiğim hoş sohbet muhabbet yapabildiğim yer.Bu durumlarda 5e 10a takılmıyorum.Servise 10 lira 20 lira için daha adımımı atmam.Para veriyoruz,adamın tribini çekiyoruz.Ulen adama manet taktırıyorum,fren manetini takamaz mı bi usta ya.Tam 1 saatte taktı maneti.Hadi o önemli değil.Bu kadar zor mu bu iş,taktıktan sonra yolda giderken ön fren kendini kitledi.Neymiş garantiymiş servismiş yerim öyle servisi.soru soruyosun surat asıyo,sanki adamdan borç para istedik.motora ne yapılıyo ediliyo ona da baktırmıyolar.motoruma scooter yağı koyan servise neden gidiyim ki ?Zincir temizleme spreyi isteyip ısrarla bana zincir yağlama spreyi veren,bu zincir yağlama dediğimde hayır temizleme diyen servise neden gidiyim ? çok basit kısa bi soru soruyorum adama,neden bu yağ şu olsa ne olur diye surat asıyo cevap vermiyo.Bugün sağolsun Gökhan abiyle yağ meselisini o kadar konuştuk ki ve çok mantıklı açıklamalar yaptı.1 senedir kafamdaki bütün soru işaretleri gitti.Uzun lafın kısası serviste paramla rezil olmaktansa 5-10 fazla verip keyfimle motorun bakımını yaptırıp yoluma bakarım.
    +1 En mantıklısı
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    zaten fazlda değil,o takılan parçalar 90 tl civarı tahmin ediyorum.Serviste bir kaç saatte yaptıklarını düşünülürse ve saat başı ücrett 32tl olduğunu hesaba katarsanız maddi olarkta kar.Üstelik servis elindeki malzemeyi kullanıyor ama gkn en iyi malzemeyi kullanıyor.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    arkadaşlar motorumu ilan verdikten 1 saat sonra sattım kısmetse ve aksilik çıkmazsa yeni bi şeyler için yarın ankara da olacağım
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    ilanı baya ucuza vermiştin sen ali.km fazla boya falan var diye sanırım ucuz yazmışsın ama, millet 2010 2011 eski kasalara zaten 5.500 istiyordu
    Hayırlısı olsun diyelim kardeşim.Hayırdır ankaraya nasıl bi motor için geliyosun bakalım
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Ben doğu batı motodan aldım bakımlarını o zaman direkt GKN de mi yaptırsam ? servisi hakkında bilginiz var mı ?
    500 km olmak üzereyim zincir yağlama zamanı geldi servis kaç para ister sizce ? ben hiç uğraşmasam ilkinde en azından : )

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben doğu batı motodan aldım bakımlarını o zaman direkt GKN de mi yaptırsam ? servisi hakkında bilginiz var mı ?
    500 km olmak üzereyim zincir yağlama zamanı geldi servis kaç para ister sizce ? ben hiç uğraşmasam ilkinde en azından : )
    Ben kesinlikle genel olarak tüm servisleri kötülemiyorum.Benim yakınımda güngör motor vardı servis olarak,5000 km gittim ve lanet ettim yetkili servis denen olaydan soğudum.Ama doğu batı iyiyse git tabi neden olmasın.Ben motosiklete keyif için binen adamım.yol ihtiyaçlarımı ara sıra motorla yapıyorum.bu benim keyif işim.serviste sızlanan ustalar yerine gkn de yaptırıyorum.çokta memnunum.Hem ilgileniyo sağolsun,hemde mükemmel temiz bi işçiliği var.İnsan kendini rahat hissediyo.Dün gittiğimde bakımı yaptı,sonra motorda sağolsun bi kaç çizik gördü pasta attı çizikleri sildi.Sohbet muhabbet motosiklet hakkında konular konuşa konuşa yapıyoruz bakımı.Diyosanız ki ben motorum garantiden çıkmasını istemiyorum o zaman servise gideceksiniz.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    garanti olayının pek mantığı yok zaten ne sorun çıksa kullanıcı hatası diyecekler.adana da güvenilir bi usta bulsam bende garantiden çekerim motoru ama adam akıllı usta yok veya ben bilmiyorum.ekrem senin başına gelen bütün olayları ben adana servisinde de yaşıyorum.iyi yapmışsın salla garantiyi servisi.
    Zippo's bunu beğendi.

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    herkese selam, 2008'den bu yana severek kullandığım cıbır' ımı satıyorum. izmir'den ilgilenen arkadaşlar olursa görüşebiliriz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4405326/detay/

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı inanck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam, 2008'den bu yana severek kullandığım cıbır' ımı satıyorum. izmir'den ilgilenen arkadaşlar olursa görüşebiliriz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4405326/detay/
    Hayırlı satışlar dostum.Motor gerçekten çok diri gözüküyo iyi bakmışsın.

inanck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    çok teşekkürler hocam motorun şansı çok el değiştirmemesi. ikinci sahibiyim, 4 senedir de bende. diri de olsa artık 7 sini doldurdu, nerdeyse sünnetlik çağa gelen oğlan çocuğu yaşında. umarım forumdan birileri talip olur da yabancıya gitmez oğlumuz

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı inanck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler hocam motorun şansı çok el değiştirmemesi. ikinci sahibiyim, 4 senedir de bende. diri de olsa artık 7 sini doldurdu, nerdeyse sünnetlik çağa gelen oğlan çocuğu yaşında. umarım forumdan birileri talip olur da yabancıya gitmez oğlumuz
    Bizim insanımız motor 7 yaşında da olsa bile km en fazla 15 binde olsun ister Arayıp km çok diyenler bile çıkacaktır.Halbuki az bile.Bizde arkadaşıma repsol aldık 2006 model 28 binde.Motor çok iyi bakılmıştı.3500 e aldık.Etrafımızdaki beyin fakiri insan topluluğu söylenmeye başladı hemen 28 bindeki motora o kadar para verilir mi diye
    inanck ve Pain bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler