Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Zippo's milleti korkutmuşsun:D Söylesene 8000 bakımını artık servise güvenmediğin için GKN da yaptırdığını:D

Balata konusuna gelince tamamen sürüşe göre değişiyor kimisi öne asılır 6000 de biter kimisinin frenajı sakindir ve eşit sıkıyordur 15000 de biter.Km ile ilgili değil yani.Panik yok,bunları serviniz normalde yapıyor:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Valla bilmiyorum ön balatanın bittiğini söyledi.Arka balata iyi durumda.Ön balatayı değiştirmessem diski yalan edebileceğimi söyledi Hava filtresi ve bujilere bakmadık ama açıp bakıcaz muhtemelen değişecek.8300 de şuan benim motor ve tamamen şehir içi kullanıldı.Hidrolikler lower da.Tabi ben 5 bin km den beri servise gitmiyorum Pain'in dediği gibi :D

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bilmiyorum ön balatanın bittiğini söyledi.Arka balata iyi durumda.Ön balatayı değiştirmessem diski yalan edebileceğimi söyledi Hava filtresi ve bujilere bakmadık ama açıp bakıcaz muhtemelen değişecek.8300 de şuan benim motor ve tamamen şehir içi kullanıldı.Hidrolikler lower da.Tabi ben 5 bin km den beri servise gitmiyorum Pain'in dediği gibi :D
    :D :D :D benımde hidrolik loweerde. Maaşı alayım motora yatırcam zaten :D kontorl edilcek lastik yarın elime ulaşırsa o zaman süper olcak ßakalım hayırlısı. 12000de aldım 12900da motor daha bakıma girmedi. bi yağ değişimi var o kadar.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    i.canver
    gelibolu'dayım
    burlardan geçerkene haber et karşılıyım seni vapurdan

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

benim arka balata halen upperda :D
    ön de lowere yaklaştı daha 2 bin gideri var
    çok sıkmıyorum

ama konsuk motorda cıraklardan biri benim 6 bin bakımını yaptı balatalar 2 bin daha ya gider ya gitmez demişti oha dedim sıkmadıgım halde böyleyse diye
    kocaelide yasinle baktık arka ilk günkü gibi ön yarıdan biraz fazla yemiş ama halen kullanılabilir

bu arada bakımlara 2binde bir giderdim artık 4 binde bir gidicem para kalmadı mezun olduk :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    i.canver
    gelibolu'dayım
    burlardan geçerkene haber et karşılıyım seni vapurdan

---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:24 ----------,

benim arka balata halen upperda :D
    ön de lowere yaklaştı daha 2 bin gideri var
    çok sıkmıyorum

ama konsuk motorda cıraklardan biri benim 6 bin bakımını yaptı balatalar 2 bin daha ya gider ya gitmez demişti oha dedim sıkmadıgım halde böyleyse diye
    kocaelide yasinle baktık arka ilk günkü gibi ön yarıdan biraz fazla yemiş ama halen kullanılabilir

bu arada bakımlara 2binde bir giderdim artık 4 binde bir gidicem para kalmadı mezun olduk :D
    Adamlar 4000 de gel,garanti veriyorum,sorun çıkarsa karşılarım diyor,siz hala 2000 de bir gidiyorsunuz:D

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    acemilik işte
    tecrübe oturmaya başlıyor iyiden iyiye
    motorda 10bin km yaptım yeni yeni alışıyorum desem yeridir
    oyuncak gibi oynarım heralde 20 binden sonra

ileride maddi durumum cok iyi olsa bile 125'ten sasmam
    dün gece gelirken başlarda içimdeki trafik canavarını gördüm bir yanım bas derken diğer yanım kazan yaparsın yapma etme diyor
    altımda yüksek cc olursa kesin ölürüm ben
    125'ten devam az yakar cok kacar
    yasin_942 bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar diğer ay elime bir 500 lira geçecek motosiklete yatırmayı düşünüyorum ama aksesuar olarak değil,ya lastikleri değiştireyim ya da yeni düzgün bir mont alayım diyorum karar veremedim.şu anki montum daha 1 sezon kullanıldı ama çin malı 175 liraya almıştım.sizden fikir almak istedim kaliteli bir mont mu kaliteli lastik mi?
    not:motosikleti seneye kesin satacağım yani lastik alırsam max.1 yıl kullanacağım.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar diğer ay elime bir 500 lira geçecek motosiklete yatırmayı düşünüyorum ama aksesuar olarak değil,ya lastikleri değiştireyim ya da yeni düzgün bir mont alayım diyorum karar veremedim.şu anki montum daha 1 sezon kullanıldı ama çin malı 175 liraya almıştım.sizden fikir almak istedim kaliteli bir mont mu kaliteli lastik mi?
    not:motosikleti seneye kesin satacağım yani lastik alırsam max.1 yıl kullanacağım.
    Lastik alma,ekipmana yatır,iyisinden kask,mont,pantolon ne bulursan.Çünkü motor değişir ekipman kalır.Ekipmana para harcarken çekinmemek gerek.Şimdi benim şöyle bir planım var , daha öncede söyledim ,kışın full süreceğim motor o yüzden her hava şartına karşı ekipman tamamlamaya çalışacağım,motor gidecek ekipman kalacak:D Sen ihtiyacın için kullanıyormusun motoru?

Ayrıca sen çinli monta çok para vermişsin.Ben roleff mont kullanıyorum şubattan veri taş gibi,hiç bir şekilde üşütmedi.Şu an 350 tl ben kampayanda 180 tl gibi bir fiyata almıştım

Motosikleti
    valla benim montta üşütmedi de ne bileyim hem herkeste gördüm montu,zaten araştırıp almıştım prohelin düzgün bir modeli.diğer ekipmanlarda eksiğim yok bot eldiven kask dizlik filan herşey tamam, kaskı da değiştireceğim bu yıl ama 2-3 ay daha idare eder.
    motoru yaz kış kullanıyorum.adana da zaten yağmur çamur fazla olmuyor.zaten havalar kötü olunca cbr ı kullanmasamda cross u kullanıyorum.güzel bir mont araştırmaya başlayayım bari.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Yaz kış kullanıyorsan ona göre ekipmana yarı diyecektim.Bu arada motorunun yerine ne almayı düşünüyorsun merak ettim.

Motosikleti
    bir terslik çıkmazsa er6n alacağım.bu yaz alacaktım ama babam zorla 1 sene daha beklemeye ikna etti.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    bir terslik çıkmazsa er6n alacağım.bu yaz alacaktım ama babam zorla 1 sene daha beklemeye ikna etti.
    7
    Benimde sıradaki motorum o gibi gözüküyor:D Tahmin ettim de önce ben söylemeyeyim dedim:D Herşey planladığım gibi bende 1 seneye kadar alırım diye düşünüyorum.Ama alacak fırsatın varsa,hemen al derim,bizim motorların değeri düşecekmiş gibi geliyor,sezon sonunda zaten iyi bir fiyata satamazsın,en kötü önümüzdeki sezon başı sat derim.

Motosikleti
    ya honda sıfır fiyatında bir indirime gitmeyecektir sıfırı 7bin lira olan 1 -1,5 yıllık motorunda en kötü 5500 e alıcısı çıkar.satarken sorun yaşayacağmızı sanmıyor.er6 da gerçekten bütün ihtiyaçları karşılayacak bir motor.umarım seneye er6 başlığında olabiliriz :d

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    yok öle er6 alıpta CBR125R başlığından kaçmak hepinizi kovalarım

Motosikleti
    herkese er6 aldırırız o zaman

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    5500 e hertürlü gider ben 6000 küsurlardan bahsediyorum:D Aynen her ihtiyacı karşılayacak motor,şehir içinde kıvrak,şu tecrübeyle dikkatli olmak kaydıyla 4 silindir ss te süreriz ama bu daha güvenli olur 2 silindirin gaz kolunu kullanmak 4 silindirden daha kolaydır.Hem istediğimiz gibi gazlarız,hem de 4 silindire çok rahat geçeriz.Ama şöyle birşey var ninjanın bile servisi için 500tl gibi rakamlardan sözediyorlar.

Motosikleti
    pain benim tecrübem 50bine filan geldi bu 5.motorum zaten.tabii eksikliklerim var ama gün geçtikçe onları da aşıyorum.problem silindir olayı değil 4 silindire geçmeyi pek düşünmüyorum anca şöyle 30umdan sonra bir chopper la geçerim.ss sever değilim zaten hızla da aram yok 160-170 yeter bana.sıkılmazsam er6dan 6-7 sene binerim.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    pain benim tecrübem 50bine filan geldi bu 5.motorum zaten.tabii eksikliklerim var ama gün geçtikçe onları da aşıyorum.problem silindir olayı değil 4 silindire geçmeyi pek düşünmüyorum anca şöyle 30umdan sonra bir chopper la geçerim.ss sever değilim zaten hızla da aram yok 160-170 yeter bana.sıkılmazsam er6dan 6-7 sene binerim.
    son noktayı koyacağım diyorsun:D

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Ben CBR125R ye ömür boyu binecem. Değiştirmem Motorumu. Belki diyorum yanına 250R kardeş alırım ileride ancak öle. Honda Hayat Onda Cbr125 ile bas Gaza :D az yakar hızlı kaçar. yine aşkımı ilan ettim tutamadım kendımı işte tek sevgilim..
    Pain ve !Lk£® bunu beğendiler.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende değiştirirsem 125 alacağım gene sizler iyi cc büyültmeyi düşünüyorsunuz
    bu ülkede benzin düşmeden cc yükseltmek zor helal olsun vallahi
    herşeyi geçtim alırsam kesin ölümle sonuçlanacak bir kaza yaparım diye düşünüyorum tutamıyorum kendimi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler