Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar resimlerde gördüğünüz gibi Hondama Kavustum. Ama bir lastik sorunum var. Amaç Kalınlaştırmak bilmem ne yapmak değil. bu konuda bilgim yok. Nereden temin edeceğim lastiği. Karabükte yaşıyorum Motorcu adı altında cok insan var ama Honda yetkili servis yok ne öneriyorsunuz Bi yardım eli uzatırsanız sevınırım.
    Nerden alabilirsin bilmiyorum ama sana uygun arka lastik 110/70/17 ebatında.İnternet sitelerini araştır internetten alabilirsin.

Ben her an bi çılgınlık yapıp lastiği 150 yapabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Gp hocam sizlerin kullandıqı site varmı ben bakıyorum lastikler 350-400 tl varmı ya . ben mı yanlıs bakıyorum? bana bi site sölermısnız? daha sol sinyal alacam yenıyım dediğim gibi eksik malzemeleri toplayayım.

arkadaşlar cbr 125 repsol almayı dusunuyorum butcem eskı kasaya yeterlı ancak. 3600 max. izmirde ikamet ediyorum denizli den bir ilan buldum 3500tl kaskla veririm diyor arkadas sizce alayımmı?, motordan anlamıyorum ama cbf 150 kullanan bir arkadas var ancak ona gosterebılırım motoru. veyahut baska onerınız var mı? tesekkurler sımdıden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92717206/detay

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı .bazim. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cbr 125 repsol almayı dusunuyorum butcem eskı kasaya yeterlı ancak. 3600 max. izmirde ikamet ediyorum denizli den bir ilan buldum 3500tl kaskla veririm diyor arkadas sizce alayımmı?, motordan anlamıyorum ama cbf 150 kullanan bir arkadas var ancak ona gosterebılırım motoru. veyahut baska onerınız var mı? tesekkurler sımdıden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...92717206/detay
    7 yıl boyunca 18 bin senede 2500 km imkansız. Bu kadar az yakan motorda benzinin hesabı yapılmıyor.

motorun 2-3 yıl depoda yatması lazım orj kilometre olması için. muhtemelen 40 bin üstü satılsın diye analog sayaçla oynanmış gibi

Kaskı geç ikinci el kask hijyenik bişey değil zaten. Maddi değeri de yok.

Ben olsam böyle 7 yıllık motora 3 yıllık kilometre gözükenlere güvenmem...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Gp hocam sizlerin kullandıqı site varmı ben bakıyorum lastikler 350-400 tl varmı ya . ben mı yanlıs bakıyorum? bana bi site sölermısnız? daha sol sinyal alacam yenıyım dediğim gibi eksik malzemeleri toplayayım.
    sinyali,orjinaldense,internetten hoşuna giden bir set al,taktır derim

@.bazim. motor temiz görünüyor,grenaj orjinal en azından,ama aynalar gidonda mı oluyor,nommalde kafa grenajda olması lazımm diye biliyorum,GP500-1st ün dediği gibi km inandırıcı değil,ama anlayan biriyle gidip alınabilir gibi gözüküyor.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster

@.bazim. motor temiz görünüyor,grenaj orjinal en azından,ama aynalar gidonda mı oluyor,nommalde kafa grenajda olması lazımm diye biliyorum,GP500-1st ün dediği gibi km inandırıcı değil,ama anlayan biriyle gidip alınabilir gibi gözüküyor.
    Eski kasalarda aynalar 2010 makyajlı kasa da dahil gidonda.Sadece yeni kasalarda kafada

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arka sinyaller Led sinyal. ön sinayller normal resim çekip koyacam fırsatım olmadı namussuza binmekten:D acaip birşey arkadas. gören mest oluyor. Karabük Küçük yer burada yok bu mtordan 1 tane var. paso geziyorum. benzin filan yakmıyor KOkluyor adeta. Allah nazardan saklasın 3-5 eksiği var ee sıfır almadık olacak o kadar. onlarıda yaptırdıkmı cillop gibi motor. sinyal seti filan alayım. ne almam lazımsa alacam çünkü o benim arkadasım artık. ben nerede o o orada.
    Pain bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar pek giremiyorum foruma,yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun.bende bu aralar bol bol yol yapıyorum,şu oynanmış cg serileri beni geçince biraz soğuyorum motordan ama idare edecez artık.birde foto ekleyeyim.mersin,yapraklıkoy;

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    ArkadaşLar Lastik Almaya Karar verdim. http://www.motorturklastik.com/Sava_...astikleri.html bu lastiğin 110/80/17 ebatını alacağım. Bu lastiği Kulanan arkadaslar varmı içinizde? Ayrıca Bu sinyal Takımı ve Stickerleri hangi siteden alabilirim. Bu konudada bir yardımcı olursanız çok memnun kalacağım.

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Merhabalar
    09/07/212 de bebek-sarıyer sahil tarafında 1 adet beyaz 2011 model cbr ci bir arkadaşım selam verdi ters yöndeydik (korna)
    bende bir panik elimde kornaya gidemedi 4-5 metre sonra bastım kornaya
    buralarda ise belirtmek istedim : )

Motosikleti
    CBR 125R
    Haftada 2-3 güb Bebek tarafındayım ben de siyah 2012 cbr'mla, oradaki büfenin yanına bırakan bir beyaz ya 2011 ya 2012 var, çok sık görüyorum, buralardaysa selam olsun

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende pek yazamıyorum 125 topiğine.. Bazıları ise komple 250 topiğinde takılır oldu isim vermiyim şimdi pain diye

8.000 bakımını yaptırdım ardından hemen 270 km devridim

Bakıma 75 tl alındı ama... yapılanlar

yağ değişimi bu sefer valvoline 10W-40 yağ kondu. Geçen sefer shell 15W-40'tı.
    Zincir gergi ayarı yapıldı. Vitesler hala arada boşa düşüyor veya sert sarsıntı yaşayınca boşa düşüyor bişey değişmedi...
    buji kontrolu yapıldı(iyi durumda dedi)
    Hava filtresine bakıldı.. iyi durumda dedi. benim arkadaşlara gezi için saatli buluşma sözüm olduğundan geç kalıyorum kafam dalgın. eleman 4000 bakımında kutudan çıkarıp başınçlı hava tutmuştu şimdi gözle baktı çıkarıp hava bile tutmadı İyi deyince benim sonradan aklıma geldi bu...

Pek bişey yapıldığı söylenez yani... 4000 km nin son 300 kısmı biraz bastım özellikle yağı 1 litrelik kaba doldurtup ölçtürdüm eksiltme hiç yok gibi.. 100 ml az çıktı bunun yarısıda motorun içinde kalan dedi zaten. CBR 125'in motoru saat gibi maşşalah

Bakımda kırmızı bir NC700X vardı arkasında gibi 52 litre çantalı.. Standart egzozuyla düşük devirli aragazlarda güzel bir homurtusu var. ilk kalkışı gerçekten çok seri çok torklu bir motor. Görüntüsü de çok hoş... Bana baya göz kırptı

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

ArkadaşLar Lastik Almaya Karar verdim. http://www.motorturklastik.com/Sava_...astikleri.html bu lastiğin 110/80/17 ebatını alacağım. Bu lastiği Kulanan arkadaslar varmı içinizde? Ayrıca Bu sinyal Takımı ve Stickerleri hangi siteden alabilirim. Bu konudada bir yardımcı olursanız çok memnun kalacağım.
    Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftada 2-3 güb Bebek tarafındayım ben de siyah 2012 cbr'mla, oradaki büfenin yanına bırakan bir beyaz ya 2011 ya 2012 var, çok sık görüyorum, buralardaysa selam olsun
    Bebekte pijama partisi pardon selamlaşma partisimi düzenlesek ne? Baksana selam gönderen göderene

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Bebekte pijama partisi pardon selamlaşma partisimi düzenlesek ne? Baksana selam gönderen göderene

kabul : )

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kabul : )
    Valla yapında tanışalım harbiden =)) Ben gelirim!! cbr 125 topiciğine girdim bi kaç ay önce makara tukara derken arabayı verip 125 alim dedim.Alay konusu olduk burda vala :D Derkene cbr 250r aldım.Aslında ortak bir buluşma iyi olur

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Kardeşim bir buluşmaya geldinizde,ben gidip cbr250 demi takılıyorum,daha bir tane cbr125 le takılamadım:D Alın yapayım yine program,bu haftasonu tmf pist şampiyonası 4.ayak yarışları var,ninjalar gidecek gibi(GP-5001st aynı zamanda ninjalarada sarkıyorum:D),benim tanıdığım bir grup gidecek,cbr250dende gelenler olur.Hadi bakalım buluşalım diyenler:D Buluşalım demekle olmuyor,buluşunca oluyor:D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    15indeydi galiba bizim arkadas yarislara katiliyodu rs125 ile.ona gidicem bende

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15indeydi galiba bizim arkadas yarislara katiliyodu rs125 ile.ona gidicem bende
    görmeden inanmam:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Bizim de bir abimiz yarışıyor,ben cuma sıralamaların bir kısmını izlerim,okulda işim var,zaten pist okulun karşısı:D,bir de muhtemelen pazar gideceğiz.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    12220 Kmde aldım motosikletimi. şu anda 12550de. aldığım şahsı aradım. 11500de son bakım yapıldı dedı. ben sımdı motorun yağına tuzuna baktırayım mı 1000 kmyi geçmişim.

Baya alışmaya başladım. Güvenim gelmeye başladı artık trafik içinde daha rahat kullanabiliyorum...;)
    Bu arada bi kaç sayfa önceki sorduğum soruları yeniden yapıştırıyorum arada kaynamış olabalir

Selam beyler..
    Motoru kullandıktan sonra alt tarafındaki hortumdan minik ölçülerde yağ bırakıyo, bu normalmi?
    Motorumla daha 100 km'yi yeni gördüm
    Selenin altından daha kitapçığı yeni çıkarttım
    2 adet kitapçık var ama Türkçe yazan bi sayfasına denk gelmedim. Benmi göremedim dersiniz..
    GrkSbf bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı angelus26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://d1207.hizliresim.com/z/d/9ntwp.jpg

Baya alışmaya başladım. Güvenim gelmeye başladı artık trafik içinde daha rahat kullanabiliyorum...;)
    Bu arada bi kaç sayfa önceki sorduğum soruları yeniden yapıştırıyorum arada kaynamış olabalir

Selam beyler..
    Motoru kullandıktan sonra alt tarafındaki hortumdan minik ölçülerde yağ bırakıyo, bu normalmi?
    Motorumla daha 100 km'yi yeni gördüm
    Selenin altından daha kitapçığı yeni çıkarttım
    2 adet kitapçık var ama Türkçe yazan bi sayfasına denk gelmedim. Benmi göremedim dersiniz..
    Normal,sıkıntı yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler