Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyiki ebaydan almamışsın,bozuk çıksaydı paran da boşa giderdi.mercekli aldın değil mi?
    Maalsef merceksiz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hadi ya nasıl olacak acaba.bende almayı düşünüyordum,merceksiz kötü oluyor filan dediniz forumda ,arkadaşın gt250 sinde var o da hiç aydınlatmıyor,merceklilerde çok pahalı o yüzden vazgeçmiştim.iyi sonuç alırsan aldığın özellikleri paylaşırsan yardımcı olursun.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    hadi ya nasıl olacak acaba.bende almayı düşünüyordum,merceksiz kötü oluyor filan dediniz forumda ,arkadaşın gt250 sinde var o da hiç aydınlatmıyor,merceklilerde çok pahalı o yüzden vazgeçmiştim.iyi sonuç alırsan aldığın özellikleri paylaşırsan yardımcı olursun.
    Bizim arkadaşta var,aprilia rs 125 kullanıyo.Kuru zeminde çok çok iyi aydınlatıyo.yağmurlu havada bilemem.yağmurlu havada motor kullanmadığım için taktırıyorum zaten.yoksa taktırmam ıslak zeminde çok dağılıyomuş

Motosikleti
    ya adana da yağmurun yağdığı 15gün o zamanlar bende kullanmıyorum ama yaz kış motor kullanabiliyorum.valla biz ucuza taktırdık belki kalitesiz bir şey diye öyle oldu.sen nerden aldın?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ya adana da yağmurun yağdığı 15gün o zamanlar bende kullanmıyorum ama yaz kış motor kullanabiliyorum.valla biz ucuza taktırdık belki kalitesiz bir şey diye öyle oldu.sen nerden aldın?
    Motobakkal'dan aldım.İnce beyin,markasıda iyi.İnce beyin olduğu için aküye zarar vermez diyo ama ürün bozuk çıktı galiba.Bugün 2 ustaya denettirdim sigorta attırdı motorda.Beyinde sorun var heralde.Geri yolladım bende,yenisini yollayacaklar.

Motosikleti
    CB650F
    Arkadaşlar bu gün gazetede gördüm müjde motorlu araçlarda %26 Cep telefonlarında ise %37 lik bir düşüş varmış çok yüksek bir ihtimal ÖTV indirimi gelicek ve hesaplarım yanlış değil ise Honda cbr 125 5.750 tl olucak alacak arkadaşlar biraz beklesin Haziran a kadar KAYNAK:HABER TÜRK Gazetesi 13 Nisan 2012 sayısı

Motosikleti
    hmm valla bizde ince beyinli almıştık,neyse umarım iyi olur.burda aynı xenonu şu cg serisi motorlara takıyorlar mükemmel aydınlatıyor ama gt de olmadı nedense.sanırım xenon takınca akü garanti kapsamından çıkıyor.

@konca bin liralık bir indirimin yapılmasının mümkünatı yok.distribütörler o ötv indirimini kar olarak koyarlar ama fiyatları düşürmezler.yoksa 7 binden alan adamlar ayaklanır.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tum vergiyi sifirlasan gene o fiyat olmaz ki 6750 dir o

Motosikleti
    2011 600F ABS
    hmm valla bizde ince beyinli almıştık,neyse umarım iyi olur.burda aynı xenonu şu cg serisi motorlara takıyorlar mükemmel aydınlatıyor ama gt de olmadı nedense.sanırım xenon takınca akü garanti kapsamından çıkıyor.

@konca bin liralık bir indirimin yapılmasının mümkünatı yok.distribütörler o ötv indirimini kar olarak koyarlar ama fiyatları düşürmezler.yoksa 7 binden alan adamlar ayaklanır.
    Bilmiyorum ama ben 180 lira para verdim,hiç gerek yok.100 liraya alırsın güzel bi xenon belki daha ucuza.Bizim aprilia lı arkadaşta car-ek diye bi markanın var.Google da arat bulursun.Ben çok beğendim

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tum vergiyi sifirlasan gene o fiyat olmaz ki 6750 dir o
    Valla ben onu bunu bilmem bunlar ince işler herhalde adamlar bunu düşünmüşlerdir.Kardeş %18 ekleyip % 37 çıkarınca net fiyat ortaya çıkıyor birde ben düz hesap 7.000 tl ile hesapladım

Motosikleti
    Honda cb125e
    sımdı ben motor almakla hatamı ettım:( bu ınsana yapılır mı yaa neysee 250cc ucuza alırız artık

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @Mr.cihans Kardeşim al riski,sat motorunu 250tl eksik,sonra al cıbırını:D

Motosikleti
    CB650F
    Hemen heycan yapmayalım fark ettiyseniz büyük olasılık dedim %0000000.1 ihtimal bile olsa önleminizi alın

Motosikleti
    Honda Cbr 125 2012
    Arkadaşlar daha dun cbr 125 aldım plaka vs derken salı yada çarsamba gelcek ins. İlk motorum olacak detayları söylerseniz yada dikkatli olmam yönleri sevinirim. daha önce biraz cbf kullandim özel ders aldım ona yakınmıdır kullanış? şimdiden sağolun

Motosikleti
    Honda cb125e
    @paiN boyle ıyı ya Allak korusun dusersem depo harıc bsy yok azda para bagladım cbr alırsam eger bundan sonra 250 olcak 125cıbıramı bınılır dıe sızede azıcık camur atıyım uzanamadık cıgere yaa
    @cbr's hayırlo olsn kazasız belasız kullanmadım ama ustune oturdum hemen hmen aynılar mtor gucude aynı sorun olcagnı sanmıyorum...

Motosikleti
    CB650F
    Hayırlı olsun kardes

Motosikleti
    hayırlı olsun cbr's,oturuş tarzı çok farklı bir motor ama kullanması ve öğrenmesi gayet kolay.memnun kalacağından eminim ilk bir kaç ay temkinli kullan viraj çalışması yap(alır almaz değil) eğer düşersen motordan soğuma üzülme bol bol fotoğraf paylaş,deneyimlerini burada aktar miss gibi olur.
    sanırım beyaz renk aldın?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı CBR'S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha dun cbr 125 aldım plaka vs derken salı yada çarsamba gelcek ins. İlk motorum olacak detayları söylerseniz yada dikkatli olmam yönleri sevinirim. daha önce biraz cbf kullandim özel ders aldım ona yakınmıdır kullanış? şimdiden sağolun
    Oğlum aradın beni sordun zaten,daha ne kurcalıyosun

Arda okulda da söyledim sana cbf den daha kolay kullanıcaksın görürsün.Okula beraber gidelimde bi ara çıkışta boş bi alanda çalışırız.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    CBR'S hayırlı olsun kardeş kazasız belasız kullan.gaza gelme fazla gazlama kendine dikkat et.geçen gördüm 2012 kasa beyaz motorunu vurmuş arkadaş 1 aylıkken 4bin masraf diyordu.
    İç açıcı olmadı biliyorum ama aman dikkat edin ya, meredin her parçasıyla 2. el motor alınır mübarek..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Oğlum aradın beni sordun zaten,daha ne kurcalıyosun

Arda okulda da söyledim sana cbf den daha kolay kullanıcaksın görürsün.
    arkadaşlarımızı utandırmayalım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 74 kullanıcı var. (0 üye ve 74 misafir)

Bu Konudaki Etiketler