Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın motoru çıkarıcamda,ön ve arka lastiğe kaç hava vurmam lazım bilen varmı ?
    Tek kişi kullanımda 25-30 artçılı kullanımda 25-33 Ekrem. Sonunda çıkartıyorsun zamanı geldi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek kişi kullanımda 25-30 artçılı kullanımda 25-33 Ekrem. Sonunda çıkartıyorsun zamanı geldi
    Sağolun arkadaşlar.

Çıkartıyorum valla İlkay zamanı geldi artık.İstesemde istemesemde çıkarmak zorundayım artık soğuk filan dinleyemem.Arabaya benzin yetiştiremiyorum

Motosikleti
    Honda cb125e
    off off sımdı aradım bayıyı war mı dedım gelısme nısan ılk haftası beklıoduk 15 -20 sı dendı motoru almadn once arastır bekle ehlıyetı bekle para bırıktırırken bekle sımdıde motorun gelmesı bekle omrumu yedı sezon acıldı bız hala motor beklıyoruz....

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    off off sımdı aradım bayıyı war mı dedım gelısme nısan ılk haftası beklıoduk 15 -20 sı dendı motoru almadn once arastır bekle ehlıyetı bekle para bırıktırırken bekle sımdıde motorun gelmesı bekle omrumu yedı sezon acıldı bız hala motor beklıyoruz....
    Seni en iyi ben anlarım hocam.200 sayfa geriye gidersen söylediklerinin aynısını bende söylüyodum.Banada haziranın ilk haftası dediler temmuzun 1inde aldım.Nasıl geldiğini anlamassın bile ne kalmış şunun şurasında

Motosikleti
    Honda cb125e
    okdıum evet 1300lerdekı sayfayı nısan sonu mayıs bası arkadaslar surunmus ya bır sorum var aksamda yzdım kımse cewaplamadı yenı kasalarda sase motor no nerde yazıyor tabı motorlarda var dımı numara:D alırken faturadn kontrol edıcem

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    okdıum evet 1300lerdekı sayfayı nısan sonu mayıs bası arkadaslar surunmus ya bır sorum var aksamda yzdım kımse cewaplamadı yenı kasalarda sase motor no nerde yazıyor tabı motorlarda var dımı numara:D alırken faturadn kontrol edıcem
    Plakanın altında yazıyor,0 alıyorsun plaka takılmadan önce göreceğin için rahatlıkla bulursun,birde gidounun sağında bir yerde görmüştüm tam olarak tarif edemeyeceğim ama gaz kolundan alta doğru bakarken görünüyordu sanırım.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakanın altında yazıyor,0 alıyorsun plaka takılmadan önce göreceğin için rahatlıkla bulursun,birde gidounun sağında bir yerde görmüştüm tam olarak tarif edemeyeceğim ama gaz kolundan alta doğru bakarken görünüyordu sanırım.
    tesekkur ederım plakasız alıcam bayıde 300tl plaka masrafı dıyorlar yok oyle bırsey en fazla 150 tutcak bırsey. Bu konularda hassasım alırken bakıyımda sonra basım agrımasın.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Arkadaşlar Honda'nın sitesinde 125'in galeriye bir bakın; anlayamadım iki rengin sinyal lambaları farklı görünüyor. Nedeni nedir ki? Başka farklılıklar da var mı acaba?

Motosikleti
    Honda cb125e
    neresi farklı sımdı renkler kategorsınde baktım aynı gıbı geldı:S

Motosikleti
    Renklerde de belli oluyor misal siyahta öndeyse beyazda biraz daha arkada görünüyor. Hele galeriye bak beyazdaki sinyal çekik farkedersiniz. Bahsettiklerim ön sinyaller.

Motosikleti
    Honda cb125e
    sanmıyorum farklı parca takıcaklarını serı uretım cunku bence grafık ve cızımsel bır hata sonucta sıtedekı gercek resım degıl cızım benım korkum malzemesındekı adılesme bır yerde okudum son uretım cbr250 plastık malzemelerde adılesme varmıs malıyet dusurmek ıcın bıde pahalı alcaz barı dandık olmasın:(

Motosikleti
    Bana pro. makinayla çekilmiş fotoğraf gibi geliyor. Sonuçta tabi seri üretim ama altı üstü bi sinyal takımı; değişik koyabilirler ama niye?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    sanmıyorum farklı parca takıcaklarını serı uretım cunku bence grafık ve cızımsel bır hata sonucta sıtedekı gercek resım degıl cızım benım korkum malzemesındekı adılesme bır yerde okudum son uretım cbr250 plastık malzemelerde adılesme varmıs malıyet dusurmek ıcın bıde pahalı alcaz barı dandık olmasın:(
    Cihan rahat ol.Senin alacağın motor bizim motorlardan işçilik olarak daha iyi olur diye düşünüyorum.Çünkü benim ilk üretim motorumda çok monraj hatası var.Pazı parçalar hafif çıkık.Bunları gidermişlerdir bence

Motosikleti
    Honda cb125e

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar bugün 400 km lik bir yol yaptım heryerim ağrıyor.eve geçtin direkt uyumuşum yeni kalkabildim.ilk uzun yolumdu sırf otobandan gittiğim için fotoğraf filan çekmedim güzel yerde yoktu zaten.adana-maraş arası gidip geri geldim.yaklaşık 60 liralık benzin harcadım gayet iyi geldi.giderken tek gittim ortalama süratim 120 civarıydı.gelirken artçılıydım ve felaket rüzgar vardı,rüzgarla boğuştum bildiğiniz,hızımda 90 civarıydı gerçi yer yer 60 ı geçemedim minibüsler bile rüzgardan savrularak gidiyordu.bunun dışında son sürat olarak sonunda 145 leri gördüm,mutlu da oldum.bunun dışında prohel marka uyduruk montum rüzgara karşı fena değildi.ama en büyük hatam yazlık eldivenlerdi ellerimi hissedemiyorum.ayrıca ls2 mono kask şehir içinde hafifliği sayesinde çok hoşuma gidiyordu ama uzun yolda rüzgar sesi aşırı rahatsız ediciydi.dönüşte havalandırmaları kapalı olmasına rağmen hava almaya başladı.dizliklerin ve botumun çok faydasını gördüm bacaklarımda üşüme olmadı.
    avuçlarım ağrıyor,belim ağrıyor,boynum ağrıyor,bacaklarım ağrıyor.yine de motor sürmek zevkli yahu.
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Farklı parça takmazlar tabide.Ama montajı daha sağlam olur diyorum.Emin ol parçaların kalitesinde bi değişiklik olmaz.

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı parça takmazlar tabide.Ama montajı daha sağlam olur diyorum.Emin ol parçaların kalitesinde bi değişiklik olmaz.
    Yahu Zippo's bir ben mi beyazın sinyali çekik görüyorum? @mstfkrfk tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün 400 km lik bir yol yaptım heryerim ağrıyor.eve geçtin direkt uyumuşum yeni kalkabildim.ilk uzun yolumdu sırf otobandan gittiğim için fotoğraf filan çekmedim güzel yerde yoktu zaten.adana-maraş arası gidip geri geldim.yaklaşık 60 liralık benzin harcadım gayet iyi geldi.giderken tek gittim ortalama süratim 120 civarıydı.gelirken artçılıydım ve felaket rüzgar vardı,rüzgarla boğuştum bildiğiniz,hızımda 90 civarıydı gerçi yer yer 60 ı geçemedim minibüsler bile rüzgardan savrularak gidiyordu.bunun dışında son sürat olarak sonunda 145 leri gördüm,mutlu da oldum.bunun dışında prohel marka uyduruk montum rüzgara karşı fena değildi.ama en büyük hatam yazlık eldivenlerdi ellerimi hissedemiyorum.ayrıca ls2 mono kask şehir içinde hafifliği sayesinde çok hoşuma gidiyordu ama uzun yolda rüzgar sesi aşırı rahatsız ediciydi.dönüşte havalandırmaları kapalı olmasına rağmen hava almaya başladı.dizliklerin ve botumun çok faydasını gördüm bacaklarımda üşüme olmadı.
    avuçlarım ağrıyor,belim ağrıyor,boynum ağrıyor,bacaklarım ağrıyor.yine de motor sürmek zevkli yahu.
    Yazlık eldiven cidden işkence oluyor yahuu::DAlırken bu deliklerden ne kadar hava geçebilirki diyordum,ilk sürüşümde sorumun cevabını aldım:DOnun için eldiven içlikleri var,tavsiye ederim,çok da uygun fiyatlı.Ben de neredeyse her gün şehirler arası yollara giriyorum,okul yolum sebebiyle.İndiğimde dünya varmış diyorum ama yarım saat sonra tekrar binip gezesim geliyor,hakkaten bu iş tutku:D:DBu arada 60 lirayı tam harcamadın dimi,çünkü 400 km için çok geldi ya da motoru denedin,gerçi 120 ortalama gittim diyorsun ondan yaktı o kadar herhalde.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Zippo's bir ben mi beyazın sinyali çekik görüyorum? @mstfkrfk tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler.
    Hahahaha şimdi baktım bende Resimde montaj hatası yapmışlar,yoksa aynı

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam zaman zaman rüzgara karşı gittim bir de giderken baya bastım ortalama 120 dedim de 40dk 130 la gittiysem 40dk 115 le filan gittim.ama yakıt olarak bence fazla değil.bir de tam ölçüm yapmadım.gittiğim yol 397 lerde ama benzin sarfiyatı kafadan hesaplama.toplamda 70 liralık benzin aldım.yola çıktığımda 1 diş vardı.eve vardığımda 2 diş,yani gerçekçi rakamlar değil :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler