Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda baya hareketlilik var bugün

@junkchanser

Dostum,cbr 125 tam ss oturuş pozisyonu olmasa bile ben scooterdan geçen biri olarak başta çok ağrı yaptırdı bana.YZF 125'te düşünemiyorum.He tabi aynı fiyat olsaydı,hatta arada 1 lira daha fazla fark etseydi yzf alırdım orası ayrı.Ayrıca neden cbr ile 200-300 km yol yapılmasın.100 lük cubla nereleri dolaşıyorlar.CBR 125 bence geziler için çok uygun bir motor bu kategoride.
    yahu ben istanbuldan getirdim motoru ayvalık'a kadar, hiç durmadım rodajı da uzun yolda yapmış oldum, bence tam yerinde cbr uzun yol için katılıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Uzun yol yapılmaz demedim Ekrem kardeşim yanlış anlamışsın tabiki yapılır tekrar okursan ben sadece kendim için dedim ben uzun yol yapmayı planlamıyorum araç araba varken uzun yola motorla gitmem o yüzden demiştim biraz motoru öğreniyim cbr 600 var kafamda zaten ona geçtiğimde heryere giderim işte :D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yapılmaz demedim Ekrem kardeşim yanlış anlamışsın tabiki yapılır tekrar okursan ben sadece kendim için dedim ben uzun yol yapmayı planlamıyorum araç araba varken uzun yola motorla gitmem o yüzden demiştim biraz motoru öğreniyim cbr 600 var kafamda zaten ona geçtiğimde heryere giderim işte :D
    beşiktaş-Gs maçından sonra akıl kalmadı bende Cbr 125 diğer motorlara göre oturuş pozisyonu daha uygun,inşallah alıp 600f e geçme fırsatın olur.Uzun yol yapmak içinde hız merakın yoksa hiç çekinme çok güzel yapılabilir ben herkese tavsiye ediyorum.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    beşiktaş-Gs maçından sonra akıl kalmadı bende Cbr 125 diğer motorlara göre oturuş pozisyonu daha uygun,inşallah alıp 600f e geçme fırsatın olur.Uzun yol yapmak içinde hız merakın yoksa hiç çekinme çok güzel yapılabilir ben herkese tavsiye ediyorum.
    Hehe ne maçtı ama ) Hız merakım yok Cbr daha rahat olduğu kesin kullanan kişiler bizzat öyle söylüyorlar ama benim içimdeki hevesde zaten o oturuş ss tarzı motor yzf çok güzel yarış motoru tarzı tam onu hissedebilceğin bir motor ben o yüzden belim ağrımış filan bakmam uzun yol yapmıycağım için ama uzun yol yapıcak bir motor değil bencede yzf Cbr üzerine oturdum sürme fırsatım olmadı ama .İnşallah cbr125'i bi alayımda motor bulamıyoruz malum 4 ay daha bekliycem gelesiye kadar ondan sonra 600lük kısmet

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    zippo's avatarı değiştirmişsin alışamadım:D yahu yzfnin bir artısı yok neresini seviyorsunuz hiç bindiniz mi? aşırı rahatsız sadece görüntü, tekrar söylüyorum aynı fiyat olsa yine cbr seçerdim.tamam zevk meselesi de görüntüsü benimde hoşuma gidiyor ama ama kullanılmaz...

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Binmedim ama kullanan arkadaşlarımda var.Binip bir test etmek lazım ama doğru söylüyorsun hiç sürülmüycek bir motor yapmazlar heralde ama o kadar para veriyorsun sonuçta ben dediğim gibi kısa mesafe 30 dk'lık 1 saatlik sürüşler yapacağım için beni rahatsız etmezdi param olsa gözüm kapalı alırım :D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zippo's avatarı değiştirmişsin alışamadım:D yahu yzfnin bir artısı yok neresini seviyorsunuz hiç bindiniz mi? aşırı rahatsız sadece görüntü, tekrar söylüyorum aynı fiyat olsa yine cbr seçerdim.tamam zevk meselesi de görüntüsü benimde hoşuma gidiyor ama ama kullanılmaz...
    Değişiklik şart daha bende alışamadım YZF'nin tek hoşuma giden tarafı görüntüsü Cidden iyi.

Arkadaşlar bu arada bu hafta egzostu karbon kaplayacağım bakalım nasıl olacak.Egzostta çok çizik mevcut,cbr 250 forumunda siyah boyayan arkadaşlar var egzostu mükemmel duruyor.Bende bi deneyeyim carbon nasıl durcak bakalım

Motosikleti
    Değişiklik şart daha bende alışamadım YZF'nin tek hoşuma giden tarafı görüntüsü Cidden iyi.

Arkadaşlar bu arada bu hafta egzostu karbon kaplayacağım bakalım nasıl olacak.Egzostta çok çizik mevcut,cbr 250 forumunda siyah boyayan arkadaşlar var egzostu mükemmel duruyor.Bende bi deneyeyim carbon nasıl durcak bakalım
    cbr 250 de foto varsa link veya sayfa numarası atabilir misin?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    cbr 250 de foto varsa link veya sayfa numarası atabilir misin?
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2464664

Çok çok şık durmuş bence.Ben boyamak yerine carbon yapıcam oda aynı güzellikte olur düşüncesindeyim.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Ben boyanmış görmüştüm.125 cc ama senin motorun aynı renginden Ekrem onu bulursam resmini koyarım o dahada güzel görünüyordu.Bu verdiğim carbon gibi duruyor

Motosikleti
    gerçekten çok güzelmiş,bende düşündüm şimdi.ama senin karbon kaplatman çok daha güzel olur.zaten karbon parçalarında var,yaptıktan sonra mutlaka foto bekliyorum.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    gerçekten çok güzelmiş,bende düşündüm şimdi.ama senin karbon kaplatman çok daha güzel olur.zaten karbon parçalarında var,yaptıktan sonra mutlaka foto bekliyorum.
    Yarın kargolanacak 20 liraya aldım heralde 2-3 güne elime ulaşır.Cuma'ya yapmış olurum

Motosikleti
    boyamak yerine bende folyo mu kaplatsam en azından çizilmeye karşı da önlem almış olurum.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Yarın kargolanacak 20 liraya aldım heralde 2-3 güne elime ulaşır.Cuma'ya yapmış olurum
    Yine motorun için uğraş veriyorsun. Tebrik ediyorum seni. Ben 2 gündür binmiyorum özledim keratayı ya. Sende o arkadaş gibi yoşhi amblemi edin 1 tane yapıştır çok orjinal durmuş
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    2011 600F ABS
    boyamak yerine bende folyo mu kaplatsam en azından çizilmeye karşı da önlem almış olurum.
    Aynen öyle.Sonuçta 20 liralık ürün ama öyle sticker kalitesinde olanlardan değil kabartmalı yani.Beğenmessen çıkarırsın olur biter Sıcakta atar mı yada zarar görür mü diye düşündüm ama ben 45 km boyunca bir yol gitmiştim motorumla.İndikten sonra egzostu elledim ısınacak kadar zor ısı veriyor yani çok ısınmıyor Orjinal egzost kapağı ebay da var ama getirtmeyle falan filan 100 lirayı buluyo,hiç gerek yok nasıl olsa yine çizilecek eminim

Eğer düşünürsen ben burdan verdim siparişi :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1404670/detay/

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine motorun için uğraş veriyorsun. Tebrik ediyorum seni. Ben 2 gündür binmiyorum özledim keratayı ya. Sende o arkadaş gibi yoşhi amblemi edin 1 tane yapıştır çok orjinal durmuş
    Sağolasın Hüseyin Akrapovic orjinal sticker buldum sahibinden de fakat 40 lira Gidip reklamcıda yaptıracağım yada sticker yapıştırmayabilirim hiç Önce bi kaplamayı yapiyimde.

Motosikleti
    Aynen öyle.Sonuçta 20 liralık ürün ama öyle sticker kalitesinde olanlardan değil kabartmalı yani.Beğenmessen çıkarırsın olur biter Sıcakta atar mı yada zarar görür mü diye düşündüm ama ben 45 km boyunca bir yol gitmiştim motorumla.İndikten sonra egzostu elledim ısınacak kadar zor ısı veriyor yani çok ısınmıyor Orjinal egzost kapağı ebay da var ama getirtmeyle falan filan 100 lirayı buluyo,hiç gerek yok nasıl olsa yine çizilecek eminim
    evet, en mantıklısı kaplama yapmak.haftaya yaparım artık,vizeler bitemedi bi türlü..sende kaplamış olursun hem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

burada damacılar var hertürlü kaplama yapıyorlar ayrıca ön cama da film çektirecem 2 sini bir yaptırırım orada.kaliteli iş yapıyorlar

Motosikleti
    2011 600F ABS
    evet, en mantıklısı kaplama yapmak.haftaya yaparım artık,vizeler bitemedi bi türlü..sende kaplamış olursun hem...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

burada damacılar var hertürlü kaplama yapıyorlar ayrıca ön cama da film çektirecem 2 sini bir yaptırırım orada.kaliteli iş yapıyorlar
    Aynen ürün bi gelsin hem kaliteli olup olmadığını söylerim eğer kaliteli çıkmazsa boşuna almamış olursun.Eğer kaliteli olursa uygulama aşamalarını eklerim fotoğraflarıyla.

Ben çok düşündüm ön cama filmi ama sonradan vazgeçtim nedense.Ön cama film işini yaparsan hemen foto ekle

Motosikleti
    benim motor siyah diye yakıştırıyorum ama renklilerde biraz sırıtır gibi.(cam filmi)

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.

Eğer düşünürsen ben burdan verdim siparişi :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1404670/detay/

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:13 ----------

Sağolasın Hüseyin Akrapovic orjinal sticker buldum sahibinden de fakat 40 lira Gidip reklamcıda yaptıracağım yada sticker yapıştırmayabilirim hiç Önce bi kaplamayı yapiyimde.
    Reklamcının yaptığı pek kaliteli olmuyor ya. Çözünürlük zayıf kalıyor. Ofsetçiler var. Davetiye falan hazırlayan adamlar. Böyle işlerle de uğraşıyorlar. Eğer varsa bildiğin önce oraya git derim. Ben bu hafta gidicem I Love Honda yaptırıcam. Plaka altına küçük bişey. Çok kaliteli oluyor. Tavsiye ederim. İlk motoruma yaptırmıştım. Mükemmel olmuştu.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    2011 600F ABS
    benim motor siyah diye yakıştırıyorum ama renklilerde biraz sırıtır gibi.(cam filmi)
    Aynı fikirdeyim.Bazıları simsiyah zift gibi yaptırıyo çok kötü bi görüntü oluyo.Eğer yaptırırsan arabadaki cam filmleri gibi olsun yani biraz şeffaf bi şekilde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 43 kullanıcı var. (0 üye ve 43 misafir)

Bu Konudaki Etiketler