Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba..Henüz bir motorum yok ama tayinimin samsundan izmire çıkmasıyla 4 tekerden 2 tekere geçmeye karar verdim..pek bi bilgim yok kullanmışlığım da yok ama forumdan takip ettiğim kadarıyla cbr 125 başlangıç için uygun..öyle bi performans beklentim yok doğal olarak şekil ve güvenlik açısından uygun bi seçim gibi..kafama takılan iki şey var..

1 - pek iri değilim 174 boy 70 kg ama çok küçük görünür mü diye takıldım

2 - sıfır mı 2. el mi ve izmirde nerde bulabilirim?

Fikir alabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    ben de HONDA anahtarlık istiyorum banane
    Ducatista:)

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    starsailor,
    ben gittigimde servise alayim bi tane göndereyim sana anahtarlik

buraktumer,
    bence ikinci el temiz bulman, çok fazla var daha 1000 km yeni tamamlamiş ikinci elleri. www.sahibinden.com a bakabilirsin. nedeni satarken sana daha az para kaybettirecek olmasi ben 1 ay once 3550YTL ye aldim sıfırı 5.150 ve aldigim motor 1100 km deydi daha. bahar gelince satsam aldigimdan pahaliya bile satabilrim yani.
    benim de başlangıç motorum bu, bence çok uygun bir başlangıç motoru. görüntüsü de ufak motorlar içinde kıyas kabul etmeyecek şekilde en iyisi.(performansi da 125 cc 4 zamanlilar arasinda en iyisi)

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    starsailor,
    ben gittigimde servise alayim bi tane göndereyim sana anahtarlik

buraktumer,
    bence ikinci el temiz bulman, çok fazla var daha 1000 km yeni tamamlamiş ikinci elleri. www.sahibinden.com a bakabilirsin. nedeni satarken sana daha az para kaybettirecek olmasi ben 1 ay once 3550YTL ye aldim sıfırı 5.150 ve aldigim motor 1100 km deydi daha. bahar gelince satsam aldigimdan pahaliya bile satabilrim yani.
    benim de başlangıç motorum bu, bence çok uygun bir başlangıç motoru. görüntüsü de ufak motorlar içinde kıyas kabul etmeyecek şekilde en iyisi.(performansi da 125 cc 4 zamanlilar arasinda en iyisi)
    Ben haftasonu gideceğim servise alayım bari bi kaç tane saol düşündüğün için
    Ön grenaj kafayı yedi iyice 4000 devire çıkınca öyle bir zızzzzzzzzzzlıyo ki korkuyorum bazen kopacak gidecek diye

mithrelios saol tekrar..
    alacam sanırım 2.el..enazıdan acemiliğimi atayım sonra daha büyük bi tane düşünüyorum..ankaradasın ama birlikte organizasyon falan oluyor mu..var mı bilgin..motordan anlamıyorum bilen birileriyle tanışırsam faydalı olur diyom

Motosikleti
    Mts 950
    sen nerdensin eger ankaradaysan ankara mt başlığından buluşmaları takip edip gelebilirsin.

starsailor,

kafa grenajında o zırıltı bende de oluyor, ama daha yüksek devirlerde. motoru eve götürünce halledicem burda iş yerindeyken olmuyor. servise götürünce yaptiklari seyleri izleyip burdan aktarabilirsen sevinirim.

Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    sen nerdensin eger ankaradaysan ankara mt başlığından buluşmaları takip edip gelebilirsin.

starsailor,

kafa grenajında o zırıltı bende de oluyor, ama daha yüksek devirlerde. motoru eve götürünce halledicem burda iş yerindeyken olmuyor. servise götürünce yaptiklari seyleri izleyip burdan aktarabilirsen sevinirim.
    ok iletirim

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön grenaj kafayı yedi iyice 4000 devire çıkınca öyle bir zızzzzzzzzzzlıyo ki korkuyorum bazen kopacak gidecek diye
    Sıksana vidaları. Bak camda bulunan 4 tane vida var. Sağ sol üstteki iki taneyi iyice sık... Korkma kırılmaz Adam akıllı sık geçer
    Okan ACAR

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @starsailor
    Ben de bir tane fazla var o honda anahtarlığından istersen buluşmalardan birinde verebilirim.
    Ayrıca 4000 devirde zırlamaması lazım arkadaşların da dediği gibi iyi sıkarsan hiç bir zırıldama olmuyor.Ben de abanta gidip geldikten sonra zırıldamaya başlamıştı azcık sıktım ne 7000 de ne 10000 devirde zırıldama yok.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

ThugLord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Freedom 200
    selamlar bende fiyat ve kalite acısından Honda CBR 123 R dusunuyorum fakat suan suzukı hayabusam var ihtayactan satıyorum. hayabusadan sonra bana bisiklet gibi gelip sogumamdan korkuyorum performansını kıyaslamıyorum bıle ama en azından hem gosterıs hemde fıyat uygun sızce 0 km CBR 125 R mı aliyim yoksa bir arkadasımda 98 model CBR 600 var oda satıyo onumu alıyım valla 2 arada 2 derede kaldım

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hayabusamı?
    ondan sora cbr emeklemek gıbı bısı olur bence
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Mts 950
    zuahhah abi sen gsx r 1000 almadigin surece hayabusa dan daha güçlü motosiklet bulamazsin ki. cbr 125, tahminimce 3 tekerlekli bisiklet gibi kalir veya akülü araba. CBR 600 eger temiz durumdaysa, tanidigin biri satiyosa bence onu al. Hyosung GT 250 R al veya hiç olmazsa kalibi iyi güçsüz de degil o kadar.

Motosikleti
    yok
    hayabusanın 1.vıtesı=cbr 125 top speed
    sen soledıgınde cıddı olduguna emınmısın?

Motosikleti
    Kanuni Freedom 200
    ya haklısınız bende onu dusunuyorum ama maddıyat suan benım ıcın daha onemlı suanda cunku bıraz odemelerım var CBR 600 cook temız cızık bıle yok ama 10.000 ytl ıstıyor eger alırsam benım motoru sattıktan sonra elımde 7000 ytl kalıyo(masraflar cıkınca) vede bu benı bıraz sıkıyoo ama CBR 125 R 5.150 ytl yanı fıyat farkı cok fazla ama bırde su yonden bakıyorum ben artık hızın keyfını cıkardım bırde onumuz kıs zaten hız yapamıyacaz ama motorda benım vazgecılmezlerım arasında en azından ısımı gorebılır dıe dusunuyorum Hyosung GT 250 R a gelınce yag sogutmalı oldugundan dolayı dusuncelıyım hemde ben adanalıyım burda onun bayiisi yok yoksa olabılırdı..

Motosikleti
    Mts 950
    abi illa racing istemiyorsan bi kawasaki er-5 bak bence. 50 bg motor sonuçta güzel alet yani hayabusa ile tabiki karsilastirilmaz ama cbr 125 e göre de çok daha düzgün gelir sana.

Motosikleti
    yok
    ne bılıyım er 5 fln alsan daha mantıklı 2.el 7000 mılyara fln
    yıne sen bılırısn
    ben mıthrelıos tan once yazmaya basladım:D

Motosikleti
    Kanuni Freedom 200
    :D valla guzel teklıfler gelıyo kawasaki er-5 e bakıyorum sımdı nettende ozellıklerı kotu deıl ama 0 ının fıyatını bulamadım bılıyomusunuz 2ci el buldum bırtane onunda fıyatı "2004 Model Kawasaki Er 5 7300 Km De Full Orjınal YTL 7.750,00" bılmıyorum... anladıgım kadarıyla ben bu hayabusayı satmıyorum bankadan kredi cekiyorum borclarımı kapatıyorum rahata kavusuyorum borc ıcın motor satmak yok...

Motosikleti
    Mts 950
    valla abi hayabusam olsa, aç kalirdim açıkta kalirdim ama o aleti satmazdim sen ödeyecegin faize bak mantikli geliyorsa kredi çek yok zaten motor degistirmek istiyorum hayabusa çok güçlü güvensiz geliyor falan dersen sen yine kredi çek hayabusayi da bana ver :D

hasanv3589 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cbr a egzos

cbr a egzos taktırmak istiyorum motoru satcam ama yinede satılana kadar egzos taktırcam izmirde bi yere gittim 130ytl fiyat verdi sesi nasıl oluyo bilmiyorum deneyen veya bilen varsa bana yardımcı olsun

Motosikleti
    Kanuni Freedom 200
    zaten onu almak ıcın neler yaptım ne borcun altına gırdım bıraz sıkısınca butun anlılarıyla satmak cok zor enguzelı satmamak

valla abi hayabusam olsa, aç kalirdim açıkta kalirdim ama o aleti satmazdim sen ödeyecegin faize bak mantikli geliyorsa kredi çek yok zaten motor degistirmek istiyorum hayabusa çok güçlü güvensiz geliyor falan dersen sen yine kredi çek hayabusayi da bana ver :D

canın saolsun gel Adanaya hem mısafırım ol hemde hayabusa sur :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler