Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    rx king 135
    oo bak bu süper yanlş bilmiosam digital ibreydi dmi bu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

2010 kasası bunun gibi değilmi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boya işlemi sana 1000 lira tutar. ve orjinali gibi durmaz. plastik parcalar boyandığında çok iyi sonuç alınmıyor.

sen en güzeli bin gel motora bende 2008 kırmızı siyah var gelirken 1250 lira da getir değişelim

şaka bi yana kesinlikle boyatma. ucuza yaptırrım diye düşünme. satarken bile çok derdin olur.
    Tamam 1000 lira vereyim ama egsozu değişiriz ben egsozumun sesine bayılıyorum bu arada 2008 modellerin farları ince olanlardı dimi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

kaç binde bu arada senin cıbır?

Motosikleti
    rx king 135
    arkdşlar benim şimdi kafam karıştı bu farları ince olanlar kaç modelden başlıyor

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    farları ince olanlar Türkiyede 2010 model, dışarda 2008 model diye satılıyor...
    Ninja

Motosikleti
    rx king 135
    hm tm anladm kardeş ben yılbaşında 2011 alıcam türkiyede var dimi

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    honda kafaları iyi karıştırdı.kimsenin kafası almıyor artık :D
    biraz araştırın anlarsınız..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam 1000 lira vereyim ama egsozu değişiriz ben egsozumun sesine bayılıyorum bu arada 2008 modellerin farları ince olanlardı dimi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

kaç binde bu arada senin cıbır?
    farlarımız aynı dostum =) al egsoz senın feda olsun benım motor 11998 de şu an

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:10 ----------

Alıntı tolga9494 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hm tm anladm kardeş ben yılbaşında 2011 alıcam türkiyede var dimi
    yukarıda resmı olan cbr dan alamazsın. ama sahıbındende 2010 model olan kasadan alabılırsın.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda kafaları iyi karıştırdı.kimsenin kafası almıyor artık :D
    biraz araştırın anlarsınız..
    Sahiden ortalık karışmış.

Yıllık yazmak kadar zor bir şey yok arkadaş. 4 gün içinde teslim edilmesi gerekiyomuş. Ben bu kadar kazma olduğumu bilmiyodum.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet nerelerdesın dostum ya

Kimse uğramaz oldu topice

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet nerelerdesın dostum ya

Kimse uğramaz oldu topice
    Sorma Sercan autoshowun olduğu gün istanbula gelirken makas atan bir araba yandan bana dokundurdu. Allahtan düşmedik fakat o gün bayağı kötü oldu. Adam durup üstümüze yürüdü bizde kendimizi tutamadık yapıştırdık yere sonrasında polis filan derken herif bide şikayetçi oldu. Bayağı dert aldım başıma, ailemde öğrenince motosiklet işleri aksadı biraz. Şimdi ev-okul-dershane üçlüsünden başka bir yere gidemiyorum.

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma Sercan autoshowun olduğu gün istanbula gelirken makas atan bir araba yandan bana dokundurdu. Allahtan düşmedik fakat o gün bayağı kötü oldu. Adam durup üstümüze yürüdü bizde kendimizi tutamadık yapıştırdık yere sonrasında polis filan derken herif bide şikayetçi oldu. Bayağı dert aldım başıma, ailemde öğrenince motosiklet işleri aksadı biraz. Şimdi ev-okul-dershane üçlüsünden başka bir yere gidemiyorum.
    Aaa geçmiş olsun
    Abi öyle durumlarda ya vurmıycan yada vurunca salam dovcen yerden kalkamıycak topuk yoksa başa bela oluyorlar şerefsizler.

Vardır bundada bir hayır

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa geçmiş olsun
    Abi öyle durumlarda ya vurmıycan yada vurunca salam dovcen yerden kalkamıycak topuk yoksa başa bela oluyorlar şerefsizler.

Vardır bundada bir hayır
    Aslında kavga filan çıkartmıycaktık biz. Adam çarptıktan sonra dörtlüleri yakıp sağa çekti bende arkasında durdum. O anki şokla öyle salakça bakınıyodum ki arkadaşım kaskı çıkarmış hemen, adamda iner inmez bizmkine geçirdi bir tane. Bende o anda nasıl bilmiyorum öyle bir yumruk salladımki, bir yumrukta en az 100 kiloluk adam yerlere serildi. Zaten eldivende vardı yüzü mosmor oldu. Sonra gidip 10 gün iş görmez raporu almış, olan yine bize oldu. Bu arada araba s line audi a6 sağ ön kapıda benim ayaklıktan dolayı 5 cm filan göçük var. Bizde ise hiç bir şey yok, sinyale bile çarpmadı.

Motosikleti
    rx king 135
    yani türkiyedeki modellere göre 2011 sıfırnı alabilirm dmi

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Aslında kavga filan çıkartmıycaktık biz. Adam çarptıktan sonra dörtlüleri yakıp sağa çekti bende arkasında durdum. O anki şokla öyle salakça bakınıyodum ki arkadaşım kaskı çıkarmış hemen, adamda iner inmez bizmkine geçirdi bir tane. Bende o anda nasıl bilmiyorum öyle bir yumruk salladımki, bir yumrukta en az 100 kiloluk adam yerlere serildi. Zaten eldivende vardı yüzü mosmor oldu. Sonra gidip 10 gün iş görmez raporu almış, olan yine bize oldu. Bu arada araba s line audi a6 sağ ön kapıda benim ayaklıktan dolayı 5 cm filan göçük var. Bizde ise hiç bir şey yok, sinyale bile çarpmadı.
    geçmiş olsun..

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    http://www.google.com.tr/imgres?imgu...1t:429,r:7,s:0
    Bak bu modeller Türkiye'de 2010 yılına kadar satıldı.
    http://www.google.com.tr/imgres?imgu...w=1019&bih=561
    Bu model Türkiye'de 2010 yılında satışa sunuldu. Yani bizdeki yeni model bu. Avrupada 2006 ya da 2007 de satışa sunulmuştu.
    Bu model ise Hondanın 2011 satışa sunacağı modeli. Fakat bize ne zaman gelir bilmiyoruz.

Bu arada sitede gördüm; Honda 50.000 tl, Mersedes 120.000 tl Şahin pahabiçilemez!!

Buggin sağol. Ehliyetini ve cbr 125 i alınca dikkat et böyleleriyle karşılaşabiliyosun.

Müdür çok çok geçmiş olsun.
    Normal bir durum için söylüyorum. Kasıt yoksa, kimsenin canına zarar gelmemişse mal geri gelir, yaptırılır falan filan.
    Ama insan gibi geçmiş olsun diyip anlaşmak varken saldırmaya gelirse ben de dökerdim oracıkta dişlerini. Hiç de hazzetmesem de kavga-patırtıdan...
    Çok az insan kendini tutabilir o anda zaten.
    Eline sağlık diyesim var.

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...1t:429,r:7,s:0
    Bak bu modeller Türkiye'de 2010 yılına kadar satıldı.
    Bu model Türkiye'de 2010 yılında satışa sunuldu. Yani bizdeki yeni model bu. Avrupada 2006 ya da 2007 de satışa sunulmuştu.
    Bu model ise Hondanın 2011 satışa sunacağı modeli. Fakat bize ne zaman gelir bilmiyoruz.

Bu arada sitede gördüm; Honda 50.000 tl, Mersedes 120.000 tl Şahin pahabiçilemez!!

Buggin sağol. Ehliyetini ve cbr 125 i alınca dikkat et böyleleriyle karşılaşabiliyosun.
    Bu acıkladan sonrada hangisi Tr'de satılıyo diye sorarlarsa motor kullanmasınlar

Bence Honda Teknolojisi Mercedesi yer abi Gitsinler bi Honda Typer'i incelesinler.Geçen sıkışık trafıkte gordum yanaştım adamın yanına muhabbet diyoz.
    Para olursa 4 tekerim olsun istersem Typer
    Tofaş Kuş Serisi Zaten Gencin Hayallerini Süslüyor.

Manifoldlu sahinim olsun 40milyar borcum olsun

@buggin İmzan dikkatimi çekti süper

Motosikleti
    05' CBR 125R
    @ahmet93 hayırlısıyla şu 2 haftam bii geçse dikkat etcem de bu son haftalar geçmiyo yahu
    @casillas00 teşekkür ederim. benimde çok hoşuma gitti

birde bişey sormak istiyorum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35326282/detay bu motorda gidonun yanındaki şey ne ekstradan devir saati mi koymuş adam?

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte akıllı insan profili... casillas & buggin Bursada olsaydınız muhtemelen bizim tayfaya dahil olurdunuz yaklaşık 100 kişilik bi honda ekibimiz var kemik kadro 30 kişi falan trafiğe çıkılınca çok hoş oluyo

estafurallah İst.'Da çok sayıda cbr 125 kullanıcısı var ama forumda takılan yada etkinliklerde buluşmalarda olanları çokçok az toplasan 5-6 cıbırcı forumlarda.

Cıbırlı Kuryemiz bile var,Cıbırlı bi ablamız bile var grenajlarını çalmışlar geçen gün çok sinirliydi bence çalcam anasını satım diyordu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 62 kullanıcı var. (0 üye ve 62 misafir)

Bu Konudaki Etiketler