Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la daha ne istiyon adamlar 14 tl ye yapmış.mis gibi olmuş.o karanlıkta farın içinde çok hoş olur az led falan diye dert etme hiç belli olmaz
    Bilmiyorum abi yha benim hoşuma gitmedi şahsen diğerleri daha belirgin ve daha parlak yanıyo çünkü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hala almadın mı ya motoru
    alamadım daha ya casillas dostum ya üç haftadır sistemde hata olurmu ya bu ne biçim iş galeride beklio motor hala her gün kesin vercez diolar bu gün içinde kesin dediler bakalım ...
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum abi yha benim hoşuma gitmedi şahsen diğerleri daha belirgin ve daha parlak yanıyo çünkü
    onlar farın içinde ve genelde karanlıkta çekildiğinden öyle
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Yamaha
    onlar farın içinde ve genelde karanlıkta çekildiğinden öyle
    Yok abi ondan değil video linki attım yha sana onda aydınlıkta yanıyo ve bu led olandan daha fazla yanıyo.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hiç yoktan iyidir ya denemek lazm
    burak beykurt

Motosikleti
    Yamaha
    hiç yoktan iyidir ya denemek lazm
    Sen bilirsin ben denersem diğerlerini denicem el becerim iyidir.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alamadım daha ya casillas dostum ya üç haftadır sistemde hata olurmu ya bu ne biçim iş galeride beklio motor hala her gün kesin vercez diolar bu gün içinde kesin dediler bakalım ...
    Sende benim gibisin her işimde bir sorun çıkmazsa olmaz benimde illa.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    yarın bende alıyorum sabah ızmır yukselışe gosterıp eger servısı geçerse alacagım. 2008 kırmızı sıyah 8700 km bakalım servıs ne dıcek =) eger olursa bende sızdenım bayagıdır arıyorum cbr =)

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın bende alıyorum sabah ızmır yukselışe gosterıp eger servısı geçerse alacagım. 2008 kırmızı sıyah 8700 km bakalım servıs ne dıcek =) eger olursa bende sızdenım bayagıdır arıyorum cbr =)

kaça alıon dostum ?
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Hasta oldum be

Ya bu nasıl

Bizim Türk'lerin el işi harbiden çok güzel yavv

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servise boşa gösterme.50 tl çöpe gider.ben 3 ay önce alırken gösterdim. iplemedi herifler.o kadar da muhabbet etmiştik adamla.dışına baktı tamam al ii dedi kafa göz dalacaktım.sadece çalıştırdı sesini dinledi.paranı çöpe atma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:38 ----------

Sercan ben kaşları alttan yapıcam bak gör süper olucak.sonra ticari olarak yaparız senle
    burak beykurt

Motosikleti
    Yamaha
    Sercan ben kaşları alttan yapıcam bak gör süper olucak.sonra ticari olarak yaparız senle

Burak Abi kaşları alttan yaptığında bir fotoğraf koyarsın artık herkez gider mersine sen tersine hesabı Herkez üstten kaş yapıyo sen alttan bakalım nasıl olcak kolay gelsin

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    bence alttan daha değişik durur ama direk motor üstünde kesip bakıcam sonra değerlendirirm :D
    burak beykurt

Motosikleti
    Yamaha
    bence alttan daha değişik durur ama direk motor üstünde kesip bakıcam sonra değerlendirirm :D
    Bekliyoruz Burak abi ama mutlaka alttan yapıştırılmış olarakta bir foto çek ilerde böyle bir soru sorarlarsa direk cevap hazır

Servise boşa gösterme.50 tl çöpe gider.ben 3 ay önce alırken gösterdim. iplemedi herifler.o kadar da muhabbet etmiştik adamla.dışına baktı tamam al ii dedi kafa göz dalacaktım.sadece çalıştırdı sesini dinledi.paranı çöpe atma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:38 ----------

Yapalim olur.
    Bu arada orjinal egzoz takılmıyo,benim hedirsda değiştiği için orjinal takmak isterlerse komple tüp+hedırs orjın olması lazım oda çok para olunca dediler git dişardan egzozunu al takalım sigortadan parasını alıcam
    Ama bu memlekette adam gibi eksper çok az adam tam 12günde raporu verdi oda 2-3 kişi soktuk araya anca halledebildik.
    Bende motorcuyum diyo motorun tek başına ayakta duramayacagını bılmıyo çarpınca nasıl yan yattı diye soruyo adam ya küfür dilimin ucuna kadar geldi tuttum.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça alıon dostum ?
    2950 lıraya aldım. servise gosterdim servis tanıdık oldugu için para vermedim.

motoru çok temiz dediler yaknda resm eklerm.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

Servise boşa gösterme.50 tl çöpe gider.ben 3 ay önce alırken gösterdim. iplemedi herifler.o kadar da muhabbet etmiştik adamla.dışına baktı tamam al ii dedi kafa göz dalacaktım.sadece çalıştırdı sesini dinledi.paranı çöpe atma[COLOR="Silver"]
    serise gosterdim ucret vermedim exprtiz almadım yanı kayıt alınmadı sadece sözlu bilgiler verldi ve km kaydına bakldı. km orjinal ve motoru cok iyi çıktı. on arka lastk yeni pirelli marka arka 130luk ve real marka egzozu var. 1 yıldır arıyorDUM çok iyi geldi =)

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    hayırlı olsun !dostum 2 bin tl daha vereydin 2010 modelini alaydın

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    hayırlısıyla plakam çıktı 07 yu 936 :D yarın gidip motoru teslim alıyorum inşallah..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    merhaba,

yarın sabahki uzun yolculuga çıkmadan önce vakit kazanmak için motora aldığım soft kuyruk çantasını takıyordum. motor hafif eğimli bir yerde, arkaya geçip kayışları gererken motor bi anda yana doğru devrilmeye başladı, ellerimle kuyruk grenajından tutup dengeyi sağlarken bu sefer ön tekerlek ve kafa hızla sola doğru devrildi ve kafa grenajı komşunun motorunun egzosune çarptı. kaskımda o motorun selesinin üzerinde duruyordu. kafa grenajının sol tarafı ve sinyalin çıktığı yerdeki grenaj büyük bir şekilde çatladı. siyah renkli cam ve ortadaki üçgen parça kırıldı. motordan biraz benzin aktı. iyi haber ise motor çalışır durumda ve grenajlar hala bağlantı noktalarından sağlam bir şekilde duruyor, yola çıkmamı engelleyecek bir durum görünmüyor şu an için. benzinliğe kadar gidip tekrar benzin aldım. allahtan kasko yaptırmıştım park halinde meydana gelen hasarların %75'ini karşılıyor. akşam akşam moralim bozuldu ama kaza olacaksa böyle olsun.

iyi geceler..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 40 kullanıcı var. (0 üye ve 40 misafir)

Bu Konudaki Etiketler