Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni çıkan enjeksiyonlu modeller 2006 daydı herhalde. O yüzden belirtmiş olabilirler. Onlara göre 2004-2005 bize göre 2009'a kadar dır.
    Bugün sinyaller için iki motosikletçiye gittim. Birisi bence böyle kullan bunlarla uğraşma diğeri de "hayır beee flaör değiştirmene gerek yok." deyince onrdan da ayrıldım.
    Osmaniyeli sinyaller çalışıyo.
    Overcloud yardımın için teşekkür ederim. Bayağı uğraitıracak sanırım. İlk önce flaşörü değiştirip sonra sinyalleri 6 vidalı demirin arkasından kabloları keserek yenisiyle takmayı düşünüyorum. Böylece soketerle uğraşmamış olurum. Peki flaşör takmak nasıl yani sadece + ve - ucu olan biey midir?
    kabloları kesme.flaşörü de değişme

önce ön sinyalin kablosunu çıkarıp bir denesen yanıp yanmadığına senin flaşörle

ondan sonra youtube veya benzeri bir siteden cbr turn signal replacement diye aratıp izle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Osmaniyeli doğru soyluyor, önce sinyalin çalışıp çalışmadığını kontrol etmelisin bu seni kuyruğu sökme zahmetinden kurtarabilir fakat bunu kabloları kesmeden nasıl yaparsın bilmiyorum soketten bağlantı almak mümkün mü emin değilim. birde kabloları birbirine deydirmemelisin.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kabloları kesme.flaşörü de değişme

önce ön sinyalin kablosunu çıkarıp bir denesen yanıp yanmadığına senin flaşörle

ondan sonra youtube veya benzeri bir siteden cbr turn signal replacement diye aratıp izle
    Evet benim sinyal kablosuyla denedim. Sonuç sinyal sürekli yanık kalıyo.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Selamlar...
    Bugün itibari ile Cbr 125 R motorumu aldım. Artık aranızdayım.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar...
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Selamlar...
    hoşgeldin aramıza yorum görüş ve paylaşımlarını bekliyoruz
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Eyvallah mubarekler.
    Akşamleyin eve getirdim. Yarın çıkacağım tepesine, heyecanla bekliyorum sabahı, yarın yazarım...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    ve sonunda bende cbr ımı aldııımm

hatta vitesliye alışmaya başladım bile :D

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamlar...
    Hayırlı olsun cıbır
    Yeni çıkan enjeksiyonlu modeller 2006 daydı herhalde. O yüzden belirtmiş olabilirler. Onlara göre 2004-2005 bize göre 2009'a kadar dır.
    Bende pek emin olamıyorum.Onlarda enjeksiyonlu 07modellerde çıkmış.
    Ama 2 tane link buldum.
    http://video.sahibinden.com/ilan/vas...i-on-cam/detay
    Mail attim hepsıne uyar dedi adam.
    http://www.hondamototal.com/?urun-de..._Spor_Cam.html
    Buda Mototaldaki fiyatı bundada model felan belirtmemişler hepsi aynı mıdır diye düşünüyorum

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun cıbır

Bende pek emin olamıyorum.Onlarda enjeksiyonlu 07modellerde çıkmış.
    Ama 2 tane link buldum.
    http://video.sahibinden.com/ilan/vas...i-on-cam/detay
    Mail attim hepsıne uyar dedi adam.
    http://www.hondamototal.com/?urun-de..._Spor_Cam.html
    Buda Mototaldaki fiyatı bundada model felan belirtmemişler hepsi aynı mıdır diye düşünüyorum
    Olabilir. Ben şu sinyalleri halletikten sonra ufak ayna düşünüyorum. Görüş biraz problem olabilir ama böyle de çok sırıtıyo.

Olabilir. Ben şu sinyalleri halletikten sonra ufak ayna düşünüyorum. Görüş biraz problem olabilir ama böyle de çok sırıtıyo.
    Görüşte pek problem cıkarcagını düşünmuyorum zaten o kadar yatmıyorum kullanırken 1.83 boyla cıbıra pek yatılmıyo
    Benim değiştirme sebebimde çok çizik var üstünde kamyonların arkasından salam 2 tane taş yedim.
    Kuçuk aynaları Burak abi araştırmıştı hoş bitane bulmuştu bizde o ehliyet alınca dolaşcaz güzel planlarımız var ufak defek

bn bu yaz honda cbr 125 alacağım arkadaşlar 2010 modelleri ile daha onceki yılki modelleri arasında fark varmı? yardımcı olursanız sevinirim :D

Alıntı adiguzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bn bu yaz honda cbr 125 alacağım arkadaşlar 2010 modelleri ile daha onceki yılki modelleri arasında fark varmı? yardımcı olursanız sevinirim :D
    Kafa grenajı ve yeniler enjeksiyonludur.
    6000Lira gibi çok harika bir fiyatı vardır.

başka fark yok yani? :D peki ne önerirsiniz 0 mı yoksa temiz 2. el 2008 2009 modelmi? :D

Alıntı adiguzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka fark yok yani? :D peki ne önerirsiniz 0 mı yoksa temiz 2. el 2008 2009 modelmi? :D
    Benim kendi tercihim motoru almadan önce ben bunu alınca satmam ölüne kadar binerim diyen adam bile 2 yıl sonra satsamda cc büyutsem diyo.
    Şimdi 6000lirada güzel para o kadar para verip 2-3 yıl sonra 10.000km yapıp satsan zararın çok olur.
    Sonuçta biz bu motoru geçiş motoru olarak kullanıyoruz.
    2.el temiz,az km'de bulursak daha iyi olur geri kalan paranızlada koruma ekıpmanlarınızı alırsanız sizin için daha hayırlı olur diye düşüyorum.
    Tabi takrir size kalmıştır.

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kendi tercihim motoru almadan önce ben bunu alınca satmam ölüne kadar binerim diyen adam bile 2 yıl sonra atsamda büyük alsam diyo.
    Şimdi 6000lirada güzel para o kadar para verip 2 yıl sonra 10.000km yapıp satsan zararın çok olur.
    Sonuçta biz bu motoru geçiş motoru olarak kullanıyoruz.
    2.el temiz az km'de bulursak daha iyi olur geri kalan paramızlada koruma ekıpmanlarınızı alırsanız sizin için daha hayırlı olur diye düşüyorum.
    Tabi takrir size kalmıştır.
    teşekkürler :D

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ama 2 tane link buldum. [url adlı üyeden alıntı
    http://video.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-honda-cbr-125-renkli-on-cam/detay[/url]
    Mail attim hepsıne uyar dedi adam. http://www.hondamototal.com/?urun-de..._Spor_Cam.html
    bence hepsine uyar gibi geliyor ebay daki sitede vardı bir örnek vida yerlerine bakacak olursak hepsine olur bence '05-'10 a kadar..mototaldaki gayet güzel siyah spor cam büyükte biraz fiyatı pahalı geldi
    Tekerimiz iki ama gözümüzü dört açalım

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    arkadaslar motorun ustunde ufak tefek yapıstırmalar var, aldıgım arkadas yapıstırmıs , kan grubu fılan. onları iz bırakmadan ve boyayı kaldırmadan nasıl çıkartabılırım??

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    etiket sürücü bu tür şeyleri sökmek için idealdir ama boyaya bir etkisi olur mu bilmioyrum. daha önce cam yüzeyden bir kaplama sökmüştük etiket sökücü ile.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etiket sürücü bu tür şeyleri sökmek için idealdir ama boyaya bir etkisi olur mu bilmioyrum. daha önce cam yüzeyden bir kaplama sökmüştük etiket sökücü ile.
    sıcak suyla çıkar mı acaba 1 sayfa once en allta fotosunu koydum motorun . mesela orda ön çamurlugun ustunde gorebılırsınız yapıstırmayı. cıkar gıbı duruyor aslında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 49 kullanıcı var. (0 üye ve 49 misafir)

Bu Konudaki Etiketler