Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim buralardan (: yeni kasa krmızı ama pahalı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kazasiz/detay
    5500 TL'm olcak zaten ben onun sıfırını alırım millet uçmuş ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Kırmızısı da güzelmiş
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Cbr 125 Hemide Kara

Beyler bi iki fotograf cekiyim dedim ve bu arada bise sorucam hararet göstergem calısmadıgını soylemıstım dırek olarak bagladık acaba musurdenmı dıye musurdende degıl sanırım bu bobınden kaynaklanıyor bu bobının fıyatını bılen varmı malum bu arada radar cezası yedık elımız bıraz sıkısık ve su vıtes gecıslerı sızdede bıraz sertmı beyler ?

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    bobinin fiyatı için birşey diyemiyeceğim ama benim viteslerde sert

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bende sadece 1 ve 2 sert, gerisi çokrahat geçiyor.

bugun bagdat caddesinden gelirken bi martının saldırısına ugradım :S çılgın martı bana doğru pike yaptı kask ile çarpıyodum nerdeyse.

başıma talih kuşu mu konuyodu nedir gidip sayısal mı oynasam..?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    merhaba arkadaşlar , aranıza katılmak uzereyım , cbr bakıyorum bende :D

şu aşağıdaki motor hakkında görüşleriniz neler? bu paraya bu motor değer mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...cazibesi/detay

şimdiden herkese teşekkürler

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı hondastar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim buralardan (: yeni kasa krmızı ama pahalı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-kazasiz/detay
    oldu olacak şu park lambasını tamamen kaldırsalar yaf.. o ne oyle iki farın arasında alakasız bi lamba..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    beyler aranızda yamaha xt125x kullanan oldu mu?titreşim vs konusunda cbrla arasında bi karşılaştırma kursak,sonuçta ikiside tek silindirli aynı hacimli makinalar sınıfları farklı sadece...
    cevap verebilecek birisi yok mu???
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    Alıntı srhtzcn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar , aranıza katılmak uzereyım , cbr bakıyorum bende :D

şu aşağıdaki motor hakkında görüşleriniz neler? bu paraya bu motor değer mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...cazibesi/detay

şimdiden herkese teşekkürler
    biraz pazarlıkla sanki 4000 liraya alınır gibi bizim burda olsaydı 4000 lira verirdim şahsen...

bi CBR 125 bulamadık koca Antalya'da
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı x-treme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz pazarlıkla sanki 4000 liraya alınır gibi bizim burda olsaydı 4000 lira verirdim şahsen...

bi CBR 125 bulamadık koca Antalya'da

son 4200 yapıyor ya

Motosikleti
    son 4200 yapıyor ya
    bilmiyorum ben de almayı düşünüyorum ama ne biliyim sanki biraz pahalı gibi geliyor. büyük ihtimalle eylülü bekleyeceğim belki o zaman fiyatlar biraz çeker

ama uygun bulursam kaçırmam

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    bilmiyorum ben de almayı düşünüyorum ama ne biliyim sanki biraz pahalı gibi geliyor. büyük ihtimalle eylülü bekleyeceğim belki o zaman fiyatlar biraz çeker

ama uygun bulursam kaçırmam

eet ama bu 4200e kalın lastıkte dahil. deger mı acaba bılmıyorum kı :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 ----------

birde motoru ıstanbuldan tekırdağa getırmem lazım. bunun ıcın bazıları otobuse atar getırırsınız demısler , otobus ne kadar saglıklı olur goruslerınız neler? ve otobusculer kabul eder mı

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    2008 model 1500 km de garaj motoru çiziksiz hatta hiç yıkanmamış bile tozu üstünde olan siyah bir motorla 4000tl ye anlaştım..sizce fiyat nasıl..

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    eet ama bu 4200e kalın lastıkte dahil. deger mı acaba bılmıyorum kı :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 ----------

birde motoru ıstanbuldan tekırdağa getırmem lazım. bunun ıcın bazıları otobuse atar getırırsınız demısler , otobus ne kadar saglıklı olur goruslerınız neler? ve otobusculer kabul eder mı
    Pardon Tekirdağ'ın neresindesin?

Sitede bir çok kişi motorlarını otobüsle getirdi. Henüz bir sorunla karşılaşanı görmedim.

Motosikleti
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 model 1500 km de garaj motoru çiziksiz hatta hiç yıkanmamış bile tozu üstünde olan siyah bir motorla 4000tl ye anlaştım..sizce fiyat nasıl..
    ohoo sıfır motor alıyorsun sen bence kaçırma derim

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ohoo sıfır motor alıyorsun sen bence kaçırma derim
    çok yakın arkadasımdan alıyorum..3500 peşin gerisini oldugu zaman diye anlaştık..şu kpss geçsinde gideceğim almaya..2 yıldır para biriktiriyorum en sonunda kavuscam galiba inşallah bakalım..zor tutuyorum kendımı gidip almamak için..şimdi alsam ders çalışmam biliyorum..biraz daha sabır)

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon Tekirdağ'ın neresindesin?

Sitede bir çok kişi motorlarını otobüsle getirdi. Henüz bir sorunla karşılaşanı görmedim.
    tekirdağ merkez. otobuse nasıl yerlestırıolar peki , bırde her otobus fırması kabul eder mı?

otobuse nasıl yerlestırıolar derken yanı bişiyle bağlıyolar mı nası sabıtlıyolar devrılmesını cızılmesını engellemek ıcın?

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    çok mutluyum ön kaporayı verdik p.tesi günü resmen satın almış olacağım 2-3 güne plaka işlemleri tamalanacak ve artık bende bi cbr sahibi olacam fakat xenon far yada egzos değişimde otomatik olarak garanti kapsamından çıkar diolar doğrumu??
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler aranızda yamaha xt125x kullanan oldu mu?titreşim vs konusunda cbrla arasında bi karşılaştırma kursak,sonuçta ikiside tek silindirli aynı hacimli makinalar sınıfları farklı sadece...
    cevap verebilecek birisi yok mu???
    günaydın herkese

xt125 son zamanlarda benimde aklıma yatan bi motor. uzun buyuk şase iki kişi için yeterince geniş bir sele ve çanta takılabilir olması motoru pratik yapıyor. Daha önce hiç kullanmadım ama ybr 125 ile kısa bir tur atmıştım. ikiside aynı motoru kullandiği için sanırım yorumlarım sana az da olsa fikir verebilir ama xt125 kullanıcı başlığı varsa orda sorsan daha iyi olabilir, neyse..

ybr'nin vites geçişleri çok rahat, nerdeyse kemiksiz. egzos seside oldukça az fakat benim bindiğim ybr motor ısınana kadar jikle çekili kalmaz ise stop ediyordu, hepsi böyle midir bilmiyorum. Birde jikle cbr'daki gibi göstergelerin ordan değil, motorun üzerinde (bizim rolanti ayarı yaptığımız sarı vida gibi) bir kol ile ayarlanıyor. yani 5 dakka kullandıktan sonra haraket halindeyken jikleyi kapatman mumkun değil. motor ısınana kadar jikle çekili beklemek lazım. jikle çekili iken cbr sadece daha seri çalışırken, ybr ise çok bağırıyor. (bana motoru bizimkinden daha gürültülü gibi gelmişti)

titreşim konusuna gelince ybr'de bununla ilgili bir şey dikkatimi çekmemişti cbr'dan fazla titreşimi olmadığı kesin, xt125'de de aynı motor olduğuna göre seni rahatsız edecek bir şey olmaz diye düşünüyorum.

diğer yandan ön arka disk fren olması bir avantaj ama internette araştırdığım kadarıyla son süratı cbr'dan düşük.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır motor hiç kaçırma
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok mutluyum ön kaporayı verdik p.tesi günü resmen satın almış olacağım 2-3 güne plaka işlemleri tamalanacak ve artık bende bi cbr sahibi olacam fakat xenon far yada egzos değişimde otomatik olarak garanti kapsamından çıkar diolar doğrumu??
    Yok arkadaşım öyle birşey ama sana bir tavsiyede bulunayım boşuna egzoza paranı verme derim tek silindir makina bende Yoshimura Oval egzoz var 500-600lira verip taktıgında diyceksinki bu kadarçıkmı fark olur orjınden biraz daha gürültülü çalışıyo ve şekli oluyor o para daha güzel şeyler yap derim motoruna geri sayfalarda Beykurt(Burak) Tiger egzozun videosu ve benim videolarım var ordan izle daha somut birşey olmuş olur.
    Şimdiden Hayırlı Olsun.Allah asfalt yüzü göstermesin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler