Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz yeri yapıştır ama eğimlerde ısıtıp yapıştırırsan olur.. ya nasıl anlatayım ki..dur video ekliyeyim..

BMW direksiyonu..referansım buydu...ilk başta beceremiyorsun ama bu gerçek

https://www.youtube.com/watch?v=mL0nOpvkTb4

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

bence güneş altında sticker lar acayip belli olacak ama napayım motorum kırmızı :( başka renkle uğraşamadım.. istemedim.. mat siyah isterdim ama nasip diyelim..

motoru bitireyim bikaç haftaya araba işine gireceğim ve gurbetteyim hafta sonu boşum..arabamı yapacağım..güzel olursa fabrikadan 2 kişi kesin yaptıracak bi yapayım fabrika önüne çekeyim yaptıran olur.. biraz da para kazanırım diyorum.. hafta sonu iş çıkar bana kablomu falan ayarladım.. makaralı 35 mt uzatma kablosu aldım kaplama işini piyasada 1500 tlye kaplıyorlarmışş . yuhh dedim.. çok pahalı..

92 model excell. bakalım nasıl olacak hadi hayırlısı ..

Nihat hocam senin çalışmaları da sabırsızlıkla bekliyorum.. hafta sonu
    abi excell nasıl =) biliyorsun arabamızı satıyoruz ve 5-7 bin civarı birşey bakacağız seçeneklerde excellde var lpgli düşünüyoruz ne akdar yakar lpg de abi ? 50 tl üzerinden konuşsak kaç km yapar =) motoru satıp alırsam mecbur okula bununla gideceğim =)

abi bizim bi arkadaşın wolksvagen scirocco su var okulda komple karbon kaplı 2000 tl ye yaptırmış ama işçilk temiz =) anlattıda adamlar önce alkolle siliyormuş aracı komple detaylı temizlikten sonra filan =) çoğu parçayı söküp içe katlayarak filan yapmışlar =)
    Garip bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    diğer yan kapak da bitti. hafta sonu hava iyi olursa sökülmeyen parçaları yapacam

kardeş hyundai sitesinde incele bak.çok parçası var çok da ucuz. az da yakıyor bakacaz.arabayı yarın üstümüze alacaz..mayısda parasını verecem..az iş yapmam lazımü

karbon fiber olayına gelince..maliyet 500 tl... gerisi kar..ben bu işi yapmayı düşünüyorum şahsen..

ben arabayı yapayım bi görün..çok inceledim..çok araştırdım..excell i yapacam çekecem fabrika önüne..iş çıkar kesin bana.. çok değil 1000 tl ye yapacam ama tertemiz yapacam..hem zevk hem iş olacak ben için..motoru yapıyorum..sol yan kapağı çok daha hızlı ve güzel yaptım..ama tek başıma zor oluyor.eşim sağolsun..

birGarip..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    diğer yan kapak da bitti. hafta sonu hava iyi olursa sökülmeyen parçaları yapacam

kardeş hyundai sitesinde incele bak.çok parçası var çok da ucuz. az da yakıyor bakacaz.arabayı yarın üstümüze alacaz..mayısda parasını verecem..az iş yapmam lazımü

karbon fiber olayına gelince..maliyet 500 tl... gerisi kar..ben bu işi yapmayı düşünüyorum şahsen..

ben arabayı yapayım bi görün..çok inceledim..çok araştırdım..excell i yapacam çekecem fabrika önüne..iş çıkar kesin bana.. çok değil 1000 tl ye yapacam ama tertemiz yapacam..hem zevk hem iş olacak ben için..motoru yapıyorum..sol yan kapağı çok daha hızlı ve güzel yaptım..ama tek başıma zor oluyor.eşim sağolsun..

excelle mat siyah çok yakışıyor geçen gördüm baya hoş olmuştu bide siyah jant takmış çok iyi duruyordu
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    excelle mat siyah çok yakışıyor geçen gördüm baya hoş olmuştu bide siyah jant takmış çok iyi duruyordu
    bak gaza getiriyorsun

yahu zaten orjinal boyası mat siyah. araba çok çok orjinal. herşeyi ile..
    mat siyah yapıcam bakalım.. motorda bilgisayarda elim iyice alıştı kaplama işine

nihat hocam, senin çalışmaları da sabırsızlıkla bekliyorum
    birGarip..

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs

saç kurutma makinesi yerine, daha sıcak üfleyen oto döşemecilerin kullandığı fön makinelerinden olsa daha rahat yaparsın abi

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saç kurutma makinesi yerine, daha sıcak üfleyen oto döşemecilerin kullandığı fön makinelerinden olsa daha rahat yaparsın abi
    haklısın..

o aletin ismini biliyor musun ? ben araştırdım bulamadım.. bulursam hemen alıcam
    birGarip..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    selamlar arkadaşlar,
    bugun cbf'e yine aşık oldumözellikle yeni kasasına,kış boyunca diz örtüsü yağmur çamur artı motoru zorlayarak sürekli 3 litre yakıt yakıyordum kış geçti bahar geldi bende kendime çeki düzen verdim

motorun diz örtüsünü çıkardım önüne rüzgarı kesmesi için karton koydum,neyse sonra yakıtı düşürme operasyonuna başladım depomu fulledim 96 km yol yaptım ve olan oldu 2.19 litre yakmışım inanamadım

kullanım şartları;80 km hızı geçmedim 6 bin devir 2 kere geçmişimdir insan sıkılıyor ama cbfinde en tatlı sürüş tarzıda bu zaten,yeni kasa cbf bence daha az yakıyor bunu anladım motor torklu bayırda çok zorlamak gerekmiyor özellikle arka 43 dişlininde bunda etkisi var yani orjinal hali çok süper tabiki sakin kullanımda...(40 dişli takıcaktım vazgeçtim böyle iyi az yakıp çok gezmek varken neden motoru zorlıyayım

neyse işte resimler bu şekilde yedeğe kadar kaç km yapar çok merak ediyorum

resimde silik çıkan yer var ama zaten 10.39 tl 2. 19 lt yakıt yapar

buda pompadaki resmi pompacı bu kadar az yaktığını duyunca şaşırdı adamcağız

buda motorun güncel hali diz örtülerinden kurtulduk ufak tefek iz bıraktı ama kışın okadar soğuktan korudu beni

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    haklısın..

o aletin ismini biliyor musun ? ben araştırdım bulamadım.. bulursam hemen alıcam
    ben baumaxta falan görmüştüm abartı bir rakamı yoktu diye hatırlıyorum

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

buyur ramazan hocam sana lazım olan alet fiyatını görünce düşüp bayılma sakın

http://www.koctas.com.tr/hobi/perfor...asi/1750-3509/
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    PCX 125
    kardeşim çok iyi.ama depoyu aynı seviyede doldurduğuna emin misin ? buna dikkat etmek lazım..ne kadar az litre alınırsa full lemek için o kadar hata payı büyük olur..

aman dikkat et. benzin az yakma bahanesi ile yavaş gidersin kaza riskin azalır.. Allah korusun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

ben baumaxta falan görmüştüm abartı bir rakamı yoktu diye hatırlıyorum

---------- Post added at 00:24 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

buyur ramazan hocam sana lazım olan alet fiyatını görünce düşüp bayılma sakın

http://www.koctas.com.tr/hobi/perfor...asi/1750-3509/

amaaan 39 tl imiiş..senin yazıyı görünce aha dedim 200 tl gitti. içimden o geçti wallahi
    birGarip..

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Gençler konuyu gördünüzmü aksiyon kamera gece gece aklıma girdi ya trafikteki hayvanları çekmek için şart.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/113599-uygun-fiyatli-aksiyon-kamera-arayanlar-bakabilir.html

fiyatıda çok iyi 138tl indirimde.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    kardeşim çok iyi.ama depoyu aynı seviyede doldurduğuna emin misin ? buna dikkat etmek lazım..ne kadar az litre alınırsa full lemek için o kadar hata payı büyük olur..

aman dikkat et. benzin az yakma bahanesi ile yavaş gidersin kaza riskin azalır.. Allah korusun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

amaaan 39 tl imiiş..senin yazıyı görünce aha dedim 200 tl gitti. içimden o geçti wallahi
    aynı pompa aynı seviye özellikle dikkat ettim dediğim gibi az olunca hata oranı büyük...

kaza riskin azalır demişsin evet azalıyor gerçektensakin kullanımda etrafı daha iyi analiz edebiliyosun,senin demek istedğin arabalar hızlı giderken sen yavaş kalma tabiki sol şeritten arabalarla gitmek sakıncalı olur

bu arada bu karbon işine bende girmek istiyorum sizin çalışma süper olmuş eline sağlık....bikaç yere uygulamak lazım ama sade görünümünde ödün vermeden
    Garip bunu beğendi.

Motosikleti
    12" CBF 150
    Gençler konuyu gördünüzmü aksiyon kamera gece gece aklıma girdi ya trafikteki hayvanları çekmek için şart.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/113599-uygun-fiyatli-aksiyon-kamera-arayanlar-bakabilir.html

fiyatıda çok iyi 138tl indirimde.
    nihat abi bu kamerayı incelemiştim ancak 180 tl civarıydı sanırım maltepe caurrefour daki mağazada ancak hiç araştırmadım malzeme kaliteli gelmesine rağmen bu kamera kayıtları bi olay gerçekleşsede delil kabul edilmediği için vaz geçtim yoksa yurt dışından getirmeyi planladığım böyle bi kamera vardı dahili 64 gb hafıza ve aralıksız 10 saat çekim yapabiliyordu tl ye vurunca ücretide 300 den aşağıdaydı ama baya aparatı vardı araba ve motorlara uyumlu aparatlarıda vardı =)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:22 ----------

hayırlı olsun abi kazasız belasız inşallah =)

Motosikleti
    Bajaj dominar
    orta sehpanın yan ayağı kırılmak üzere. kaynak yaptıracağım ama orta sehpayı sökmeyi bilmiyorum nasıl sökebileceğimi biliyor musunuz
    Cehennem yerinde hiç ateş yoktur,
    Herkes ateşini bu dünyadan götürür.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Orta sephayı tutan bir mil var ve bunun ucunda da milin içinden geçmiş iki kat bir tel var(adını bilmiyorum). Bu telin uçları yamuk. Bu uçları penseyle felan düzeltip teli milin içinden çıkartacaksın ve artık mili tutan bişey kalmayacak. Mil biraz sıkışmış olabilir bu yuzden zor çıkar. Bu arada mili çıkartmadan ayaklığın kapalı durmasını sağlayan iç içe geçmiş yayları da sökmen gerekecek. Takıldığın bir yer olursa yaz yardımcı olmaya çalışırım. Kolay gelsin.
    seyyah27 bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim şirket motoru çok yakıyordu... 250 kmde depo bitiyordu.. aslında çokta sakin kullanırım..

http://www.youtube.com/watch?v=sKTLZpyxgK8

buda videosu sakin kullanmanın...

http://youtu.be/sKTLZpyxgK8
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim şirket motoru çok yakıyordu... 250 kmde depo bitiyordu.. aslında çokta sakin kullanırım..

http://www.youtube.com/watch?v=sKTLZpyxgK8

buda videosu sakin kullanmanın...

http://youtu.be/sKTLZpyxgK8
    hakkaten sakin kullanıyorsun abi keşke devir kesici koysalarmış bizimkilere ama yok malesef

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı rahmi34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten sakin kullanıyorsun abi keşke devir kesici koysalarmış bizimkilere ama yok malesef
    çok sakinimdir... hiç sıkıştırmam..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Arkadaslar hic sis fari falan takan var mi ?
    ' jawen..

Motosikleti
    PCX 125
    ybr de yokmuuymuş
    birGarip..

Motosikleti
    12" CBF 150
    geçmiş sayfalara bak fazla değil 1 ay içine bak vardır yazışmalar bi arkadaş satıyor gayet güzel led sis farı kendi yapımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler