Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hayırlı olsun güle güle kullan bende doğu batı honda"dan almıştım motorumu
    sezertopal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık ethem abi... bujinde bişey yok beyavv.. güle güle kirlet... vallahi bende gelip senin oraya çekecem motoru haberin olsun
    Yarın bi performansına tekrar bakıcam. Bana çekiş problemi sanırım düzeldi gibi geldi, çarşıya gittim geldim, pek bişey anlamadım ama sabah işe giderken anlarım. Olmazsa sanırım bi sübap ayarı ile karb. temizliği vb gerekecek gibi. Bunlarda beni aşar. Ya buji beni baya kıllandırdı. hatta motor bloğuna vidalanan en alt kısmı, ufak oranda sanki dökülmüş gibi bile görünüyor. Neyse bundan sonra bujiyi 6000 km yi geçirmem sanırım. Bu gün gelseydin yıkardık. Her zaman gel, sorun yok.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru mazotla yıkadım.Yıkamaz olaydım.Motorun ziftlerinden kurtulmak için yapmıştım.Fakat ön frenlere sıçradığı için ön fren tutmamaya başladı.Üstelik çok acı bir sesi vardı.
    Balatayı kumladık temizledik zımparaladık allahtan düzeldi.Şimdi canavar gibi.

Unutmadan söyleyeyim.Mazotla yıkadığımda motor o kadar rahatladı ki.Hayatımda cbf nin vites geçişlerini bu kadar yumuşadığını görmedim.
    Otomatik vites araba gibiydi yemin ediyorum.1 gr ses yok.Kuş gibi hafiflemiş gibiydi.Arka fren balataları benim bitmişti.Şuan acayip iyi tutuyor.
    Çok güzel parlıyor.Fakat bir yıkamaya daha girmesi lazım.3 kez üst üste her ince ayrıntısına kadar motoru mazotla yıkadım.
    Zincirdeki ses de kesildi.Bundan sonra neymiş ön tarafa poşetle felan kapatacak şekilde yıkayacağım.Motorda sıfır ses sıfır problem.
    Arka maşa demiri diye tabir edilen kısımda benimkinin boyası yavaş yavaş atmaya başladı.

---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:28 ----------

En iyi performans veren Ngk bujinin modeli nedir.?İridyum nasıl acaba ?Haftasonu bakıma gidiyor da.Sorunları liste yapayım.Ustanın yanında ne hikmetse tüm motorlar ,bozuk olsa bile mahsus rol yapıyorlar.
    Ön balata cumartesiye kadar ses yaparsa onu gösteririm.
    Ampül yarın elime ulaşır onu taktırırım.
    Gündüz yanan ampül patladı.Km ampülü patladı.
    Bizim orjinal olan siyah camımız ile bu 50 tl ye satılan tur camının arasında bir cam kestircem bu 50 tl ye satın alıp.Plexi ile kesiliyor dediler.
    Sercan ; iridyum buji bizim motorlarımıza göre değil. Ben taktım (servis önerisi ile) kömür gibi olmuştu. Sebebi ise şu ; iridyum bujinin istediği patlamayı motorum sağlayamadığı için. O yüzden orjinalden sakın vazgeçme..
    Mazotla yıkama konusu ise ; ön diskine gelen mazot frenlerinin tutmamasına neden oldu. Bunu gidermenin en basit yolu şu; ketılda su kaynat, bulaşık prilini balatalarına bol bol dök sonrada kaynar suyu yavaş yavaş diskine ve balatana dök.. sonuç olumlu olacaktır.. çünkü prilin yağ çözücü özelliği vardır ve sıcak suda etkili olacaktır

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru mazotla yıkadım.Yıkamaz olaydım.Motorun ziftlerinden kurtulmak için yapmıştım.Fakat ön frenlere sıçradığı için ön fren tutmamaya başladı.Üstelik çok acı bir sesi vardı.
    Balatayı kumladık temizledik zımparaladık allahtan düzeldi.Şimdi canavar gibi.
    Bi daha daha dikkatli olursun Ama balatayı sökmeseydi
    n de bi basınçlı su ile yıkadıktan sonra kullanmaya devam ettiğinde mazot zamanla ucuyor ve fren eski performansına dönüyor. Yani balatalarını söküp işlem yapmasaydında frenin belirli bi süre sonra düzelecek, eski performansına kavuşacaktı.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi daha daha dikkatli olursun Ama balatayı sökmeseydi
    n de bi basınçlı su ile yıkadıktan sonra kullanmaya devam ettiğinde mazot zamanla ucuyor ve fren eski performansına dönüyor. Yani balatalarını söküp işlem yapmasaydında frenin belirli bi süre sonra düzelecek, eski performansına kavuşacaktı.
    ethem abi senle motosiklet yıkama yeri açalım... 10 lira..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Sercan ; iridyum buji bizim motorlarımıza göre değil. Ben taktım (servis önerisi ile) kömür gibi olmuştu. Sebebi ise şu ; iridyum bujinin istediği patlamayı motorum sağlayamadığı için. O yüzden orjinalden sakın vazgeçme..
    Mazotla yıkama konusu ise ; ön diskine gelen mazot frenlerinin tutmamasına neden oldu. Bunu gidermenin en basit yolu şu; ketılda su kaynat, bulaşık prilini balatalarına bol bol dök sonrada kaynar suyu yavaş yavaş diskine ve balatana dök.. sonuç olumlu olacaktır.. çünkü prilin yağ çözücü özelliği vardır ve sıcak suda etkili olacaktır
    Yaw ne yaratıcı fikirler böyle, tebrikler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

ethem abi senle motosiklet yıkama yeri açalım... 10 lira..
    Aslında oto yıkamacılar kesinlikle moto yıkamayı bilmiyorlar, valla parayı kırarız hıı Motoya özel böye bişey yapmak lazım İyi fikir

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw ne yaratıcı fikirler böyle, tebrikler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Aslında oto yıkamacılar kesinlikle moto yıkamayı bilmiyorlar, valla parayı kırarız hıı Motoya özel böye bişey yapmak lazım İyi fikir
    fatihide yağlamaya veririz, çünkü çok yağcı bi adam.. tamam işte.. hemen yarın istifa edelim..
    şaka bi yana, yarın termal yapıyoruz, yollar nasıl..eğer bozuksa beni hiç götürme..sana geleyim ben

Motosikleti
    cbf 150
    selam dostlar benim cbf de bir değişiklik yaptım da küçük onunresmini yükleyecek tim nesıl yapıyorduk o işi acaba

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    fatihide yağlamaya veririz, çünkü çok yağcı bi adam.. tamam işte.. hemen yarın istifa edelim..
    şaka bi yana, yarın termal yapıyoruz, yollar nasıl..eğer bozuksa beni hiç götürme..sana geleyim ben
    Yaw yola bu kadar takılma, yollar güzel, çok kötü yol yok artık zaten, en kötü yol soğuk asvalt, tek tük çukurlardan kaçarsın, rahat ol, ybr, cbf her yola gider. Ama termal yolunda böyle çukur dahi yok. Gerçekten güzel. Tabi bana geleceksende sıkıntı yok, fark etmez. Termal yolu Çınarcık yolundan daha iyi. Çınarcığa Meto ile gitmiştik ya. Bu sana fikir verir. Ama istersen, akşam akşam rotayı uzatmayalım dersen fark etmez, burada da takılabiliriz.

Motosikleti
    cbf 150
    ...........

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

arkadaşlar yolunu buldum sanırım
    işte detaylar (akü kapak) yan kapaklarada aslında belirgin fakat tek renk olmasından dolayı dikkat çekmeyen hatlar var bu şekilde belirginleşti ve daha mekanik bir yapı sağlandı
    sprey boya düşünüyordum fakat bu carbondan yapıldı bence sıkı oldu ha

http://postimage.org/image/57ygjupw3/

http://postimage.org/image/ynud4oapn/

http://postimage.org/image/fwp6feith/

Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar rölanti sizde kaç devirde duruyor bende 1 in bir derece üstünde...Acaba yüksekmi?Motoru sıfır aldığmdan beri bu seviyede...Bugün beklediğim Kappa 46 lt. geldi.Eskisini söktüm ve servise gittim yan koruma ve arka çanta takılacak demiri alayım diye,zaten o kompleymiş fakat serviste kalmamış.Bende direk motorun orjinalında bulunan yaer montaj yaptım.Fakat çanta altlığının bir bölümü dışarıda kaldı.Bugünlerde yan koruma demiri alan oldumu ve kaça aldı onu sormak istiyorum.Ayrıca kask ve çanta kargosu 19 tl.kargo verdim.Umduğumdan çok az miktar geldi bana.İstanbul-Gaziantep arası....

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı şentürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar rölanti sizde kaç devirde duruyor bende 1 in bir derece üstünde...Acaba yüksekmi?Motoru sıfır aldığmdan beri bu seviyede...Bugün beklediğim Kappa 46 lt. geldi.Eskisini söktüm ve servise gittim yan koruma ve arka çanta takılacak demiri alayım diye,zaten o kompleymiş fakat serviste kalmamış.Bende direk motorun orjinalında bulunan yaer montaj yaptım.Fakat çanta altlığının bir bölümü dışarıda kaldı.Bugünlerde yan koruma demiri alan oldumu ve kaça aldı onu sormak istiyorum.Ayrıca kask ve çanta kargosu 19 tl.kargo verdim.Umduğumdan çok az miktar geldi bana.İstanbul-Gaziantep arası....
    Kitapçıkta yazan rölanti devri 1400 +- 100 dür. Yani bu işin kitabına uygunu en fazla 1500, en düşük 1300 d/dakika, daha düşük olması zor marş alma, ısınırken devamlı stop etme eğilimi oluşturma vb gibi olumsuzluklarla seni karşılaştırmıyorsa sorun olmaz. Benim rölanti ısınınca tam 1400. Birde rölantini motor ısındıktan sonra kontrol et. Motor ilk çalıştırma anında rölanti düşük olur. Normal çalışma sıcaklığına ulaştığında özünü bulur.
    şentürk bunu beğendi.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Selam arkadaşlar..Mutluyum...Bugün motor aldım..İLAN İÇİN TIKLA ( aşağı doğru inin detay sayfanın aşağısında..)

Anlatayım size..

Öncelikle ehliyetim yok..20 gün sonra falan anca çıkar :( önceden ethem abi gibi HS vardı, onu satıp aldım motoru..ama şimdi kaskım, korumalı NİC marka montum..Kaliteli korumalı eldiven ve kaliteli dizliğim hazır..aynı şekilde hanımın da...Motor da hazır artık...ama kendi kendime söz verdim hiçbir şekilde çıkmayacak site içerisinden..ehliyet alana kadar..

dün bu ilan sahibine yazdım da yazdım..uzun süredir takip ediyordum ilanı..İlan sahibi onur arkadaş ile görüştüm..hali hazırda arkadaş iş gereği sürekli geziyormuş..izin aldım fabrikamdan beraber çıktık dönüşte..buradan tekirdağa ( Çerkezköy - Tekirdağ merkez ) gittik....saat olmuş 16:00..Gidene kadar muhabbet ettik..iyi bi insan...neyse, girdik garajına..ben yukarı çıkıyorum anahtar üstünde git gez dolaş gel bak motora dedi..şaşırdım..ne kadar güveniyor ki bana..hadi hırsızsam..neyse..aldım motoru iteee ite çıkardım garajdan..mecbur itiyorum çünkü ben scooterdan baska kullanmadım..vitesli motor hiç kullanmadım :( ama neyse bastım debriaja taktım 1 e..kalktı..ana giyorum baktım yol müsait (daha önce sordum müsait yolları, birde hazırlıksız gitmiştim kaskım yoktu) taktım 2 ye..sonra 3 e..dedim vites düşüreyim..hız düşürüp 2 ledim..gayet iyi.öyle korktuğum gibi değil..oo evin önüne bir indim..yaşlı amcam geldi.babası..hacı ama..hemen elini öptüm hürmetine..neyse konuştuk hacıyla..onun da motoru bvarmış.oğlunun borcu olduğundan satılıyormuş motor..neyse biz yavaşdan yavaşdan pazarlık moduna girdik..telefonda hayatta pazarlık yapmam demiştim zaten ben ona..neyse, bana, 4950 yazdığını, pazarlık yapmayacağını, givi çanta olduğunu, navigasyonuna kadar olduğunu teeek bir çizik bile olmadığını vs dedi."işte sıfırı zaten .." demeden dedim o lafa girme artık gına geldi düşürdüm fiyatı 4690 diyorum zaten indirebildiğim kadar indirdim dedi..buraya kadar geldim dedim,anlaşacağız başka yolu yok dedim.. ne veriyorsun dedim..4.400 dedim..anca bu kadar veririm ben başka veremem param yok dedim..böylece senle pazarlık şansım da yok dedim.o yüxzden düşünüp duruyorum ne yapsam diye ama beni kredi kartına sokmayın dedim..hacı emmim kredi kartını duyunca üzüldümü ne yaptı..ikna oldu 4.400 e neyse hemen bankaya gittim parayı aldım.doooru notere..sıra geldi 75 km olan aradı mesafeye nasıl götüreceğim..hacı amca sağolsun ben bırakırım seni dedi.atladık motora.yavaaş yavaş sürdü..bi ara trafiğe ayak uydurmak için 100 ü gördü.amca zaten ufak boyluydu, bende de boy uzun olunca yaptığı hızı rahatca görüyordum o kadar yol geldik benzğin ebresi çok az oynadı hayret ettim

motorda givi çanta..navigasyon aparatı + cihazı..koruma demirleri vs derken herşey mecvut..yağı da tamam..10*50 motul yağ kullanmış.yazlık.. ( bak unuttum motoru soğutup sev seviyesine bakacaktım )motor temiz belli..içime sindi...

navigasyonu arkadaş şarj doldurup kullanıyormuş..çakmaklık veya usb girişi gibi enerji almam lazım motordan..nasıl yaparım bunu..oto elektrikciye gidip 2 dk da takarlar mı yoksa ben mi takarım..varmıdır yolu ?

bu arada ben baya iri bir adamım..1.96 boy 105 kg var..ama bana hiç küçük motor gibi gelmedi..baya baya yetiyor bana yani..

eve geldiğimde site içinde kurcalarken bikaç resim çektirdim hanıma..resimler aşağıda..

site içerisinde kullandım..orasını burasını baya bi kurcaladım..Sizlerin başını zamanla çook ağrıtacağım..

eve geldim kurcalamaya başlıyorum

By garip1701

O da ne anahtar takımı..

By garip1701 at 2012-07-11

Çanta 10 numara

Nasıl arkadaşlar ..iyi olmuşmu..Bi heves 4.400 e aldık işte..

herkeze boş güvenlikli ve dikkatli sürüşler..[COLOR="Silver"]
    birGarip..

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar..Mutluyum...Bugün motor aldım..İLAN İÇİN TIKLA ( aşağı doğru inin detay sayfanın aşağısında..)

Anlatayım size..

Öncelikle ehliyetim yok..20 gün sonra falan anca çıkar :( önceden ethem abi gibi HS vardı, onu satıp aldım motoru..ama şimdi kaskım, korumalı NİC marka montum..Kaliteli korumalı eldiven ve kaliteli dizliğim hazır..aynı şekilde hanımın da...Motor da hazır artık...ama kendi kendime söz verdim hiçbir şekilde çıkmayacak site içerisinden..ehliyet alana kadar..

dün bu ilan sahibine yazdım da yazdım..uzun süredir takip ediyordum ilanı..İlan sahibi onur arkadaş ile görüştüm..hali hazırda arkadaş iş gereği sürekli geziyormuş..izin aldım fabrikamdan beraber çıktık dönüşte..buradan tekirdağa ( Çerkezköy - Tekirdağ merkez ) gittik....saat olmuş 16:00..Gidene kadar muhabbet ettik..iyi bi insan...neyse, girdik garajına..ben yukarı çıkıyorum anahtar üstünde git gez dolaş gel bak motora dedi..şaşırdım..ne kadar güveniyor ki bana..hadi hırsızsam..neyse..aldım motoru iteee ite çıkardım garajdan..mecbur itiyorum çünkü ben scooterdan baska kullanmadım..vitesli motor hiç kullanmadım :( ama neyse bastım debriaja taktım 1 e..kalktı..ana giyorum baktım yol müsait (daha önce sordum müsait yolları, birde hazırlıksız gitmiştim kaskım yoktu) taktım 2 ye..sonra 3 e..dedim vites düşüreyim..hız düşürüp 2 ledim..gayet iyi.öyle korktuğum gibi değil..oo evin önüne bir indim..yaşlı amcam geldi.babası..hacı ama..hemen elini öptüm hürmetine..neyse konuştuk hacıyla..onun da motoru bvarmış.oğlunun borcu olduğundan satılıyormuş motor..neyse biz yavaşdan yavaşdan pazarlık moduna girdik..telefonda hayatta pazarlık yapmam demiştim zaten ben ona..neyse, bana, 4950 yazdığını, pazarlık yapmayacağını, givi çanta olduğunu, navigasyonuna kadar olduğunu teeek bir çizik bile olmadığını vs dedi."işte sıfırı zaten .." demeden dedim o lafa girme artık gına geldi düşürdüm fiyatı 4690 diyorum zaten indirebildiğim kadar indirdim dedi..buraya kadar geldim dedim,anlaşacağız başka yolu yok dedim.. ne veriyorsun dedim..4.400 dedim..anca bu kadar veririm ben başka veremem param yok dedim..böylece senle pazarlık şansım da yok dedim.o yüxzden düşünüp duruyorum ne yapsam diye ama beni kredi kartına sokmayın dedim..hacı emmim kredi kartını duyunca üzüldümü ne yaptı..ikna oldu 4.400 e neyse hemen bankaya gittim parayı aldım.doooru notere..sıra geldi 75 km olan aradı mesafeye nasıl götüreceğim..hacı amca sağolsun ben bırakırım seni dedi.atladık motora.yavaaş yavaş sürdü..bi ara trafiğe ayak uydurmak için 100 ü gördü.amca zaten ufak boyluydu, bende de boy uzun olunca yaptığı hızı rahatca görüyordum o kadar yol geldik benzğin ebresi çok az oynadı hayret ettim

motorda givi çanta..navigasyon aparatı + cihazı..koruma demirleri vs derken herşey mecvut..yağı da tamam..10*50 motul yağ kullanmış.yazlık.. ( bak unuttum motoru soğutup sev seviyesine bakacaktım )motor temiz belli..içime sindi...

navigasyonu arkadaş şarj doldurup kullanıyormuş..çakmaklık veya usb girişi gibi enerji almam lazım motordan..nasıl yaparım bunu..oto elektrikciye gidip 2 dk da takarlar mı yoksa ben mi takarım..varmıdır yolu ?

bu arada ben baya iri bir adamım..1.96 boy 105 kg var..ama bana hiç küçük motor gibi gelmedi..baya baya yetiyor bana yani..

eve geldiğimde site içinde kurcalarken bikaç resim çektirdim hanıma..resimler aşağıda..

site içerisinde kullandım..orasını burasını baya bi kurcaladım..Sizlerin başını zamanla çook ağrıtacağım..

eve geldim kurcalamaya başlıyorum
    http://img209.imageshack.us/img209/8278/11072012822.jpg
    By garip1701

O da ne anahtar takımı..
    http://img42.imageshack.us/img42/9747/11072012823.jpg

http://img843.imageshack.us/img843/5665/11072012824.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/6249/11072012825.jpg

http://img11.imageshack.us/img11/4774/11072012826.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/51/11072012827.jpg

Çanta 10 numara
    http://img535.imageshack.us/img535/457/11072012828.jpg

http://img834.imageshack.us/img834/7661/11072012829.jpg

http://img151.imageshack.us/img151/1329/11072012830.jpg

http://img853.imageshack.us/img853/8744/11072012832.jpg

http://img831.imageshack.us/img831/2286/11072012833.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/2038/11072012834.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/5684/11072012835.jpg

Nasıl arkadaşlar ..iyi olmuşmu..Bi heves 4.400 e aldık işte..

herkeze boş güvenlikli ve dikkatli sürüşler..[COLOR="Silver"]

Bence üzerindeki aksesuarlar ile çok iyi fiyata almışsınız. 52 Givi çanta zaten 300 üzerinde sırt dayaması sırf 70tl idi ayrıca navigasyon koruma demirlerini düşünce 4000 altına rahat iniyor ki (aynalar da değiştirilmiş), size bir çakmak girişi yapmak kalıyor ( aratın forumda benim nickimde vardı resimleri) bir de lastikleri değiştirmek. Hayırlı olsun..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Hayırlı Olsun.@koray@ abi Pril olayı aklıma geldi.Fakat kuruyunca dedim o gıcır gıcır eder daha çok ses yapar dedim.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence üzerindeki aksesuarlar ile çok iyi fiyata almışsınız. 52 Givi çanta zaten 300 üzerinde sırt dayaması sırf 70tl idi ayrıca navigasyon koruma demirlerini düşünce 4000 altına rahat iniyor ki (aynalar da değiştirilmiş), size bir çakmak girişi yapmak kalıyor ( aratın forumda benim nickimde vardı resimleri) bir de lastikleri değiştirmek. Hayırlı olsun..
    evet aynen öyle hocam..beni çeken de oydu zaten..aynaları bilerek değiştirmiş..büyük otobüslerdeki gibi, her yönü gösteriyor..kör nokta yok gibi.marka modeli bilmiyorum unutmaz isem inceler yazarım..gayet iyi oluyor yolda.çakmalığı yazmışın bulamadım kıonularının içinde..hıım belki msjlarında yazmışındır..du inceleyim..

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
    birGarip..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar şu ethem in gösterdiği hepsi buradada satılan ampülü alıp deneyen oldumu bi haber verin deneyen olduysa belki daha iyidir..

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu ethem in gösterdiği hepsi buradada satılan ampülü alıp deneyen oldumu bi haber verin deneyen olduysa belki daha iyidir..
    Cumartesi günü fotoğraflarını paylaşacağım.Yarın geliyor ampül sipariş ettim.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Garip1701 kardeşim hayırlısı olsun allah kaza bela göstermesin makinan harika maşallah...
    Garip bunu beğendi.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    @Garip1701 Motorunuz hayırlı olsun , güzel günlerde kazasız belasız kullanın.
    Garip bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 41 kullanıcı var. (0 üye ve 41 misafir)

Bu Konudaki Etiketler