Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi MT-07 sarı, Önce CBF150 syh
    mrb arkadaşım motorun hayırlı olsun.çantanın altı beraber geliyor onu motoruna monte edebiliyorsun rahat ol ama bence 35 lt çanta büyük geliyor hem görüntü olarak hoş görünmüyor hemde çok sallanıyor.ben kappa k30 litre aldım motorum gelince takıcam çünki arkadaşımın cbf sine 30 litrelik aldık çok hoş ve asil duruyor.
    kafanızı karıştırdımsa özür dilerim,bu benim görüşüm dür.
    saygılarımla
    Ercan.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1HRKPAMil
    teşekkür ederim aslında bende ya hiç çantasız yada ufak çanta derdim ama çanta alınca da sadece kask kılıfı gibi olmasın 1-2 ufak şeye de yer kalsın istiyor insan yada bir arkadaşın dediği gibi sırt çantasıyla idare
    Güvenle, Keyifle, Yıllarca...
    Ufuk Gürkan YILDIRIM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    efe'den geliyorum. cumartesi için bakım randevusu aldım.

ahmet abinin motoru hala orada duruyordu. akşama doğru alacakmış. nazarlık olsun diye deponun alt tarafında görünmeyen bir yeri anahtarla çizdim.

hayırlı olsun herkese, yeni cıbıflar sıra sıra dizilmişti.

yeni cıbır 125 ise tam bir efsane olmuş. yani bakıp da iç gıcıklanması yaşamamak pek mümkün değil. benim bile alasım geldi. durumu müsait olanın olmayanın gidip görmesi gerekli diyorum.

cbr 250 1 ay sonra gelecekmiş. bakalım o nasıl olmuş.

bir iki yenilikten bahsetmek istiyorum: mesela yan ve arka çanta demirleri artık daha kibar bir şekilde tasarlanmış ve üretiliyor. eskisi gibi köşeli kalın parlak borular yerine, ince yuvarlak ve pütürlü mat koyu gri boyalı şekilde üretilmiş. özellikle kafa demiri eskisine göre çok daha şık. normalde hiç sempatik bakmadığım kafa demirini bile durumum müsait olunca taktırabilirim. ancak şöyle bir durum var, motor koruma demiri de aynı malzemeden ve aynı renkten daha kalın borulardan imal edilmiş ve kafa demiri taktırmak için motor korumayı da değiştirmeniz gerekiyor. zaten renkleri eskisiyle tutmuyor.

motoruna kavuşan arkadaşlara hayırlı olmasını ve keyifli sürüşler diliyorum.
    dostum senin ardından motoru teslim aldım. motoru çalıtıracam çalışmıyor, bir arkadaş yardım etti ( ben sazan heyecandan marşı unutmuşum kontakla çalıştırmaya çalışıyormuşum). hemen aşşağıdaki benzinlikten bi fulle çektim. depoyu doldurdum. devamında ev halkına ( ehliyeti almaya ve efe hondaya hatunla gittik araba ile) bi yemek ısmarladım . yemekten sonra siz gidin ben yavaş gelecem deyip özgürlüğe kanat açtım. (Metehan neden uyarmıyorsun abini dizlerin donar önlem al diye) heyecendan dizlikleri takmayıda unutmuşum arabada. dizlerim baya üşüdü. 24km yol yaptım hani kızgın kumlardan serin sulara dalmak vardır ya yada saatlerce tırmandığın bir rampadan aşşağıya bisikletinle süzülmek işte öyle bişeymiş kendi motoruna binmek. resimleri yüklüyorum az sonra.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senin ardından motoru teslim aldım. motoru çalıtıracam çalışmıyor, bir arkadaş yardım etti ( ben sazan heyecandan marşı unutmuşum kontakla çalıştırmaya çalışıyormuşum). hemen aşşağıdaki benzinlikten bi fulle çektim. depoyu doldurdum. devamında ev halkına ( ehliyeti almaya ve efe hondaya hatunla gittik araba ile) bi yemek ısmarladım . yemekten sonra siz gidin ben yavaş gelecem deyip özgürlüğe kanat açtım. (Metehan neden uyarmıyorsun abini dizlerin donar önlem al diye) heyecendan dizlikleri takmayıda unutmuşum arabada. dizlerim baya üşüdü. 24km yol yaptım hani kızgın kumlardan serin sulara dalmak vardır ya yada saatlerce tırmandığın bir rampadan aşşağıya bisikletinle süzülmek işte öyle bişeymiş kendi motoruna binmek. resimleri yüklüyorum az sonra.
    hayırlı olsuntarif edilmez duygularfotoları bekliyoruz

bu arada kışın cbfte diz örtüsü şart araba konforu gibi oluyo

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Ankaradan cbf alan arkadaşların motorları hayırlı olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah.Efe hondada cbf ler sıra sıra dizilmişler sahiplarini bekliyorlar,manzara çok güzeldi . benim siyah yeni cbf de orda öylece duruyordu.Bende evrakları aldım emniyete gittim plaka işlemleri için,hayırlısıyla plakayı yarın alıp motora takıyoruz.daha önce sırf şehiriçinde kullanmak üzere 2.motorum olarak ybr125 vardı ama cbf.ler çok farklı..tekrar herkese hayırlı olsun..

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankaradan cbf alan arkadaşların motorları hayırlı olsun,kazasız belasız güzel günlerde kullanırsınız inşallah.Efe hondada cbf ler sıra sıra dizilmişler sahiplarini bekliyorlar,manzara çok güzeldi . benim siyah yeni cbf de orda öylece duruyordu.Bende evrakları aldım emniyete gittim plaka işlemleri için,hayırlısıyla plakayı yarın alıp motora takıyoruz.daha önce sırf şehiriçinde kullanmak üzere 2.motorum olarak ybr125 vardı ama cbf.ler çok farklı..tekrar herkese hayırlı olsun..
    çok teşekkür ederim egeli sizin cbf te hayırlı olsun. cidden çok güzel bir duygu ( gerçi heyecandan fala bişey anlayamadım ama )
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alan arkadaşlar hayırlı ve uğurlu olsun tekeriniz düz bassın inşallah..

hepinizden bol foto istiyoruz detaylı detaylı zahmet olucak

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    ilk resimler benden......

Uploaded with ImageShack.us

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Tüm alanlara ve almak için sırada bekleyenlere hayırlı olsun Bana nasip eder allah inş. ama kredi vermeyecekler banada ya sanırım 18 yaşında işsiz güçsüz öğrenci adama kredi verirler mi acaba

Motosikleti
    kredi vermezler de kredi kartı verirler ammaa Kredi kartı borcunun altına girilirmi dersen bence bekle uygun koşulla para bulunca al
    Ufuk Gürkan YILDIRIM

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Kredi kartı alsam, hiç kullanmasam da kredi verirler mi?

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)

deneme

Motosikleti
    ilk resimler benden......
    Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle...
    ama profilde değişiklik lazım galiba
    Motosikleti: cbf 150 olacak inşallah
    [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:28 ----------

Kredi kartı alsam, hiç kullanmasam da kredi verirler mi?

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1HRdxI9UW
    yok yok vermezler. ama alırsın 3-4 bankadan kart sonra çektir dur
    AMAN AMAN sakın ha... bu yöntem sonra adama motoruda sattırır ama genede kurtulamazsın... şaka yapıyorum
    Ufuk Gürkan YILDIRIM

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Ne yapacaz şimdi Akrabaya söylesek kredi çekse ona her ay versek para öyle olur sanırım ? Ona da bir şey demez banka heralde Akraba dediğim amcam sigortacı

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Ehliyeti alacağım oradan motorumu almaya gideceğim. dile kolay 1 ayı geçti ehliyetsizlikten teslim alamadım yavru ceylanı. Hazırlık tamam bir resim alalım deyip bastım deklanşöre . flaşh fazla gelmiş sanki

bide flaşh sız

birde gün ışığında alalım

Yatıyor yavru ceylan baba evinde

almadan bakmak lazım orasına burasına , belki depoyu çizen vardır

zincirede bakalım İsmail abisi sorduydu Oringsizmiş

yan çanta demirlerini sevdim beni yançanta derdinden kurtardı ,

Birde gün ışığında bakalım

eh artık yavaş yavaş hazırlanmalı ilk günden bukadar yüz vermeye gelmez

eldivenleri giyelim

bismillah deyip binelim . heyecandan dizlerim titriyor marşa basmadan kontakla çalıştırmaya çalışıyorum ve çalışmıyor. sağolsun bir arkadaş geldide yardım etti. acemi çaylak bide eğitim aldı ha.

sola bir bakış atıp benzinliğe hucum. ilk günden bu adamda çok cimri demesin diye full dedim .

buralarda makina hane halkında olduğundan devamı yok.

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Maşşallahh.. Grisi çok güzell, allah nazarlardan saklasın Tekrar hayırlı olsun Kazasız belasız iyi günlerde kullanın

Motosikleti
    güzel günlerde kullanmanızı dilerim
    yan çanta demirlerini siz mi taktırdınız (sevdim deyince hediye gibi anladım da)
    kaç para o demirler acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 ----------

Maşşallahh.. Grisi çok güzell
    gride yan şeritler olmasa gri gerçekten büyük motor gibi gösterecek
    Ufuk Gürkan YILDIRIM

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı ufukgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan çanta demirlerini siz mi taktırdınız (sevdim deyince hediye gibi anladım da)
    kaç para o demirler acaba
    3550 motor+150 koruma demiri -yan çanta demirleri-arka çanta demiri=3700+200 tüm plka vergi vs masrafları= 3900 e bu haliyle mal oldu. demirleri görmeden satınalmış oldum. beğenmesem söktürecek ve paramı alacaktım.

Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı ufukgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gride yan şeritler olmasa gri gerçekten büyük motor gibi gösterecek
    Aynen öyle katılıyorum Ama bu da güzel

Motosikleti
    HONDA CBF150 (2011)siyah

Hayırlı olsun

3550 motor+150 koruma demiri -yan çanta demirleri-arka çanta demiri=3700+200 tüm plka vergi vs masrafları= 3900 e bu haliyle mal oldu. demirleri görmeden satınalmış oldum. beğenmesem söktürecek ve paramı alacaktım.
    yan çanta demirlerin çok güzelmiş honda da mı taktırdın ne maraka ve ne marka kaç litrelik çanta takılıcak?eğer çantaların da varsa hepsini takıp detaylı fotosunu çekip yayınlarsan çok çok yardımcı olmuş olursun arkadaşım.
    saygılarımla
    hoşcakalın
    Ercan.

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Aynı heyecanları 2 ay önce bende yaşadım.Atı olmayan kovboy gibi idim.Tüm ekipmanlarım vardı.Kasktan,cekete.Pantolondan,dizliğe eldivene.Ehliyet desen 18 yıldır cepte duruyordu.Ama motor yoktu.Sonunda kavuştum.Tam 2 aydır hava durumunu günlük haftalık takip ediyorum.Güneşli oldumu motosiklete biniyorum.Ben ötv indiriminden önce aldım.Benim ceylan otobüsle geldiğinde birde motosiklet jokeyi bir arkadaş buldum da sabahın 5 inde motor karşıladık.Bizde çalıştıramayıp sağını solunu mıncıklamıştık.Sonra o arkadaş eve kadar getirmişti.Sizi çok iyi anlıyorum.
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler