Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar bi daha söylüyom. almayı düşünen arkadaşlar biran önce gitsin bi kapora neyim versin heran zam gelebilir. ondan sona vay ben duymadım vay ben bilmedim olmasın bak...
    arkadaşım ole diyosunda sitesinde fiyat bölümüne girip baktığında sen motoru teslim alıcağın günden 1gün öncesinde bile zam olsa sen kaporayı 1 ay once vermiş olsan dahi o zamı fiyata geçiriyolar kurtuluşu yok
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünce güzel ama bu aparatlar bizim motora takılsa bizim motorun kesin aklını alır, gücü yetmeyeceği için.
    cbf 150 yi küçümseme dostum , 9 tork 13 beygir. uygun aparat yapılır olmadı hızdan taviz verilip tork artırılır. bu tür aparatların bisiklete bile takılanı var. kışın kar kalkmayan bi bölgede yaşıyor olsam kesin çizerdim böyle bi aparat ve üretirdim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşünce güzel ama bu aparatlar bizim motora takılsa bizim motorun kesin aklını alır, gücü yetmeyeceği için.
    Gece gece çok güldüm ya iyi yaşa e mi usta

Motosikleti
    Honda CBF150
    Tek kelimeyle mükemmel bir motosiklet.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 yi küçümseme dostum , 9 tork 13 beygir. uygun aparat yapılır olmadı hızdan taviz verilip tork artırılır. bu tür aparatların bisiklete bile takılanı var. kışın kar kalkmayan bi bölgede yaşıyor olsam kesin çizerdim böyle bi aparat ve üretirdim.
    Tabi olmaz diye birşey yok, hızdan taviz verildikçe tork oldukça artırılabilir ama bizim motorlar hassas ya o bakımdan demiştim.

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gece gece çok güldüm ya iyi yaşa e mi usta
    Okudum ben de güldüm
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Ankaralı ÇBUF! çular.

Ankara yıkılıyor. Dün dediklerimi unutun. Hazır mazır olmayın.

Bu kar 1 ayda kalkmaz. Daha dona çekecek.

Dün 25 km yolu 4 saatte gittik. Buna da şükür, gidemeyenler de var.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hala tipi şeklinde kar var

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    cumartesi günü ehliyet (direksiyon) sınavı var nasıl olacak bakalım . dün servisle eve döneyim dedim turan güneş bulvarı-incek bulvarı- çayyolu bağlantı yolu ( buraya giremedik yemedi) şöfor ve bizleri korkuttu devam edip çevreyol a çıktık oradan eskişehir yoluna indik. bu seferde mahalleye giremedi servis eskişehir yolundan eve kadar yürümek zorunda kaldık. 18.10 da kurumdan çıkmıştık 19.50 gibi evdeydim. servis şöforları bir birleriyle haberleşiyordu gelen haberler konya yolunda tır kaymış trafik durdu- eskişehir yolunda trafik felç sakın girmeyin vs yönündeydi. dün ankara ciddi bir kış sınavı verdi ve sınıfta kaldı.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Belediyeler ne zaman sınıfı geçtiler ki Ehliyet sınavında da motorun arkasına da romörk takılır denge sorunu halledilir yav

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Arkadaşlar; Denizli deki honda özel servisinde (Moto Murat) cbf 150 üzerinde özel olarak çalışılıp koruma demiri yapıldı. Nikelajlı / boyalı. Almak isteyen arkadaşlar olursa 25 TL den satılacak, bükümleri, montaj parçaları denenerek (ön süspansiyonun yumuşak olması nedeniyle bağlantıların ön çamurluğa değme riski ortadan kaldılarak güçlendirilmiş bir bağlantı yapıldı) bir adet imal edilip montajı yapıldıktan sonra, uygun görülüp 10 adet daha yapıldı, düşünen arkadaşlar olursa tel adres aşağıda. Kargo ücretini kendileri ile görüşebilirsiniz. 28 mm boru çapı, 1,5 mm et kalınlığı.
    http://img29.imageshack.us/g/fotoraf0824.jpg/

MOTO MURAT

Adres: Murat Dede Mah. Örnek cd. No.79 DENİZLİ

Tel : 0 258 371 55 66
    Fax: 0 258 371 89 83
    Yol Yardım: 0 536 767 11 68

E-Posta: moto_murat @ hotmail.com

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1G7Bbswam
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    cbf ye böyle bir aparat lazım o zaman

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    ankara tam bunla gezmelik şu anda.

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    hayırlı akşamlar herkeze... metehan abiye bi sorum olacak.. abi öncelikle seni tebrik ederim forumu bir aydır takip ediyorum bütün yazlara bir cevabın var. benim soruma da senden başkası net cevap veremez herhalde.. abi Allah aşkına şu kaporasını veripte beklediğimiz cubuflar ne zaman gelecek. bütün bayiler ayrı ayrı konuşuyor. kimi ayın 17 diyor kimi 21 ama net bişe yok.... bi motor alalım dedik burnumuzdan geldi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar bi daha söylüyom. almayı düşünen arkadaşlar biran önce gitsin bi kapora neyim versin heran zam gelebilir. ondan sona vay ben duymadım vay ben bilmedim olmasın bak...

la hacı pavlükede bile mal yok...değil bayide...zam gelirse kapora versen bile kıçımıza girecek o zam... bayi mal yok diyor varsa bile yok diyor...stok yapıyorlar yani...veya yapmıyorlar neyse...ama zam gelirse içinde patlar aga her türlü...

130 kg motor bide ben 100kilo tam koruma ettikmi 230kg yerinden kıpraşmaz valla pedalla. kredi kartıyla benzin alır yola devam ederim metehan
    ?

valla ben mobiletimle az rampa oldu mu makinam bayılıyordu pedala asılıyordum...dik rampalarda çekmiyordu zaten...anca hız almam lazım rampanın ortasında baktım ki aldığımız hız da yetmeyecek motoru nereye devireyim diye sağı solu kolluyodum...

motoru sıfırlayınca burada bir rampa var size uygun bir havada oradan çıkarken video kaydı yapayım...deli çıkıyor valla...

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ole diyosunda sitesinde fiyat bölümüne girip baktığında sen motoru teslim alıcağın günden 1gün öncesinde bile zam olsa sen kaporayı 1 ay once vermiş olsan dahi o zamı fiyata geçiriyolar kurtuluşu yok
    +1...

Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar; Denizli deki honda özel servisinde (Moto Murat) cbf 150 üzerinde özel olarak çalışılıp koruma demiri yapıldı. Nikelajlı / boyalı. Almak isteyen arkadaşlar olursa 25 TL den satılacak, bükümleri, montaj parçaları denenerek (ön süspansiyonun yumuşak olması nedeniyle bağlantıların ön çamurluğa değme riski ortadan kaldılarak güçlendirilmiş bir bağlantı yapıldı) bir adet imal edilip montajı yapıldıktan sonra, uygun görülüp 10 adet daha yapıldı, düşünen arkadaşlar olursa tel adres aşağıda. Kargo ücretini kendileri ile görüşebilirsiniz. 28 mm boru çapı, 1,5 mm et kalınlığı.
    http://img29.imageshack.us/g/fotoraf0824.jpg/

MOTO MURAT

Adres: Murat Dede Mah. Örnek cd. No.79 DENİZLİ

Tel : 0 258 371 55 66
    Fax: 0 258 371 89 83
    Yol Yardım: 0 536 767 11 68

E-Posta: moto_murat @ hotmail.com

url]
    hocam bu bizimkilere gitmez pek...neden diyeceksin.çç.nikelaj rengi sırıtıyor motora nedense...genelde çinli dandik motorların ve dandik çin sruserlerinin nikelajlı koruma demirleri olunca bende antipati yarattı...ybremdekide nikelajlıydı...ama cbfde nedense olmuyor...yahu size ben şimdi bir foto atıcam bakın bu koruma demiri yakışıcakmı yakışmayacakmı...

ankara tam bunla gezmelik şu anda.

sen hiç buzda dans etmedin galiba motorla...

Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı akşamlar herkeze... metehan abiye bi sorum olacak.. abi öncelikle seni tebrik ederim forumu bir aydır takip ediyorum bütün yazlara bir cevabın var. benim soruma da senden başkası net cevap veremez herhalde.. abi Allah aşkına şu kaporasını veripte beklediğimiz cubuflar ne zaman gelecek. bütün bayiler ayrı ayrı konuşuyor. kimi ayın 17 diyor kimi 21 ama net bişe yok.... bi motor alalım dedik burnumuzdan geldi.
    aleyküm selam hacı ben fabrikayı arayacaktım dimi...bak unuttum agalar...ama diyorum bana hatırlatın diye leylayım bazen iş güc... arayacam...buraya yazıcam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:37 ----------

Antalyadan arkadaşlar varmı...Nebioğullarının sattığı ybr 125 lerde olan bu koruma demiri bizim makinalara olurmu acaba...çok harika bence...

http://i1102.hizliresim.com/2011/2/23/4468.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Metehan abi bu gosterdıgın korumanın şekli varda sankı cbf 150lerde kulanılan daha cok ıs gorur koruma sağlamlık babımda gibi geldi bana:d
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Metehan abi bu gosterdıgın korumanın şekli varda sankı cbf 150lerde kulanılan daha cok ıs gorur koruma sağlamlık babımda gibi geldi bana:d

aga ben estetikdeyim aslında biraz...her kaza da zaten gidon yamuluyor ve dğeişiyor farz yani...

Antalyada bizim enes 007 var...ona da bir sorsak...Nebioğullarını arıyorum açan yok fiyat sorcam... bizim cbflere olursa düşünüyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    şu motorun taksit koşullarını orenemedim giti ila onca yolu bana teptiricekler örenmek için :D

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    şu motorun taksit koşullarını orenemedim giti ila onca yolu bana teptiricekler örenmek için :D
    kardeş motorlar yok satıyor. açığa motor satışı yapılıyor. bu durumda sen olsan bayii yerine ne yaparsın? pazarlık desen hadi canım ne diye senle uğraşacağım, eşentiyon desen bas parayı bul karayı, taksit vs dedinmi en kralından vade farkı . adamların elinde motor yok gelmeyeni satıyorlar. olayın aslıda çinden gelen gemiler süveyş kanalına girememiş ayaklanmadan dolayı , o nedenle gemiler dolaysıylada motorlar gecikti. bide vergi indirimi girince işin içine 250cc ye kadar olan motorlar yok satmaya başladı.

sorunuza cevap olmuştur sanırım. dünün şartları ile bugünün şartları aynı değil .

Motosikleti
    kardeş motorlar yok satıyor. açığa motor satışı yapılıyor. bu durumda sen olsan bayii yerine ne yaparsın? pazarlık desen hadi canım ne diye senle uğraşacağım, eşentiyon desen bas parayı bul karayı, taksit vs dedinmi en kralından vade farkı . adamların elinde motor yok gelmeyeni satıyorlar. olayın aslıda çinden gelen gemiler süveyş kanalına girememiş ayaklanmadan dolayı , o nedenle gemiler dolaysıylada motorlar gecikti. bide vergi indirimi girince işin içine 250cc ye kadar olan motorlar yok satmaya başladı.

sorunuza cevap olmuştur sanırım. dünün şartları ile bugünün şartları aynı değil .
    aldıracaklar bana yeni kasa ybryi olacağı o sonunda...kafam çorba inanın...sizlere sürpriz yapacaktım aslında...DB Gökhan Konşukla konuştum bir gümüş gri bir motor aldım şifaen telefonda konuştuk anlaştık...ama elde makina yok tabi bunu biliyoruz Nisan başı deniyor...neyse Gökhan Yunanistana yarışa giitti...dönüşte dün el sıkışacaktık ...sonra ben hafta sonu düşündüm...ula n egerek var dedim...motoruma masraf etmişim...

sıfır motor silindir piston sekman (fantastik masraf) 320..

akü 50..mişlenler daha 8 aylık 190 gayme...orınglı makina dişliler de yepisyeni...50-60 da o.....çakma illegalde olsa zenon da var...balatalar orjinal 100...fantastik ön arka rulmanları bouzlmamasına rağmen dğeiştirdim 35 + işçilik...e makinam tazı gibi gidiyor...satsam satıcam ama zararına...yok abi vazgeçtim...Gökhanıda aradım söyledim bana zaman ver kafam karışık dedim... napim abi parayı sokakta bulmadım...daha kadranda jelatin duruyor...

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha kadranda jelatin duruyor...
    o jelatin efsane
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler