Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Aklıma takılan bir konu var, honda.com üzerinden mesaj attım ama henüz bir cevap gelmedi ( gelince buraya koyarım). Şimdi 2011 motorlarda devir saati geldi, bizim eski modellerde kafa sökülüp, devir saati takılabilir mi? Bir de bunun maliyeti ne kadar olur sizce?
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco downtown300i - Honda Silverwing600 ABS
    Alıntı algilama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma takılan bir konu var, honda.com üzerinden mesaj attım ama henüz bir cevap gelmedi ( gelince buraya koyarım). Şimdi 2011 motorlarda devir saati geldi, bizim eski modellerde kafa sökülüp, devir saati takılabilir mi? Bir de bunun maliyeti ne kadar olur sizce?
    2011 devir saatlerinde vites göstergesi yok belki bu yüzden bağlantılarda farklılıklar olabilir.bakmak veya servise sormak gerek..
    ama mesela ben 2010 model devirsaatli ve vites göstergeli panelimden çok memnunum problemsiz çok kolay bağlantı v.s.
    AydoganX abimiz sağ olsun temin etti bizlere. ve bugün tam 1000 km oldu , eski panelimle birlikte 9500km yapmış oldum bence bizim göstergelerimiz 2011'lerdekinden daha iyi.sevgiler.

http://img231.imageshack.us/i/01032011039.jpg/

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    abolgi'nin yeni gri cıbıfını gördüm efede.

hayırlı olsun canavar gibi.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    Arkadaşlar fiyat 500 lira düştü bilyiorsunuz cbf 150'nin sıfırı ben 3.750 değer biçmiştim önceden motora 2010 model şimdi 3.250'yemi verecem veya 500 lira herkesin değer düştü değil mi??

Alıntı boudberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 devir saatlerinde vites göstergesi yok belki bu yüzden bağlantılarda farklılıklar olabilir.bakmak veya servise sormak gerek..
    ama mesela ben 2010 model devirsaatli ve vites göstergeli panelimden çok memnunum problemsiz çok kolay bağlantı v.s.
    AydoganX abimiz sağ olsun temin etti bizlere. ve bugün tam 1000 km oldu , eski panelimle birlikte 9500km yapmış oldum bence bizim göstergelerimiz 2011'lerdekinden daha iyi.sevgiler.

Oo 1000 km.yi tamamlamışsın boudberg Nice kazasız belasız 10.000, 100.000 km.lere
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oo 1000 km.yi tamamlamışsın boudberg Nice kazasız belasız 10.000, 100.000 km.lere
    Şu benzin de bir kişide full olsun yahu kimin fotoğrafına baksam kırmızı çizgide ya da yakın ben de 100km fotosu mu koysam aynı göstergeyle ne

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

Motosikleti
    kymco downtown300i - Honda Silverwing600 ABS
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim hocam.. hepimiz için kazasız nice KM'ler olsun inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:27 ----------

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu benzin de bir kişide full olsun yahu kimin fotoğrafına baksam kırmızı çizgide ya da yakın ben de 100km fotosu mu koysam aynı göstergeyle ne
    hocam öğrenci hali ne yapalım 20tl yukarısı benzin alamadım uzun zamandır ama o kırmızı çizgi çok bereketli vallahi :D full depo olunca hemen bitiyormuş hissi veriyor kanımca psikolojik galiba..

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum adım Gökhan İstanbulda oturuyorum artık bende bir cbf 150 sahibi sayılırım motorumun siparişini bugun verdim kısmetse nisanın ilk haftası motoruma kavusucam plaka ruhsat bandrol herşey dahil anahtar teslim 3780 liraya geldi ve yan sehpada hediye olarak takılacak. Renk olarak gri düşünüyorum. Satış bayisindeki motosikletde pirelli lastikler vardı ona dikkat ettim sahibini bekliyordu 1 adet. Keyifli forumlar...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı JustRebelde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum adım Gökhan İstanbulda oturuyorum artık bende bir cbf 150 sahibi sayılırım motorumun siparişini bugun verdim kısmetse nisanın ilk haftası motoruma kavusucam plaka ruhsat bandrol herşey dahil anahtar teslim 3780 liraya geldi ve yan sehpada hediye olarak takılacak. Renk olarak gri düşünüyorum. Satış bayisindeki motosikletde pirelli lastikler vardı ona dikkat ettim sahibini bekliyordu 1 adet. Keyifli forumlar...
    hayırlı olsun yeni motorun bu fiyata alan şanslı insanlardansınyeni motorda pirelli lastiklermi var eski durolar yokmu yani süpermiş valla...devir saatiyle yeni lastikleriyle bu fiyatıyla tam 4+4 lük motor oldu cbf

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abolgi'nin yeni gri cıbıfını gördüm efede.

hayırlı olsun canavar gibi.
    çanta demirleri ile koruma demiri takacaklardı takmışlarmı üstad. aldıktan sonra görmedim ben hahahahaha dosya hazır dediklerinde randevu alıp emniyetten gideceğim görmeye. birde cbf 150 lere elektrik için çakmak lık taktıran oldumu ? navigasyon vs için?
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

AccessTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150-Honda Bali Ex 100
    Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:33 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:35 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

Hayırlı olsun! motor güzel! Cumartesi akşam bende resimleri koyayım :D aynı renk iki güzel honda görsünler Cumartesi kavuşuyorum bende cbf ime

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı AccessTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun! motor güzel! Cumartesi akşam bende resimleri koyayım :D aynı renk iki güzel honda görsünler Cumartesi kavuşuyorum bende cbf ime
    hadi bende cumartesi koyayım resimleri aynı renk 3 lensinler
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çanta demirleri ile koruma demiri takacaklardı takmışlarmı üstad. aldıktan sonra görmedim ben hahahahaha dosya hazır dediklerinde randevu alıp emniyetten gideceğim görmeye. birde cbf 150 lere elektrik için çakmak lık taktıran oldumu ? navigasyon vs için?
    Geçen gün benimde aklıma geldi o olayBizim motorlara telefon vs şarj amaçlı çakmaklık takılabilirmi?

Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen gün benimde aklıma geldi o olayBizim motorlara telefon vs şarj amaçlı çakmaklık takılabilirmi?
    takılır neden takılmasın ama takan oldumu nereye taktı ?

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Hayırlı olsun aramıza hoşgeldiniz yeni alan arkadaşlar

Fuara gidip de Yamaha Süper Tenere nin selesine oturan var mı ?

Selesi varadero kadar ya da transalp kadar geniş değil ama silikonlu yastıklar gibiydi.

O seleye oturduktan sonra fuarda çeşit çeşit motosiklet denedim hem boyum yetiyormu diye hemde sele ve ön konsolları nasıl acaba diye ( boyum 184 tenere ile ayaklarımın uçlarından biraz fazlası yere değiyordu. motosiklet sabit olmasa sanırım yere tam basabilirim) Neyse şimdi benim popom o rahatı arıyor yaptırabilir miyiz acaba bir yerde ?(mobilyacı arkadaşı ya da tanıdığı olanlar sanırım yaptırabilir.)

Bilgisi olan var ise paylaşımını beklerim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:26 ----------

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takılır neden takılmasın ama takan oldumu nereye taktı ?
    Ben yazdan beri takıcam yeri hazır planım da hazır ama kış zamanı hem nem ya da su alır diye hem de uzun yola çıkmayacağım için takmadım. Doblolarda kapaklı çakmak girişi var (plastik kapağı var) Doblo servisi varsa 10tl ye onu temin etmenizi tavsiye ediyorum. Sol tarafa ,sol sinyalin üst tarafında kalan geniş yere takmayı düşnüyorum, boyu tam uyuyor ve grenaj içinden sinyal kablosu ile beraber elektriği götürebiliyorsunuz. Nisan gelsin güneş açsın sıra ona da gelecek

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeni motorun bu fiyata alan şanslı insanlardansınyeni motorda pirelli lastiklermi var eski durolar yokmu yani süpermiş valla...devir saatiyle yeni lastikleriyle bu fiyatıyla tam 4+4 lük motor oldu cbf
    Çok teşekkür ederim şuan bu fiyatlarla motosiklet almanın tam zamanı bu fiyat bu kalite gerçekten parasını sonuna kadar hakeden bir motosiklet

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    3 tane gri cbf güzel olur. yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda CBF 150 2011 Black
    Gedekli sizinde motorunuz hayırlı olsun gri cbf ler gittikçe artıyor Bu arada fotoğraflarınızda çok güzel kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah hepimize

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Fuar dan bir kaç foto daha...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler