Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şu yeni cbfler biraz yol yapsada yağ yakıyor mu kaliteli mi bi kullanıcılardan öğrensek sorunları var mı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yeni cbfler biraz yol yapsada yağ yakıyor mu kaliteli mi bi kullanıcılardan öğrensek sorunları var mı acaba
    ilk çıkan modeller kadar olmasada yağ yakma sorunu dip gaz yolculuklarda oluyor maalesef..

fakat sakin kullanımda hissettirmiyor yaktığını
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Yağ olayına çok takmayın arkadaşlar modern her makina yağ yakar cbf de yakıyor ancak ilginç bi durumdur ben cbf nekadar sıkıştırsamda 1 gr yağ eksiltmemişti.....belki uzun yolda eksiltme olabilir ancak ciddi seviyelerde olmaz...1000 KM de belki 100-200 gr daha fazla olacağını sanmam...

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun vitesleri biraz kemikli (sesli) geçiyor,fakat metehanın motoru olsun,diğer cbf ler olsun yumuşacık geçişi var
    Cevapın için çok teşekkür ediyorum.Motoru aldığımda yolda daha rahat akması için borpower katkı ürününü almayı düşünüyordum ancak onlarda bizim debriyaj sisteminde problem çıkarıyormuş.Acaba böyle ürünler kullanılabilse gerçekten bizim motorlarda daha bi rahatlama veya yakıtta tasarruf sağlarmı merak ettim şimdiDurduk yere aklıma geldi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 ----------

Bu arada aykan ve cihan'ın eklediği fotoğraflar gerçekten çok güzel.Mavi rengi ayrı bi güzel bordo rengi ayrı bi güzel.Makina karizma gerçekten.Ve aykan arkadaşımın eklediği fotoğraftan sonra mavi cbf150 ilk defa gözüme bu kadar güzel gözüktü.Kartpostal gibi çıkmış fotoğraflar.Cbf 150'nin görüntüsü açısından sevmediğim bi açısı varsa o da arkadan bakıldığındaki o cılız yapısı.Honda ön kısmı çok güzel tasarlasa da arka tarafı çok cılız bırakmış.Neyseki arkaya da çanta takıldığı zaman o cılız görüntü kaybolup motorun görüntüsü küçük enduro motoru görüntüsüne bürünüyor
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Her rengi var sayfada bir siyah ta benden olsun
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

yağ yakma olayı devir saatli göstergeyi taktıktan sonra gerçekten çok farketti, sakin kullanımda yani 6000 deviri geçmedikten sonra yağ eksiltme olayı olmadı benim motorda
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    küçüğü büyütme isteği kadar . buyuktende küçüge kaymalar mı var yada 600 lüğün yanına 150 ll lık yakıstırma düşüncesi mi
    bende söyle bır dusunce varki : 250+50 cc= 300 cc olsun bıraz hız bıraz tork hem sehır içi hen sehir dısı sıvı sogutmalı full enjeksıyon abs sı olan bıraz enduro bıraz naket karısımı cift silindir ( honda cb 300 de olabılır ,yenı model cıks dha ii olur ) getırselerde bınsek ne olur
    150 ye kucuk diyorsak( baslangıc) -600 cc bizi asıyorsa 1000 lık aklımdan bıle gecmiyorsa 300 cc orta sınıf olmaz mı türkiye sartlarında ( her zaman dedigimiz gibi hız lımıtleri belli )
    hındularda honda carizma - hunk falan derken bı seri stil var bızde makyajlısı
    su an 2011 cıkmadan bız yaptık oldu - karbirator uyuyorsa onuda degıstırelım -ekzosada catalızor ilave işte sana 2012 honda yıne gerıde kalır yenılıkte bu arada gıcık yapıstırmalarıda hıc sevmedım
    300 luk istiyirik . hahlıyık hakkımızı istiyik . soke soke olmasza 300 cc imal ederik (istiyenın bir yüzü vermiyenin her yeri kara

Motosikleti
    Honda Cbf 150 (Kırmızı)
    İstanbuldaki fuara katılmayı düşünüyorum da.Orada cbf 150 yi daha uygun fiyata veya daha cazip ödeme şekilleriyle veyahutta peşin fiyatına bi kaç tane aksesuar dahil ettirebilme imkanımız olurmu?Gidersem sırf cbf için ve onu orada daha iyi imkanlarla alabilmek için giderim.Sizce honda fuarda bu tarz güzellikler yapabilir mi?Yoksa ben çok şey mi istiyorum
    Yavru enduro mu geliştirmekle geçiyor günlerim:)

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    arkadaşlar yarın 2011 kırmızı renk siparişi vericem inş. ama fiyat 4250 peşin alıcam crux2006 arkadaşımızın dediği gibi daha uygun fiyata alabilirmiyim yada yanında bir kaç aksesuar ı bedavaya getire bilirmiyim birde plaka ruhsat sgorta işlemlerini siparişi vericeğim eskişehir honda özmert bayiisi halleder mi yoksa bu işlemleri benim kendim mi halletmem gerekiyo ?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ olayına çok takmayın arkadaşlar modern her makina yağ yakar cbf de yakıyor ancak ilginç bi durumdur ben cbf nekadar sıkıştırsamda 1 gr yağ eksiltmemişti.....belki uzun yolda eksiltme olabilir ancak ciddi seviyelerde olmaz...1000 KM de belki 100-200 gr daha fazla olacağını sanmam...
    yakıyor dediğimde zaten o kadar işte...

erdek'ten istanbul'a 280 km dip gaz gelince 200gr civarı yakmasıda normaldir yani.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı gedelekli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın 2011 kırmızı renk siparişi vericem inş. ama fiyat 4250 peşin alıcam crux2006 arkadaşımızın dediği gibi daha uygun fiyata alabilirmiyim yada yanında bir kaç aksesuar ı bedavaya getire bilirmiyim birde plaka ruhsat sgorta işlemlerini siparişi vericeğim eskişehir honda özmert bayiisi halleder mi yoksa bu işlemleri benim kendim mi halletmem gerekiyo ?
    arkadaslar pesınde baya dusuyolar pazarlık yapın ben en son 3950ye dusurdum plaka masrafları bana dahıl olucak sekılde.bende nakıt ayarlamaya calısıyorum bu aralar ıkıncı el alıcagına 3500den asagı duzgun motor yok sıfır almak daha mantıklı aklında soru ısaretı olmaz.birde arkadas demıs fuarda ındırım oluyomu bu konu hakkında bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım.

Arkadaşlar selam, malum Ankara'da havalar soğuk, o yüzden motorum mışıl mışıl yatıyor. Bu ara topiği boşladık biraz

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veee motorumuzun digital devir sayacı.
    Hayırlı olsun Murat, acaba devir artarken bir videosunu falan koyabilirmisin?
    Benim bu tip göstergelerde hoşuma gitmeyen tek özellik yenilenme hızının düşük olmasıydı. (Başka bir deyişle FPS )

Yani gaz verince birer birermi rakamlar yükseliyor?
    Yoksa 1000-3000-5000 vs. gibi yüksek ve yuvarlak değerlerlemi yükseliyor?

Birer birer ve hızlıca rakamlar yükseliyorsa çok güzel olur.

Kimse demiyor ama bence en önemli eksiklik lastikler. O kayan durolarsa alanın vay haline.
    Lastikler tıpkısının aynısı gibi gözüküyor fotoğraflarda, yani yine bildiğimiz sabun Duro'lar var. Bari lastik tarihleri taze olsa.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ismailim senin tabloya göre dingil açıklığı da mı azalmış?
    Evet Evren, fakat çok küçük bir fark var, bu sürüşe etki edermi o konuda bir fikrim yok.

Alıntı crux2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğrafları direk göstertemedimİşimde var uğraşamadım
    http://img225.imageshack.us/i/18022011615.jpg
    http://img809.imageshack.us/i/18022011614.jpg/
    Fotoğraflar için teşekkürler. Fakat bence de gri renk pek olmamış.
    Bilmiyorum, belkide yakından motoru görünce kararım değişebilir.

Ankara'da karlar eriyeceğine buza dönüştü. motoru düşünmemeye çalışıyorum.
    Aynen, motora binmeyi unutacam yahu, havalar düzelsede motora binsek, bu sezon bende "tatlı su motorcusu" oldum

Cbf ile ilgili başka bi forumda okudum da dikkatimi çekti.Moto kuryelik yapan arkadaşımız orada 2011 model cbf lere devir kesicinin konulmadığını ve 2. viteste 85 km hız yaptığını iddia etmiş.Bende en son 2011 model hondaları görmek için satış merkezine gittiğimde oradaki 2011 model cbf 150 lerden bir tanesinin titreşimini görmek için elemana çalıştırttığımda adam gazı verdiğinde ibre max. 9 bin olan sınır seviyeyi de geçiyorduŞaşırdım ama o anda söyleyemedim.Diğer forumdaki arkadaş 2011 modellerin daha güçlü olduğunu ve hatta yarıştıklarında kendisindeki eski modelin 2011 modele yenildiğini söylemişBilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış.
    Evet devir kesicinin iptal edildiği söyleniyor. Bu uzun vadede bence motor için negatif bir özellik olacak.
    Çünkü bu motoru kullanan kişilerin hepsi bilinçli kullanıcı değil.
    (Sallıyorum belki bu oran %30-40'tır belki de daha azdır.)
    Bu durumda bir çok kullanıcı bu motorları zorlayacaklar belki 130-140'ta görecekler. Ama daha sonra da "krank elimde kaldı, silindir, piston dağıldı. cbf150 şöyle kötü motor, cbf150 böyle kötü motor" diye .ok atmaya başlayacaklar.

Bu yüzden keşke devir kesici iptal edilmeseydi. Düşünmek istemiyorum ama Honda TR, bu küçük ayrıntıdan da kâr etmeye çalışmış olabilir mi? diye aklıma gelmiyor değil

Alıntı boudberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca: geçen gün dizliklerim çalındı,zaten pek memnun değildim.cırtları sağlam değildi ve sürekli aşağı kayıyordu.. bana tavsiye edebileceğiniz uzun sağlam yapılı (sağlam cırtlı) depoyu çizmeyen bir dizlik tavsiye edebilirmisiniz? .fiyat olarakda uygun birşeyler arıyorum açıkcası. şimdiden teşekkür ederim. herkese iyi haftasonları,mutlu pazarlar dilerim.
    Geçmiş olsun boudberg, dizliklerinin çalınmasına üzüldüm.
    Motosiklet pantolonu kullandığım için dizlik tavsiyesinde bulunamayacağım.

o sorunu da şu kütüklükten temin ederek çözebilirim sanırım(nerede bulurum far aç/kapa kütüklüğü bilemiyorum ama...)
    Şu ürün işine yarayabilir, ama bildiğim kadarıyla soketin içindeki kabloları bizim motora göre ayarlamak gerekiyor.
    http://www.rialli.com/ara/6682__rial...da-sag-ms6476/

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakında bu sahalara yine geleceğim merak etmeyin.
    efsane geri dönecek
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum kuzene.

Çamurla,doğa ile vede ekonomi ile tekrardan tanışmak lazım.
    Kuzenleri tekrar cbf150'ler ile ormanlardamı göreceğiz yoksa

Bulunduğun şehirde durum nasıl bilmiyorum ama Ankara'da plakayı kendin halledersen 100-150 TL arası bir para cebinde kalır.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    ismailim nerelerdesin yahu sen olmayınca arkadaşları nasıl idare edeceğimi bilemedim. Maşallah ortaya çıkıp hemen mesajları topluca halletmişsin. Denizli motor konusunda çok iyi dört mevsim motor, binmediğimiz gün evde mutlaka bir huzursuzluk oluyor, bir saatlik motor turu şifa niyetine iyi geliyor.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismailim nerelerdesin yahu sen olmayınca arkadaşları nasıl idare edeceğimi bilemedim. Maşallah ortaya çıkıp hemen mesajları topluca halletmişsin. Denizli motor konusunda çok iyi dört mevsim motor, binmediğimiz gün evde mutlaka bir huzursuzluk oluyor, bir saatlik motor turu şifa niyetine iyi geliyor.
    Buralardayım GÜNTEKİN hocam
    Şu havalar konusunda ege'nin kıymetini bilin, ne güzel 4 mevsim motor kullanılabiliyor, bizim burda bi taraflarımız donuyor
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

transelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp / SH300i /cb125e
    Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçüğü büyütme isteği kadar . buyuktende küçüge kaymalar mı var yada 600 lüğün yanına 150 ll lık yakıstırma düşüncesi mi
    bende söyle bır dusunce varki : 250+50 cc= 300 cc olsun bıraz hız bıraz tork hem sehır içi hen sehir dısı sıvı sogutmalı full enjeksıyon abs sı olan bıraz enduro bıraz naket karısımı cift silindir ( honda cb 300 de olabılır ,yenı model cıks dha ii olur ) getırselerde bınsek ne olur
    150 ye kucuk diyorsak( baslangıc) -600 cc bizi asıyorsa 1000 lık aklımdan bıle gecmiyorsa 300 cc orta sınıf olmaz mı türkiye sartlarında ( her zaman dedigimiz gibi hız lımıtleri belli )
    su an 2011 cıkmadan bız yaptık oldu - karbirator uyuyorsa onuda degıstırelım -ekzosada catalızor ilave işte sana 2012 honda yıne gerıde kalır yenılıkte bu arada gıcık yapıstırmalarıda hıc sevmedım
    300 luk istiyirik . hahlıyık hakkımızı istiyik . soke soke olmasza 300 cc imal ederik (istiyenın bir yüzü vermiyenin her yeri kara
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...00-enduro.html

buralara gelmiyor ah ah
    aman derim kardeşim alkol kötü bir artçıdır.....

Motosikleti
    cbf150
    Cevapın için çok teşekkür ediyorum.Motoru aldığımda yolda daha rahat akması için borpower katkı ürününü almayı düşünüyordum ancak onlarda bizim debriyaj sisteminde problem çıkarıyormuş.Acaba böyle ürünler kullanılabilse gerçekten bizim motorlarda daha bi rahatlama veya yakıtta tasarruf sağlarmı merak ettim şimdiDurduk yere aklıma geldi
    Bor katkısı kullandım, yağ değişimine kadar motorun sesi azalıyor ama sonra eski tas eski hamam. Yani faydasını çok gördüm desem yalan olur.

Bende debriyaj kaçırması olmadı.

Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yağ yakma olayı devir saatli göstergeyi taktıktan sonra gerçekten çok farketti, sakin kullanımda yani 6000 deviri geçmedikten sonra yağ eksiltme olayı olmadı benim motorda
    Demekki motoru zorlamamak lazım(mış.)

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında dediğin mantıklı ama honda-tr 250 lilik motoru(ducati çakması) dediği fiyata satamadı.
    Çoğu kişi motora zevk için biniyor. Adamın düşüncesi o fiyata onu alacağıma 2. el 600 lük makina alırım oluyor.

Bence motosiklet üzerine bu kadar vergi dahi çok. (ötv+kdv ve yıllık vergiler)

Hele arabayla kıyaslamıyorlar mı?

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakında bu sahalara yine geleceğim merak etmeyin.
    efsane geri dönecek
    Herzaman bekleriz, uzun zamandan beri burasını boşladınız. Birol abiye de selamlar.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk çıkan modeller kadar olmasada yağ yakma sorunu dip gaz yolculuklarda oluyor maalesef..

fakat sakin kullanımda hissettirmiyor yaktığını
    Bu sebeple 7000 deviri geçmiyoruz vede yanımızda yağ şişesi taşıyoruz.
    Arada sırada(500 km en fazla) yağ seviyesini kontrol etmekte fayda var.

Cbf ile ilgili başka bi forumda okudum da dikkatimi çekti.Moto kuryelik yapan arkadaşımız orada 2011 model cbf lere devir kesicinin konulmadığını ve 2. viteste 85 km hız yaptığını iddia etmiş.Bende en son 2011 model hondaları görmek için satış merkezine gittiğimde oradaki 2011 model cbf 150 lerden bir tanesinin titreşimini görmek için elemana çalıştırttığımda adam gazı verdiğinde ibre max. 9 bin olan sınır seviyeyi de geçiyorduŞaşırdım ama o anda söyleyemedim.Diğer forumdaki arkadaş 2011 modellerin daha güçlü olduğunu ve hatta yarıştıklarında kendisindeki eski modelin 2011 modele yenildiğini söylemişBilmiyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış.
    Eğer doğruysa bu motorlar hyosung gibi olur. Krank kırma vs. sorunları başgösterir.

Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri renk çok güzel ama aynalar çok kötü. yine aynı aynaları koymuşlar. güya kurye motoru diye getiriyor, daha digital bir saat bile koyamadılar şu motora. yazıklar olsun.
    Bu saatten sonra honda tr bu kadar yapar gibime geliyor. Tam biz devir göstergesini hallettik adamlar devir göstergesi olan cbf150 getirmeye başladılar?

Yani bu motor hondanın en sefil motoru olarak devam edecek gibime geliyor.
    Dayanıklılık olarak ise ybr125 herzaman önde olacak, eğerki honda devir kesiciyi de iptal etti ise.

griyi ben de çok beğendim. gözler değişiklik arıyor demek ki. Ankara'da karlar eriyeceğine buza dönüştü. motoru düşünmemeye çalışıyorum.
    Aman hocam, azıcık daha sabır. Otomobiller bile kayıyor Ankara'da.

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun Murat, acaba devir artarken bir videosunu falan koyabilirmisin?
    Benim bu tip göstergelerde hoşuma gitmeyen tek özellik yenilenme hızının düşük olmasıydı. (Başka bir deyişle FPS )

Yani gaz verince birer birermi rakamlar yükseliyor?
    Yoksa 1000-3000-5000 vs. gibi yüksek ve yuvarlak değerlerlemi yükseliyor?

Birer birer ve hızlıca rakamlar yükseliyorsa çok güzel olur.

Lastikler tıpkısının aynısı gibi gözüküyor fotoğraflarda, yani yine bildiğimiz sabun Duro'lar var. Bari lastik tarihleri taze olsa.
    Bu tip göstergeler okuma kolaylığı olsun diye belli bir süre aynı değeri gösterirler.(Aradaki değişimleri yok sayarlar.)

Aynı hız takometreleri gibi. hani şu ticari araçlara takılanlar gibi.

Ama hassasiyeti yüksek diye biliyorum. En az 10 dev/dk. gösterebiliyormuş.

Yani benim motor sıcakken 1080, 1020 devir /dk rölantide çeviriyor. 900 aşagısında ise stop ediyor, tahminim 780-800 civarı.

Video işi şu etapta zor ama anlaşılmıştır diye umuyorum.

Analog devir göstergesine hasta olanlar bundan aynı zevki alamazlar.

Ben de devrimi görmek istediğim için bunu aldım. Ucuzluk olayı ise tamamen duygusal.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    cbf150
    Beyler Metehan abiyi en sonunda gördüm.

Ybr125 topiğine sarmış, bu fuarda motoru değiştirmezse yine bizim topiğe uğrar.

Banı bitince ve motosikleti sıfırlayınca eski heyecanı kalmadı ya da bu motordan çok çektim diyerekten, eskisi kadar uğramıyor.

Ne diyelim sonuçta bir motor, çok da abartmamak lazım.(duygusal bağlanma vs. hakkında) Üzerindede HONDA yazıyor ama olsun, o kadar kusur kadı kızında da olur
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

gedelekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250
    arkadaşlar bugün bayiye gittim ve 2011 gri renk honda cbf 150 aldım hayırlısıyla cuma günü teslim alıcam. inşallah bir sorun yaşamam teslim alırken ve aldıktan sonra yapmam gereken birşey varmı önerilerinizi bekliyorum?

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    o sorunu da şu kütüklükten temin ederek çözebilirim sanırım(nerede bulurum far aç/kapa kütüklüğü bilemiyorum ama...) fakat dediğim gibi elektrik bağlantısı hakkın da hiç bir şey bilmiyorum.hangi kabloları söküp neyi/nereye bağlayacağım... geniş bir bilgi lazım

http://img37.imageshack.us/img37/4015/grnt0328j.jpg

ayrıca farında açık olsun yolunda...diye bir laf vardı,ben buna hiç inanmıyorum. gündüzleri sürekli açık olan uzun farlarım görünürlük adına hiç işime yaramıyor.4 teker kullanıcıları sağ olsun bizi trafikte kabul etmemeye ısrarlı sanki.o yüzden gündüzleri kapalı tutacağım farları,direk akü bağlantılı far sistemiyle hem alternatöre hem de akü'ye yük bindirmemek adına katkım olmuş olur belki... diye düşünmekteyim
    şu konuda aradığın olabilir:

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...l-montaji.html
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Beyler Metehan abiyi en sonunda gördüm.

Ybr125 topiğine sarmış, bu fuarda motoru değiştirmezse yine bizim topiğe uğrar.

Banı bitince ve motosikleti sıfırlayınca eski heyecanı kalmadı ya da bu motordan çok çektim diyerekten, eskisi kadar uğramıyor.

Ne diyelim sonuçta bir motor, çok da abartmamak lazım.(duygusal bağlanma vs. hakkında) Üzerindede HONDA yazıyor ama olsun, o kadar kusur kadı kızında da olur
    canım kardeşim mevzuyu çok derin olmasada anlatayım...ban yedikten sonra beni MT ye bağlayan sadece cbf 150 topacı oldu...bazı konuları sizlerle heyecanla paylaştım...ama aynı heyecanı kimse de göremeyince ister istemez bu topikten soğudum...kimseyi suçlamak veya küsmek kaygısı içinde olmadım ama bazen hissiyat böyle oluyor...cbf 150 topiğine girmeme kararı aldım...Allaha emanet olun... sen ve Aydoğan gereğini hep yaptınız buralar size emanet...

ben zaten pmden burada yazmayı düşündüğüm şeyleri arkadaşlara iletiyorum...yapılan yorumlara cevap yazamayacağım şimdiden kusuruma bakmayın hoşgörün...sevgiler saygılar cbf ahalisine...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    arkadaşlar bugün bayiye gittim ve 2011 gri renk honda cbf 150 aldım hayırlısıyla cuma günü teslim alıcam. inşallah bir sorun yaşamam teslim alırken ve aldıktan sonra yapmam gereken birşey varmı önerilerinizi bekliyorum?
    koparabildiğin kadar aksesuar koparmaya çalış çanta koruma demiri gibi..
    yan sehpa için de sakın hediye kelimesine kanma kasasından kutusundan çıkan bir ürün. genelde hediye adı altında veriyorlar.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler