Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    meapa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, Honda CBF 150, Yamaha MT07, Bajaj Box
    Ben tankın üstündeki sarı cbf150 yazısını hiç sevmiyorum ve bir süredir bunları sökmeyi planlıyorum. zaten bu yazıyı sökünce otomatikman hepsini sökmek gerekecek. Ama elim bir türlü gitmiyor, çekiniyorum.
    Hepsini söksem, ortaya şöyle pırıl pırıl siyah bir motor çıkar diye düşünüyorum. Ama bundan çok da emin değilim.
    Hiç söken var mı, fotosunu buradan yayınlasa ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER-5

Motor

Dostlar,

bugün nette bi motor denk geldi. Fiyatı, km'si uygun gibi. Sanırım bakmaya gidicem. Fakat motor kime gösterilir bilemiyorum. Anadolu yakasında, motoru almadan önce "ustaya baktırabileceğim" bildiğiniz güvenilir birisi var mı?

Ne kadar acil yardım ederseniz o kadar iyi olacak benim için
    Minnettarım.
    Hayat, arkadaşının motorsikletinin kaç model olduğunu sorarken "how old is she" demektir...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı meapa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tankın üstündeki sarı cbf150 yazısını hiç sevmiyorum ve bir süredir bunları sökmeyi planlıyorum. zaten bu yazıyı sökünce otomatikman hepsini sökmek gerekecek. Ama elim bir türlü gitmiyor, çekiniyorum.
    Hepsini söksem, ortaya şöyle pırıl pırıl siyah bir motor çıkar diye düşünüyorum. Ama bundan çok da emin değilim.
    Hiç söken var mı, fotosunu buradan yayınlasa ?
    eski sahibi komple sökmüş ama depo garantiden değiştiği için ben sökmedim,öyle kaldı

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:10 ----------

Alıntı ottomanlast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar,

bugün nette bi motor denk geldi. Fiyatı, km'si uygun gibi. Sanırım bakmaya gidicem. Fakat motor kime gösterilir bilemiyorum. Anadolu yakasında, motoru almadan önce "ustaya baktırabileceğim" bildiğiniz güvenilir birisi var mı?

Ne kadar acil yardım ederseniz o kadar iyi olacak benim için
    Minnettarım.
    link verseydin bir kısmı için buradan yorum yapılabilirdi.

honda servisleri 30 tl civarı bir ücret karşılığı expertiz hizmeti veriyorlar.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    link verseydin bir kısmı için buradan yorum yapılabilirdi.

honda servisleri 30 tl civarı bir ücret karşılığı expertiz hizmeti veriyorlar.
    Doğru söylüyorsun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1

Hem KM'si düşük, hem aksesuarlar tam, hem de fiyat abzürd değil...
    Hayat, arkadaşının motorsikletinin kaç model olduğunu sorarken "how old is she" demektir...

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bilmemde boşuna 97 oktan benzin alma derim. Benzin zaten pahalı.
    benim alet enjeksiyonlu olduğu için 97 alınca daha iyi kaçıyor.birde 95 le 97 arasında sanırım 5 kuruş gibi bi fark var birşey olmaz

benim PS in rengi beyaz acaba ona hangi renk şerit güzel gider önerilerinizi bekliyorum

birde ben arka çanta ve sırt dayama aparatını en uygun fiyatla nerden bulabilirim ne önerirsiniz

Motosikleti
    Comet
    Alıntı ottomanlast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1

Hem KM'si düşük, hem aksesuarlar tam, hem de fiyat abzürd değil...
    fena durmuyor,ben bir kusur bulup kulp takamadım

yinede servise şase no'dan bakmak lazım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    babaçi: yan çantaları neden çöp poşetiyle kapladın? yağmur felan vardesem lastiklet ve cant temiz,anlamveremedim
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    banalazım kardeşim,

hazırı var. sıfır motor ve tüm ekipmanlar sana ortalama 4600-4700 tl ye mal olur. benim motorum satılık. 3900 tl ye bırakırım. tüm krouma demirleri, çantası ve yeni michelin lastik var. düşünürsen görüşelim.motor 2010 haziran 25 çıkışlı ve henüz 1326 km de.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi: yan çantaları neden çöp poşetiyle kapladın? yağmur felan vardesem lastiklet ve cant temiz,anlamveremedim
    orda yan çanta yok dostum bildiğin sırt çantasını haybe şeklinde yaptım.yolda toz toprak olmasın diyede çöp poşetiyle kaplamıştım.

bu resmi çektikten yarım saat sonra adapazarında felaket bir yağmura yakalandıydım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda yan çanta yok dostum bildiğin sırt çantasını haybe şeklinde yaptım.yolda toz toprak olmasın diyede çöp poşetiyle kaplamıştım.

bu resmi çektikten yarım saat sonra adapazarında felaket bir yağmura yakalandıydım

Bu sefer çöp poşetlerini kendine geçirseydin
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Comet
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sefer çöp poşetlerini kendine geçirseydin
    bu sene çok kısmetlitim o konuda,yemediğim yağmur kalmadı bir ara

ama bu yolculuğa çıkarken av malzemeleri satan bir mağazadan alt üst tulum almıştım.ıslanmadım

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    benim PS in rengi beyaz acaba ona hangi renk şerit güzel gider önerilerinizi bekliyorum

birde ben arka çanta ve sırt dayama aparatını en uygun fiyatla nerden bulabilirim ne önerirsiniz

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    arkadaşlar,

sahibinden de ilanım yayınlandı. hala buradan motorun kıymetini bilecek bir arkadaşın almasını isterim. ilgilenen arkadaşlar var ise ilan detayını aşağıdaki link den görebilirler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30700206/detay

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    motor varya dehşet duruyor doğan full+full olmuş açıkçası bende cbf 150 almayı düşünüyordum ama ailem ps almak istedi

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    çok mersi adrion. çok yeni oldugu için çok temiz.ben de eşimle sıkıntı yaşadığım için satma kararı aldım..yoksa çok keyifli bir motor gerçekten.malum işte klasik şeyler.buradan bi arkadaş alır ise fiyatta da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.kıymetini bilen birine gitsin istiyorum.

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor varya dehşet duruyor doğan full+full olmuş açıkçası bende cbf 150 almayı düşünüyordum ama ailem ps almak istedi
    Hayırlısı yoksa ps de güzel motordur.

Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok mersi adrion. çok yeni oldugu için çok temiz.ben de eşimle sıkıntı yaşadığım için satma kararı aldım..yoksa çok keyifli bir motor gerçekten.malum işte klasik şeyler.buradan bi arkadaş alır ise fiyatta da elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım.kıymetini bilen birine gitsin istiyorum.
    Hayırlı satışlar olsun, o malum sebepler herkesin malumu.

Motosiklet heyecanın hala varsa cross denemeni tavsiye ederim, düşmek garanti ama inan trafikde motosiklet kullanmaktan daha az riskli.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    yahu ben bu bakımdan baya şanslıyım demekki. benim eski motorum mondial 150 zc ydi. hanım motoru büyütelim deyip duruyordu. 9800 km dayanabildim bu ısrarlara. bunu da sanıyorsam 20 30 binde değiştiririz. bizi yolda sıkıştıran araçları görünce bi 500 lük şart diyor hamdolsun
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

superkaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ncx700
    1 Nisan'da 0 aldığım cbf150 ile 2006 model CBF 500 Takas öneriyor benimki 10.000 km'de cbf 500 8.500 inandırıcı gelmedi kmsi takas edilirmi sizce adam 9.250 yazmış ben 3.250 eklerim en fazla üstüne dedim..

ne kadar eder sizce 2006 cbf500 sıyah

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Şimdi 2006 diye mi km sana inandırıcı gelmedi yoksa başka bişeyden mi ? Eğer 2006 model olduğu içinse gidip görmeden bi ustaya göstermeden karar verme ben 1 ay önce 2004 model 4000 km de kawasaki er5 sattım o yüzden git gör km kafana takılmasın.

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Aynen öyle benim arkadaşta 4800 km de 2005 ybr aldı geçen hafta usta kız gibi dedi servisinde 2 kez bakıma girmiş etiketleri üstünde eski sahibi 60 yaşında meraklı bi amca

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler