Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selamlar bi sene boyunca okula gitmek için bi cubuf düşünüyorum ama konyada çok para istiyolar bu alete. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30077628/detay

Bu biraz pahalı geldi ama size de bi sormak lazım alınır mı sizce bu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    bilgiler için çok teşekkürler tekrardan. cahilliğimi mazur görürsen son birkaç sorum daha var;
    ***gaz yagı bildiğimiz gaz yağı değil mi? nalburlardan mı bulabiliriz yoksa 1 lt pet şişeyi alıp benzinciden otogaz olarak mı istemek lazım?
    ***25 e 29 hava basıncının benzinliklerdeki normal arabalara hava bastığımız aletlerden kontrol şansımız var değil mi?? yani makineye 25 yazıp ön lastiğe dayarsak patlatmayız herhalde.
    ***sprey yağ olarak önerebileceğin marka nedir? nerden alabilirim? ( bauhaus koçtaş vs gibi)

şimdiden teşekkürler.

dogan

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar bi sene boyunca okula gitmek için bi cubuf düşünüyorum ama konyada çok para istiyolar bu alete. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30077628/detay

Bu biraz pahalı geldi ama size de bi sormak lazım alınır mı sizce bu?
    Kappa K46 çanta : 295 TL (burada)
    Kappa sırt dayama : 59 TL (burada)
    Michelin lastikler : 165 TL (burada)
    Motor koruma demiri : 35 TL (burada)

Diğer aksesuarları tank ped, jant şeridi vs. saymıyorum. Pek para tutmaz onlar.

Sıfır motorda bu yukarıda yazdıklarım olmayacak. Buna göre değerlendirebilirsin.

Yani 550 TL civarı aksesuar var motorda. Fiyat ne pahalı, ne ucuz bence .
    Motorun kondisyonu iyiyse birazda pazarlık yaparsan, bence güzel olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgiler için çok teşekkürler tekrardan. cahilliğimi mazur görürsen son birkaç sorum daha var;
    ***gaz yagı bildiğimiz gaz yağı değil mi? nalburlardan mı bulabiliriz yoksa 1 lt pet şişeyi alıp benzinciden otogaz olarak mı istemek lazım?
    ***25 e 29 hava basıncının benzinliklerdeki normal arabalara hava bastığımız aletlerden kontrol şansımız var değil mi?? yani makineye 25 yazıp ön lastiğe dayarsak patlatmayız herhalde.
    ***sprey yağ olarak önerebileceğin marka nedir? nerden alabilirim? ( bauhaus koçtaş vs gibi)

şimdiden teşekkürler.

dogan
    Estağfirullah, ne cahilliği, sonuçta bildiklerimizi paylaşmak için varız burada.

Gazyağı, şu eskiden gazlambalarında yanan gazyağı Bazı benzinliklerde direk pompadan gazyağı satışı var. Ama çok azınlıkta. Gazlambası satan nalburlardan vs. bulunabilir. Ankara'da çok aradım Koca keçiören ilçesinde 1 petrol istasyonunda direk pompadan satışını bulabildim.

Yanılmıyoram litresi 2.5 lira falandı o zaman. Alalı belki 1 yıla yakın olmuştur. 5 litrelik şişeyi doldurmuştum hala bitmedi.

Lastik basıncı konusunda ise;
    Evet benzinliklerdeki pompalardan kontrol edebilirsin. Pompanın üstündeki hava birimi PSI ise sorun olmaz.

Zincir yağı olarak önerdiğim markayı yukarıda da yazmıştım. Motul tavsiye ederim. Hangi büyük markette vardır bilmiyorum. Eğer bulamazsan praktikerden mobil1 zincir yağı da alabilirsin. Ben Praktiker'den almıştım. Yanılmıyorsam 20 liraydı fiyatı. Motul ise 30 TL civarı olması lazım.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    eyvallah hocam hayati bilgiler için.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sıfır motorda bu yukarıda yazdıklarım olmayacak. Buna göre değerlendirebilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------

Estağfirullah, ne cahilliği, sonuçta bildiklerimizi paylaşmak için varız burada.

Gazyağı, şu eskiden gazlambalarında yanan gazyağı Bazı benzinliklerde direk pompadan gazyağı satışı var. Ama çok azınlıkta. Gazlambası satan nalburlardan vs. bulunabilir. Ankara'da çok aradım Koca keçiören ilçesinde 1 petrol istasyonunda direk pompadan satışını bulabildim.

Yanılmıyoram litresi 2.5 lira falandı o zaman. Alalı belki 1 yıla yakın olmuştur. 5 litrelik şişeyi doldurmuştum hala bitmedi.

Lastik basıncı konusunda ise;
    Evet benzinliklerdeki pompalardan kontrol edebilirsin. Pompanın üstündeki hava birimi PSI ise sorun olmaz.

Zincir yağı olarak önerdiğim markayı yukarıda da yazmıştım. Motul tavsiye ederim. Hangi büyük markette vardır bilmiyorum. Eğer bulamazsan praktikerden mobil1 zincir yağı da alabilirsin. Ben Praktiker'den almıştım. Yanılmıyorsam 20 liraydı fiyatı. Motul ise 30 TL civarı olması lazım.
    Bilgiyi paylaştıkça çoğaltan arkadşım İsmail gene döktürmüşsün.jr ve metehan abiden ses soluk yok site onlarsız fırtına öncesi sessizlik gibi kazayla sende motoru değiştirirsen site de kimse kalmayacak

Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah hocam hayati bilgiler için.
    Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiyi paylaştıkça çoğaltan arkadşım İsmail gene döktürmüşsün.jr ve metehan abiden ses soluk yok site onlarsız fırtına öncesi sessizlik gibi kazayla sende motoru değiştirirsen site de kimse kalmayacak
    Estağfirullah arkadaşlar.

Bu arada Ferhat, gönderdiğin sticker'ları yapıştırdım. Gerçektende basit bir uygulaması varmış. Sağolasın.

Motosikleti
    cbf150

Bu arada Ferhat, gönderdiğin sticker'ları yapıştırdım. Gerçektende basit bir uygulaması varmış. Sağolasın.

Artık 2 resim koyarsın foruma, hayırlı olsun.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    HONDA-CBF-250

evet evet ikişer resim bekleriz yani ismail nasıl olmuş diye

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık 2 resim koyarsın foruma, hayırlı olsun.

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet evet ikişer resim bekleriz yani ismail nasıl olmuş diye
    Resim çekmedim ama sıfır bir motosikletin üstündeki logolar nasılsa aynısı oldu işte

Sonuçta ekstra bir logo yapıştırmadım. Kanatlı honda logolarını yenileriyle değiştirdim sadece.
    Yinede bir ara yeni resimlerini çeker atarım buraya

Şmdilik şununla idare edin Gerçi burada biraz kirliymiş ama olsun.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Resim çekmedim ama sıfır bir motosikletin üstündeki logolar nasılsa aynısı oldu işte

Sonuçta ekstra bir logo yapıştırmadım. Kanatlı honda logolarını yenileriyle değiştirdim sadece.
    Yinede bir ara yeni resimlerini çeker atarım buraya

Şmdilik şununla idare edin Gerçi burada biraz kirliymiş ama olsun.

senin aynalarda çok hoş duryor ismail bende yakında bir kaç rsim yükleyececeğim kimse artık ekşında bulunmuyor motor görmek istiyor gözlerim

Motorun kondisyonu iyiyse birazda pazarlık yaparsan, bence güzel olur.[COLOR="Silver"]

Sağol bi gidip bakayım şuna

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol bi gidip bakayım şuna
    Yanlış hatırlamıyorsam sahibi bu sitenin üyelerinden bir abimiz.
    Şu gezilerdeki motor olsa gerek.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...50-km-yol.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...if-gezisi.html

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tik-kenti.html

Evet o galiba. Temiz olur bu sitedeki motor

SILWERBEAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN BEATTI ŞİMDİ CBF 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş yanlız bi sorum olucak 3.600 anahtar teslim herşey içindemi ruhsat vs bu güngör motordaki fix fiyatmı yoksa bir durum mu oldu size özel?
    sahıbınden coma ılan vermıstı bende pazarlık yaptım aldım 3.600 anahtar teslım aldıktan sonra telefon actım 4100 dıyor bende anlamadım bu ısı üzümümü yicen bagcıyımı dovucen aldım gıttı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:40 ----------

Alıntı aydoganx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kappa k46 çanta : 295 tl (burada)
    kappa sırt dayama : 59 tl (burada)
    michelin lastikler : 165 tl (burada)
    motor koruma demiri : 35 tl (burada)

diğer aksesuarları tank ped, jant şeridi vs. Saymıyorum. Pek para tutmaz onlar.

Yani 550 tl civarı aksesuar var motorda. Fiyat ne pahalı, ne ucuz bence .

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 16:12 ----------[/sıze]

estağfirullah, ne cahilliği, sonuçta bildiklerimizi paylaşmak için varız burada.

Gazyağı, şu eskiden gazlambalarında yanan gazyağı bazı benzinliklerde direk pompadan gazyağı satışı var. Ama çok azınlıkta. Gazlambası satan nalburlardan vs. Bulunabilir. Ankara'da çok aradım koca keçiören ilçesinde 1 petrol istasyonunda direk pompadan satışını bulabildim.

lastik basıncı konusunda ise;
    evet benzinliklerdeki pompalardan kontrol edebilirsin. Pompanın üstündeki hava birimi psı ise sorun olmaz.

Zincir yağı olarak önerdiğim markayı yukarıda da yazmıştım. Motul tavsiye ederim. Hangi büyük markette vardır bilmiyorum. Eğer bulamazsan praktikerden mobil1 zincir yağı da alabilirsin. Ben praktiker'den almıştım. Yanılmıyorsam 20 liraydı fiyatı. Motul ise 30 tl civarı olması lazım.
    arka kappa 46 lık canta 260 mılyon daha yenı aldım

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Rica ederim.

Lafı geçmişken söyleyim DBC markasının oringli zincirini 50 TL'den temin edebilirim. İhtiyacı olan arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler.
    Aklımda olsun yakında seni rahatsız ederim ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:39 ----------

Bugün nihayet Duro lardan kurtuldum,gittim Buz Motordan ön arka bir takım michelin aldım şeker gibi Elemanlar,çok memnun kaldım.Sök tak balans 20 TL + 165= 185 TL...
    sağolsun Necdet bey 6 takside böldü mis gibi oldu...
    ben ilk defa bugün Motorun yere tutunduğunu hissettim inanın,daha önce kayak yapıyormuşum meğer kesinlikle tavsiye ederim...
    Herkese kazasız sürüşler...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    herkeze günaydın arkadaşlar benim ön tekerde hafif bir yamukluk var ön tekere basınçlı su vurduğumda belli oluyor bunun düzelme imkanı varmı daha önce hiç böyle balans yaptıran varmı

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    motordan düştüm arkdaşlar. yolda tedaşın eştiği çukurlar vardı.ama üstünü örtmüşler artık hemen hemen yol seviyesindeydi giderken kaldırımda yürüyen bi kıza bakıyordum önüme baktığımda araba duruyordu önümde o çukurdan yavaş geçmek için yolun ortasında yavaşlamış çarpmamak için ön frene asıldım galiba o sırada düştüm sağ yana sağ aynanın camı kırıldı fotoğra koymak istiyorum ama nasıl kyoucam?

Alıntı Adrion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan düştüm arkdaşlar. yolda tedaşın eştiği çukurlar vardı.ama üstünü örtmüşler artık hemen hemen yol seviyesindeydi giderken kaldırımda yürüyen bi kıza bakıyordum önüme baktığımda araba duruyordu önümde o çukurdan yavaş geçmek için yolun ortasında yavaşlamış çarpmamak için ön frene asıldım galiba o sırada düştüm sağ yana sağ aynanın camı kırıldı fotoğra koymak istiyorum ama nasıl kyoucam?
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Ayna konusunda Anes Motor olarak yardımcı olmak isteriz. Orjinal sağ ayna stoklarımızda mevcut ve fiyatı 45 TL dir. Tekrar geçmiş olsun. Saygılarımla.

Motosikleti
    Honda PS 150i '10
    Teşekkür ederim sağolun.sağ aynanın CAMI 45 tl mi?

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Geçmiş olsun öncelikle. Ayna bütün satılır tahminimce tek cam satılmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 25 kullanıcı var. (0 üye ve 25 misafir)

Bu Konudaki Etiketler