Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Güzelll,bizim sayfaya taze cbf ciler geliyo,gene kalabalıklaşıcaz,kışın bu kadro bozulmasın.

Kışa kadar nasipse mete abide gelir,burası cümbür cemeat aile
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    merhaba ercüment,
    sahibinden.com dan ikinci el aldım ben. ama satan arkadaş sağolsun çok düzgün bir insandı. gerekli yardımı da yaptı. motor 2010 model haziran çıkışlı ve 800 km de. yani resmen sıfır durumdaydı. koruma demirleri ve arka çantası da var. sağolsun çok yardımcı oldu. motor çok iyi durumda ve kesinlikle dogru karar verdiğimi düşünüyorum. bu arada sıfır olanlara da ben bakmıştım. sıfır arıyorsan her yerde rakam aynı. 4140 tl motor, koruma demirleri yaklaşık 120-130 tl (tamamı), çanta 200 tl. alım satımı 70 tl bu arada sigortası da (değiştiği için ikinci el alımlarda) 80 tl. umarım yardımcı olabilmişimdir. saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

mimoza cbf,

çok mersi dostum. 2010 model, haziran 24 çıkışlı trafiğe 801 km de teslim aldım 3700 e bitti herşey. tüm aksesuar dahil.nasıl sizce fiyat?? arkadaşa 4650 tl ye mal olmu tüm aksesuarlar dahil.ben iyi rakama aldıgımı düşünüyorum ama siz ne dersiniz??

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı dohansen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ercüment,
    sahibinden.com dan ikinci el aldım ben. ama satan arkadaş sağolsun çok düzgün bir insandı. gerekli yardımı da yaptı. motor 2010 model haziran çıkışlı ve 800 km de. yani resmen sıfır durumdaydı. koruma demirleri ve arka çantası da var. sağolsun çok yardımcı oldu. motor çok iyi durumda ve kesinlikle dogru karar verdiğimi düşünüyorum. bu arada sıfır olanlara da ben bakmıştım. sıfır arıyorsan her yerde rakam aynı. 4140 tl motor, koruma demirleri yaklaşık 120-130 tl (tamamı), çanta 200 tl. alım satımı 70 tl bu arada sigortası da (değiştiği için ikinci el alımlarda) 80 tl. umarım yardımcı olabilmişimdir. saygılar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

mimoza cbf,

çok mersi dostum. 2010 model, haziran 24 çıkışlı trafiğe 801 km de teslim aldım 3700 e bitti herşey. tüm aksesuar dahil.nasıl sizce fiyat?? arkadaşa 4650 tl ye mal olmu tüm aksesuarlar dahil.ben iyi rakama aldıgımı düşünüyorum ama siz ne dersiniz??
    Tekrar hayırlı olsun güzel fiyat ekipmanları bedavaya almışsın yeni motor herzaman avantajlıdır yarın öbürgün satarken sen kazanırsın gerçi alıştığın zaman bu motoru bırakamazsın

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    37 yaşındayım ve benim ilk motorum. buna rağmen alırken de kullanırken de çok heyecanlandım. ilk izlenimim; çok memnun kalacagım şeklinde bir his verdi bana. yani onunla iyi anlaştığımızı düşünüyorum. diğer yandan hız tutkum hiçbir zaman olmadı ve motoru bu amaç için almadım.bunu hep bir zevk olarak düşündüm. o sebeple de uzun vadede satmayacagımı düşünerek bu kadar yeni bir motor almak istedim. satarsam da zarar etmeyeceğimi biliyorum..en önemlisi tamircilerle mümkün olabildiğince serin kalabileceğim bir motor alayım dedim:) diğer yandan, cbf 150 almamda bu ve diğer forumlardaki cbf kullanan arkadaşların yorumları çok çok önemli ve değerli oldu benim için. TVS ve cbf arasında çok gittim geldim. ama sonunda kısmet bu denk geldi; cbf aldım ve dogru karar verdiğimi bugün ilk sürüşle bile motorum bana kanıtladı..darısı yeni alacak arkadaşların başına..

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim lasitikler duro orjinal lasitkler duruyor gecen gün olnlar yüzünden düşüyordum nerdeyse ama neyse. Daha once yapmıyordu böyle ip gibi gidiyordu elleri bıraktımı.
    Bence lastikleri hemen değiştir. Bi de hava basıncına bak. Düzelmiyorsa çokda kafana takma.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

ellvis_78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    37 yaşındayım ve benim ilk motorum. buna rağmen alırken de kullanırken de çok heyecanlandım. ilk izlenimim; çok memnun kalacagım şeklinde bir his verdi bana. yani onunla iyi anlaştığımızı düşünüyorum. diğer yandan hız tutkum hiçbir zaman olmadı ve motoru bu amaç için almadım.bunu hep bir zevk olarak düşündüm. o sebeple de uzun vadede satmayacagımı düşünerek bu kadar yeni bir motor almak istedim. satarsam da zarar etmeyeceğimi biliyorum..en önemlisi tamircilerle mümkün olabildiğince serin kalabileceğim bir motor alayım dedim:) diğer yandan, cbf 150 almamda bu ve diğer forumlardaki cbf kullanan arkadaşların yorumları çok çok önemli ve değerli oldu benim için. TVS ve cbf arasında çok gittim geldim. ama sonunda kısmet bu denk geldi; cbf aldım ve dogru karar verdiğimi bugün ilk sürüşle bile motorum bana kanıtladı..darısı yeni alacak arkadaşların başına..
    hayırlı ugurlu olsun cbf 150 niz
    tüm almayı düşünen arkadaşlarada cbf 150 sine kavuşan arkadaslarada hayırlı olsun . kazasız belasız yolculuklar dilerim cümle motorsiklet kültürünü yasatan ve destekleten kerkeze

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    çok teşekkürler ellvis dostum.

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    merhaba ercüment,

mimoza cbf,

Çok güzel bir alışveriş olmuş bence bu şartlardan daha iyisini bulmak zor...hayırlı uğurlu olsun kazasız sürüşler dilerim...
    yeni motor alanlara hayırlı olsun...
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    KLR 650

Duro

Herkese selam, bu tecrübemi paylaşma gereği duydum. Geçen hafta Rize Verçenik yaylasına gittim, o kadar kötü bir yol, yaklaşık 2.5 saat 1.vites! Yolda 3 kere 4x4'lerin lastik patlattığına şahit oldum. Fakat orjinal duro lastiklerde bir çizik bile olmadı. Off-road kullanacak arkadaşların duro lastiklerini değiştirmemelerini tavsiye ederim.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    Honda CBF150(2010)
    Alıntı Biologist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam, bu tecrübemi paylaşma gereği duydum. Geçen hafta Rize Verçenik yaylasına gittim, o kadar kötü bir yol, yaklaşık 2.5 saat 1.vites! Yolda 3 kere 4x4'lerin lastik patlattığına şahit oldum. Fakat orjinal duro lastiklerde bir çizik bile olmadı. Off-road kullanacak arkadaşların duro lastiklerini değiştirmemelerini tavsiye ederim.

Uploaded with ImageShack.us
    Verdiğin bilgi için teşekkür ederiz dostum. Bu arada sormak istediğim, yan çantalar ne marka ? çok güzel duruyor siyah cbf'de,çok yakışmış bu çanta..Acaba nerden aldığını ve fiyatını sorabilirmiyim?

Motosikleti
    '09 CBF 150 Siyah '06 TransAlp Siyah
    Selam cbf ailesi;

Motosikletimin arkasında kask taşımak için ahtapot filelerden aldım. Ancak bizim motorda kancaları nereye tutturabilirim?? kaskı arka koltuğa yada çanta demirine koymak istiyorum.. Önerilerinizi bekliyorum..
    Motor Kullanırken doğayı izlemeye kalkarsan doğanın bir parçası olursun :)

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı semih varol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam cbf ailesi;

Motosikletimin arkasında kask taşımak için ahtapot filelerden aldım. Ancak bizim motorda kancaları nereye tutturabilirim?? kaskı arka koltuğa yada çanta demirine koymak istiyorum.. Önerilerinizi bekliyorum..
    [IMG]http://[/IMG]
    aynı şekilde diğer arka ayaklığa geçiriyorsun arka çantan varsa çantanın altında delikler ver iki kancayadı ona takıyorsun ben dört kancayla kullanıyorum bu şekilde çok kullanışlı oluyor.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı stand_by adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğin bilgi için teşekkür ederiz dostum. Bu arada sormak istediğim, yan çantalar ne marka ? çok güzel duruyor siyah cbf'de,çok yakışmış bu çanta..Acaba nerden aldığını ve fiyatını sorabilirmiyim?
    sanırım çanta bu
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44710
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence lastikleri hemen değiştir. Bi de hava basıncına bak. Düzelmiyorsa çokda kafana takma.
    Arka canta var. Çantayı cıkarıp denemedim.

Durolar kuru zeminde ısınınca cok iyi bile diyebilirim ama ıslak zeminde jantta gidiyor bisiniz kayma riski cok fazla değiştirecem ama bir süre daha kullanırım.

Hava basıncalarına bir bakarım bakalım ne durumdalar.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

mastikos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    arkadaşlar bir iki tavsiye istiyorum.
    arka çanta en uygun-sağlam ve alacağım yeri söyliyebilirmisiniz.
    +çantayı oturtacağımız apartla birlikte uygun fiyat ve sağlamlık nerede

ve motosiklet kullanıcıları yıllar sonra dizden rahatsız oluyorlarmış devamlı rüzgar vurduğu için bu doğru mu ve dizlik tavsiyesi istiyorum.
    yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

brs3417 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik 4 teker
    Sağlam çanta istiyorsan kappa ve givi öneririm alıcağın yer önemli değil marka belirlediysen ama ben eminönündeki motorculardan almıştım fiyatlar 3-5 aynı heryerde.

Çantanın aparatı içinde var zaten ama sen cbf için ekstra bi taşıma aparatı takıcaksan gene aynı yerden alabilirsin.

Yazın hissetmezsinde kışın biraz ağrı sızı olabiliyor ilersinde ne olur tecrübeli kullanıcılar söyleyecektir.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tüm yeni gelen arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum. Bugün AydoğanX in dediği gibi "her motorcu bir gün yerle buluşur" ben de bugün hafiften ziyarette bulundum 2.el daha önce yan yatması olan bir motorum olduğundan motora yeni bir çizik eklendi mi bilemiyorum, öyle çok çiziği var ki yenisini anlamak güç olay şöyle oldu, kırmızı ışığa geldim önümde bir otomobil var, yanında güzel gölge bir yer vardı, gireyim dedim, otobüsler asfaltı çökertmiş, hafiften tümsek oluşmuş, dar açıyla ve allahtan çok düşük hızla (belki 2km hızla) girince birden motor yattı. Sürüklenmedi bana ve motora birşey olmadı. Ama gerçekten yollar bubi tuzaklarıyla dolu, amman dikkatli ve full korumalı gezelim arkadaşlar. Bir de yeni motor alan arkadaşlara tavsiyem motor koruma demirini taktırmaları, ufak kazalarda motorun zedelenmesini engelliyor.

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm yeni gelen arkadaşlara aramıza hoşgeldiniz diyorum. Bugün AydoğanX in dediği gibi "her motorcu bir gün yerle buluşur" ben de bugün hafiften ziyarette bulundum 2.el daha önce yan yatması olan bir motorum olduğundan motora yeni bir çizik eklendi mi bilemiyorum, öyle çok çiziği var ki yenisini anlamak güç olay şöyle oldu, kırmızı ışığa geldim önümde bir otomobil var, yanında güzel gölge bir yer vardı, gireyim dedim, otobüsler asfaltı çökertmiş, hafiften tümsek oluşmuş, dar açıyla ve allahtan çok düşük hızla (belki 2km hızla) girince birden motor yattı. Sürüklenmedi bana ve motora birşey olmadı. Ama gerçekten yollar bubi tuzaklarıyla dolu, amman dikkatli ve full korumalı gezelim arkadaşlar. Bir de yeni motor alan arkadaşlara tavsiyem motor koruma demirini taktırmaları, ufak kazalarda motorun zedelenmesini engelliyor.
    Abi geçmiş olsun. Bahsettiğiniz gibi yollar bubi tuzaklarıyla dolu. En ufak bir dikkatsizlik can sıkıcı sonuçlara sebep verebiliyor. Sende birşey olmaması sevindirici.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

aquax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx 125
    arkadaşlar yan çantalarım satılıktır ilgileneler için link veriyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29019234/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler