Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    3-5 sayfa geride vardır. yada geziler topiclerinden de görebilirsin. benim makina kadar fotosu sitede olan yoktur.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-yolunda.html
    mesela....
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-5 sayfa geride vardır. yada geziler topiclerinden de görebilirsin. benim makina kadar fotosu sitede olan yoktur.

mesela....
    Maşallah çok güzel ve temiz motorun ama resimdeki motorla tek benzer yanı temizliği ve cantlardaki şerit o motorla marka model benzerliğinden başka bir benzerlik goremedim ayrıca ben sade severim
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kawa Z750
    abartmadan yapılabileceklerin hepsi mevcut. zenon undan siyah jantlarına hatta arka çanta led sistemi alarm vb. vb.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:32 ----------

aslında şu cbf yazılarını da ya kırmızı ya çevirecem yada jantların sticer lerini sarıya
    kırmızı daha jan jan olur gibi blok üzerinde ki honda yazılarını da kırmızı yapsam uyumlu olur gibi

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    kırmızı olayı cok guzel olabilir gercekten bir arkadaş GT250 de siyah üzeri altın sarı yaptı vidaları falan cok tatlı oldu.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Kawa Z750
    denemek lazım yada fotoşop

CBF150 Repsol Stunt Show Yine Hongkong'dan geliyor

Link : http://www.youtube.com/watch?v=bdMi6Y36L-I
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Kawa Z750
    iş yerinde you töbe açılmıyor

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    iş yerinde you töbe açılmıyor
    Hangi işyerindesin bu sefer

Motosikleti
    Kawa Z750
    mavişehir egs
    aksam kavedeyim gelde takılak.

Motosikleti
    Honda CBF 150 gümüş gri
    kaptanhasan selam,
    tavsiyene uydum, bugün şirkete gelen kuryenin cf 150 sine bindim:)) ve kararımı verdim..teşekkürler..

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Merhaba arkadaşlar bugün Yetkili servisin bana 50 tl ile yaptıgı hizmetin 50 katını 10 tl ye yaptırma sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Honda Türkiye'den 3 adet sertifikaya sahip tam bir honda ustası ile tanıştım.Ustam yağ olarak castrol gtx 20w-50 yağ koydurdu.Bunun motosiklet yağı olmadıgını ve kalın bir yağ oldugunu söyledimse de o ; Bu castrolün en kaliteli yağı hem havayı görmüyo musun ( bugün 38 dereceydi) yazın 20w-50 kışın 20w-40 koyarsın bu motora dedi. Ben de yağı doldururken baktım ve Apı sınıflandırmasının SL oldugunu görünce kafama yattı. Psikolojik oldugunu sanmıyorum.20 km sonra debriyajım yumuşadı ve tepkileri bi nebze düzeldi.Fikirlere açığım..SAygılar

Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bugün Yetkili servisin bana 50 tl ile yaptıgı hizmetin 50 katını 10 tl ye yaptırma sevincimi sizlerle paylaşmak istedim. Honda Türkiye'den 3 adet sertifikaya sahip tam bir honda ustası ile tanıştım.Ustam yağ olarak castrol gtx 20w-50 yağ koydurdu.Bunun motosiklet yağı olmadıgını ve kalın bir yağ oldugunu söyledimse de o ; Bu castrolün en kaliteli yağı hem havayı görmüyo musun ( bugün 38 dereceydi) yazın 20w-50 kışın 20w-40 koyarsın bu motora dedi. Ben de yağı doldururken baktım ve Apı sınıflandırmasının SL oldugunu görünce kafama yattı. Psikolojik oldugunu sanmıyorum.20 km sonra debriyajım yumuşadı ve tepkileri bi nebze düzeldi.Fikirlere açığım..SAygılar
    İbrahim senin adına sevindim. Tanıdık kaliteli bir usta olması insana her zaman güven verir. Yalnız sen yinede sertifikaya vs. çok güvenme yapılan işleri kontrol et.

Koyulan yağın otomobil yağı olduğunun zaten farkındasın, SL performans seviyesi iyi, güzel fakat motosiklet için üretilmiş yağlarda JASO MA gibi bir standart oluyor. JASO ibaresi varsa motosiklet yağıdır. Yoksa otomobil yağıdır. Buradaki linkten kontrol edersen. JASO gibi bir ibarenin bu yağda bulunmadığını farkedersin.
    Belki kısa vadede sıkıntı yaşamazsın ama bir dahaki yağ değişimlerinde sen yağını yanında götür "Usta ben bu yağdan istiyorum" dersin.

Bu durumu 3 adet Honda sertifikası olan bir ustanın dahi bilmemesi yada önemsememesi yetkili servislerin, ne kadar yetkili veya bilgili (!) olduğu hakkında bize fikir veriyor.

Motosikleti
    Kawa Z750

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

By kaptanh at 2010-07-08

Kaptan çantanın altındaki aydınlatma süper olmuş, eline sağlık.
    Yalnız aşağıdaki resimde takım kutusunun bulunduğu yere koymuş olduğun kutu gibi olan şey ne işe yarıyor, çözemedim?

S.a cümleten.
    Herkese hayırlı kandiller arkadaslar.

Küçük bir sorum olacaktı.(Muhtemelen daha önce sorulmuştur ,kusura bakmayın..)
    1.85 boyunda 88-90 kilo birine bu motor küçük gelirmi.Daha önce deneme fırsatım olmadığı için sormak istedim..

Motosikleti
    Kawa Z750
    led stop olayı ........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız aşağıdaki resimde takım kutusunun bulunduğu yere koymuş olduğun kutu gibi olan şey ne işe yarıyor, çözemedim?

alarm .......................

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet

ben alarm'a benzettim ama
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı kkartalf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a cümleten.

1.85 boyunda 88-90 kilo birine bu motor küçük gelirmi.Daha önce deneme fırsatım olmadığı için sormak istedim..
    benim boyum da kilomda aynı
    1 yıldır biniyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 ----------

bu geziyi incelersen üzerinde yolda bir iki resimim var gözünde canlandırman bakımından işe yarar sanırım. sadece sana şunu söyleyebilirim benim gibi 3 adam sığabiliyoruz hemde arkada çanta varken

S.a cümleten.

Aleyküm selam, hayırlı kandiller.
    1,83 ve 95 kiloyum. YBR altımda minicik kalırken, CBF'de gayet rahatım.

alarm .......................
    Kutunun üstünde "Not: Su" yazıyor. Ne yalan söyleyim içinde su var zannetmiştim ilk gördüğüm anda Alarm için güzel yer seçmişsin

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    S.a cümleten.

Hiç bi sorun yaşamazsn,benm boyumda o kadar var.Arkadaşın apache sinden inip benm motora binince kıymetini anladım.Küçük varedero maş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:44 ----------

İbrahim senin adına sevindim. Tanıdık kaliteli bir usta olması insana her zaman güven verir. Yalnız sen yinede sertifikaya vs. çok güvenme yapılan işleri kontrol et.

Koyulan yağın otomobil yağı olduğunun zaten farkındasın, SL performans seviyesi iyi, güzel fakat motosiklet için üretilmiş yağlarda JASO MA gibi bir standart oluyor. JASO ibaresi varsa motosiklet yağıdır. Yoksa otomobil yağıdır. Buradaki linkten kontrol edersen. JASO gibi bir ibarenin bu yağda bulunmadığını farkedersin.
    Belki kısa vadede sıkıntı yaşamazsın ama bir dahaki yağ değişimlerinde sen yağını yanında götür "Usta ben bu yağdan istiyorum" dersin.

Bu durumu 3 adet Honda sertifikası olan bir ustanın dahi bilmemesi yada önemsememesi yetkili servislerin, ne kadar yetkili veya bilgili (!) olduğu hakkında bize fikir veriyor.
    Sonuna kadar haklısın abi,senn dediğin gibi yapmayı düşünüyorum.Zaten ustadan anahtarı aldım yağımı ben değiştirdim yanında,bana tip tip bakıyo. Dedim ki ben bunun hastasıyım yağı ben değiştiriyim dedim.İyi sen bilirsin dedi. Çatlak müşteri parasını verip işi kendi yapıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler