Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani filmlerde oluyor ya yanlış kabloyu kesince bomba patlıyor...o misal demek kablo meselesi...

sarı mı kırmızı mı...

Sorma abi ali abi nasıl halletti şaşıyorum. Açtı koruma kablosunu. Şık diye aldı eline kabloları kesti. Biz sabaha kadar deneme yanılmayla bulamazdık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Rebornx4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma abi ali abi nasıl halletti şaşıyorum. Açtı koruma kablosunu. Şık diye aldı eline kabloları kesti. Biz sabaha kadar deneme yanılmayla bulamazdık.
    Valla ben tesisatımızın bu kadar karışık olduğunu bilmezdim...ama makinamıda deneme yanılmaya bırakmazdım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Valla ben tesisatımızın bu kadar karışık olduğunu bilmezdim...ama makinamıda deneme yanılmaya bırakmazdım...
    Yok işte deneme yanılmaya bırakmadım zaten onun için yapamadık. Sabaha kadar uğraşssak anca olurdu zaten özele baksana bi abi.

Motosikleti
    cbf150
    Cbfnin dinamodan elk. alma muhabbeti beni de oldukça sıkıntılı durumlara düşürmüştü. İşin aslı ya ayrı bir hat çekeceksin ve swicht takacaksın, o zaman selektör işini unutun. Ya da yine ayrı hat çekip, gidon üzerindeki swichtleri ona bağlayarak kullanacaksın; o zamanda gitti orjinal tesisat durumu olacak.

Ha bu cbf farın gücünü direkt aküden alaydı, 35 watt xenon selektörlü yapmak çok kolay olacaktı ve tesisata da fazlaca girmeye gerek kalmayacaktı.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbfnin dinamodan elk. alma muhabbeti beni de oldukça sıkıntılı durumlara düşürmüştü. İşin aslı ya ayrı bir hat çekeceksin ve swicht takacaksın, o zaman selektör işini unutun. Ya da yine ayrı hat çekip, gidon üzerindeki swichtleri ona bağlayarak kullanacaksın; o zamanda gitti orjinal tesisat durumu olacak.

Ha bu cbf farın gücünü direkt aküden alaydı, 35 watt xenon selektörlü yapmak çok kolay olacaktı ve tesisata da fazlaca girmeye gerek kalmayacaktı.
    evet haklısın ama sonuçta o sellektör tuşunu zenona bağlamak için el mahkum o tuşu kesip zenonlara bağlamak gerekicekti şuanda öyle bir faklılık yok tesisata sadece sellektör tuşundan giril oluyor

Motosikleti
    Sevgili cbfci arkadaşlar bir mevzuda kişisel polemiğe girdim..eleman bana cevap yazarken konuyu cbf 150 ye getirdi...yani bizi tanımlayan anlatan şeylerden biride galiba motorumuz...bu konuya yorum yapmanızı rica ederim...Aydoğan eksik olmasın tepkisini koymuş...yani adamlığımız motorumuzla ölçülüyor bir bağlamda...

konu bu...

http://www.motosiklet.net/forum/son-...zelleri-2.html

mesaj da bu...

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dort sen etrafindaki insanlara bilmislik taslarken ben hem calisip hem iki universite bitirdim , kendime ait koca bir sirketim var , senin gibi terbiyesiz ve kendini bilmezler ile vakit kaybetseydim bende cbf 150 ile ugrasirdim ancak...

.
    yani motorumuza .ok atıldığı gibi cbf150 ci olmanın ezik bir durum olması vurgulanıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Sevgili cbfci arkadaşlar bir mevzuda kişisel polemiğe girdim..eleman bana cevap yazarken konuyu cbf 150 ye getirdi...yani bizi tanımlayan anlatan şeylerden biride galiba motorumuz...bu konuya yorum yapmanızı rica ederim...Aydoğan eksik olmasın tepkisini koymuş...yani adamlığımız motorumuzla ölçülüyor bir bağlamda...

konu bu...

http://www.motosiklet.net/forum/son-...zelleri-2.html

mesaj da bu...

yani motorumuza .ok atıldığı gibi cbf150 ci olmanın ezik bir durum olması vurgulanıyor...
    Ya Metehan adam kendi seviyesini koymuş zaten uni bitirse ne olur buna cevap vermeye bile gerek görmüyorum acıkcası buna ne anlatsan boş giydiği elbise taktığı saatle kendini kanıtlama cabasında olan maddi yonden iyi olabilir ama ruhen ezik bir kişilik demek ki.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    merhabalar arkadslar bende 150 zc var yeni aldım daha 600 km de ama cbf yi görünce aklım uctu cok güzel bi motor arastırma yapmadan almısım şimdi cok pişmanım valla keske cbf alsaymısım eger takas düşünen arkadaslar olursa mesaj atsın cekokk@hotmail.com

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    cekokk hayırlı olsun, ama cbf'e binen çin malına zor biner, rahatlığa alıştığı için :D

umarım satabilir ve cbf alırsın.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    yaaa öleymiş yaa motorda bi sorun yokta görüntüsü cok hosuma gitti bakalım inş iyi bi teklif gelir

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    arkadaşlar metehan abinin alıntı yaptığı mesaj için şikayet butonuna tıklamalıyız.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşlar bugün yeni yakıt tüketimi rekorumu kırdım
    317 km. yolu. 8,15 lt benzinle gitmişim
    Yani 2,57 lt / 100km.

150-200 km. civarı Ankara - Kızılcahamam arası 90 km/h ortalama ile grup sürüşüydü.
    Geri kalan kilometreler ise işe git gel yoğun trafikte, dur kalklar, ve boş yollarda 100-110 km/h ile elde edilmiştir.
    ismail aga helal olsun bende bı ara su 3 lt nin altına inebılırsem ıyı olcak emme bıraz zor benım ıcın

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadslar bende 150 zc var yeni aldım daha 600 km de ama cbf yi görünce aklım uctu cok güzel bi motor arastırma yapmadan almısım şimdi cok pişmanım valla keske cbf alsaymısım eger takas düşünen arkadaslar olursa mesaj atsın cekokk@hotmail.com

Takasa 1000'de 1'lik ihtimali bile gülerek veriyorum

Bence eskitmeden motoru sat temiz birtanecbf al.Mantıklısı bu...

İnş. hayaline ulaşırsın,yanlız kendini fazlada yıpratma,kendi motorundan soğursun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    her motor güzeldir. stres yapmayın. satılırsa satılır, satılmazsa güzel güzel binersiniz. 2 tekerlekli olsun da gerisi sadece detay.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    şansevern içimi rahatlattın yaa sagolasın:

Motosikleti
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takasa 1000'de 1'lik ihtimali bile gülerek veriyorum

Bence eskitmeden motoru sat temiz birtanecbf al.Mantıklısı bu...

İnş. hayaline ulaşırsın,yanlız kendini fazlada yıpratma,kendi motorundan soğursun
    Kanka bu kavgada söylenmez...süper moral verdin arkadaşa...ama açık ve net yazdın...

Doktor bile hastasına 1 aylık ömrü kaldığını bu şekilde anlatamazdı...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Kanka bu kavgada söylenmez...süper moral verdin arkadaşa...ama açık ve net yazdın...

Doktor bile hastasına 1 aylık ömrü kaldığını bu şekilde anlatamazdı...

Abi senin yazıları okudukca,üzüm üzüme baka baka kararımış,direk içimizden geleni yazıyoruz artık...

Katdeş sende bizim motorlara heveslenme;birileri bizim için ''cbf150''ciler için ezik imasında bulunmuş...

Alabiliyorsn başka bir motor al
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar özellikle metehan abi
    Bende çinçan scooter'ımı halk dilinde okutmak üzereyim ve cbf almayı düşünüyorum..
    Bugün birtane satılık cbf buldum Bulunduğum yerde..
    Bi tükkanın önünde duruyodu..Gittim sahibini sordum bi yere kadar gitti dediler..Ordaki bi arkadaş ilgilendi..
    benimle ilgilenen arkadaş tam olarak modelini bilmdiğinden..
    2-3 senelik motor dedi..
    6000 km'de..sola yatmişliği var ön sinyalde ve sinyalin üstünde hafif bi çizik var..
    birde depoda kemer tokasının yaptığı bir çizik var..
    Bakımlarını falan soramadım ama 2.500 tl dedi..
    Sizce iyimidir..Sahibiylede konuşucam ama bi bilginizi almak istedim

Not:Motorda sadece çanta var ufak bişey..Markasına bakmadım.
    Koruma demiri yok..
    Diğer yerleri orjinal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen sahibindene yapıştır ilanı
    Ben benim çin malını çok iyi fiyata vericem allah izin verirse..
    Benimkide 4000'de bir adet çizik bulamazsın..cila atmaktan boyanın kalktığı yerler var

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Doktor metehan...doktor metehan,cbf150cc departmanından çağrılıyorsunuz...

Motosikleti
    emrah 2-3 yıllık demek herhalde 2007 model demek...6000 kmde Anadoluda olabilir...detayları sormalısın...orada Honda servisi varmı...

çızıklar bözükler önemli değil hacı...içine siniyorsa al...2500 den düşürmeye bak...çanta kappa mı...ustan yokmu oralarda...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yettim gari...

şasi no verin...bütçe verin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler