Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Metehan abi sana kötü bir haberim umarım kırmazsın kafamı gördüğün ilk yerde...

Malum cbf'ye deli bir zam geldi bende bu şekilde cbr125r'ye kaydım istemeden...Önümüzdeki salı günü bir motor var ona bakıyorum önümüzdeki hafta sonuna da motoru teslim almış olurum büyük ihtimal..cbf'ye ne güzel gelmeseydi şu zam cbr düşünmeyecektim hiç.Ama napalım ikinci el bir cbr bakıyorum artık...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı lew242 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han, China is a good country to live in, for me it's cheap, but my salary is good, I have an apartment here and my wife is Chinese.

Japan is very expensive, I could work there.

Some Chinese bikes are good because they have a joint venture with Japanese companies so share Japans engineering skill.

Sundiro Honda = good
    Wuyang Honda= good
    Qingqi suzuki = OK

Other companies like Zongshen are bad because they have no connections with Japanese companies, their designs are stolen or old.

I went to the Qingqi factory, they don't love motorcycles like we do, they work there to make money, their dreams are to buy a car.

so if any of you buy Chinese bikes make sure they have a connection with Japan
    mete_han, China is a good country to live in, for me it's cheap, but my salary is good, I have an apartment here and my wife is Chinese.
    (mete_han Çin yaşamak için iyi bir ülke, benim için ucuz, maaşım iyi, burada bir apartman dairem var ve karım Çinli.)

(Japonya çok pahalı, orada çalıştım)

Some Chinese bikes are good because they have a joint venture with Japanese companies so share Japans engineering skill.
    (Bazı Çin motorları iyi çünkü Japon mühendislik becerileriyle montajlanıyorlar.)

Sundiro Honda = good (Sundiro Honda= iyi) (Çevirenin notu:Bu durumda Bizim cbf150’de sundiro ve iyi demek ki)
    Wuyang Honda= good (Wuyang Honda=iyi)
    Qingqi suzuki = OK (iyi)

Other companies like Zongshen are bad because they have no connections with Japanese companies, their designs are stolen or old.
    (Zonshen gibi diğer şirketler kötü çünkü Japon şirketlerince montajlanmıyorlar, dizaynları da eski ve sağlam değil)

I went to the Qingqi factory, they don't love motorcycles like we do, they work there to make money, their dreams are to buy a car.
    (Ben Qingqi Fabrikasına gittim, motosikletleri bizim gibi sevmiyorlar, bu iş orada sadece para için, onların rüyalarını araba almak süslüyor)

(Bu yüzden bir Çin motosikleti alacaksanız eğer Japon mühendisliği ile montajlandığından emin olun)

Metehan senin için naçizane çevirmeye çalıştım elemanın yazdıklarını.
    Adam gayet açık anlatmış aslında, bu arada bizim Sundiro Honda tarafından montajlanan cbf150'lerimiz de Ok almış kendisince sanırım.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Luxor, Sounds nice. How was this done?

I did something like this on my old 125 which was a Sundiro Honda SDH125.

Do do the people who did this think that the bike is faster now or just louder?
    we havent test it yet, just wait and see
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    CBF 150

cbf foto

[B][COLOR="Red"][CENTER]sonun başlangıcı :)[/CENTER][/COLOR][/B]

sarrman güzel fotoğraflar koyuyorsun, anladığım kadarıyla fotoğrafla bir hayli ilgilisin. Eline sağlık. Az buçuk ben de ilgiliyimdir o yüzden dikkatimi çekti. Bu arada aynı renk motora sahibiz. Güle güle kullan.

Ben de bir tane ekleyeyim,

Motosikleti
    Honda CBF150
    I will get my bike today, but it's foggy and raining

atakan5255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF_ 150 istanbul
    slm arkadaşlar bende sizlere özendim ve cbf 150 aldım (dün) fakat motosikletle tanışmam henüz yeni vitesli olduğundan dolayı biraz zorlanıyorum resimlerini çektim fakat nasıl konulacağını bilmiyorum hepinize selamlar kazasız sürüşler

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Vites göstergesi çok işine yarayacaktır güzel bir motor almışsın hayırlı olsun

Nereden, kaça ve hangi rengini aldın ;)
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

atakan5255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF_ 150 istanbul
    valla hiç pazarlık yapmadım d&b motor ümraniyeden aldım kırmızı 4,200 e geldi
    2000 peşin 2200 kredi kartına 9 taksit

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı atakan5255 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hiç pazarlık yapmadım d&b motor ümraniyeden aldım kırmızı 4,200 e geldi
    2000 peşin 2200 kredi kartına 9 taksit
    hayirli olsun..

gule gule kullan..

Shakulin

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bende oradan aldım tekrar güle güle kullan

CBF 150 nin egzos sesinde modifikasyon deneyen oldumu , iyi bi ses almayı başaran varmı ve ma liyeni ne olur ;)

Tek silindir bir makinada ne kadar güzel ses çıkabiliese tabi
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

Motosikleti
    CBF 150
    cloud benden kaynaklanan bir durum yok motor güzel haliyle fotoğraflarıda güzel :D

atakan hayırlı olsun güle güle kazasız kullan,umarım kask mont vs için para ayırmayı unutmamışsındır,benimde ilk motorum,vitesleri der etme ben yapabildiysem sende yaparsın

paradillan bu forumda bir kaç sayfa geriye doğru arama yaparsan aradığını bulursun,hatta yapan arkadaşın verdiği linke tıklayarak youtube dan egzosun sesinide duabilirsin ;)

keyifli sürüşler
    [B][COLOR="Red"][CENTER]sonun başlangıcı :)[/CENTER][/COLOR][/B]

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    I will get my bike today, but it's foggy and raining
    dont worry, you are not alone
    ı get my bike two weeks ago, that weekend was awfull
    the weekdays after was veeerrrryyy nice but the following weekend was again very rainy
    my cbf150 is still at 67 kms

Motosikleti
    Honda CBF150
    Chinese Honda CBF150

Made by Sundiro Honda Shanghai

More Later

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HAYIRLI OLSUN atakan arkadaşım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Chinese Honda CBF150

Made by Sundiro Honda Shanghai

More Later

Çin malı cbf lerde devir saati var....Burdakilerde neden yok....Allah bilir yan ayaklık da vardu-ır o modelde....

Ayrıca renk çok hoş olmuş....Kırmızı beyaz yakışmış....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı sarrrman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cloud benden kaynaklanan bir durum yok motor güzel haliyle fotoğraflarıda güzel :D

atakan hayırlı olsun güle güle kazasız kullan,umarım kask mont vs için para ayırmayı unutmamışsındır,benimde ilk motorum,vitesleri der etme ben yapabildiysem sende yaparsın

paradillan bu forumda bir kaç sayfa geriye doğru arama yaparsan aradığını bulursun,hatta yapan arkadaşın verdiği linke tıklayarak youtube dan egzosun sesinide duabilirsin ;)

keyifli sürüşler
    işde bu siyahla yazan yere ben para ayırmadım ve şimdi zor durumda kaldım siz siz olun ayırın.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı atakan5255 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende sizlere özendim ve cbf 150 aldım (dün) fakat motosikletle tanışmam henüz yeni vitesli olduğundan dolayı biraz zorlanıyorum resimlerini çektim fakat nasıl konulacağını bilmiyorum hepinize selamlar kazasız sürüşler
    Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (mete_han Çin yaşamak için iyi bir ülke, benim için ucuz, maaşım iyi, burada bir apartman dairem var ve karım Çinli.)

(Japonya çok pahalı, orada çalıştım)

(Bazı Çin motorları iyi çünkü Japon mühendislik becerileriyle montajlanıyorlar.)

Sundiro Honda = good (Sundiro Honda= iyi) (Çevirenin notu:Bu durumda Bizim cbf150’de sundiro ve iyi demek ki)
    Wuyang Honda= good (Wuyang Honda=iyi)
    Qingqi suzuki = OK (iyi)

(Zonshen gibi diğer şirketler kötü çünkü Japon şirketlerince montajlanmıyorlar, dizaynları da eski ve sağlam değil)

(Ben Qingqi Fabrikasına gittim, motosikletleri bizim gibi sevmiyorlar, bu iş orada sadece para için, onların rüyalarını araba almak süslüyor)

(Bu yüzden bir Çin motosikleti alacaksanız eğer Japon mühendisliği ile montajlandığından emin olun)

Metehan senin için naçizane çevirmeye çalıştım elemanın yazdıklarını.
    Adam gayet açık anlatmış aslında, bu arada bizim Sundiro Honda tarafından montajlanan cbf150'lerimiz de Ok almış kendisince sanırım.

baba büyüksün be...sağol valla...

Sundiro Honda = good
    Wuyang Honda= good
    Qingqi suzuki = OK

thanks.... ...................
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ride carefully lew242
    thats a nice bike, we r looking forward for your future photos(much more bright if possible please)
    thats very good that you have a tachometer, we have not
    do u have a gear shifting screen like TR cbf150s'

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler