Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Aslında pantolon alınması gereken bir parça.Enkötü şartlarda uzun yola giderken bulunmaz hint kumaşı gibi olur (gerçi bulunmayan hint kumaşıda bulunmuş )

En iyisi kask,mont,eldiven,dizlik...Arka sokağa giderken bile lazım diyorum
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Bu arada aklımdayken bir şıkırtı duyuyordum zincirdendir diye önemsemiyordumzincir dğeişti ses yine geliyordu...Dün akşam farkettim ki kappa çantamın 2 tane alt zemin kelepçesi yavaş yavaş çıkıyormuş...bugün hallettim mevzuyu...ben olsam bi göz atardım...çantanın alt tabanın alt kelepçelerine...ne alaka demeyin nerden nereye...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslar selamlar.

Zaten motorum var ama sehir ici icin 150-250 cc lik yakin mesafelerde, sehir icinde her gun kullanabilecegim, bana sorun cikarmayacak, az yakacak bir motor arayisi icerisindeyim. Sizce CBF 150 almak mantikli olur mu? Herhalde her gun kullanim icin alabilecegim en dayanikli motor budur diye dusunuyorum, yanlis dusunmuyorumdur umarim

Motosikleti
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster

En iyisi kask,mont,eldiven,dizlik...Arka sokağa giderken bile lazım diyorum
    enteresandır korumaları ihmal ettiğin zaman kaza yapıyorsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Güzel bir gezi olmuş metehan abi.

Seninle bi hafta içi yapalım yine çınarcıklara doğru bir gezi.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Birolum siz esnafsınız...cumartesi pazar bile dükkandan ayrılamıyorsun bildiğim kadarıyla...Cihanın dünya umrunda değil...

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumalı pantolonu hergün işe gelirken giyen ve iş yerinde çıkaran, eve giderkende tekrar giyinen bir tek benmi varım yahu
    Bide ben varım. Havalar ısınmadı zati, iyi oluyor.

Alıntı flying hellfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selamlar.

Zaten motorum var ama sehir ici icin 150-250 cc lik yakin mesafelerde, sehir icinde her gun kullanabilecegim, bana sorun cikarmayacak, az yakacak bir motor arayisi icerisindeyim. Sizce CBF 150 almak mantikli olur mu? Herhalde her gun kullanim icin alabilecegim en dayanikli motor budur diye dusunuyorum, yanlis dusunmuyorumdur umarim
    Yok cbf150 iyidir ama aklını karıştırayım dedim ve innova al sen
    İyidir, az yakar. cup ın kralıdır.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    power 1 racing 10w-50 mi castrol
    power 1 scooter 10 w-40 castrol
    power 1 15w -40 castrol
    bunların hangisi cbf 150 için uygun m.mucit sen samsunda castrol bulabiliyormusun yanturda yok sağlamda yok

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    power 1 15w -40 castrol
    bunların hangisi cbf 150 için uygun m.mucit sen samsunda castrol bulabiliyormusun yanturda yok sağlamda yok
    Mümkünse "scooter" için olanı kullanma.
    15-40 veya 15-50 olabilir
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    cbf150
    power 1 15w -40 castrol
    HONDADA VAR
    Ama bakalım, ben po koymayı düşünüyorum.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse "scooter" için olanı kullanma.
    15-40 veya 15-50 olabilir
    koca memlekette castrol 15 50 yok birde ismail yazın bizim buralar çok sıcak olmuyor ama allah nasip ederse bakımları yaptırıp gideceğim yerler var 10/40 sentetik diyorlar daha iyi diyorlar ama ndense sizin ve senin dediklerin bana daha çok güven veriyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HONDADA VAR
    Ama bakalım, ben po koymayı düşünüyorum.
    aa bak aklıma geldi atakente teyzemler oturuyo hondanın dıbınde fiyatını bılıyormusun yağın birde orda bütün parçalar mevcutmu ehliyet olmadığı için motorla servise gidemiyorum 50 km servisin bana uzaklığı çevirmeler falan oluyor allah izin ederse bu cumartesi sınavım var

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birolum siz esnafsınız...cumartesi pazar bile dükkandan ayrılamıyorsun bildiğim kadarıyla...Cihanın dünya umrunda değil...
    Ben kaçarım abi bi gün sakin sakin yapalım çınarcık.

Normalde haftanın 7 günü çalışma olmaz ama artık bi yoluna bakıcam metehan abi yaz geldi.
    facebook(Fazer Tutkunları)

Motosikleti
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kaçarım abi bi gün sakin sakin yapalım çınarcık.

Normalde haftanın 7 günü çalışma olmaz ama artık bi yoluna bakıcam metehan abi yaz geldi.
    yaz geldi hacı...aslında sen istesen bir 500-600 cc patlatırsın ama 250 yi satmadan...

Hadi Allaha emanet ol görüşmek dileğiyle biraderim...

koca memlekette castrol 15 50 yok birde ismail yazın bizim buralar çok sıcak olmuyor ama allah nasip ederse bakımları yaptırıp gideceğim yerler var 10/40 sentetik diyorlar daha iyi diyorlar ama ndense sizin ve senin dediklerin bana daha çok güven veriyor

Bashettiğin gibi oralar yazın bile çok sıcak olmayan bölgeler "Castrol 15/40 Power1" gayet uygun olur.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada aklımdayken bir şıkırtı duyuyordum zincirdendir diye önemsemiyordumzincir dğeişti ses yine geliyordu...Dün akşam farkettim ki kappa çantamın 2 tane alt zemin kelepçesi yavaş yavaş çıkıyormuş...bugün hallettim mevzuyu...ben olsam bi göz atardım...çantanın alt tabanın alt kelepçelerine...ne alaka demeyin nerden nereye...
    çantanın oturduğu yerdeki 4 adet plastiki diyorsun sanırım, benim arkadanda bi çıtırtı geliyordu, ışık işi uğraşırken tablayı delerken gördümki o plastiklerden birisi yok, dedim sorun buradaymış demekki, musluk contalarından birini altına balli sürüp oraya yapıştırdım sorun çözüldü. merette tam oldu orası için üretilmiş gibi :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Yahu ben bu cbf150 farına uyuz oldum arkadaş,ne nalet,nekadar salakca bir sistem yapmış bunu yapan mühendis alçağı.

Gazdan elini çekiyosun anında önün zifiri,yahu kardeşim bu adam kalkış yaptıktan sonra hiçmi durmucak,hem görünürlüğü feci şekilde engelliyo,yüz yılın en salakca icadı bu bence gaz varsa ışık var gaz yoksa ışıkyok.

İçine tükürürüm böyle sistemin ben en kısa zamanda buna bir ayar vericem.

Ohhh bee rahatladım
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Yahu ben bu cbf150 farına uyuz oldum arkadaş,ne nalet,nekadar salakca bir sistem yapmış bunu yapan mühendis alçağı.

Gazdan elini çekiyosun anında önün zifiri,yahu kardeşim bu adam kalkış yaptıktan sonra hiçmi durmucak,hem görünürlüğü feci şekilde engelliyo,yüz yılın en salakca icadı bu bence gaz varsa ışık var gaz yoksa ışıkyok.

İçine tükürürüm böyle sistemin ben en kısa zamanda buna bir ayar vericem.

Ohhh bee rahatladım
    bunun iki çözümü var;

1.bir yerde durduğunda eğer karanlıksa zifiri karanlık oluyorsa hemen sol parmagınla sellektör tuşuna bas ışık olmuş olur

2.xenon takmak kesin ve kalıcı çözüm

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun iki çözümü var;

1.bir yerde durduğunda eğer karanlıksa zifiri karanlık oluyorsa hemen sol parmagınla sellektör tuşuna bas ışık olmuş olur

2.xenon takmak kesin ve kalıcı çözüm

Hocam allah için söyle ,çok ilkel değilmi yahu 86 model doğan bile böyle değil yahu

Zaten geçenlerde mete abiyede sordum oda 2. şıkkı söylemişti.Bu xenon işine bii eğilelim

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Hocam allah için söyle ,çok ilkel değilmi yahu 86 model doğan bile böyle değil yahu

Zaten geçenlerde mete abiyede sordum oda 2. şıkkı söylemişti.Bu xenon işine bii eğilelim
    ilkel kelimesi az gelir bu olaya resmen motora far koymamış desek yeridir...tek çare zenon far gibi görünüyor hem gündüz kapalı olur farımız azda olsa benzinden tasarruf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:47 ----------

arkadaşlar cantları boyamak istiyorum bunu kaliteli nerde yapabiliriz bilgisi olan varmı çok fena kafaya takmış durumdayım

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkel kelimesi az gelir bu olaya resmen motora far koymamış desek yeridir...tek çare zenon far gibi görünüyor hem gündüz kapalı olur farımız azda olsa benzinden tasarruf

Vallahi benzini düşünmüyorum.

Geçenlerde dükkanı kapattım akşam saat 8:15 motoru çalıştırdım jikle falan filan derken motor ısındı.Jikleyi kapattım hafifi aragazı verdim farlar canlanıp geri söndü bir iki defa.

O esnada karşıdan bir aile geçiyordu tabi ben farketmedim. yanlarındaki bayanlar biraz afilli şu pahalı kadınlardan

Arkadaş herifler zınk diye durdular şöyle derinlemesine bana baktılar,tabi ben olayı çaktım ama bozmuyorum kendimi.Elimi kaldırdım motor ısınırken böyle yapıyo arada bir yanlış anlaşılma olmasın,hayırlı akşamlar,diyip gönderdim

Azdaha fara yumruğu indiricektim hırsımdan

Ağzıma gelen bütün erotik küfürleri saydım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler