Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fath745 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun-Dörtyol-Antakya Çevresinden ''SİBİEF'' arıyorum.2500 tl (Belki biraz daha üstü motora göre) i.cankaya67@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resimleri paylaşmıştım yine eklemek de fayda var..
    fırın olayını hiçç önermem. Döküm jantlarda ısı esnekliği öldürür esnemiyen jant da kırılır :

öyle lastiği sök tak yapmaya gerek yok.. koli bantı ile bir çerçeve çekiyorsun..
    olduki düzgün çekemedin lastik yanaklarına sıçrayanlarda 100 km kadar sonra uçuyor

kampana kapağı..

ilk şerit denemem. şerit de makaralı felan değil düz fosfor. onada 30 lira gibi astronomik rakamlar vermedim yani..

11. ayda yapmışım bu jantları 4 ay oldu herhangi bir atma yok dökülme yok...
    akrelik kullanırsan (parlak) 3 kutu
    mat kullanırsan 2 kutu sprey boya yeter akrelik ler 9 lira
    mat lar da 6 lira
    söküp takma bantlama boyama herşey dahil 3 saat sürüyor
    fırın boya işini de araştırmıştım.
    fırın olmadan boyacı 100 lira istedi o zamanlar ki
    o boyanın altına macun çekecekti. jant aralarına nasıl yapacaktı bilinmez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:49 ----------

o-ring li zincir konusuna da gelince bugun aldım 45 tl kore malı 3-4 km bindim daha ama şimdilik iyi gözüküyor.
    benim zincirde paslanmıştı artık ne kadar temizlesende nafile..
    üstad tesekkur edıyorum bu bılgılerı paylastıgın ıcın bende senın gıbı sprey boyayla yapıcam galıba bu ısı ama bıraz ugrasacam çünkü el ısçılıgım pek ıyı degıldırde

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    FİYUUUUUUUUUWWWWW...

ve bir kez dahaaaa.......sibiyef 150 başlığındaaaaa.......HUUUUUUUWWWWWWW......yeller esiyorrrrr.....yapraklarrrrr....poşetler uçuşuyorduuuuuu (iğrenç rüzgar efektlerimin verdiği rahatsızlık için özür dilemiyorum hule! daha iyisini yapan varsa gelsin )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

jantlara kaç kat boya atınca yeterli oluyor?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FİYUUUUUUUUUWWWWW...

ve bir kez dahaaaa.......sibiyef 150 başlığındaaaaa.......HUUUUUUUWWWWWWW......yeller esiyorrrrr.....yapraklarrrrr....poşetler uçuşuyorduuuuuu (iğrenç rüzgar efektlerimin verdiği rahatsızlık için özür dilemiyorum hule! daha iyisini yapan varsa gelsin )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:50 ----------

jantlara kaç kat boya atınca yeterli oluyor?
    OOOOohhhhHHHhh serinledim valla bu ruzgar ii geldi baya bi durulmuştuk

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bi dakka arkadaşım!

bu cevap "ahizeye üfler misiniz?" şakasındaki manayı taşımıyor de mi

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bi dakka arkadaşım!

bu cevap "ahizeye üfler misiniz?" şakasındaki manayı taşımıyor de mi
    yok canım alaka bile kuramadımnedemek istediğini bile anlamadım

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    iyi o halde aman diyeyim

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    iyi o halde aman diyeyim
    hala anlamış değilim hocam
    neyse bu cant boyatma işlemi ne kadar sağlıklı orjinali ne kadar gider boyalı hali ne kadr gider yani zaman geçtikçe boya dökülürmü acep,cantları siyaha boyayığ birde kalın kırmızı şerit çok yakışır kanaatindeyim yapıcam arka demiride siyah yapıcam çok beğendim birinde görmüştüm forumda ama hatrlamıyorum.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    valla ben de jantları siyaha boyamayı ve kırmızı şeridi düşündüm ama arka demir gri hoşuma gidiyor, kırmızı şerit benim tank pad'le güzel uyacak, bu arada ay yıldızlı şöyle güzel bi tank pad aldım ki sorma gitsin. :D bir de ehliyeti aldığımda taksime gidip benim ozalitcide ön cam için atatürk sticker'ı bastıracağım, tasarımını tamamladım :D
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben de jantları siyaha boyamayı ve kırmızı şeridi düşündüm ama arka demir gri hoşuma gidiyor, kırmızı şerit benim tank pad'le güzel uyacak, bu arada ay yıldızlı şöyle güzel bi tank pad aldım ki sorma gitsin. :D bir de ehliyeti aldığımda taksime gidip benim ozalitcide ön cam için atatürk sticker'ı bastıracağım, tasarımını tamamladım :D
    böyle şeyler süper oluyo kardeşim valla ama cantlar benimde kafamı karıştırıyo gri güzel duruyo şu tankpedin resmi varsa eklede bi görelim

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    bende size bir şey sorayım zevk meselesi tabi de ben motorun önünde koruma demiri varya tepo altında onu metalık girye boyamak istiyorum siyah da benımkı acaba güzel olurmu boyatan varmı diye merak ettm güzel olurmu sizce yoksa siyah iyimi

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende size bir şey sorayım zevk meselesi tabi de ben motorun önünde koruma demiri varya tepo altında onu metalık girye boyamak istiyorum siyah da benımkı acaba güzel olurmu boyatan varmı diye merak ettm güzel olurmu sizce yoksa siyah iyimi
    abi sakın yapmamotorun siyahsa hepten sakat yani bana göre sahibinden.com da bi ilanda görmüştüm eleman gümüş rengi takmış emanet gibi dürüyo hiiç gitmemiş bence

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:49 ----------

birde aSuBaYaH'ın motoru var avatarında harika duruyo görüntüsü süper o tarz birşey yapmak isterim sadelikten ödün vermeden

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    mücahit, çakallar işletmek için telefon ediyorlar, diyorlar ki

"iyi gunler efendim biz hatlardaki parazitleri tespit için test yapıyoruz. rica etsek ahizeye üfler misiniz?"

uflersen diyorlar ki

"oh bişeylerime kadar serinledim" o muhabbet işte.

ben jantları spreyle boyayan kimseden dökülme duymadım. ama yine de orijinal rengi arkadaşın resimlerdeki gibi bozulana kadar öyle bir işe girme yanlısı değilim. orijinali kadar sağlam olmaz bence.

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    mücahit, çakallar işletmek için telefon ediyorlar, diyorlar ki

"iyi gunler efendim biz hatlardaki parazitleri tespit için test yapıyoruz. rica etsek ahizeye üfler misiniz?"

uflersen diyorlar ki

"oh bişeylerime kadar serinledim" o muhabbet işte.

ben jantları spreyle boyayan kimseden dökülme duymadım. ama yine de orijinal rengi arkadaşın resimlerdeki gibi bozulana kadar öyle bir işe girme yanlısı değilim. orijinali kadar sağlam olmaz bence.
    abi nerden bağlantı kurdun alemsin

evet bende o fikirdeyim eğer çok sakat bi durum olursa boyarım ancak cünkü geçen bulaşık süngeri cif piril iceene bi yıkadım cantları çok tatlı oldular

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    işin aslı bende gri taraftarı değilim ama benim kaportacı bi arkadaşım var o dedi güzel olabilir diye ama sen öyle dedin içim rahat etti pek istemiyordum gri siyah daha toplu kombinasyonlu duruyor paylaşımın için teşekkür ediyorum

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben jantları çoğu zaman leş gibi bırakıyorum. 2 tane jantı temizlemek motoru temizlemekten uzun sürüyor. elin kolun da zincire değerse zaten mahfoluyor. hiç dokunmuyorum çoğu zaman. gri fazla pislik göstermiyor.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nerden bağlantı kurdun alemsin

evet bende o fikirdeyim eğer çok sakat bi durum olursa boyarım ancak cünkü geçen bulaşık süngeri cif piril iceene bi yıkadım cantları çok tatlı oldular
    oğğğ ne varsa dökmüşşün çamaşı suyu tuzruğu kirçöz yumoş bunları dök tam olsun

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    mimoza bence de gri çok basit durur.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    evet bencede o yüzden siyaha boyatacağım cızıklar catlamalar var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

bu ara benım motor 60 gibi falan titreme yapıyor satan arkadaş kalpın lastğinden dedi o yaparmı sizce bana değiştirirsin 16 bin bakımında dedi

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle şeyler süper oluyo kardeşim valla ama cantlar benimde kafamı karıştırıyo gri güzel duruyo şu tankpedin resmi varsa eklede bi görelim
    hacı tank pad bu
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45211
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler