Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver onlar bıkepiç... ne uğraşcam şovstar sitesinde...bizim olayımız önemli olan büyüklüğü değil işlevi...
    Sabah sabah mesajını okudum kendime geldim valla Metehan.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan kardeş şu en soldan yardırdığın videonu izledim de valla çocukluğum geldi aklıma atom karıncayı izlemiş gibi oldum bu arada ben hala bağrıma taş basıp bekliyorum burada bayiyle görüştüm birkaç sefer adam nuh diyor peygamber demiyor valla yerse 4.140 başka olmaz diyo öyle plaka falan içinde deyiverse yapışacam valla canıma tak etti artık
    Hacı verdim ayarı soldan soldan...İnanmıcan aha geçen pazar yine Erdiyle 1.köprü çıkışı (130+90 kilo) 125 e vurdum makinayı...daha ne olsun...

Burada peşin fiyata 4140 gaymeye plaka dahil.....plakanı kendin çıkarırsan 100 lirayı geçmez biraderim...daha kardasın bence...bayiler plakaya 200 ister hep....

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah mesajını okudum kendime geldim valla Metehan.

Zincirstar günaydın... Mimozayada bağlantı yap bak takip etmiyon müşteriyi kanka... Ailemizin zincircisi Aydoğan...2.adresiniz...muhtelif çeşitlerle hizmetinizde...

benim sele çatlak kısımdan pörtledi...oraya bi japon yapıştırıcıyla operasyon yapayım...3 yıl beni taşıdı gayet doğal bence...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    aydoğan. o zaman irtbata geçelimde zinciri sen yollarsın bana bende 16bin bakımlrını yaptırkene taktırırım çekik gözlülerin zinicirini.Zaten bu birbirine benzeyen(çekik gözlü) adamlar olmasa türk malı motorlarla 3 ayda birdişli al balata tak motor ustası olupçıkardık herhalde

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Metehan kardeş şu en soldan yardırdığın videonu izledim de valla çocukluğum geldi aklıma atom karıncayı izlemiş gibi oldum bu arada ben hala bağrıma taş basıp bekliyorum burada bayiyle görüştüm birkaç sefer adam nuh diyor peygamber demiyor valla yerse 4.140 başka olmaz diyo öyle plaka falan içinde deyiverse yapışacam valla canıma tak etti artık
    Hacı sıfır alacaksan, İstanbuldaysan, gel beraber alalım,indirim yaparlar, eşşek değiller ya :D

Hacı verdim ayarı soldan soldan...İnanmıcan aha geçen pazar yine Erdiyle 1.köprü çıkışı (130+90 kilo) 125 e vurdum makinayı...daha ne olsun...

Burada peşin fiyata 4140 gaymeye plaka dahil.....plakanı kendin çıkarırsan 100 lirayı geçmez biraderim...daha kardasın bence...bayiler plakaya 200 ister hep....

Zincirstar günaydın... Mimozayada bağlantı yap bak takip etmiyon müşteriyi kanka... Ailemizin zincircisi Aydoğan...2.adresiniz...muhtelif çeşitlerle hizmetinizde...

benim sele çatlak kısımdan pörtledi...oraya bi japon yapıştırıcıyla operasyon yapayım...3 yıl beni taşıdı gayet doğal bence...

geçmiş olsun abi :D sen iyi bi operasyon yaparsın oraya
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    he bu ara benım bi arkadaş var 1000 suziki var çok kaliteli zincir aldım dedi motor bir haftadır serviste takıldıktan sonra zinciri kırmış çok kalıteli olsa gerek sordum acaba aydoğandan mı aldı öğrendimki çekik gözlülerin çinli versiyonun dan almış. aydoğan bana zinciri yolasında azhavamı atayım

Motosikleti
    Alıntı erdi_arikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı sıfır alacaksan, İstanbuldaysan, gel beraber alalım,indirim yaparlar, eşşek değiller ya :D

:
    ah kanka ah bilmemek değil öğrenmemek ayıp...adamlar 200 tane actıva satıyorlar 10 lira karla...duyda inanma dimi...sen Voltranı oluşturalım diyosun

geçmiş olsun abi :

sağol kuzen balky...yastayım... Hacı bizim çıkış 14 ü bulabilir ...telefon bekliyorum bizim müco totoşdan...Abiler program eski program olsa diyorum..Hava alsak..İstanbuldan uzaklaşsak...ok...garipçede bir numara yok...oartı orası bildiğin yükseğe çıktığın için makinalarda çekmez ne dersin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    ah keşke yakın olsaydım sizlere ama ben konyadayım burda bayi tek öyle olunca da 6 taksit yapıyo ama plakaya falan karışmam diyorlar şimdi oralardan alsam nakliyesi falan aynı hesaba gelecek daha olmazsa akdeniz taraflarından bakacam.. antalya, mersin vb.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:30 ----------

[QUOTE

[/QUOTE]

yine iyi dayanmış abi 130 kilo
    bu arada kısmet olurda bende cbf'lenirsem sana rakip olacam alacam bi mavi kask yardırcam bende atom karınca misalien soldan çok değil şimdilik 110 kiloyum ama herhalde motora binince 120 garanti
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Günaydın hatta tünaydın
    Abicim senin selede olan şeyin tıpkısının aynısı bendede oldu.
    Hatta oturduğum yerin sol kısmında kalıyor sağ kısımda sorun yok.
    Bizim gibi dombili olunca selede isyan etti heralde

Düzgün bi döşemeciden popomuza uygun yumuşaklıkta seleye uygun kılıf hazırlattırıp taktıracaz sanırım.
    Yeni sele 100TL olması lazım. Çok para.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:37 ----------

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he bu ara benım bi arkadaş var 1000 suziki var çok kaliteli zincir aldım dedi motor bir haftadır serviste takıldıktan sonra zinciri kırmış çok kalıteli olsa gerek sordum acaba aydoğandan mı aldı öğrendimki çekik gözlülerin çinli versiyonun dan almış. aydoğan bana zinciri yolasında azhavamı atayım
    Tamam mimoza.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ah kanka ah bilmemek değil öğrenmemek ayıp...adamlar 200 tane actıva satıyorlar 10 lira karla...duyda inanma dimi...sen Voltranı oluşturalım diyosun

sağol kuzen balky...yastayım... Hacı bizim çıkış 14 ü bulabilir ...telefon bekliyorum bizim müco totoşdan...Abiler program eski program olsa diyorum..Hava alsak..İstanbuldan uzaklaşsak...ok...garipçede bir numara yok...oartı orası bildiğin yükseğe çıktığın için makinalarda çekmez ne dersin...
    Ben de büyük bi hevesle seni bekliyorum abi, müco niye aramadı daha :D benim için farketmez, istediğiniz yere gelirim
    [COLOR="black"][B]Motorumun beygiri Senin Arabana yeter :bounce:
    ::kalbim:: Hayatımın Anlamı, Ömrüm, Vazgeçilmezim... Başak'ımmm::kalbim:: [/B][/COLOR]

bu arada kısmet olurda bende cbf'lenirsem sana rakip olacam alacam bi mavi kask yardırcam bende atom karınca misalien soldan çok değil şimdilik 110 kiloyum ama herhalde motora binince 120 garanti
    mbuyuk , hoşgeldin
    Sende 100+ gruptansın demek ki

Gerçi benim 100e ulaşmam için 5-6 kilom var ama

Motosikleti
    Hacı abi valla namımız Çin forum sitelerine kadar ulaşmış...

Onlar sever pandayı... maldan anlıyolar...

Günaydın hatta tünaydın
    Abicim senin selede olan şeyin tıpkısının aynısı bendede oldu.
    Hatta oturduğum yerin sol kısmında kalıyor sağ kısımda sorun yok.
    Bizim gibi dombili olunca selede isyan etti heralde

Düzgün bi döşemeciden popomuza uygun yumuşaklıkta seleye uygun kılıf hazırlattırıp taktıracaz sanırım.
    Yeni sele 100TL olması lazım. Çok para.[COLOR="Silver"]

]
    Hacı bize sele dayanmaz...selenin orınglısı yokmu...

ama en rahat sele yine cbfde malımı övmek gibi olmasın...yayılıyon selede...

Ben de büyük bi hevesle seni bekliyorum abi, müco niye aramadı daha :D benim için farketmez, istediğiniz yere gelirim

geliyoruz bebeğim... müco sana yedek eldiven getiriyor...hava sovık..ben çıkar...

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    mbuyuk , hoşgeldin
    Sende 100+ gruptansın demek ki

Gerçi benim 100e ulaşmam için 5-6 kilom var ama
    hoşbulduk kardeş ben birkaç ay önce geldim aranıza ama işte malüm ekonomik durumlar yüzünden bağrımıza taş basıp bekledik durduk ev almıştım geçen yıl onun borcuyla boğuşup sağ salim bitirip düze çıktım çok şükür bir ara niyeti bozdum 1000 liralık bir çinli alayım ataşımı söndüreyim dedim yapamadım gönül işte borç harç bitince yine cbf ye düştü bu arada hep takipteydim yani ben hiç bu başlıktan ayrı kalmadım zenon fardan cant boyamaya kadar baya bir doldurdum kendimi yazmasamda bilin ki takipteyim kimin nerede ne zaman kaç köfte yediğini biliyom
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Hacı bize sele dayanmaz...selenin orınglısı yokmu...

ama en rahat sele yine cbfde malımı övmek gibi olmasın...yayılıyon selede..
    Oringli sele
    Hafızam beni yanıltmıyorsa forumun eski sayfalarında selesini kaplatan bi kaç arkadaş vardı. Şimdi tozlu sayfalardan arayıp bulmak lazım

Bi araştıralım bakalım bu işi kim kaça yaparmış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:58 ----------

hoşbulduk kardeş ben birkaç ay önce geldim aranıza ama işte malüm ekonomik durumlar yüzünden bağrımıza taş basıp bekledik durduk ev almıştım geçen yıl onun borcuyla boğuşup sağ salim bitirip düze çıktım çok şükür bir ara niyeti bozdum 1000 liralık bir çinli alayım ataşımı söndüreyim dedim yapamadım gönül işte borç harç bitince yine cbf ye düştü bu arada hep takipteydim yani ben hiç bu başlıktan ayrı kalmadım zenon fardan cant boyamaya kadar baya bir doldurdum kendimi yazmasamda bilin ki takipteyim kimin nerede ne zaman kaç köfte yediğini biliyom
    Hayırlısı olsun hocam. Sağlık olsun gerisi gelir bir şekilde.
    Çinliye bulaşmamakla iyi etmişsin.
    Umarım kısa sürede cbf150'ye kavuşursun

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    ybr ye göre olan zincir kaç tl aydoğan kardeş
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ye göre olan zincir kaç tl aydoğan kardeş
    Selçuk kardeş 45 TL ücreti.
    DBC marka Kore malı. Oringli.
    Tam ismi "DBC 428-128O" şeklinde geçiyor.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ng-zincir.html

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    yebereye zincir satmıyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

mücahit hocam kullan o cilayı işini görür. bitince kutu cila alırsın. bunlar uzun ömürlü olmaz.

jantlar için saplı sert lavabo fırcası hafif pril'li su ile cok güzel iş görüyor.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yebereye zincir satmıyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:59 ----------

mücahit hocam kullan o cilayı işini görür. bitince kutu cila alırsın. bunlar uzun ömürlü olmaz.

jantlar için saplı sert lavabo fırcası hafif pril'li su ile cok güzel iş görüyor.
    Tezgahın önünü kapatmasana Jr
    Bu arada geldinmi Ankara'ya?

YBR'yede satıyoruz CBF'yede hatta CBR600F gibi güçlü torklu makinelerede satıyoruz kardeşim.
    Bak yukarda metehan demişya zincirstar diye

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    ben jantlar için turtlewax jant disk temizleyici kullanıyorum, sıktıktan sonra hafif su ile bi bezle normal silince tertemiz yapıyor yağı falan çıkarıyor hemen. ama yıkadıktan sonra zincir yağlanırsa ve iyice çekmeden motora binilirse yine batıyor jant o kadar emeğe yanıyorsunuz :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Jantı temizlemek için gazyağı kullanıyorum mükemmel yapıyor,küçük bir boyama fırçasıyla sürüyorum biraz beklettikten sonra sabunlu suyla yıkıyorum tek bir leke bile kalmıyor.Tabii sıcak su olsa daha iyi olur...
    Hep Pür Dikkat...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    arkadaşlar herkese selamlar bügün metehan abi erdi kardeşim ve ben gezi yaptık süper geçti valla resimleri eklemicem yarın metehan abi işten gelince eklicekmiş ama dayanamadım en azından reklam için bi foto ekliyim

cbf yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler