Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kolonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam , 2007 ve üstü 25000 km altında cbf 150 arıyoruz.
    Bu haftaya kadar motosikleti alıp giresuna göndermemiz gerekli.
    Lütfen bana 0554 512 63 06 bir mesaj atarsanız hemen size geri döneceğiz.
    Teşekkürler.

Kurye motosikleti olmazsa seviniriz , sahibinden.com a bakın demeyin lütfen.Baktık gittik gördük beğenmedik.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı Beşkazalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 Granaj koruma demiri 35 tl

İnter Motor da

http://www.sahibinden.com/cbf_150_gr...XQQdisplayitem
    çok iyi fiyatlar var kardeş bu dükkanda bende görmüştüm hatta metehan abiye göstermiştim ilanlar eski diye bakmamıştık ama yenilemişler arkadaşlar bu dükkanda baya iyi fiyatlar var bi inceleyin derimm

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    semih ben çarşamdayım kardeşim tanşırız inşallah

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    bu hafta bu topice noldu böyle klavyenin başına geçen yazıyo Bu arada artık ışıklarda yanmdaki motosikletli arkadaşlara motorumun ne kadar yaktıgını ,memnn oldugumu,kaça aldığımı anlatmaktan bıktım.Bana katılan arkadaşlar vardır mutlaka.Kaliteli motora binmekte ayrı bi dert arkdaş.Gözler hep üstünde çok mu abarttım

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta bu topice noldu böyle klavyenin başına geçen yazıyo Bu arada artık ışıklarda yanmdaki motosikletli arkadaşlara motorumun ne kadar yaktıgını ,memnn oldugumu,kaça aldığımı anlatmaktan bıktım.Bana katılan arkadaşlar vardır mutlaka.Kaliteli motora binmekte ayrı bi dert arkdaş.Gözler hep üstünde çok mu abarttım

motor kendisini gösteriyor be kardeşim benzin acısından performans konfor 4+4 luk alet bende millete 3 milyara aldım diyince şaşırıyolar cok ucuzmuş diyolar

birde topic galiba bundan böle artık bu şekilde devam edicekcbf kardeşleri çoğalıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:52 ----------

jr. hocam şu motor koruma cilası hakkında birşey sorucam ben alttaki resimde olan cilayı kulanıyorum krem kıvamında ve sungerle yedirerek kullanıyorum kullanımdan sonra baya bi parlaklı oluyor ve illaki koruma sağlıyordur motoru aldığımda arkadaş yanında vermişti ne dersin güzel bişeymi yoksa önereceğin bi marka varmı kullanan arkadaşlarda söylerse sevinirim

bugun motoru sıcacık suyla sungerle bir yıkadım tertemiz oldu ama arka tekerdeki yagları çıkarana kadar canım cıktı

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ya bakıyorum bakıyorum hondaya çok kızıyorum cbf makyajlı versiyonunu getirsen ne olur be kardeşim ufak ayrıntılar ama motora fark katmışlar....olacak şey değil anlamak mümkün değil...

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bakıyorum bakıyorum hondaya çok kızıyorum cbf makyajlı versiyonunu getirsen ne olur be kardeşim ufak ayrıntılar ama motora fark katmışlar....olacak şey değil anlamak mümkün değil...
    bende baktım makyajlısına okadar abartılacak bi fark yok bence sadce burda olmadığı için kötü hissediyoruz kendimizi heralde benim için sadece ve sadece devir saati olsa keşke dedim gerisi boş iki yapışkan için dert yanmaya deymez ama enjeksiyon ne bilim hp gücü artmış bi makina olsa derim keşke gelse[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende baktım makyajlısına okadar abartılacak bi fark yok bence sadce burda olmadığı için kötü hissediyoruz kendimizi heralde benim için sadece ve sadece devir saati olsa keşke dedim gerisi boş iki yapışkan için dert yanmaya deymez ama enjeksiyon ne bilim hp gücü artmış bi makina olsa derim keşke gelse
    ben o sayfaya da yazdım gidonu çok güçlü duruo.Malum seyahat ederken biz gidonla muhattabız.GÜçlü görünmesi bile güven verir.Gerçi çinliliere bakınca şimdi ki cbf zaten on nömara

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    ben o sayfaya da yazdım gidonu çok güçlü duruo.Malum seyahat ederken biz gidonla muhattabız.GÜçlü görünmesi bile güven verir.Gerçi çinliliere bakınca şimdi ki cbf zaten on nömara
    tabiki zevk ve görüş meselesi banada o gidon acayip geldi üstüne oturup bakmak lazım tabi ama şu halinden çoook çok memnunum şahsen devir saati hariçdün aksam bi arkadaşa ybr almak için motor bakmaya gittik ybr sürdüm sanki eski cupumu kullanır gibi hissettim oyuncak gibi geldi valla şuan heryönden önde olan cbf inş böle devam eder

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ybr den cbf e geçince ybr mobilet gibi geliyor gerçekten..

Motosikleti
    Honda Cbf 150
    tabiki zevk ve görüş meselesi banada o gidon acayip geldi üstüne oturup bakmak lazım tabi ama şu halinden çoook çok memnunum şahsen devir saati hariçdün aksam bi arkadaşa ybr almak için motor bakmaya gittik ybr sürdüm sanki eski cupumu kullanır gibi hissettim oyuncak gibi geldi valla şuan heryönden önde olan cbf inş böle devam eder
    bazı arkadaşlar isim takıo küçük enduro varedero falan die ama gerçekten öyle ı-rahat bizim cbfmiz

Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    küçümsemek için sölemiyorum saglamlığı bir yana sırf konfor için bile tercih sebebi ki sağlamlığıda cabası cbf ya hayat onda

buda motorun yıkanmış resmi bayadır kirliydi resmde kötü cıkmıs amabide cila yaptımm mı tamam

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    küçümsemek için sölemiyorum saglamlığı bir yana sırf konfor için bile tercih sebebi ki sağlamlığıda cabası cbf ya hayat onda

buda motorun yıkanmış resmi bayadır kirliydi resmde kötü cıkmıs amabide cila yaptımm mı tamam

tü tü- nazar değmesin maşallah kardeş, motorunla mutluysan mesele yok

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    dostum benim motoru satalı nerdeyse 1 yıl oldu ve gerçekten şuan bu sınıfı düşünseydim gene cbf150 alırdım.aldığımda zaten ybryle kıyas etmezdim aynı bisiklete benziyo o motor derdim ancak beni sinir eden bize yapılan muamele.
    Mustafa Kemal Atatürk

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok

maşallah mücahit nazar degmesin inşallah

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otobusteyim geliyorum biznıs kılas dedim ya

floryada amcamlardayım hocam. salı gece döneceğim. fazla kalacak olsam arayacaktım buluşalım tanışalım diye
    Bende zaten Yeşilköyde Havalimanındayım illaki uğrarım o civarlara...

çok iyi fiyatlar var kardeş bu dükkanda bende görmüştüm hatta metehan abiye göstermiştim ilanlar eski diye bakmamıştık ama yenilemişler arkadaşlar bu dükkanda baya iyi fiyatlar var bi inceleyin derimm
    bende bakam hacı...

Argedeş ne övdünüz makinalarınızı ya...

]
    aha bir dene daha var...ilk motorunmu yavrukurt... görmemişin cbfsi olmuş tutmuş stikırı koparmış...

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum benim motoru satalı nerdeyse 1 yıl oldu ve gerçekten şuan bu sınıfı düşünseydim gene cbf150 alırdım.aldığımda zaten ybryle kıyas etmezdim aynı bisiklete benziyo o motor derdim ancak beni sinir eden bize yapılan muamele.

cbf 125 kelimesi geçmeyen bir mesaj daha...Dostum iyimisin...bi otur dinlen... bizi böyle şaşırtma...

Bende işyerime alınan basınclı su makinasınyla yıkadım düldülü...Valla temizlik imandan gelirmiş derler doğru...motoru kirli olanlar kafirmi oluyo şimdi naısl yani...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:37 ----------

yahu birinizde mondıal vs topaclarındaki gibi grenajım güneşte soldu şasim 3 e ayrıldı vs sorunlar yazında böyle suydu cilaydı uğraşmayalım...

argedeş sorunlu motor alcam bir dahaki sefere...bu ne böyl emuhabbet yıkama cilalama vs sılkıldım artık...mondıal alıcam bir dahaki sefere...2027 de tabi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ee naparsın mete abi kötünün iyisi gözüyle
    yok ben memnundum motordan çok severdim benimkini satmadan evvel
    ufaklığında en sevdiğim resmiydi hani muğladan gelirken

yavv anlıyamıyorum hala bikepics katagorisinde niye cbf150 yok burdan 10 kişi çıkartsanız açılacak şey...
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim motorun zincirinde problem var eskimiş bugun arkadaşa gösterdim orcikli bi zincir varmış ondan alırız ama onu takım almak daha iyi olur zincire yazık olur diyoo.ne yapayım suan idare ediyor zatende yakında almam gerekirse ne alacağım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

hg hayırlı olsun arkadaşım bende yeni üyeyim
    tamm o zaman eğer zincir kalite diyorsan yollarsın gereken bilgileri veririrm

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee naparsın mete abi kötünün iyisi gözüyle
    yok ben memnundum motordan çok severdim benimkini satmadan evvel
    ufaklığında en sevdiğim resmiydi hani muğladan gelirken

yavv anlıyamıyorum hala bikepics katagorisinde niye cbf150 yok burdan 10 kişi çıkartsanız açılacak şey...
    boşver onlar bıkepiç... ne uğraşcam şovstar sitesinde...bizim olayımız önemli olan büyüklüğü değil işlevi...

hey be melmekete bak...İspanya Ibızı'nın yandan yemişi kadar güzel...

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamm o zaman eğer zincir kalite diyorsan yollarsın gereken bilgileri veririrm

Hacı Aydoğandan 45 liraya orıng zincir al keyfine bak...zinciri bir kez yağla sonra 500 kmde bir ve ayda yılda bir gerersin...O-rıng...Ailemizin zinciri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    Metehan kardeş şu en soldan yardırdığın videonu izledim de valla çocukluğum geldi aklıma atom karıncayı izlemiş gibi oldum bu arada ben hala bağrıma taş basıp bekliyorum burada bayiyle görüştüm birkaç sefer adam nuh diyor peygamber demiyor valla yerse 4.140 başka olmaz diyo öyle plaka falan içinde deyiverse yapışacam valla canıma tak etti artık
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler