Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim bütçe biraz karışık sen satmayı düşünen olursa benimle irtibata geçmesini söyle gerisini hallederiz...
    sen benle irtibata geçicen biraderim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen benle irtibata geçicen biraderim...
    dombili sen takıl ben kaçar haber çıkarsa pm atarsın...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    cbfyi çok iyi biliriz. alemin en ihtiyaç karşılayan motorudur bizimkisi. parçaları ucuz olan en güçlü motordur. ismail hocamın bana dediği gibi, bu motordan sonra bir tık yükselirsen fiyatlar 10 tık yükselir.

fighthawk demek ki hindistandaki ismi motorun. cbf 150 değil orada "savaş şahini" dayılar bunlarla kapışıyor herhalde

kendinizi iyi hissedin ey güzel insanlar. bu motor bunun için var. sesi, konforu, çekişi, yakıtı müthiş müthiş müthiş!
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbfyi çok iyi biliriz. alemin en ihtiyaç karşılayan motorudur bizimkisi. parçaları ucuz olan en güçlü motordur. ismail hocamın bana dediği gibi, bu motordan sonra bir tık yükselirsen fiyatlar 10 tık yükselir.

fighthawk demek ki hindistandaki ismi motorun. cbf 150 değil orada "savaş şahini" dayılar bunlarla kapışıyor herhalde

kendinizi iyi hissedin ey güzel insanlar. bu motor bunun için var. sesi, konforu, çekişi, yakıtı müthiş müthiş müthiş!
    kendimizi iyi hissettiriyor zaten cbf aslan gibi kaplan gibi şahin gibi maşallah...

jr.senin gidon sorunu hallolmuş galiba yada piskolojinde bitirdin olayı benim gibi

Motosikleti
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dombili sen takıl ben kaçar haber çıkarsa pm atarsın...
    iyi hadi bakem yaptın yine şovunu koydun postanı Alemdar Emmi...

valla abi beni fazlasıyla tatmin ediyor...ha büyüğünü istesek o da olurdu nasip bu işler jr dostum...üst ccye geçmeyi düşünenler bence cbfsini hemen satmasınlar...büyük şehirlerdeki arkadaşlar için sözüm...bu trafiğin hakkından anca cbf gelir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ben cbfden şikayet etmedim ki. lastikten ve honda servisten ettim.

çözülmedi problem. lastikleri değiştir dediler ben de salla dedim. hatta biri dedi ki "Allah Allah..irc iyi lastiktir halbuki"

kullanacağız böyle. durolarla bir haftada 3 kere kaydım kuruda. bununla 3 haftada bir defa kaymadım. Maşallah nazar değmesin. Hiç kaymasın üzmesin. yalpasına razıyız artık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 ----------

üst ccye geçmeyi düşünmüyorum. mesela cbf 500 çok hoş geliyor ama ben şehir içi gezmek için ne yapayım öyle motoru. bunu elimle alıp kaldırıma cıkarıyorum. böyle motor lazım günlük kullanıma. ilerde oraya buraya seyahat gerekirse anca düşünürüm. şimdilik sadece görüntüleri güzel. yani artislik için de düdüklenmenin alemi yok şu konumda

bir gunde 240 km yaptım en fazla. niye daha hızlı gitmiyor demedim. beklenti meselesi. ben bu motora aşığım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

öyle tiple karizmayla eksozla değil,

bu devirde, bu ülkede yakıtla geleceksin benim gibi adamın karşısına. ihtiyacı karşılayan en küçük cc benim motorumdur.

muratgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok

usta dayılar ve yeğenler orda bunun kırmızı beyazıyla kapışıyorlar bizede mokoko mavisi kalıyor hehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:50 ----------

ben cbfden şikayet etmedim ki. lastikten ve honda servisten ettim.

çözülmedi problem. lastikleri değiştir dediler ben de salla dedim. hatta biri dedi ki "Allah Allah..irc iyi lastiktir halbuki"

kullanacağız böyle. durolarla bir haftada 3 kere kaydım kuruda. bununla 3 haftada bir defa kaymadım. Maşallah nazar değmesin. Hiç kaymasın üzmesin. yalpasına razıyız artık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 ----------

üst ccye geçmeyi düşünmüyorum. mesela cbf 500 çok hoş geliyor ama ben şehir içi gezmek için ne yapayım öyle motoru. bunu elimle alıp kaldırıma cıkarıyorum. böyle motor lazım günlük kullanıma. ilerde oraya buraya seyahat gerekirse anca düşünürüm. şimdilik sadece görüntüleri güzel. yani artislik için de düdüklenmenin alemi yok şu konumda

bir gunde 240 km yaptım en fazla. niye daha hızlı gitmiyor demedim. beklenti meselesi. ben bu motora aşığım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

öyle tiple karizmayla eksozla değil,

bu devirde, bu ülkede yakıtla geleceksin benim gibi adamın karşısına. ihtiyacı karşılayan en küçük cc benim motorumdur.
    egerki ankaradasan ben kıl adamım baba ben yetkili servise giderim diyosan nanay efe hondadan baska sansın yok oda hem müsterı memnunıyetı olmayan hemde masallah parca ve ıscılık yazan adamlar o yuzden kendı adam gıbı adam esnaf olan usta bulucan kendıne ve rahatlayıp hondanın tadını çıkarıcan yoksa servıse gıttınmıydı işin nanay

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    kanka o doğubank ın olduğu sokağı diyosun oraları iyi bilirim sürat motoruda biliyorum fiyatlar çok uygun bence

Motosikleti
    Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka o doğubank ın olduğu sokağı diyosun oraları iyi bilirim sürat motoruda biliyorum fiyatlar çok uygun bence
    bencede...

Motosikleti
    transalp yavrusu
    http://www.enduromarket.com/

şöyle bir site buldum fiyatlar ucuzmu pahalımı anlayamadım, fazla bişey yok zaten belki lazım olur.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

Motosikleti
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.enduromarket.com/

şöyle bir site buldum fiyatlar ucuzmu pahalımı anlayamadım, fazla bişey yok zaten belki lazım olur.
    Hacı yüzlerce site var ...en işe yaramazını bulmuşsun...yokmu daha hayırlı bir web alışveriş sitesi...

Aydoğan sağol dostum orıngleri Aras Kargodan bugün aldım...

128 Bakla Orınglı Kore Malı zincir...2 bakla sökülüyor 126 bakla olarak dere tepe 1 yıl götürür bunlar beni..setim hazır...debriyaj balata arka balata dişli seti yaza hazırım arkidişlerr...

ama bugünde çalıştırma sorunu yaşadım...marş hiç ses vermedi...yani en küçük bir hareket yoktu marş düğmesine bastığımda...problem Marş Motorundamı yoksa aküdemi...nasıl anlarız...2 ye vurdurdum öyle çalıştı tüm gün...yani o kadar dolandım stop ettim...bastım yine tık bile yoktu marşta...

ama bugünde çalıştırma sorunu yaşadım...marş hiç ses vermedi...yani en küçük bir hareket yoktu marş düğmesine bastığımda...problem Marş Motorundamı yoksa aküdemi...nasıl anlarız...2 ye vurdurdum öyle çalıştı tüm gün...yani o kadar dolandım stop ettim...bastım yine tık bile yoktu marşta...
    Hayırlı olsun Metehan hocam. Güle güle kullan

Çalışmama problemi marş düğmesinin temassızlığından olabilir.
    Düğmenin iç tarafına doğru bi WD40 sıkıp denemeni tavsiye ederim.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun Metehan hocam. Güle güle kullan

Çalışmama problemi marş düğmesinin temassızlığından olabilir.
    Düğmenin iç tarafına doğru bi WD40 sıkıp denemeni tavsiye ederim.
    hacı düğmede sorun yoktu ona eminim...

ama akü nanaysa şimdi al başına belayı...akü bitikse doldurtmak için servise kadar gitmek lazım...marş motoru bitikse tozlanmıştır temizlenmesi lazım yine servis yolu gözükür bana...

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    geçenlerde bende ayaşadım o marş sorununu tık etmedi, boşa aldım vitese taktım yok derken denerken çalıştı bir anda muhtemelen temas sorunu.

metehan keşfin çok kişiye hayırrlı olacak, dua alırsın bol bol ;) gerçi hondadan da dua alabilirsin :D:D:D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Arkadaşlar 2 gün önce hız göstergem hareket etmemeye başladı. Ne numaratör ne de km göstergem çalışmıyoru.
    Eski tecrübelerime dayanarak KM telimin koptuğunu farkettim.

Bugün yeni KM teli aldım ve değiştirdim. Grenajın altından zor olacağını düşünüyordum ama çokda zor olmadı.

Şu anda yeni KM telimi takmış bulunuyorum. Sorunsuz olarak göstergem eski sıhhatine kavuştu Eski tel ise, rediktöre giren kısmın 2cm üstünden kopmuş. Sanırım yağsızlıktan oldu.

Aldığım tel motomaster marka, şuradaki :
    http://www.velomoto.com.tr/urun.php?...2&kategori=156

Bu teli yıba çarşısından aldım. Amcam 7,5 lira dedi ama 5 liraya kapattım

Bende gaza geldim Metehanın resimlerden sonra, buyrun kilometre telimiz.
    Ellerinizden öper.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

-ibrahim- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    hacı düğmede sorun yoktu ona eminim...

ama akü nanaysa şimdi al başına belayı...akü bitikse doldurtmak için servise kadar gitmek lazım...marş motoru bitikse tozlanmıştır temizlenmesi lazım yine servis yolu gözükür bana...
    Sen 50.000 km yapmışsın Metahan abim aküyü hiç değiştirmediysen zaten 40.000 km ömrü var diyorlar.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar ben tekrar cbf alma konusunda kararlı gibiyim yanlız bendeki motor biliyorsunuz bu işler birazda şans işi 11000 de yağ kaçırma, balanser mili arızası eksantrik gergisi arka sele kilidi değişimi km teli değişimi iğnenin titremesi aklıma gelen problemlerdi tekrar başıma gelirmi diye sormadan edemiyorum sizce ne yapayım...meto sen de bi.....85 kilo popoyla innova sırıtıyor öle düşünüyorum ...ne alayım diye, malum bodrumdayız ama bodrumda olmak yetmiyor bütçe ancak cbf diyor 0 almak istiyorum ikinci ele oldum olası güvenim yok....almaya kalksan ne biçim piyasadır cbf den başka motor yok gibi....bunalım geçiriyorum...

Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ismail bunun ömrü kısa olmasın?

efeye gidip düdüklenmek daha iyi ucuzdur bu. dandik bişeyse cortlamasın 2 ayda

Motosikleti
    CBF 150
    abi gecenlerde bende yaşadım aynı sorunu motoru yıkama makinasıyla yıkamıştım sonra orasını burasını karıştırdıktan sonra baktımki kontakta temassızlık var korna falan çalışıyor marşta tık yok kontağı yağladım güzelce düzeldi...
    [/X]:cat:[I][B]htokac[/B][/I]

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    AydoganX verdiğin site için teşşekkürler çok faydalı
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler