Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı -ibrahim- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç sanmıyorum bi şöfer daha olcaktır mutlaka

cbf ile 2 kişi heç çekilmez...

Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete ağa hoş geldin gözümüz yollarda kaldı

bi daha ne zaman ban yemeyi umuyorsun acep aklımıza takılan soruları şimdiden soralım, seni bulamayız falan
    kanka ban yalaması oldum valla bişey diyemiycem...belki bugün belki bugündende yakın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    meto hoşgelmişsin niye geldinbiz seni banlı görmeye daha çok alıştıkvarya bigün öle bi çakıcaklarki banı cumhurbaşkanının onayı bilke kar etmicek abi biraz relax ya...

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    metehan aga hoşgeldin
    kaybolma buralardan yaww,sensiz tadı yok walla

Motosikleti
    Cbf150
    =mete_han;1882872]yine yeni yeniden...

hoşgeldin

adam mazoşist kardeşim, hayattan böle zevk alıyor ,

saygı duymak lazım
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    ya ne güzel sakin sakin takılıyorduk
    metehan abi sen mi geldin
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    cbf 150
    herkese selamlar olsun...
    sizleri yakından takip ediyor,sohbetlerinize üye olmadan ortak oluyordum.taaa kii ilk motorumu cbf 150 mi alıpta üye olana kadar artık bir yol dostunuz daha var.

Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizleri yakından takip ediyor,sohbetlerinize üye olmadan ortak oluyordum.taaa kii ilk motorumu cbf 150 mi alıpta üye olana kadar artık bir yol dostunuz daha var.
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin
    Biraz bilgi verebilirmisin? sıfırmı aldın 2.elmi fiyat km vs. gibi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    meto hoşgelmişsin niye geldinbiz seni banlı görmeye daha çok alıştıkvarya bigün öle bi çakıcaklarki banı cumhurbaşkanının onayı bilke kar etmicek abi biraz relax ya...
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan aga hoşgeldin
    kaybolma buralardan yaww,sensiz tadı yok walla
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    =mete_han;1882872]yine yeni yeniden...

hoşgeldin

adam mazoşist kardeşim, hayattan böle zevk alıyor ,

saygı duymak lazım
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ne güzel sakin sakin takılıyorduk
    metehan abi sen mi geldin
    ben hayatınızın bir parçasıyım...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:45 ----------

Alıntı eratmus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Zonguldak Ereğlisine...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

merhaba arkadaşlar.
    ben antalyadan bir honda cbf 150 hayranı olarak ve spor arabama lpg takmak yerine şehir içi zaten tek başına kullandığım arabama alternatif cbf 150 almak istediğim için siz kullanıcılara bir kaç sorum olacak.(otomobilim 14lt yakıt tüketiyo)

1)şehir içi normal kullanım ve şehirdışı kullanım olarak honda cbf yakıt tüketimi nedir?
    2)aracını çok temiz kullanan biriyimdir kapalı garajım da var honda bana sorun çıkarır mı?
    3)daha önce almaya niyetlendiğimde devir saatinin olmadığını ve 2008 yazında geleceği söyleniyodu.şuanki modellerde devir saati var mı acaba yada harici bir devir saati takılabilir mi bu araçlara?
    4)motosikletçi bir kaç arkadaşım çıkıp 1000 km falan yapabiliyorlar.bu araçta hava soğutma sistemi varsa eğer yazın hararet yapar mı yada durmadan 90km hızla 200km yol gidebilir mi acaba?

sorularımın yanıtları için şimdiden teşekkürler.
    kısmetse bu yaz benim de bir cbf 150m olacak.

saygılarımla...

eren konu

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı master_eae adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    ben antalyadan bir honda cbf 150 hayranı olarak ve spor arabama lpg takmak yerine şehir içi zaten tek başına kullandığım arabama alternatif cbf 150 almak istediğim için siz kullanıcılara bir kaç sorum olacak.(otomobilim 14lt yakıt tüketiyo)

1)şehir içi normal kullanım ve şehirdışı kullanım olarak honda cbf yakıt tüketimi nedir?
    2)aracını çok temiz kullanan biriyimdir kapalı garajım da var honda bana sorun çıkarır mı?
    3)daha önce almaya niyetlendiğimde devir saatinin olmadığını ve 2008 yazında geleceği söyleniyodu.şuanki modellerde devir saati var mı acaba yada harici bir devir saati takılabilir mi bu araçlara?
    4)motosikletçi bir kaç arkadaşım çıkıp 1000 km falan yapabiliyorlar.bu araçta hava soğutma sistemi varsa eğer yazın hararet yapar mı yada durmadan 90km hızla 200km yol gidebilir mi acaba?

sorularımın yanıtları için şimdiden teşekkürler.
    kısmetse bu yaz benim de bir cbf 150m olacak.

saygılarımla...

eren konu
    1: 1lt benzin ile ortalama 35 km
    2: Cıkartmaz
    3: 2008 yazında yani 2009 larda devir saati var mı bilmiyorum. Motoru kullanım esnasında devir saatine cok fazla ihtiyacın olmuyor.
    4: Gider kardeşim gider. 90 km sabit hızla 330 ile 370 km arasında sadece yakıt almak için durmak sartı ile 1000 km bile gider. Yeterki sen dayanabil.

Yahu bu topikte motor sorunun dan cok mete abinin "ban" sorunu konusuluyor. Saka birtarafa da evine hoşgeldin Metehonda
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

yakıt 1 litre ile 30 km normal şartlarda
    benzin pahalı oldugundan 110 bine tekabül eder.
    hız olarak 90--100 gibi düşün iniş aşagı rüzgar arkadan eserse 130 a kadar çıkar zararlıdır.durmadan 200 km gider şişme yapmaz.ama 4000 lirayı hak edermi etmezmi tartışılır. bana göre 4000 lira bu motora yazık çok kazık fiyat

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bu cbf 150 lerin 2. elleri 2006-2008 ne kadar??
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cbf 150 lerin 2. elleri 2006-2008 ne kadar??
    çok oynak fiyatlar 2008 ler 3000 tl genelde ama iyi pazarlık fiyatı aşağı çeker tabiki
    ben 2008 model 6700 de falan aldım 2600 tl ye.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500-600 km gidiyorum bi yağ ile, ama zincir temiz ise. Yani yağlamadan önce zincirin durumu çok kötü değilse kuru bezle bi siliyorum, daha sonra yağlıyorum, zincir temizliği gerekiyorsa önce temizleyip sonra yağlıyorum. Aşağı yukarı 500-600 km idare ediyor. Arada zincire parmak atıyorum, yağlı ise zaten belli ediyor. Valvoline ve Castrol zincir yağı kullandım. Castrol ün zincire yapışma ve zincir üzerinde kurtuma özelliği Valvoline den daha yüksek olduğundan Castrol kullandığım dönemlerde daha sıklıkla zincir yağ istiyordu. Yağ zincir üzerinde çabuk kuruduğundan akabinde çabuk dökülüyordu ve etksiini yitiriyordu, ama hızlı çabuk ve kuvvetli kuruması cantlara hiç sıçramamsına sebep oluyordu. Valvoline yağladıktan sonra ilk yola çıklıldığında fazlasını bi posta atıyor. Ama devamında castrolden daha uzun ömürlü gibi. Bu iki marka ile ilgili deneyimim böyle.
    teşekkürler bence benim yağ almam lazım

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Bu fiyat politikası yüzünden şu anda 1 tane cbf satılmıyor bayide 2 ay önce ne varsa duruyor bukadarda olmaz ya 4000 lede kalsa 300 daha ekleyin masraf plaka vs...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyat politikası yüzünden şu anda 1 tane cbf satılmıyor bayide 2 ay önce ne varsa duruyor bukadarda olmaz ya 4000 lede kalsa 300 daha ekleyin masraf plaka vs...
    aslında almayacaksın almayarak pretesto edeceksın belkı fıat düşer bana da fıatı pahalı gelıyor nedırki yaw kımse kızmasın ama hondaysa honda gerci apaçi de aynı fıata satılıyor sanırım o zaten hiç alınmaz ekonomık olsun dıye alırsam yıne honda tercıhım olacak ama işte ikinci eldede benım gıbı yönlenenler yuzunden fiat şişiyor

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    arkadaşlar satış adetleri yüksek olursa değeri düşük olur, ve satınalmayıp pretesto etmek fiyatları etkilemez.

fiyatla ilgili 2006 yılında maliye bakanlığının motosikletler için çıkardığı ÖTV vergisine isyan edin

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar satış adetleri yüksek olursa değeri düşük olur, ve satınalmayıp pretesto etmek fiyatları etkilemez.

fiyatla ilgili 2006 yılında maliye bakanlığının motosikletler için çıkardığı ÖTV vergisine isyan edin
    Evet motorsiklet vergisi en çok olan ülke bizim ülkemiz.. % 50 yakın vergi var...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    motoru alırken ödediğin vergi bir kere.. çok önemsemeyin.. asıl vergi yakıtta. hesaplayın bak 3lira benzin yarısı vergi. 10 km kullan cbf i 1.5 çarpı onbin 1500 tl

böyle hesaba giderseniz daha mantıklı değilmi.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru alırken ödediğin vergi bir kere.. çok önemsemeyin.. asıl vergi yakıtta. hesaplayın bak 3lira benzin yarısı vergi. 10 km kullan cbf i 1.5 çarpı onbin 1500 tl

böyle hesaba giderseniz daha mantıklı değilmi.
    Evet.. 100 tl yakıt aldınız bunun 60 tl si vergi arkadaşlar... Abartı değil..

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben bıreyım devletle nıye uğraşayım daha doğrusu uğraşabılırmıyım ben almam o da satamaz satamadığının problemını kendısı daha ıyı bılır gıder devletle o uğraşır tıcaret elbabı olduğu içinde devlet onu benden daha cok dıkkate alır . tabii bunlar akılda olan teorik düşünceler uygulaması olması cok zor yakıtla ilgili planlarımda var ama 5 10 kişiyle olacak seyler değilki bunlar sokakta yuksek cc motosıklet jeep bı dunya var millet lükse düşkunluğu var işine tramvay bısıklet yada motosıkletle gıtsın bakalaım tuketım düşsün ne olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler