Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    [QUOTE=ginger;570676]Ne bileyim baba dalmışım harch diye girdim viraja yol boştu öle uçtum aynen
    genelde böle gitmezdim hele artçıyla hiç ama en çok kazalar boş yollarda ve güzel havalarda olurmuş aldık bizde nasibimizi
    /QUOTE]

hocam bu motorda ha diyince durmuyor bide.Araba ile kıyasladığımda çok daha yavaş durduğunu gördüm.Belkide çift disk fren olmadığından belkide o yüzden motorlarınızla hızlı gitmeyin efenim.yani yollar kötü kollayın kendinizi
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    METE HANDRO...SİYAH CBF 150...537 335 22 33...İSTANKÖY

gınger ben bir topik açıcam duyurlarda...CBF buluşma topiği diye...bugün açtım kilitlendi...isin almadan açmayın diye...hani gruplaşmalar olmasın diye yasak ya...istatistik arşiv geyik geyik paylaşımların olduğu bir topik açıcam orda bu detayları paylaşalım...hem cbf 150 topiğini bozmamış oluruz hemde gezi makaramızı anasayfada yaparız...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    İstanbul-Siyah CBF 150
    GAME OVER

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    biz zaten aynı model ve marka motorlarımızda yollarda vereceğimiz imaj belli..çete gibi...aman bunlara bulaşmayalım hesabı...

bugün aynen öyleydik...3 tane siyah cbf ararda...hoş ambianstı..dediğim gibi bu topiği okuyabilmek başkaları için uzun ve sıkıcı olabilir...veya konu dışında bir CBF Tayfası topiği diye bişey açalımmı ne dersiniz...biriniz açsın...konu dışına karışanda olmaz...her detayı orda konuşuruz...hatta biriniz açsın ben zıbarıyom...bı arşivi orada oluşturalım beyler...kendinizi yormayın...bu topikte cbf 150... o topikte yan ekipmanlar geyik gezi programı fantaazi...falan...başlık şu olsun...

CBF 150 TAYFASI PAYLAŞIM AMBİANSI...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    ginger geçmiş olsun abicim, ucuz atlatmışsın nazar boncuğu niyetine

Ben de ekleyim bari, Ankara CBF 150 Siyah
    Belfıtığı 0537...
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ginger geçmiş olsun , arkadaşlar zincir mutlaka yağlanacak yoksa zinciri elinize alırsınız . Standart 500 km de bir yağlama 1000 km de gazyağı ile temizlik + yağlama unutmayın.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bu arada hondanın sitesinde fiyatlar halen aynı gözüküyor
    sizce bu güncelleme yapılmadı diyemi, yoksa honda henüz bir zam yansıtmadımı motorlara?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ginger büyük geçmiş olsun. Ufak çaplı bende kaza yaptım. önümdeki araç onun önündeki araca yol vermek için geri geri geldi adama sellektör yaptım korna çaldım nafile Ön çamurluk Olduğu gibi kırıldı adam sanayiciyim yarın getir metir dedi olmaz çağıralım Trafiği ne gerekiosa yapılsın dedim, yarın senimi aricam koca ostimde dedim hem beni tanıyacağın ne malüm? herif lan motorun ne kadar dedi benim gözümde 100 milyar dedim konuşma çağırıyorum trafiği dedim. tam aramaya yeltendim dur ne kadar dedi ön çamurluk ağzımdan 80 ytl çıktı öyle dedim. 50 vereyim al git tamam dedi hayır dedim tamam al 80 Ytl yi dedi.giriyoduk birbirimize Buda benim için 1 tecrübe daha oldu. umarım 80 Ytl" den pahalı değildir. :(

Birazdan aricam bakalım Efe Hondayı kesin şişirecekler fiyatı biliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 ay sonra gorurum ben sızı hele bı marş motorlarınız yansın arka lastık balon yapsın ampulunuz 4 kere patlasın kayan lastık lerle ugrasın bakalım o zaman da cıbıf 150 dıyebılcek mısınız gorecez kalıteyı o zaman

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay sonra gorurum ben sızı hele bı marş motorlarınız yansın arka lastık balon yapsın ampulunuz 4 kere patlasın kayan lastık lerle ugrasın bakalım o zaman da cıbıf 150 dıyebılcek mısınız gorecez kalıteyı o zaman
    senin sanki başına gelmiş gibi oldukça deneyimli konuşuyorsun
    peki bu söylediklerin olmazsa ne ısmarlıyorsun cbf sahiplerine???
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Dostum iimisin? motor 8960 km"de nerdeyse 9000binde ve henüz herhangi bir sorun yok 1 kere kaymadım kaymak tamamen sürüşle alakalı ayrıca herkezin başına her motosikletde gelmiştir, ne alaka cbf 150 le??? her lastik kabak olur. Ayrıca zaten bilen Lastiğini alır Ona göre tedbirini alır. Çok saçma abest konuşuyorsun

euheueh çok biliyor arkadaş ampul 4 kere patlasın. 4 Değil sana inat 14 kere patlasın motor benim değilmi? para benim cepten çıkmayacakmı? sanane

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayır caanım arkadaslarımın basına geldı de ondan bu kadar ıdda edıyorum ama bu kadar sans bı arada olmaz adam sattı ybr aldı kozum975@hotmail eklede konus adamla bakalım nasılmıs motor benımkısı MAVIS_TICARET_COM@hotmail.com bunlar gercekl arkadas ısteyen ınanmaz ama benı kale almayan gıtsın gercek motorun ustundekı adama sorsun motoru yolda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayır caanım arkadaslarımın basına geldı de ondan bu kadar ıdda edıyorum ama bu kadar sans bı arada olmaz adam sattı ybr aldı kozum975@hotmail eklede konus adamla bakalım nasılmıs motor benımkısı MAVIS_TICARET_COM@hotmail.com bunlar gercekl arkadas ısteyen ınanmaz ama benı kale almayan gıtsın gercek motorun ustundekı adama sorsun motoru yolda
    ozaman yorumlarını kendine sakla ybr de var bende merak etme 2sinide biliyorum 19.000 km deyken tüm motor söküldü yeniden takıldı 2006 ybr benim gözümde 0 koca bi 0 ok kusura bakmada senin 2 tane arkadaşın çömezlik yaşadıysa biz ne yapalım? ayrıca sen kimsin yamaha yetkili servis ustasımı? tamam bişiler paylaş burdada Çamur atarak kirleterek diil. apache he evet evet apache bir numara hemen satıp apache alayım

Ginger büyük geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsınız buna sevindim.

Metehan naaptın baba yaa zincir yağlanmadan olur mu? O-Ring de olsa zincir yağlanır abi yaa, ben motorex'le bir yağladım pir yağlanmış canavar gibi yapışmış zincire.

Tayfaya beni de yazın bakalım:
    Cloud
    Kırmızı CBF150
    İstanbul/Kadıköy

(Bir de şu 2 ay sonra görürüm ben sizi tarzı yorumları kaale almayalım arkadaşlar, ayrıca hatırlatmak isterim, burası cbf150 başlığı, amaç bu motor hakkında konuşmak, TVS hakkında konuşmak için başka başlık var sanırım. Maalesef bizim insanımızın bir kısmında hemen her konuda bu tarz karalayıcı ve negatif yaklaşımlar mevcuttur. Cevaplayarak vakit kaybetmeyin derim.)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Nick: Juniors
    Ad: Arda
    Şehir Semt : Ankara/Kavaklıdere,KüçükEsat
    Motor: CBF150 Siyah
    Plaka No: 06 ZNJ 09 (ZX NİNJA)
    Ek açıklama :Artçı ile Pek gezmiyorum, Dost,Arkadaş gezileri uygundur.

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    gınger==> Geçmiş olsun.Biraz daha dikkat etsen iyi olur..Bir anlık dikkatsizlik bu sefer ucuz kurtulmuşsun ama cıbıf'a ve sana yazık olmuş..Tekrar geçmiş olsun

EROLL88==>Hakikaten yazacak birşeylerin tecrübelerin,motorcu milletinin bilinçlenip senin ve yakın çevrendeki arkadaşlarının başına gelen olumlu/olumsuz bilgileri usluplu bir biçimde yazarsan,düşünce ve bilgilerine kulak kabrtılır..Ama bu tarz yazılarla olmaz hıııghıı...hıııghıı...

listeye benide ekleyin..

YER:ADANA
    31.10.2006 BORDO CBF 150
    RUMUZ :hakpek
    ADI:hakan pektaş

iletişim:hakpek@mynet.com.tr
    artçılı artçısız fark etmez birlikte hoş vakıt geçirelim yeter
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaslar motorumu bugün saat 12 itibariyle bodrum kıvarak motordan almıs aranıza katılmıs bulunmaktayım zamanlamayı öle bi ayarlamısımki ben motoru alıp evrakları imzaladıktan 5 dk sonra bomba geldi cbf 150 4150 ytl herkes sasırdı tam zamanında almıssın dediler sans olurda bukadar olur ya ilk izlenimlerimi aktarıcam daha sonra.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    motor ile bilgi edinmek için çok uğraş vermek gerekiyor. başlık sizin (CBF kullanıcılarının) olabilir fakat bu forumu sadece siz okumuyorsunuz ona göre yazarsanız herkes mutlu olur. forum neden bu kadar yavaş konusu kalmaz.
    yazılmış olan çoğu şey normal bir motorda olacak olan şeyler teknik bilgiler veya motor kullanım klavuzunda bulunacak şeyler.
    aynı zamanda gelecek aylarda almayı düşündüğümü motor listesinden Honda CBF 150 var motor yeni çıktığı için sadece HONDA olduğu için değil teknik özellikleri uzun ömürlü bir motorun teknik verilerine benzediği için almayı düşünüyorum. bakalım eğer HONDA fuar dolayısı ile indirim yaparsa ikinci motor olarak alırım. fakat o zamana kadar kampanya yaptım demek için fiyatı 6 000 YTL civarına çıkarmazsa.
    Hala çin malları olmasaydı bu motor piyasaya 4 000 ile girer şu an ki fiyatı 8 000 olurdu düşüncesindeyim.
    piyasada sayılan kötülenen çin malları sizin bu motorları daha düşük fiyatla almanıza neden olduğunu unutmayın
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    BEAT-CBF150
    Hoşbulduk Diyeyim önce Juniors
    Benimki Sadece Bi öneri Idi.niye Dersen çünkü ölü Sezon Bayilerin Planladiklari Satişlari Tutturmasi önemli Bu Yüzden Böyle Bi Güzellik Yapabilirler Diye Düşündüm.ayrica Zam Olaylari Bazi Tali Alt Bayilere 3-4 Saat Geç Ulaşabiliyor çünkü Zamlar Mail Yoluyla Bildiriliyor.
    Ayrica Bu Zam Sadece Hondaya Gelen Bi Zam Değil Dişaridan Ithal Edilen Bütün Motorlara Geldi.devlet Yerli üreticiyi Desteklemek Için 200 Dolar Gibi Bi Zam Yapti.ama Cbf 150 Ye Biraz Daha Fazla Yansidi çünkü önceki Fiyat Zaten Tanitim Fiyatiydi.
    Diğer 150 Lik Motorlarla Karşilaştirirsaniz Bu Fiyatin Gerçekten Tanitim Fiyati Olduğu Belli Zaten.bi Dylan Bile 5750 Oldu (plaka Dahil)
    Diğer Ithal Motorlara Bugün Değilse Bile Bi Kaç Gün Içinde Gelir.
    Ayrica Kredili Almayi Düşünenler Varsa Bir Iki Gün Beklerse Emin Olun Sifir Faiz Kampanyasi çikacaktir.

Motosikleti
    BEAT-CBF150
    Evet Bende Şanslilar Grubundayim İlk GeldİĞİ Hafta Aldim Rİske Gİrdİm Aslinda Ama Şansim Benden YanaymiŞ.aslinda İlk Pİyasaya SÜrÜlen Motor HİÇ Denenmeden KÖrÜkÖrÜne Alinmaz Ama Ya Tutarsa Dedİm Tuttu Valla.
    Umarim En Azindan GÜzel Kampanyalar Gelİrde Almak İsteyen AradaŞlar Alabİlİr.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler