Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekip ya, benim daha 1200 kmde benzin musluğunun göbeğinde bulunan vida düştü. vida türkiyeye gelmiyormuş komediye bakın. plastik musluk, grenajın içinde boşta sallanıyor. grenaj tutuyor düşmesin diye. başına böyle birşey gelen var mı?
    Aynı olay dayı oğlunun cbf in başına 4000-5000 li km lerde iken gelmişti. Ama yerine vida uydurmak hayli kolay, zaten vida düşünce benzin musluğu boşta kalıyor ve zangırdamaya başlıyor, vidanın düştüğünü anlıyorsunuz. Bu arada benzin musluğu vida düştüğü zaman arada grenajların arasından düşmüyor. Böyle bi endişeniz olmasın. Sadece düşen vida yerine vida takanekadar benzin musluğu sürüş anında ses yapar. Hepsi bu. Bu arada bazı cbf lerin benzin musluğu vidalarıda o kadar sıkı takılmış ki fabrikasyon, mesela benimki 1000 li km lerde benzin musluğu arızası (benzin musluğu kapalı iken benzini kesmiyordu) nedeniyle musluk garantiden değişmişti. O zaman servis o sözkonusu bazı cbf lerde düşen musluk vidasını zor çıkarmıştı. Ara sıra yıldız tornavidayla bi yoklayın, gevşeme eğilimi varsa sıkarsınız.

Bu arada motorumu biraz önce aldım, 4lü flaşör taktırdım. Gayet güzel oldu, açma kapama anahtarıda sinyallerle beraber turuncu yanıp sönüyor. Bide anahtarı açtıktan 0,5 sn sonra falan devreye giriyor. Oda olaya ayrı bi hava katmış diyebilirim herkeze tavsiye ederim. Yukarıda da bahsettiğim gibi moto elektrik işlerinden anlayan bi oto elektrikçiye yaptırdım. Sadece 3 tl ye bi açma kapama anahtarı aldım. Alırken oto parçacıda benim anahtarın aynısının kırmızısıda, yani kırmızı yanıp sönenide vardı. Ama ben sinyal gibi sarı olmasını istedim ve sarı aldım. oto elk..cide 25 tl aldı maliyet 28 tl. Yolu buralara düşen arkadaş olursa arzu edene yardımcı olurum.

[img=http://img79.imageshack.us/img79/6623/s4010005.jpg]

Bu arada pek okunmuyor ama 16887 km deyim. 2 haftada 1000 km yaptım. Kurye gibi geziyorum vesselam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yok
    çok iyi gözüküyor

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Evet Arkadaşlar,

az önce motorumu kartonlara battaniyelere sardım sarmaladım ve otobüse yükledim, ver elini İstanbul, orada yeni sahibiyle tanışacak.

CBF150 benim ilk motorumdu, her zaman ilk göz ağrım olarak kalacak

Herkese Selamlar olsun, tekeriniz düz bassın.

Metehan,
    Barış çok efendi bir arkadaş, ilk fırsatta mutlaka görüşelim, belki beraber bir "Yayla Lezzet Turu" yaparız, ne dersin?

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha abi amma ballıymışsın ya. motordan vida düşüyor ve farkediyorsun
    Motoru parkedip yan ayağa aldığım zaman düşmüştü.
    Giderken düşse bulma olasılığım %0.0000001 olurdu sanırım

Ethem kardeş, hayırlı olsun gerçekten güzel olmuş 4'lü.

CBF 150'nin tek sorunu Arka amortsörün yüksek olması.
    Onada çare amortsör yayını kısaltarak hallettik..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sayın arkadaşlar uzun zamandır farkındaysanız cevapları az yazıyorum...nedeni klavye sorunu usbsi bozuk pc yüzünden klavyeyi tanımlayamıyor ...bende ekran klavyesinden mouse ile tek tek işaretliyorum harfleri...tam bir çin işkencesi...kusura bakmayın yoksa yazacağım çk şeyler oluyor...şimdi otelden yazıyorum işyerinden...rahat rahat... şimdi işin yoksa git pcyi tamire götür...

Alıntı Ra_Messu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/sorunsuz_c...XQQdisplayitem

şekilde görüleceği üzere halen satılık benim motorum
    0536 760 4011

biraderim mesajını okudum gece...uyuyordum sitede mesaj atayım dedim...Arkadaşa Alper Ay dostumun motoru aldık...ayıptır söylemesi 3100 milyorsa shad çantayla birlikte 1500 km de 4 aylık motör...kelepir yani...kendiside sağolsun bizi kırmadı indirim yaptı...

valla 1 milyorum olsa nakit ben alacaktım...kendi makinamı 2000 den okutacaktım ama 500 ü vergiye gidecekti...motorun en az 5 vergisi duruyor...üzerini tamamlardım...motoru alan arkadaşım Barış şimdi 1 milyar karda...

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı olay dayı oğlunun cbf in başına 4000-5000 li km lerde iken gelmişti. Ama yerine vida uydurmak hayli kolay, zaten vida düşünce benzin musluğu boşta kalıyor ve zangırdamaya başlıyor, vidanın düştüğünü anlıyorsunuz. Bu arada benzin musluğu vida düştüğü zaman arada grenajların arasından düşmüyor. Böyle bi endişeniz olmasın. Sadece düşen vida yerine vida takanekadar benzin musluğu sürüş anında ses yapar. Hepsi bu. Bu arada bazı cbf lerin benzin musluğu vidalarıda o kadar sıkı takılmış ki fabrikasyon, mesela benimki 1000 li km lerde benzin musluğu arızası (benzin musluğu kapalı iken benzini kesmiyordu) nedeniyle musluk garantiden değişmişti. O zaman servis o sözkonusu bazı cbf lerde düşen musluk vidasını zor çıkarmıştı. Ara sıra yıldız tornavidayla bi yoklayın, gevşeme eğilimi varsa sıkarsınız.

Bu arada motorumu biraz önce aldım, 4lü flaşör taktırdım. Gayet güzel oldu, açma kapama anahtarıda sinyallerle beraber turuncu yanıp sönüyor. Bide anahtarı açtıktan 0,5 sn sonra falan devreye giriyor. Oda olaya ayrı bi hava katmış diyebilirim herkeze tavsiye ederim. Yukarıda da bahsettiğim gibi moto elektrik işlerinden anlayan bi oto elektrikçiye yaptırdım. Sadece 3 tl ye bi açma kapama anahtarı aldım. Alırken oto parçacıda benim anahtarın aynısının kırmızısıda, yani kırmızı yanıp sönenide vardı. Ama ben sinyal gibi sarı olmasını istedim ve sarı aldım. oto elk..cide 25 tl aldı maliyet 28 tl. Yolu buralara düşen arkadaş olursa arzu edene yardımcı olurum.

][/url]

Bu arada pek okunmuyor ama 16887 km deyim. 2 haftada 1000 km yaptım. Kurye gibi geziyorum vesselam

benim benzin musluğu valla neredeyse yalama oldu elimde...bi yedek bi normal...5-10 liralık alıyorum bu aralar turistlerden bahşiş çıktıkca daha bozulmadı... aha demin Hyatt Regency müşterisinden 10 euro bahşiş aldım 20 gayme 10 u benzin olsa 110 kmlik benzin çıktı...evle sultanahmet arası 11 km den 24 km...5 günlük yol masrafı çıktı...kalan 10 gaymede boğaza kayfaltıya gider artık...ee haydan gelen huya gider...

looo etoşşş o ne olm kıro işi öle düğmemi olur...dandik 3 lü pr,z anahtarı gibi...bu ne olm ya...elemanında işçiliği yalanmış he solda çızıklar var...

oldumu şimdi makinanın görüntüsünüde bitirmiş...sana yakıştıramadım valla...

Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar,

az önce motorumu kartonlara battaniyelere sardım sarmaladım ve otobüse yükledim, ver elini İstanbul, orada yeni sahibiyle tanışacak.

CBF150 benim ilk motorumdu, her zaman ilk göz ağrım olarak kalacak

Herkese Selamlar olsun, tekeriniz düz bassın.

Metehan,
    Barış çok efendi bir arkadaş, ilk fırsatta mutlaka görüşelim, belki beraber bir "Yayla Lezzet Turu" yaparız, ne dersin?

çıkarız yiğidim yav...bak bu akşam MT li bir hemşomla buluştum...siteden DAVUTAK nikli arkadaş buralara geldi...aşçı kursları için son akşam yakaladım kayfede bir çay içtik oh mis ...o kadar lak lak ederiz vesile oldu tanıştık...

nasip olursa dek gelirsem Beylikdüzünede gelmeye çalışırım...Barış Trakyalı bir kızancık...ordan sevimlilik galiba...

Alıntı Zımba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBF 150'nin tek sorunu Arka amortsörün yüksek olması.
    Onada çare amortsör yayını kısaltarak hallettik..
    Amortisör yayı kısaltma mı..ybr ile karıştırma haci...helezon yay değil ki bu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]looo etoşşş o ne olm kıro işi öle düğmemi olur...dandik 3 lü pr,z anahtarı gibi...bu ne olm ya...elemanında işçiliği yalanmış he solda çızıklar var...

oldumu şimdi makinanın görüntüsünüde bitirmiş...sana yakıştıramadım valla...
    Metucum, aslında ilk etapta gidona takabileceğimiz mahiyette kelepçeli bi anahtar temin etmek istedik. Bulamadık. Gidonun soluna takıcatık. Durum böyle olunca kapak alternatifi dışında seçenek kalmadı, bide biraz tez canlıyımdır hemen olsun istedim, İzmit' e falan gitseydim aslında o istediğim düğmeden sanayide bulurdum. Neyse biz olumlu yönlerine bakalım işin. Başka çare yok artık Düğmenin iri olması eline kolay gelmesi açısından çok iyi oldu aslında, düğme alırken oto parçacıda daha ufak düğmlerde vardı. Bilerek bunu tercih ettim. Bitane vardı mesela siyah, ufak ve ışıksız bi düğme, siyah kapağın üzerinde kendini belli etmez, ele gelmez gibi düşündüm. Şimdiki düğmede oldukça yumuşak, sürüş anında aç kapa olayı aç çok kolay. Görüntüyü dersen pek problem etmiyorum. O çizik gibi görünen yerde çizik değil bu arada. Motoru ben işte iken Burak ismindeki Kardeşim evin önünden alarak 4 lüyü o taktırmıştı. Ben anahtarı taktırmak istediğim yeri işaretlemek için motoru Burak evden almadan önce o noktaya başka işaret koymak için bişey bulamadığımdan bant vs gibi, iz bırakmıyıcak bi kapı izolasyon malzemesi yapıştırıp işaretlemiştim. Onun ip gibi bi lifi kalmış diyiyim, parmağımla temizledim. Dediğim gibi küçük ve kendini belli etmeyen her hangi bi düğmeden çok daha fazla kullanımı kolay. Ha vakti zamanı gelir motoru satmaya niyetlendim diyelim. Misal alacak vatandaş beğenmedi. O kapağın çok pahalı bişey olduğunu sanmıyorum. Değiştiriveriririz olur biter

Bu arada bahşişler iyi imiş hı, 2 maaş gelir elde ediyorsundur tahmin ediyorum. Oh ne güzel

Bekarsın ya gezebiliyorsun ne güzel. Şu motoru bekarken almak kısmet olsaymnış çok yerler görüp çok arkadaş edinmek kısmet olacakmış ama bunda da bi hayır vardır diyelim. 2-3 dostumuz olsun sağlam olsun diyelim bizde ne yapalım

Motosikleti
    Metucum, aslında ilk etapta gidona takabileceğimiz mahayette kelepçeli bi anahtar temin etmek istedik. Gidonun soluna takıcatık. Durum böyle olunca kapak alternatifi dışında seçenek kalmadı, bide biraz tez canlıyımdır hemen olsun istedim, İzmit' e falan gitseydim aslında o istediğim düğmeden sanayide bulurdum. Neyse biz olumlu yönlerine bakalım işin. Başka çare yok artık Düğmenin iri olması eline kolay gelmesi açısından çok iyi oldu aslında, düğme alırken oto parçacıda daha ufak düğmlerde vardı. Bilerek bunu tercih ettim. Bitane vardı mesela siyah, ufak ve ışıksız bi düğme, siyah kapağın üzerinde kendini belli etmez, ele gelmez gibi düşündüm. Şimdiki düğmede oldukça yumuşak, sürüş anında aç kapa olayı aç çok kolay. Görüntüyü dersen pek problem etmiyorum. O çizik gibi görünen yerde çizik değil bu arada. Motoru ben işte iken Burak ismindeki Kardeşim evin önünden alarak 4 lüyü o taktırmıştı. Ben anahtarı taktırmak istediğim yeri işaretlemek için motoru Burak evden almadan önce o noktaya başka işaret koymak için bişey bulamadığımdan bant vs gibi, iz bırakmıyıcak bi kapı izolasyon malzemesi yapıştırıp işaretlemiştim. Onun ip gibi bi lifi kalmış diyiyim, parmağımla temizledim. Dediğim gibi küçük ve kendini belli etmeyen her hangi bi düğmeden çok daha fazla kullanımı kolay. Ha vakti zamanı gelir motoru satmaya niyetlendim diyelim. Misal alacak vatandaş beğenmedi. O kapağın çok pahalı bişey olduğunu sanmıyorum. Değiştiriveriririz olur biter

Bu arada bahşişler iyi imiş hı, 2 maaş gelir elde ediyorsundur tahmin ediyorum. Oh ne güzel

Bekarsın ya gezebiliyorsun ne güzel. Şu motoru bekarken almak kısmet olsaymnış çok yerler görüp çok arkadaş edinmek kısmet olacakmış ama bunda da bi hayır vardır diyelim. 2-3 dostumuz olsun sağlam olsun diyelim bizde ne yapalım

al bak etoşş sana kapak olsun bu 4 lü...fotolarıda ben çektim...işi yapa benim mahalearası ustam Sedat...

04-07-2007, 18:14 PM

2 yıl önce paylaşmışım bunu...147.sayfada...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-147.html

Shot at 2007-07-04

Shot at 2007-07-04

Shot at 2007-07-04

nasıl beğendinizmi...işte 4 lü buraya yakışır...Ayazağada SEDAT usta yapar böle... etoşun ustası düdük makarnası...

kanka sonrası gfour seasons müşterisinden 5 euro aldım...2 tl biri virdi...

geceyi 35 gaymeyle bitirdim...

sana sorarım...şimdi gidip babayın elini öpsen sana 35 lira verir mi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Metocum güzel olmuş, fakat ustanın ustyalığında bi problem yok, düğmeyi ben temin ettim, farklı bi düğme bulsaydım onu takıcaktı. Dediğim gibi alternatif düğme yoktu oto parçacıda, bende fazla aramak zaman kaybetmek istemedim. İri olması sayesinde ele rahat geliyor, gözünü kapat, elini uzat düğme eline rahat geliyor. Önemli olan işlevi, 4lü flaşör varmı. Evet var hacı

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cbfden kurtulmana bende sevindim... alanda satanda hayrını görsün...ama ben bişeyinizi göremedim...

Barışda bu topiği takip ediyor...20 sen 20 de Barış depomu fişekleyin ful depo bi gezeyim nan sevaptır...valla ciddiyim...

İsteyenin bir yüzü kara..vermeyen Obama...
    lafı bile olmaz yaw. fişekledik gitti

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, motorumun biraz önce yağını değiştirdim. 1050 km önce serviste yağ değişimi yapılmış ve tam 1 lt yağ konulmuştu. Bu 1050 km boyunca hiç seviye kontrolü ve yağ ilavesi yapmadım. 50 gr yağ yakmş. Motor 17000 km de. Sizce nasıl ?

Arkadaşlar, motorumun biraz önce yağını değiştirdim. 1050 km önce serviste yağ değişimi yapılmış ve tam 1 lt yağ konulmuştu. Bu 1050 km boyunca hiç seviye kontrolü ve yağ ilavesi yapmadım. 50 gr yağ yakmş. Motor 17000 km de. Sizce nasıl ?
    Çok yağ eksiltmiş dememizi mi bekliyorsun

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yağ eksiltmiş dememizi mi bekliyorsun
    Yok yaw, cbf lerde yağ eksiltme olayının kronik olduğu bilinir ve bu hep ölçülür, söz konusu edilir ya, ben bu zamana kadar hiç bu şekilde bi ölçüm yapmamıştım. 1050 km de 50 gr eksilme olduğunu görünce yazayım dedim. Az veya çok tartışılır. Demek 2100 km de 100 gr eksiltecek bu eğilimle. Ama tabiki yuağ seviyesi 2000 km içersinde diğer değişime kadar kontrol edilmemiş olsa bile 100 gr eksilme motoru kritiğe sokmuyor. Ayrıca aradaki 1000 km de kapağı açıpta 100 gr yağ atmak zaten oldukça kolay bi işlem. Buna keza..benim çin malı eski scooeter ım 18000 km de satmıştım ve sattığım son ana kadar 1 gr yağ eksilme yaşamamıştım.

Demem o ki benden eski kullanıcılar var. Bilen ve kontrol eden ark..lar varsa yağ eksiltme eğrilerini yazarlarsa hangi km lerde ortalama ne kadar yağ yakıyor. Bu normal mi anaormal mi ? Bunu kullanıcılardan duymuş, konuşmuş, bu konuyu merak edenleride bilgilendirmiş oluruz.

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Barış, senmisin?
    Nasssı ama motor? çiçek dimi?
    [COLOR="Red"][B]"HEDEF" YOLUN TA KENDİSİ !!![/B][/COLOR]

Motosikleti
    Metocum güzel olmuş, fakat ustanın ustyalığında bi problem yok, düğmeyi ben temin ettim, farklı bi düğme bulsaydım onu takıcaktı. Dediğim gibi alternatif düğme yoktu oto parçacıda, bende fazla aramak zaman kaybetmek istemedim. İri olması sayesinde ele rahat geliyor, gözünü kapat, elini uzat düğme eline rahat geliyor. Önemli olan işlevi, 4lü flaşör varmı. Evet var hacı
    sürüş esnasında o düğme görüşü etkilemesin...

Allah razı olsun Barış...

‘Alın verin ekonomiye can verin’

buyrun size kral bir Armutlu Gezisi...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...solo-gezi.html

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Hayırlı olsun ethem kardeş. Suan fotoları göremedim ama beni yaptıgım gibi sag elcikdeki Marş altına yaptırsaydın daha orjınal bişi olurdu. Gerci ben bunu takıncayakadar bayagı ugraşmıştım... Bi ara elcigi sokersem fotoları eklerim... Benim şirket bilgisayarı oldugu için foto ekleme özrim var. Buradan ekleyemiyorum. Bi ara Net cafe den eklerim artık...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, bi kaç sayfa önce bahsettiğim, bozuk, özellikle parke yollarda amortisörden geldiğinden şüphelendiğim arkadan ve koltuk altından gelen tıkırtı sesinin rahatsızlığı ile uykularım kaçmaya devam ederken bunun mutlaka bir arıza olduğu düşüncesinin içime iyice yer ettiği son bi kaç günün devamında, bu gün sabah 08:00 da işten çıkar çıkmaz motoru bide bakıyim Adapazarı servise götüreyim ne diyecekler düşüncesiyle Sakarya' ya götürdüm. Sessiz atölye ortamında, motorun üzerine hiç binmelerine gerek kalmadan sadece arkadan bastırıp bırakmak suretiyle benim sürüş anında duyduğum tıkırtıyı servis elemenı duydu. Servisçinin tabiriyle söylüyorum (Amortisörün gidik olduğunu, vurduğunu, değişeceğini, onarımının mümkün olmadığını) söylediler. Motoru bırakmam gerektiği söylendi ve motoru servise bıraktım. Ayrıca prosedür gereği ruhsatıda bırakmam gerekiyormuş neden olduğunu anlamadım ama ruhsatı da bıraktım. Yarın haber gelecek, hangi konuyla ilgili haber gelecek tam anlayamadım. Herhalde garanti kapsamında amortisörünüz değişti, teslim alabilirsiniz gibi bi tel açılacak. Umarım böyle olur. Yoksa arka amortisör oldukça pahalı imiş, fiyatını sormadım çünki servis bakımlarını aksatmadığımdan garanti kapsamında değişebileceği üzerinde duruldu. Benim bu amortisör arızasının aynından daha önce bir cbf daha gelmiş servise, pek sık rastlanılan bir durum değilmiş ama Allahın şanssız kullarını bulabilen bi talihsizlikmiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:20 PM ----------

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ethem kardeş. Suan fotoları göremedim ama beni yaptıgım gibi sag elcikdeki Marş altına yaptırsaydın daha orjınal bişi olurdu. Gerci ben bunu takıncayakadar bayagı ugraşmıştım... Bi ara elcigi sokersem fotoları eklerim... Benim şirket bilgisayarı oldugu için foto ekleme özrim var. Buradan ekleyemiyorum. Bi ara Net cafe den eklerim artık...
    Kamyon gibin oldu benim 4 lü, farklı bi havası var. Düğmeden açınca (şık) diye bi ses çıkıyor açıp kaparken O marşa düğmesi altındaki yer gözüme ilişti ama yapmaya çalışırken bozmaktan tırstım. Oraya tamı tamına uygun bi düğme denk getirebileceğim konusunda güvenemedim kendime. Bide o kapak kırılarak mı düğme yuvası çıkıyor ? Yoksa çıkıp takmalı mı =?

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

ön lastik değiştirme operasyonum

Evet arkadaşlar uzun arayışlarımın sonunca sonradan 4 yerinde yumurta oluştuğunu gözlemlediğimiz ön lastiğimi ırc marka lastikle değiştirmiş bulunmaktayım.pirelli marka da vardı ama lastikçi abi ırc yi tavsie etti.40 ytl lastik+10 ytl de usta aldı ve operasyon 50 ytl ye mal oldu.yeni lastiği taktırınca hayatım acaip güzelleşti.meğersem 1 seneyi aşkın süredir motorda hissettiğim hafif aksama titreme karışımı şey bu ön lastik yüzündenmiş.lastiği değiştirince motor taş gibi oldu.direksiyon elimde acaip sağlam duruyor.motor hiç sarsılmıyor.direksiyonu çevirmek acaip zevkli olur hale geldi...mutluluk dediğimz şeye 50 ytl uzaktaymışım da haberim yokmuş
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış, senmisin?
    Nasssı ama motor? çiçek dimi?

benim abi .
    motor güzel yaa kusursuz yani.
    ama noter alım satımda fena ısırdı beni. 262 tl noter satışı+330tl ruhsat plaka değişimi devletimiz sağolsun

benim abi .
    motor güzel yaa kusursuz yani.
    ama noter alım satımda fena ısırdı beni. 262 tl noter satışı+330tl ruhsat plaka değişimi devletimiz sağolsun
    evet noter işlemi ve ruhsat 600 tutuyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler