Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yav saat daha 11...ben rodajdayım zaten...istediğin saatte izmitte olurum uyarmı...tamama sen şimdi uyu mesaiden çıktın...uyu...ben tam kaçta İzmit outletin önünde olayım sen uyku düzenini ayarla...biraz takılalım oralarda...akşamda gerekirse ben Karamürselede uğrararım...30 km bişey değil ya...tın tın akarız ben seni eve atarım ordan dönerim...ok...ama Karamürsel sepetinide göster bana...

sen saati söyle kaçta İzmitte olayım...deli mavinin evini biliyomusun...ne yiycez orda usta...ne öneriyon sadede gelelim yani...

aslında feribotla altınovadan gelsem direkt Karamürsele daha mantıklı değilmi hiç dolaşmamış olurum...zamanında hep transit geçtiğimiz...yer Yalova Karamürsel arası kaç km...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Tamam acele hızlı olmana gerek yok. Akşam üzeri 17:00 da outleti te olabilirmisin ? ben bi 5 saat uyuyayım. Deli Mavi nin evini bilmiyorum ya. Kendisine ulaşıp öğrenebilirsen uğrarız. Ne yap biliyomusun. Otobandan geliceksin dimi =? Bana Körfez,
    Derince civarlarında (gelmene 15-20 dk kala) bi çağrı atarsın ok. ben 17:00 da Outlet te olurum. Yiyecek şey buluruz yaw merak etme Outletin içinde gir gelince. Dışlarda köşe başlarında falan bi sürü güvenlikçi var. Güvenlikçiye motosiklet parkını sor. Ben zaten orada olurum ve motoru park etmiş olurum 17:00 itibari ile. Motorun yanına motorunu çek bana bi çağrı at. Hemen damlarım. Uygun mu =?

Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam acele hızlı olmana gerek yok. Akşam üzeri 17:00 da outleti te olabilirmisin ? ben bi 5 saat uyuyayım. Deli Mavi nin evini bilmiyorum ya. Kendisine ulaşıp öğrenebilirsen uğrarız. Ne yap biliyomusun. Otobandan geliceksin dimi =? Bana Körfez,
    Derince civarlarında (gelmene 15-20 dk kala) bi çağrı atarsın ok. ben 17:00 da Outlet te olurum. Yiyecek şey buluruz yaw merak etme Outletin içinde gir gelince. Güvenlikçiye motosiklet parkını sor. Ben zaten orada olurum ve motoru park etmiş olurum 17:00 itibari ile. Motorun yanına motorunu çek bana bi çağrı at. Hemen damlarım. Uygun mu =?
    tamam 17 uyar...20 ile gitsem bile akşama ordayım...sen 4 e kadar uyucan o zaman...

usta tel numaranı atsana bi bana ...537 335 22 33
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Aynen 4 e kadar uyurum 4:15 tede yola çıksam zaten yine 5 e kadar Outlet te olurum. 544 498 8516. Görüşürüz. Şimdi uyku moduna geçiyorum. Anlaştık mı =?

Ben uyudum görüşürüz

Motosikleti
    tamam kardeş sen yat...o zaman bak şöyle yapayım...saat 6 de Karamürselde olayım...oldu mu...oradan İzmite beraber geçelim...nedeni hme sen uyu hem ben boşa dolanmayayım feribottan Altınovadan sen daha yakınsın ok...kur saati 6 ya...6 da Karamürselde...ben ordan İstanbula sende eve dönersin istediğin saatte maksat beraber km yapmak...

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar dün Karamürsel' de Metehan misafirimde, gerçi zamanımız kısıtlı olduğundan pek fazla kendisine Karamürsel' i gezdirecek vaktimiz olmadı ama, kendisini tanımaktan büyük keyif aldım. Sohbetine doyamadan ayrılmamız gerekti. Kendisi, hayatın acı tatlı bir çok deneyiminden geçmiş, gayet aydın ve açık görüşlü bi arkadaşımız. Karamürsel gezintisinden sonra, kısa bir süre önce Adapazarı-İzmit yolunda eşi ile birlikte kaza geçiren Murat isimli (Deli Mavi Nickli) arkadaşımızın Gölcük' te ki evine giderek kendisini ziyaret ettik. Bu konu hakkındaki yorumlarımızıda kendileri kaza yaptıktan sonra açılan forum başlığı altında paylaştık. Burada sadece kısa ve öz olarak şunu söylüyorum. Allah can düşmanımın başına dahi vermesin !

Şimdi size benim foto makinesinde bulunan bi kaç kare Metehan manzarası Meto dada bi kaç foto var. Beraber de bi fotomuz var ama Meto' nun makinede. Oda herhalde arkamdan ekleyecektir.

[img=http://img146.imageshack.us/img146/5569/img0411b.jpg]

[img=http://img146.imageshack.us/img146/952/img0412ekl.jpg]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:37 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:23 AM ----------

Allah Allah, Metoyu neden uzaklaştırdılar acaba. Hayırlısı bakalım.

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    güzel bir buluşma olmuş.. metehan abi geri dönecektir..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    mete uzaklaştı ha yinemiallah allah gel git adamı oldu be...
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tusunami gibi adam gel git yaşıyor
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

2rule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    1 günlüğüne ya, yarın yine burda hayırlısıyla
    2011 Honda CBF 600

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı OzCaN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi abi bizde çıkalım şöyle bir yola 2 Cbf sadece yol olsun gaza geldim şelepsizim

Yağ konusunada gelince arkadaşlar 2 gün önce değiştirdim yağımı ve içinden 790-800 ml yağ çıktı fakat bundan önceki değişimi serviste yaptırmıştım bakımda ve servis 1 lt koymuyor ama bu bakımda ne kadar koyduğunu görmedim, daha önceki bakımda yanında durmuştum ustanın ve yağ koyduğu hortumun ucunda dijital gösterge var bilenler vardır ona bakmıştım ve 850 gr yağ koymuştu Bu bakımda da 850 gr mı koydu yoksa 900 gr mı koydu tam bilmediğim için net ne yaktığını söyleyemiyorum ama işte ya 50-60gr yaktı yada 100-110 gr

Haa bu arada yağ değişimi aralığı 2.300 km yani 2.300 km de yaktığı değerler bunlar Motorumda 14.000 i devirdi. Bende yakalayabilirsem eğer Metahan abi gibi 14.444.4 oldumu foto çekcem

tabi bekar adamsın gidelim gelelim uçalım
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    lem bi rahat dur neyaptın gene meto of ya ne adamsın...

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi bekar adamsın gidelim gelelim uçalım
    Ama bak kızarım haaa Haber vermedikmi neden haber vermedin oluyo hadi gidelim deyince yan yatıp çamura batıyon

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    metehandro geldiysen iki kelime yaz.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

bugün bir cbf 150 yi 5 km takip ettim artçıyla birlikte 110-115 yapıyordu. iyi geldi hızı bana . daha yavaş diye düşünüyordum ama 150cc artık yapsın dedim içimden. tam hızı tahminim 113 tü

Motosikleti
    transalp yavrusu
    mete han abi kimin damarına bastın gene ............, bu arada cbf lerin duro lastiklerini kötüleyip duruyoruz ama bana uzun yolda gayet performanslı geldi sanırım lastik ısındıktan sonra daya iyi verim oluyo.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete han abi kimin damarına bastın gene ............, bu arada cbf lerin duro lastiklerini kötüleyip duruyoruz ama bana uzun yolda gayet performanslı geldi sanırım lastik ısındıktan sonra daya iyi verim oluyo.
    Bu konuda bende seninle hemfikirim Duro şöyle doru böyle deniyorda bende hiç şikayetçi değilim bu lastiklerden heleki 30-40 km yol yaptıktan sonra resmen lastik yere tutunuyor

Haa ben başka lastik kullanmadım daha belkide o yüzden iyi geliyor ama diğer lastiklerde yere sakız gibi yapışmıyacak ya

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ıslak zeminde bence beş para etmiyecek bir lastik resmen firene basma daha iyi o biçim kayıyor.e ne kadar para o kadar kalite hesabı.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bir buluşma olmuş.. metehan abi geri dönecektir..
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tusunami gibi adam gel git yaşıyor
    Alıntı 2rule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 günlüğüne ya, yarın yine burda hayırlısıyla
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lem bi rahat dur neyaptın gene meto of ya ne adamsın...
    metehandro geldiysen iki kelime yaz.
    Alıntı ilhan YAZICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün Karamürsel' de Metehan misafirimde, gerçi zamanımız kısıtlı olduğundan pek fazla kendisine Karamürsel' i gezdirecek vaktimiz olmadı ama, kendisini tanımaktan büyük keyif aldım. Sohbetine doyamadan ayrılmamız gerekti. Kendisi, hayatın acı tatlı bir çok deneyiminden geçmiş, gayet aydın ve açık görüşlü bi arkadaşımız. Karamürsel gezintisinden sonra, kısa bir süre önce Adapazarı-İzmit yolunda eşi ile birlikte kaza geçiren Murat isimli (Deli Mavi Nickli) arkadaşımızın Gölcük' te ki evine giderek kendisini ziyaret ettik. Bu konu hakkındaki yorumlarımızıda kendileri kaza yaptıktan sonra açılan forum başlığı altında paylaştık. Burada sadece kısa ve öz olarak şunu söylüyorum. Allah can düşmanımın başına dahi vermesin !

Şimdi size benim foto makinesinde bulunan bi kaç kare Metehan manzarası Meto dada bi kaç foto var. Beraber de bi fotomuz var ama Meto' nun makinede. Oda herhalde arkamdan ekleyecektir.

[/COLOR]Allah Allah, Metoyu neden uzaklaştırdılar acaba. Hayırlısı bakalım.

işte geldim burdayım...ben banlanmada ustayım...

evet arkadaşlar Çarşamba güzel başladı...keyifli bir körfez yoluyla Ethem kardeşimin yanına gittim...yedik içtik dondurmamızı yedik sahilde Karamürselden Gölcüğe aktık...

Dondurmaya çok sevindi...

ya arkadaş 10.000 de imiş makina...bu nasıl 10.000...yok böyle temizlik yav...

fakat deli mavi Muratı iyi durumda göremedik çok üzüldük...sizede tavsiye aman dizliğinizi kesinlike takın...dizliksiz olduğu için diz kapağı parçalanmış 1 aydır alçıda ayağı dizi ne olacak bilinmiyor...

Muratın selamını getirdim durumlar pek iç açıcı değil...sol dizi çarpma anında betonla temas edip parçalandığı için halen dümdüz alçıda ve doktoru yapay bir diz kapağı konusunda çözüm sunamadığından bahsetti...yengede Ankarada imiş hafıza ile ilgili sorunlar nedeniyle...arkadaşlar lütfen dizlik takın ...çok etkileniyor insan...yani moral vermeye gittik ama bizde fena olduk desem yeridir...zayıflamış falan çocuk...ağır ameliyatlar sol el parmaklar kırık...kalça kemiğinde kırık...

[/URL]

[/URL]

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Metocum Hoşgeldin aramıza tekrarç Ya hiç o kadar kötü çıkabileceğimi ummamıştım. Ne pozlar yakalamışsın hı Maskarası olurum artık buraların Bu arada acık yaşlanmışızmı ne Oramız buramız kırışmış Dondurmada transa geçirmiş herhalde, bi şekil yapmışım. Metocum. Bi daha yaramazlık yapma da muhabettimiz sohbetimiz kesilmesin

Demek ki belli bi yaştan sonra objektiflere pek yaklaşmamak lazım Takıntım olur şimdi bu benim. Eyvah eyvah Benim alet kız gibi çıkmış, bizim ise içimiz geçmiş ya

Şimdilik durum pek iç açıcı görünmüyor ama ben yinede Murat arkadaşımızın durumunu umutsuz görmüyorum. Sadece tedavi süreci biraz uzun sürebilir. Bana kalırsa tam anlamı ile iyilşecek. Kendisinin evi bana 18 km mesafede, İst. veya cevresinden yolu düşen, yolunu düşüren, ziyaret etmek isteyen bana ulaşsın, vardiyeli çalışıyorum ve o an işte değilsem mutlaka yardımcı olurum: 0 544 498 8516.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler