Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 600 K7-CBF 150
    bende yazayım bari 3788 km
    [SIZE="3"][/SIZE][SIZE="3"][/SIZE][FONT="Comic Sans MS"][I]with [COLOR="Blue"]Suzuki[/COLOR],own the racetrack![/I][/FONT]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi alsanda kurtulsak artık yaw
    paso bütçeyi yazıp duruyorsun
    Oğuz niye böyle yaptın be kanka...bende sana kırıldım şimdi iyimi...Çocuk heyecanını bizle paylaşıyordu...ne vardı bunda...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peşin fiyata en uygun nerden bulabilinir cbf 150? pendikteki bayi 1,400 dedi(plaka-dahil) yani 90 milyon indirim yaptı! daha uygun yer bilen varmı?

metehan abi ve ginger bir yardım edin yahuuu
    kanka şu DB motora ben yarın bi sorayım...fiyat alıp yazarım...

tex´isimli üyeden Alıntı
    metehan kardeş senin koca kı.ın sığcakmıla cbf e

yahu bu tex denen şahsiyet bizim KINGOKIROYDIR olmasın....ula fırat sahtekar fırat senmisin...senden başka kimsede diyemez ya...naber sahtekar...atılmadığın forum yemediğin şamar kalmadı ...sen TIGER alarak zaten kendi kendine intihar etmişsin...birde ben vurmayayım baltazar kanka....hadi canım Bursada görüşmek dileğiyle...gelecem BURSA MV nin aklını alıcam...

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bendende o kadar......
    ulan garahtersiz biloo avatarda fazer senin değil...bmw 1200 lere test için binip benim diye kızlara hava atıyosun fotolarda...sonrada benim narin nazik popom hakkında laf ediyorsun...tüüü sannaaa...garahtersiz...senin gelmişini geçmişini yedi düvel motor hikayeni bilirim...bana name yapma...fuarda alık alık motorlara bakacağına birşeylerde sana alalım...seni muhasebe müdürü diye şirkete alan patronuna selam et...

konu dışı için özür dilerim...üstüme üstüme geliyorlar valla...2-3 gün bekleyin..Oğuz sen aradığında çok tersdeydim abi kusura bakma...Nezih kusura bakma sen aradığındada patron yanımdaydı ...sorry sorry...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

saol ginger kardeşim

abi kaskım lazer vertigo baya ucuz bir siteden havale ile aldım.bu şekilde alırsam indirim yapıyolardı toplam 201 ytl ye mal oldu.2 yıl ömrününü oldugunu da biliyodum.zaten iki yıl sonra motoru falan diştşririm ve race takılmaya başlarım kaskı da deiştirim heralde
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

"NOLAN" Kasklar için buhar vizörü var!
    Normal vizörün iç tarafına ; sabitliyosun.Görünüş ve kullanışta hiçbir değişiklik olmuyor.Çıkarılıp takılabilir biz düzenek.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ginger bir kaç sayfa önce sormuştum kimse cevap yazmamış galiba 1000 bakımında sadece 10 ytl yağ parası alıyorlar.işcilik onlardan yani.
    [COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]Honda Cbf 150[/FONT][/COLOR]

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı Kılbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ginger bir kaç sayfa önce sormuştum kimse cevap yazmamış galiba 1000 bakımında sadece 10 ytl yağ parası alıyorlar.işcilik onlardan yani.
    Ben pendik bayisine sordum 20 milyon dedi castrol yağ kullanıyoruz dedi mazeret olarakda
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    benim motor için de kullanılan shell di sanırım..fatura da ole yazıyodu..

Evet var diğer tüm kasklar içinde var.Nolan'ınki sanırım 35 Euro'ydu.
    Sprey ise 5 Ytl.
    Tamam o zaman sprey ; daha hesaplı olacaktır.
    Fiyat güncellemesi için teşekkürler...

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ArkadaŞlar Bende 1000 Bakimini Yaptirdim 18 Ytl YaĞ Parasi Aldilar Ama 8 Ytl Lİk YaĞda Var Dedİ Bİz 18 Ytl Lİk Olani Önerİoruz Dedİ Bende Pahali OlduĞu İÇİn Vardir Bİ Nedenİ Dedİm Servİste Onu Önerİodu Onu Koydurdum İŞÇİlİk Yok Arti Arka Frenİ SikmiŞlar Bİraz GÜsel OlmuŞ Bu Arada Bu İkİncİ Bakim KaÇbİnde Bİlen Varmi Şİmdİ KİtapÇiĞi Bulup Bakmak İstemİorum

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    2. bakımdan itibaren honda servislerindeki fiyatlandırma ile ilgili yazılarınızı bekliyoruz :D
    ketenkele200 nasıl yani castrol yağlar 1 litrelik paketler halinde metro katalogda 5 -6 ytl. senin servisin yağ aldığı yeri bir sorda o tedarikçi ile çalışan servislere millet boşuna para vermesinler
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu dışı tartışma yaratan mesajlar silinmiştir. Tekrarı halinde başlığınız süresiz kilitlenecek, sorumlular da siteden atılacaktır. Konuyu daha fazla uzatmamanızı temenni eder bilginize sunarım
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Merhaba;

Servisler tahminime göre mutlakaki yağı 5-6 ytllerde belki daha bile ucuzlara alıyorlardır.Ama bu bir ticaret olduğundan bence mutlaka kar koymamış bile gözükseler mutlaka kar koymuşlardır.Ticaret dünyası bilirsiniz.
    ee yağı biz değiştirsek olmazmı 5-6 milyonluk yağa niye 20 milyon veriyoruz
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bence de servise mutlaka götür motorunu.
    periyodik olarak yapılan kontrol var. değiştirmeseler bile kontrol ediyorlar.senin gözünden kaçmış birşey olabilir.
    ayrıca daha öncede soledım ben 10 ytl verdım bakım ıcın ortalama okadar olması lazım zaten.
    not: satarken de yararı olur bakımını yaptırmıs olman

Motosikleti
    CBF 150
    herkese merhaba
    ben zonguldakta yaşıyorum,maalesef burda veya yakın herhangi biryerde honda bayi yok...

hafta içi ehliyetimi gelecek haftasonuda motorumu almayı planlıyorum...
    sizlere bir-iki sorum olacak...

-honda otoseverle görüştüm 1490 peşin kalanı bonusa 8 taksit anahtar teslimi 3 490 fiyat verdiler,fiyat sizce uygunmu,otosever hakkında bilgisi iyi yada kötü deneyimi olan varmı?
    -boyum 1 70 kilom ise seksen yere basmada bir sorun yaşarmıyım,yükseklik ayarlanabilirmi?
    -motor kullanmayı sürücü kursunda öğrendim ve bunun dışında motor kullanmadım,bu motoru istanbuldan zonguldağa kullanarak götürebilirmiyim ?

-istanbula sürekli gelemem,zonguldakta herşeyide bulamam,motoru alırken mutlaka şunuda al dediğiniz birşey varmı?
    -kırmızımı siyahmı

teşekkürler şimdiden ;)

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    hayırlı olsun bende senin gibi bir durum yaşamıştım maraşta honda bayii yok antepten aldık acaba sorun çıkarmı anlayan olurmu gibi çok soru işareti vardı kafamda ama hepside yersiz kaygılarmış serviste iyi bir ayar yaptırırsan zonguldakta iyi bir usta ile işi götürürsün zaten ustalıkta bir işn çıkmaz motordan çok memnunum 700 km oldu hiç bir arıza olmadı korkma sadece havanın uygun olduğu günü seç yolculuğa öyle çık zaten mesafe çokta uzak değil kırmzııııııııııııııııııııı

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı sarrrman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba
    ben zonguldakta yaşıyorum,maalesef burda veya yakın herhangi biryerde honda bayi yok...

hafta içi ehliyetimi gelecek haftasonuda motorumu almayı planlıyorum...
    sizlere bir-iki sorum olacak...

-honda otoseverle görüştüm 1490 peşin kalanı bonusa 8 taksit anahtar teslimi 3 490 fiyat verdiler,fiyat sizce uygunmu,otosever hakkında bilgisi iyi yada kötü deneyimi olan varmı?
    -boyum 1 70 kilom ise seksen yere basmada bir sorun yaşarmıyım,yükseklik ayarlanabilirmi?
    -motor kullanmayı sürücü kursunda öğrendim ve bunun dışında motor kullanmadım,bu motoru istanbuldan zonguldağa kullanarak götürebilirmiyim ?

-istanbula sürekli gelemem,zonguldakta herşeyide bulamam,motoru alırken mutlaka şunuda al dediğiniz birşey varmı?
    -kırmızımı siyahmı

teşekkürler şimdiden ;)
    Trafik tecrübesi apayrı birşeydir, yani çukurlara dikkat edeceksin, kamyonlardan kaçacaksın, vs vs... O yüzden sadece kursta öğrendiğin bilgilerle otobana çıkmanı pek tavsiye etmem. Siyah mı kırmızı mı derken de benim nasıl aldığımı anlatayım. Bir arkadaşımla hondaya gittik, yolda sordum aynı soruyu, tabii ki siyah dedi. Oraya vardığımızda kırmızısı (bordo) daha güzel sanki be dedi, fakat son kararı üzerine bindiğimde verdim. Unutma, başkalarının değil, senin ne hissettiğin önemli. Üzerine bin ve kararını öyle ver. İkisi de şık aletler
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorumun aküsü bitti şimdi ben ne yapıyım şu illet hastalıktan kurtulamadığım için motoru çalıştırmaya bile gidemiyordum bugün bir çalıştırıyım dedim marş bir kere bastı 2 yi basmadı doğal olarak aküm bitmişti şimdi ben bu aküyü nasıl sökerim

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bence kargo ile göndersen senin için çok daha ii olur ve üstelik kargonun da çok fazla bişe tutacağını düşünmüyorum.Arkadas ist'dan bursaya langırt getirtmişti 30ytl almışlar motosikletle 100ytl alsınlar ki parası pek de önemli deil sanırım otoyolda kullanacaksın üstelik çok tehlikeli kursta öğrendiğin sadece motoru götürebilmek yol tecrubesi çok farklı bişe ben sana motor geldikten sora şehir için de bile pek fazla sürmemeni öneririm ilk baştan tamamen emin olmalısın kesinlikle tavsiye etmiyorum istanbuldan zonguldak'a cbf ile gelmeni allah göstermesin kötü şeyler yaşamayı kimse istemez...Yollar üstelik çok tehlikeli otoyolda kamyonlar bile 70km hızlarda gidiyorlar..rodajda bir motor için uzun yol çok uygun fakat tecrübeli bir sürücü ile...Tehlikeye atma derim kendini...Çünkü şehir içinde genelde mala gelen zararlar ile atlatılırken kazalar uzun yollar da kötü sonuçlar getirebiliyor...
    AKIN FİDAN

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    ultraukala çok güzel yazmış..katılmamak elde değil..ama o motoru getirmeyi düşünen arkadaşında içi kıpır kıpırdır mutlak ve diyecektir ki akacak kan damarda durmaz, tutku böyle birşeydir ve yallah yollara düşecek böyle birşey işte yaşamak...
    GAME OVER

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    yarın manisa'ya gidiyorum bakalım spil dağına çıkıcam daha doğrusu çıkabilecemmi 1200 m yükseğe çıkıcam kimisi motorun rölantisi değişecektir diyor yüksekte bakalım yeni bir macera başlıyor resimleri atarım siteye herkese kazasız belasız sürüşler
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler