Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    motorumdan gelen ses için cumartesi günü servise uğradım. test sürüşü sonucunda motorda bi problem olmadığını söylediler. balans dişlisiyle alakalı sorunu sorduğumda onun bozulması halinde daha farklı kendini belli ettiğini söylediler. şimdilik bi sorunum yok, zaten olsada bir seneden fazla garantisi devam ediyor ve garantisi bitmeden elden çıkarırım işallah. (er-5 beni bekler )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı genç kaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
    aklıma gelen bi kaç bişey daha var.
    gaz verince farın ışıgı artıyor yanılmıyorsam okumuştum bi yerlerde...
    zenon baglama olayını nasıl yapailiriz acaba?
    henüz cbf i almadım ama meraktan soruyorum
    xenon far aküden dirak baglanıyor,
    alacagınız xenon ampüllere dikkat edin sıfır ve garantili olmasına özen gösterin, ayrıca bu ampülü baglatırkende bir düğme bağlatınız, istediginiz zaman açıp kapatabilirsiniz, yoksa bozuk yollarda heran patlayabilir,

eray kuzenin motoru düşünmüyormusun,
    ne diyorum bir gör sonra karar ver, pişman olmazsın,
    satmak için demiyorum, tertemiz aradıgın için diyorum.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar motosiklet eğitimi ile ilgili internetten derlediğim bilgilerle amotörce bir blog sayfası yapıyorum. Buraya CBF150 nin Kullanım ve Bakım Klavuzu'nu ekledim. Hani gerek duyarsanız nerede olduğunu bilin Yorumlarınızı bekliyorum eminim hepimize faydalı olur. İşte adres:
    http://bilgaz.blogcu.com

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    slm bilgaz, iyi iş çıkarmışsın. 4 günlük bir cbf 150 kullanıcısı olduğum için bana çok yararlı olacağını düşünüyorum
    teşekkürler...

Motosikleti
    HONDA TRANSALP
    Kalitesi fiyatına göre oldukça iyi bir motor ancak ben kullandım ve beklediğim sonucu alamadım. Şanzımanında sorun çıkma ihtimali oldukça yüksek bir motor, özellikla acemi kullanıcıların sert kullanımını uzun süre kaldıramayağını düşünüyorum. 150 cc olarak iyi bir başlangıç motoru bence ancak biraz narin kullanmak gerekiyor.
    [B]MOTOSİKLETE BİNMEDİYSEN YAŞADIM DİYEMEZSİN.[/B]

no_name - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    herkese mrb uzun süredir sitede yoktum bugun havada güzel olunca cbfyle biraz takıldım 1-2-3 u viteslere çok sert geçiyor 4 ve 5 güzel birde motora biraz gaz verince çok hafif şıkırtı sesi geliyor motor 6.300 kmde 2 yasında kmde bunu neden yapabilir subap ayarıyla alakası olabilirmi veya yağdanmı kaynaklanır
    Sen Vodafon Gibi Anı Yaşarken Seni Turkcell Gibi Heryerde Çekemem...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Ark..lar cbf e ötv indiriminden sonra bi zam gelmiş. Web sitesinde plaka ruhsat masrafları hariç fiyatı 3920 tl olmuş. Bu gün fark ettim. Ötv indirimi hikaye oldu. Demek ki 3 ay sonra indirim uygulaması bitince 4200-4300 tl olacak. Anahtar teslim de 4500 tl yi bulacak.

Alıntı bilgaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosiklet eğitimi ile ilgili internetten derlediğim bilgilerle amotörce bir blog sayfası yapıyorum. Buraya CBF150 nin Kullanım ve Bakım Klavuzu'nu ekledim. Hani gerek duyarsanız nerede olduğunu bilin Yorumlarınızı bekliyorum eminim hepimize faydalı olur. İşte adres:
    http://bilgaz.blogcu.com
    Teşekkürler, bende Cgl var ,gene de faydalı olur.

iskenderunlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 250
    abi süper motor da devir saati yok...
    benim için cok önemli devir saati

kadranları değiştiren var mı?

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    2 kuruş kar amacı ile devir saati yok işte 4000tl lık motorda....

geçmiş olsun

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ark..lar cbf e ötv indiriminden sonra bi zam gelmiş. Web sitesinde plaka ruhsat masrafları hariç fiyatı 3920 tl olmuş. Bu gün fark ettim. Ötv indirimi hikaye oldu. Demek ki 3 ay sonra indirim uygulaması bitince 4200-4300 tl olacak. Anahtar teslim de 4500 tl yi bulacak.
    Merhaba arkadaşlar,
    Bugün elime ulaşan MOTORON dergisinde (Nisan sayısı) ANES MOTOR un ilanında CBF 150 "3,250 TL" olarak görünüyor. İlk motorum olarak CBF 150 almak istediğim için devamlı fiyatlara bakıyorum. Firmayı aradım ve dün HONDA fabrikasının zam yaptığını ve yeni (nakit) fiyatının 3,750 TL olduğunu söylediler.
    Kendime ve benim gibi sıfır almak isteyen arkadaşlara geçmiş olsun diyorum. Hondanın kriz gibi bir derdi yok demek ki.. İki gün önce 3250 TL olan bir şeye iki gün sonra 3750 TL verip alacak değilim bu parasız dönemde. Bu arada taksit - kredi kartı dediğiniz anda 300 - 500 TL fiyatın üstüne koyuluyor. Ikinci el şu durumda daha cazip görünüyor. Umarım bir gün ben de aranıza katılacağım.. Kursu sınavı halledip sertifikayı aldık..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    bencede cbf degmez sıfır almaya 2.el fiyasada çok temiz motorlar bulunuyor bunlardan biride cihan ve birol kuzenlerin motorları
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Honda ne yapmaya çalışıyor? Millet motor alamasın diye tüm çarelere başvuruyor. Hükümet 3 ay ÖTV indirimi yaptı. Adamlar 1 ay bile sabredemediler. Vergi indirimini ceplerine yansıtıyorlar.

ya bu ne ya daha millet yeni heveslendi moto alacam diye hemen zam yapmışlar
    cbr 125 te 5020 den 5240 a çıkmış

Arkadaşlar 01/04/2009 Tarihinden Itibaren Motorun ( Plaka Dahil) Sıfır Fiyatı: 4200 Olmuştur...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    ohoooo oh nasıl bir iştir abicim bu ya geçen gün 3250 idi ??? oooff offffffff

۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı erincdenecli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 01/04/2009 Tarihinden Itibaren Motorun ( Plaka Dahil) Sıfır Fiyatı: 4200 Olmuştur...
    Ötv indirimi bitince bu fiyat 4400-4500 tl olacak. Küçük bi servet. Bu gün cbf 150 alma niyetim olsa kesinlikle sıfır almazdım.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar acil cbf 150 ye ne yağ konuluyor soylermısınız arkadaş telde bekliyoda??
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar acil cbf 150 ye ne yağ konuluyor soylermısınız arkadaş telde bekliyoda??
    tam sentetik, kaliteli motosiklet için üretilmiş yağ. 10w/40. Sıcak yaz aylarında 10w/50 veya 15w/50 de olabilir.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tşkler sağolun arkadaşlar söyledim telde
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler