Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Benim cbf 1400 küsur km'de şu an.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı kertenkele200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ginger sen okadar geziosun az yapmışın yaa benimki 1050 km oldu yarın 1000 bakımına götürecem
    Evet evet ginger senin az kalmış km Bak burda millet çoşmuş 1,400lere gelmiş sen daha 1000 olmamışsın Neyse seni kızdırmayalım,sen o 500km yi bir gecede bile yaparsın
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benim daha 0....

vakit bulursam bugün öğleden sonra alıcam...plaka sabaha hazır dediler...la foto çekicem ha...aman topik açmayın...şöyle baba resimler çekeyimde seyre doyulmasın...bir süre beni motorumla başbaşa bırakın..yoğunumda...

uykusuzluktan şaft şanzıman dağıtıcam bu gidişle...sabah 6.30 akşam 8...bana ne kalıyor...3/1...

hadi bakalım daha almadım tebrik etmeyin...fotolar çekemde sahilde...bi anlamı olsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    ona kalırsa 11.ayda aldım ama vakit bulamadıgımdan halen 890 km.. alet nerdeyse durdugu yerde paslanacak yahuuuu.....
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda aha kazık burda
    selam,
    biraz evvel rodaj başlığını okudum da galiba bizim rodaj işi yaşa binecek..yav motorda devir saati yokmuş..nası anlıycaz..
    bu yaştan sonra motor aldık sanırım ecelim geldi

Motosikleti
    Honda CBF 150
    benimde motor 1900 civarlarinda daha alalı anca bir ay oldu..hergun maltepe maslak maltepe gebze arası gittigimden cabuk doldu km ler:D
    bugun 97 oktan benzin aldım sanki motorun çekişi değişti, birde 5 ytl lik 97 oktan benzin il 60km yapabildim..
    yorumu olan varmıdır..
    [COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]Honda Cbf 150[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    kankiler bana bir kaç gün daha süre verin...şaft şanzıman aks maks dağılmış vaziyetteyim...kafamda bi senaryo var...motoru henüz teslim alamadım...iş yoğunluğundan...Ali bey gel al abi diyor...bende orda yatsın benim aslan diyorum...motor çiçek mübarek...yani iki tane kıçıkırık foto koyupda hayırlı olsun bekleyemem...farkımız olsun dimi...egzantirik bişeyler olsun dimi...hoş olacak ama...güzel şeyler paylaşacağım sizlerle....

oğuz Tekirdağa giderik senle...Orada sitenin eski modlarından shadov vt Recep abimiz var...İstanbul ve Balkanların en büyük gymnasıum merkezini açtı...bi çayını içeriz...Allah seni inandırsın bugün sen aradığında yanımda kurye bir arkadaş vardı...500 km ye kadar motoru aman sıkıştırma dedi...kaç dedim en hızlı...70-80 i bile geçme dedi...ben 1000e kadar sıkıştırmam zaten...bu planlar yaza ama beyler taammı...İstanbullu cbf 150 ci tayfayla güzel anılarımız olacak...denize gideceğiz...piknik..mangal...halı saha maçı vs...bu yaz çok güzel olacak...

cbf 150 ci olmayan tüm motorcuları dövüyoruz dışlıyoruz pataklıyoruz taammı beyler...şiddet uyguluyoruz hepsine...

özellikle mz cileri yakaladığımız yerde indiriyoruz aşağı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ya arkadşlar bakın çok gaz veriyorsunuz hee yapmayın böyle sıkıştırmayın gidip bankadan kredi çektirmeyin bana,anladık motor süper adi yeter bi kere.
    ülan ben bi alıyım varyaaaa...
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadşlar bakın çok gaz veriyorsunuz hee yapmayın böyle sıkıştırmayın gidip bankadan kredi çektirmeyin bana,anladık motor süper adi yeter bi kere.
    abicim herifler bir motor yapmış binmeye kıyamazsın yani...mondıalden sonra cbf ye binersen artık cehennemde günahları eritip cennete adım atmış olacaksın...bir bildiğimiz var... zam yemeden patlat bir tane...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    valla kendimi zor tutuyorum abi her bankanın önünden geç.erken gir içeri al parayı git honda ya al bi cbf OHHH de diyo ama sonra sıkışıcagım için biraz daha sabrediyorum,bi gün bi patlıycam varyaa bi bakmışız ben cb f nin üzerindeyim,ya varya şimdi bile gaza geliyom yaaa.
    orası öyle mete abi mondial dan honda ya bince bende kendimi çok garip hissedecegim hani uzun yola çıkınca acaba yolda kalırmıyım hesabı ama düşünmeden de yapamam ki ne de olsa 1 sene boyunca 151 rs ile 14000 km yol yaptım.unutmak mümkün degil abi 1 senemi alır belkide cbf düşüncemi degiştirir,evet evet degiştirir adı honda ydı unuttum yaaa....
    98 Beygir.....

Birisi 11.ay demiş, yahu ben 10. ayda aldım, İstanbulda sitenin ilk alan üyesi ben miyim yoksa.
    Metehan hadi ama bekliyoruz iyi haber ve fotolarını kardeş. Evet bu yaz cbf150cilerindir, vallaha ben de Mart'ı bekliyorum, kapalı garajından çıkarıp evimin önüne almak için benimkini.
    Bu arada bana da 500'e kadar rodajdır ama 1000 bakımına kadar fazla sıkıştırma denmişti, aynen öyle yaptım ve şimdi motor yağ gibi akıyor valla, 10- 15 günde bir biniyorum ama sadece 1 gün binmemişim muamelesi yapıyo aslanım bana. Perşembe günü randevumuz var yine sabahtan motorumun yanında olacam. Doğru sahil yolunda alırız soluğu artık. Geçen sefer zincirini de yağlayıp bırakmıştım keratayı bi deneyelim bakalım yeni yağıyla zinciri.
    Herkese CBF150'si ile mutluluklar diliyorum, zira bu motorlar bizi daha çok mutlu edecek gibi duruyor. Amiiiin!!!!

Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nedenle gece yarıları Batman gibi geziyorum.
    O da iyiy miş...

Motosikleti
    YBR 125-CBF 150
    motorum 810 km de oldu

Motosikleti
    YBR 125-CBF 150
    Bende ilk depomu 97 oktan benzin le fulledim ve bana bunu hondadakiler önermişti ama arabada 97 oktan kullanıyordum ve benzin ponpasını bozdum 97 oktan bana göre araba ve motosikletlerin düşmanı 95 oktandan vazgecmegin...

Rodaşa 45 km kaldı demek hadi hayırlısı...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaaazzz... onunkinin moku boncuklu...
    törenle yapıcaz duyurusunu.
    Japonya Başbakanı Juniçiro Koizumi gelecek, dolmabahçe önünde osss, osss şeklinde selamlaşılacak, anahtar teslim töreni yapılacak...

Sevgili gençler, saygıdeğer abilerim ablalarım, ben de bugün teslim aldım çocuğu, otoparkta beni bekliyor, iki saatte bir inip çalıştırıyorum sanırım (bilinçsizim şu aralar )
    Honda Efe nezaket gösterdi, motoru gecikmeli teslim ettikleri için yan ayağı ücretsiz takmışlar, buradan Barkev Bey ve Özgür Bey'e, servisten Okan ustaya teşekkürlerimi iletiyorum.
    Ankara'dan CBF düşünen varsa benimle iletişime geçebilir, itinaylan yardım yataklık edilir.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Şu motoru alayım.Rekorlarımı buraya yazacam...

*Rodajı 1 hafta da bitirme rekoru!
    *1 depoyla en uzun mesafe gitme rekoru!
    *Hız limitlerini sonuna kadar çıkarma rekoru!

Ama 250 alacak olursam maalesef rekorlar ertelenir.Bakacaz yaw.. Şu kış bi geçsin.

Motosikleti
    valla saat 06.40 dan beri bakınıyorum siteye...düşünün yani sizlere olan sevgimi...

ha bu arada gıngercım başka porocelerimde var...motosiklet üzerine sabitlenmiş laptop...çay kahve makinası...tost makinası vs...gibi...düşünmeye değer...

abi sabah kafasıyla bunları düşünüyom...

En dipte bulunan kimsesiz okunmaya muhtaç not:(bu notu sevin kucaklayın ama tacizde bulunmayın): saat 09.a kadar yazdığım hiç bir mesajdan mesul sayılamam...1500 modundayım...

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HONDA HAKKİKATEN HAYAT VAR ONDAAAAAA
    Çok tatlı bi alet..yeme yanında yat derler ya... nasıl anlatsam bööylee.hhııımmm....!yaz sıcagında kılımalı ortama girmek gibi,,af edersiniz eşşekten inip ata binmek gibi.. bişey..işte öle bişiiii...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum peşinat Parası Tamamdır 1.500 YTL Gün sayıyorum Artık, Mart"ı Bekliyorum Son 43 Gün

Kaç Gün Bekledin? Bide Siyah"ı Varmıydı? Yok diyorlardı Arkadaşlar Ank"da
    Honda Efe boy boy siyah dolu, emniyetteki yılbaşı doluluğu da geçtiği için bugün satın alsan yarın eline plakasıyla teslim ederler muhtemelen. Elinden geldiğince Mart'a bırakmamaya bak, zam gelmesin üstüste, aman diyim.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

doktor_oni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    geriye baktım ama göremedim. (bu kısım moderatörlerimizeydi.. )
    cbf 150'nin farı dinamoya bağlı yani gaz verince tam randıman alabiliyorsunuz. aküye bağlatmayı düşünüyorum 1000 bakımından sonra... daha çok var ama... bekliyoruz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler