Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Ben servisdeyken bitane cbf 150 geldi... Motor henuz 4000 li km lerde motor kitlemiş.. Motor 4 vitesde Marşa basıyo calışmıyor Vitesi hiç bir şekilde 4 den cıkmıyor.Sahibi normal sekilde giderken birden bire kitledi tekerlek kızakladı nerdeyse düşüyordum diye olayı anlattı..Bu olayın garantiye girip girmedigini sordu.. Servisde garantide olur tabi dedii... Ama adam garanti belgesi kaybetmiş... Servis 10 ytl karşılıgı yeni garanti belgesi alabilirsin dediler..
    Servise birdahaki gittigimde unutmassam sonucu saracam...
    10 ytl ye yeni garanti belgesimi saçmalık bu bence o servis kim ise şikayet edin Honda'ya...
    ben bu güne kadar garantiden bir sürü şey değiştirdim ve hiçbir belge göstermedim...garanti belgeside neymiş...tüm honda servislerindeki bilgisayarda senin motorunla ilgili tüm bilgilerin var...ne zaman aldın, ne zaman bakım yaptın, garantisi ne zaman bitecek hepsini bilirler...
    acaba garanti sürem dolunca bana 10 ytlye garanti belggesi satarlarmıki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı just_oh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Khutuck

eee senin gezi başlığın nerde
    Geliyor üç vakte

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 ytl ye yeni garanti belgesimi saçmalık bu bence o servis kim ise şikayet edin Honda'ya...
    ben bu güne kadar garantiden bir sürü şey değiştirdim ve hiçbir belge göstermedim...garanti belgeside neymiş...tüm honda servislerindeki bilgisayarda senin motorunla ilgili tüm bilgilerin var...ne zaman aldın, ne zaman bakım yaptın, garantisi ne zaman bitecek hepsini bilirler...
    acaba garanti sürem dolunca bana 10 ytlye garanti belggesi satarlarmıki
    Aslında dogru soyluyorsun ama neyseki benim servis le bi sorunum yok. Ben gösterilen ilgi ve alakadan memnunum.. İnşallah böyle de kalır...
    Arkadaşlar CBF150 nin yakıt sarfiyatını tam olarak ölcebilen varmı. Ben neredeyse her benzin almamda ful doldurup Km 0 lıyorum ve 320-340 km arasında Yedege düşüyor. CBF150 için bu yakıt sarfiyatı normal mi???? Sehir içi-dışı Karışık kullanıyorum.....Yoksa benim motor fazla mı yakıyor....
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    motorlu taştlar vergisi ikinci taksiti az önce ödedim 34 ytl ..
    bilgilerinize.

Motosikleti
    Haftasonu İstanbul-Tekirdağ-Çanakkale-Ayvalık-Balıkesir-Bandırma-Yenikapı gezisi yaptım 800 km yolda CBF en ufak bir sorun çıkartmadı, bu mesafenin en az 300'ünü de tam gaz-son sürat gittim. Link:

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ma-gezisi.html

Motosikleti
    Honda deuville
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu İstanbul-Tekirdağ-Çanakkale-Ayvalık-Balıkesir-Bandırma-Yenikapı gezisi yaptım 800 km yolda CBF en ufak bir sorun çıkartmadı, bu mesafenin en az 300'ünü de tam gaz-son sürat gittim. Link:

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ma-gezisi.html
    gördüm çok güzel olmuş.cbf150 ye uzun yol dayanmaz daha önce cihan 900 küsür km. ile ispatlamıştı .sende tastiklemiş oldun tebrikler.

Motosikleti
    CBF-150
    [QUOTE=Khutuck;1157903]Haftasonu İstanbul-Tekirdağ-Çanakkale-Ayvalık-Balıkesir-Bandırma-Yenikapı gezisi yaptım 800 km yolda CBF en ufak bir sorun çıkartmadı, bu mesafenin en az 300'ünü de tam gaz-son sürat gittim. Link:

800 km lik gezi de nekadar benzin yaktı. ??
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.

Motosikleti
    Depoyu hala doldurmadım, ilk iki dolumda toplam 64ytl verim. Sanırım 90-95 lira gibi bir rakam çıkacak.

Ekleme: 870km'de tam 100 YTL yakmışım, ki virajsız yollarda (750km'den fazla mesafe) 90'ın altına çok seyrek düştüm.

Ayrıca demin yağı kontrol ettim, o kadar zorlamama rağmen motor yağı hala ilk günkü rengine yakın.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    beyler yazın ortasına geldik hemen hemen hemen yağlarınızı sık kontrol edin.

Motosikleti
    CBF-150
    Aloooo CBF150 ciler Hadi bişi yazın yaa. Neden kimse bişi yazmıyor... Asagıdaki sebeplerden bir yada birkaçı olabilirmi...
    A: Artık CBF150 kullanan kimse kalmadı
    B: Bu sitede kimse aradıgını bulamadıgı için artık takılmıyo
    C: İnternete girecek para bulamıyoruz
    D: CBF150 den hiç bir şikayetimi olmadıgı için yazacak bişi bulamıyoruz...
    Bu durumda benim cevabım (D) Seytan kulagına kurşun moto dan hiç bir sorunum yokk... Bazı topiklerde yazılanlara göre fazla yakıyor diye düşünüyordum ama Bu durumun da kabul edilecek sınırlar içinde oldugunu sorunun benim kullnışım la ilgili oldugunu anlamış durumdayım...

Motosikleti
    Honda CBF 150 Honda Dylan 150
    Cbf'ye laf atanın dilini eşek arısı ısırsın..

150 cc'de vazgeçilezim Cbf Ybr'nin 3.viteste çıktığı yeri ben 2 kişi 4 ile çıkıyorum..

Son ölçümlerimde tam 10 ykr yakıyor..

Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı izzet222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf'ye laf atanın dilini eşek arısı ısırsın..

150 cc'de vazgeçilezim Cbf Ybr'nin 3.viteste çıktığı yeri ben 2 kişi 4 ile çıkıyorum..

Son ölçümlerimde tam 10 ykr yakıyor..
    10 ykr MU.. Bu 1 km de mi 10 krş. Anlamadım...

Motosikleti
    gezgin_33

1 km = 10 Ykr

100 km = 10 Ytl

Motosikleti
    CBF-150
    gezgin_33

1 km = 10 Ykr

100 km = 10 Ytl

Çok az yakıyor tam bana göre.Siyah Cbf'm yarın akşam eve geliyor resimleri haftasonu koyarım ayrietten bir başlık açarım.

Motosikleti
    Paradoks

Hayırlı olsun..kazasız belasız kullanman dileği ile..ayrıca bu güzel seçiminden dolayı seni tebrik ederim..

Motosikleti
    CBF-150
    Hayırlı ugurlu olsun. Sevdiklerile birlikte güzel gunlerde kullanman dilegiylee.. CBF 150 1 numaraa. İşte Yeni bir CBF 150ci daha Vatana millete CBF 150 topine hayırlı olsun...

Paradoks

Hayırlı olsun..kazasız belasız kullanman dileği ile..ayrıca bu güzel seçiminden dolayı seni tebrik ederim..

Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ugurlu olsun. Sevdiklerile birlikte güzel gunlerde kullanman dilegiylee.. CBF 150 1 numaraa. İşte Yeni bir CBF 150ci daha Vatana millete CBF 150 topine hayırlı olsun...
    Tebrikleriniz için teşekkürler.Cumartesi günüde gidip eksik aksesuarları tamamlayacağım.Şimdilik Cox Trip kask,armode dizlik,ve korumasız kayak montu var.
    Almayı planladıklarım;
    1:Sırt koruması,montun altına
    2:Alarm
    3:Eldiven
    4;Termal içlik.
    5:Birde nerden bulacağımı bilemediğim Çin malı tank pad(bilen varsa söyleyebilirmi şöyle kurukafalı birşey olsun.)
    6:Jant reflektörü(Siyah cbf ye hangi renk gider?)

Motosikleti
    Honda deuville
    paradoks hayırlı olsun motorun .jantlara gri renkte bulabilirsan süper olur.zira motor siyah gri...başka renk güzel olmaz bence.. hatta bulursan yerini söyle bende alayım.

just_oh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    @ izzet
    benim hesabıma göre de 100 kmde 10 ytl yakıyor (yaklaşık).

@ paradoks
    hayırlı olsun.. termal içlik yerine 4 mevsimlik mont ve pantolon alabilirsin ama içinin çıkıyor olmasına dikkat et
    alarm konusunda ise ben araştırdım garanti gidiyor alarm taktırırsan. onun yerine alarmlı disk kilitleri var onlardan alabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler