Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    just_oh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende yeni aldım ve de çok yeniyim,just-oh un gibi bende acemiyim kurs bilgisiyle kullanıyorum.şimdilik ara yollarda kullanıyorum hatta kısa süreli E-5 te kullandım. biraz heyecanlandım ama atarım zamanla heyecanımı, yolun sağındam devam ettim arkamdan bir araba yanımda kornaya basarak hızla geçti ama şunu farkettim, ustalar daha iyi bilir ama benim görüşüm arkadan geleni fazla önmsemeyecek ve yoluna devam edeceksin yoksa heyecandan makineyi yatırırsın, sonucundan ALLAH korusun. CBF mi çok seviyorum.
    hocam sen gene iyi E-5'e çıkmışsın ben daha bırak e-5'i herhangibir anayola çıkamadım. Gerçi salı gün geldi makina ve ben bugün sınavım olduğu için bir tek salı kullandım az biraz ama sonunda sınavlar bitti

@alppibox & ozzy73

Çok sağolun fikirler için ben de içeride bir yer denedim ama girip çıkması çok zor oldu birinin arka tekeri kaydırması gerekiyor sağa sola. tek kişi sokup çıkarmak mümkün olmayacak. dışarısı mecburiyet aslında ben de dışarda bırakmaya kıyamıyorum

@mondializzet100
    haklısın sanırım ... cezasının ne kadar olduğu da yazmıyor tamamen mi banlendi acaba metehan abiyle tanışmayı isterdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    otoparka bırakan varmı acaba aylık aboelik kaç para? bina zor ve riskli oluyor yakın bir otoparkla pazarlık yapıp bırakmayı düşünüyorum ama fiyat kazık olursa yine talim edeceğiz yapacak birşey yok

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    aylık 80 ytl.
    sanki otoparkı kiralıyorlar bize.
    facebook(Fazer Tutkunları)

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    Alıntı csem66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoparka bırakan varmı acaba aylık aboelik kaç para? bina zor ve riskli oluyor yakın bir otoparkla pazarlık yapıp bırakmayı düşünüyorum ama fiyat kazık olursa yine talim edeceğiz yapacak birşey yok

100 120 ytl civarı bu tarafta

Motosikleti
    Honda CBF 150
    otopark işi yaş çok tuzlu 2 aylık otopark parasıyla yamulmuyorsam xena alarmlı disk kilitleri var. Bu arada alarm taktırsak acaba garantiye etki eder mi bilen var mı???

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    servise sormak gerek.olmazsa öyle yapalım

Motosikleti
    FAZER
    sanmıyorum sonuçta oda aksesuara girior sanmam ama ciddi düşünüosan bi servisi ara derim

Motosikleti
    Honda CBF 150
    yan ayaklık taktırmak için cumartesi günü servise gidicem o sırada sorarım sizi de bilgilendiririm

Motosikleti
    FAZER
    cbf'de lastik ebatinı yükselten varmı arkadaşlar?

Motosikleti
    Honda CBF 150
    daha yeni benim hiç öyle birşeyler yaptırmaya vaktim olmadı daha ama yaptırmayı da düşünmüyorum performansı etkiler diye düşünüyorum. mühendisler o kadar uğraşmış hesaplamış en uygun lastiği seçmişlerdir diye düşünmekteyim ama tabi biraz da zevk meselesi..

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    alarm taktırırsanız elektrik sisteminiz garanti dışı kalır
    bilginize...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    @ luxor
    teşekkürler bilgi için...
    bu durumda tek çare alarmlı disk kilit kaldı yada bir yer uyduracağız

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    yan ayaklık motosiklet parçası satanlarda çeşit çeşit var arkadaşlar ben baktım birtane orjinal gibi olan vardı 10 ytl ye aldım serviste kaç para bilmem
    alarım da taktırdım ancak sadece aküden kablo çekip alarma girdik hiçbir şekilde sinyal lambaları kontak vs bağlatmadım çünkü o kabloları kesip bağlamalrı zoruma giderdi bana ses yapsın yeter dedim ve aynen öylede oldu benim tavsiyem bunlar selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    BİROL 78
    Benim oturdugum apartmanda otopark var ve otoparkta 24 saat bekçi var içim rahat

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı just_oh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otopark işi yaş çok tuzlu 2 aylık otopark parasıyla yamulmuyorsam xena alarmlı disk kilitleri var. Bu arada alarm taktırsak acaba garantiye etki eder mi bilen var mı???
    Merhaba Öncelikle motorlarını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dilegiyle diyorum. Alarm konusunda servise sor. Mersin servisin dedigine göre sedece akü garinti dısı kalıyor. Ben servisin tavsiye ettigi bi oto aksesuarcıdan aldım alarmı. Biraz kaliteli bişi alırsan akünüzü bitirmez. Benim alarmdan tek sikayetim yanında biraz yüksek sesli konuşsan bile başlıyo ötmeye..Gecenlerde motoru bi petrolun onune koyup işe gelmişdim. Yagmur yagmışdı akşam motoru almaya gittigimde petrolde calışanlar bi şikayet bi şikayet. Akşama kadar susmadı gök gürülüyo, ötüyo üzerine yagmur düşüyo, ötüyo ya motoru birdaha buraya koyma yada alrmını acma diyolarrr.... Buna ragmen tek merşla calıştı yani aku sorunu yaşamadımm...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

kilit -alarm hikaye en iyiyiSİ ,en sağlamı OTOPARK ..

civic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07 Moto Cage
    Slmlar beyler cbf lerin hiçbirinde devir göstergesi yok sanıyordum başka ülkelere devir saatli mi satmışlar bulamazmıyız bundan çok hoşuma gitti cbf im devir göstergeli olsa çok iyi olurdu

http://www.izlesene.com/izle/cbf150-...RelatedThumbi0

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Millet nerelerdesiniz ?

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet nerelerdesiniz ?
    Burdayız ama iş güç derken ne gezi yapabiliyoruz ne de motora bakabiliyoruz.... Bu topigin böyle sessiz olma sebebi sizce ne olabilir.
    Bana sorarsanız kimsenin CBF i sorun cıkartmıyor Bu yuzden de kimse buraya bişi yazmıyor. Kimse olmayan sorunları için olmayacak çözüm aramıyor yani..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ben 1-2 şey yazayım bari de topik canlansın. Benim cıbıf dün 131 kmye ulaştı yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize dün boş yolda 90km/s hıza da ulaşıp bir deneme yaptım ama sonra korkup yavaşladım sorum şudur ki motora ilk gün 25 ytllik benzin almıştık depo gösterge bile gelmemişti dün bitti gösteriyordu hatta benzinliğe yedeğe alıp gittim 15 ytllik benzin aldım yine aynı miktarda benzin gösteriyor yani yarım deponun biraz altında. Bu normal mi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler