Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam çanta istemiyom diyebilir...o zaman 2.770 e geldimi...

bak burada İstanbulda 3650 ye plaka koruma demirli yan ayaklı herşey dahil ben aldırıyorum arkadaşlarıma...çoğu bayide aynı şeyi yapıyor...bende 2007 Ocakta 4000 e mal ettim...ama şimdi alsam belki daha avantajlı olabilirdim...ama peşin param yoktu...vs vs..

Yarıotomatik sevdası zaten Türkiyede bence Ege Bölgesinde başladı...özellikle Manisa ve çevresinde...Turgutluda Salihlide...Yamaha Crypton halen Egede gözbebeğidir..bu zevki bilene anlayana artık...
    tamam çantasız olur o fiyata

çantayada çiçek ekerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam çantasız olur o fiyata

çantayada çiçek ekerim
    ALP le gez geze sana ER-5 yolları göründü herhalde...haydi hayırlısı olsun...Allah gönlünüze göre versin...

iyi geceler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    adam çanta istemiyom diyebilir...o zaman 2.770 e geldimi...

bak burada İstanbulda 3650 ye plaka koruma demirli yan ayaklı herşey dahil ben aldırıyorum arkadaşlarıma...çoğu bayide aynı şeyi yapıyor...bende 2007 Ocakta 4000 e mal ettim...ama şimdi alsam belki daha avantajlı olabilirdim...ama peşin param yoktu...vs vs..

Yarıotomatik sevdası zaten Türkiyede bence Ege Bölgesinde başladı...özellikle Manisa ve çevresinde...Turgutluda Salihlide...Yamaha Crypton halen Egede gözbebeğidir..Modenasda öyle...keşke Modenaslar eski sağlamlıkta gelse memlekete...bu zevki bilene anlayana artık...

abi o olayın gelişimi şöyle ilk bodrumda başladı desem inanırmısın şimdi şöyle bizim turgutreisten bakınca kos adasını yunan adasını görüyonya orda başka motor kullanmaz kimse en çokta c70 c90 innova suzukinin o küçük şimdi çıkaramıcam adını hani yamaha chappy varya zamnında burdan bikaç kişi almış sonra mantar gibi türemiş zaten ama şehir için cup motor biçilmiş kaftandır...gerçi bilen bilir chapp leri onlarda 3 kademeli otomatiktir değişik alet yanio modenasta artık hiç görünmüyor neydi o vardı modenas kriss mi? öle bi cupu güzel aletti bilirim..

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    ALP le gez geze sana ER-5 yolları göründü herhalde...haydi hayırlısı olsun...Allah gönlünüze göre versin...

iyi geceler...
    ne yapacam kampanalı er5'i
    cbf500 lazım en güselinden
    bakalım kısmet er5 olur,gs500olur bişey olur kısmetse..olmadı makinama binmeye dewam ederim seviyorum keratayı

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bakalım kısmet er5 olur,gs500olur bişey olur kısmetse..olmadı makinama binmeye dewam ederim seviyorum keratayı
    Bencede bundan sonra 500cc keser ancak.500cc 50bg civarı tam iyi olur.Fakat yakıtları nasıl olarsını bilemem Benzin olmuş 3.5ytl 500cc nekadar yakar kim bilir
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o olayın gelişimi şöyle ilk bodrumda başladı desem inanırmısın şimdi şöyle bizim turgutreisten bakınca kos adasını yunan adasını görüyonya orda başka motor kullanmaz kimse en çokta c70 c90 innova suzukinin o küçük şimdi çıkaramıcam adını hani yamaha chappy varya zamnında burdan bikaç kişi almış sonra mantar gibi türemiş zaten ama şehir için cup motor biçilmiş kaftandır...gerçi bilen bilir chapp leri onlarda 3 kademeli otomatiktir değişik alet yanio modenasta artık hiç görünmüyor neydi o vardı modenas kriss mi? öle bi cupu güzel aletti bilirim..
    bu anlattıkların daha makul aslında...Türkiyede abyi aracılığıyla asla c90 satılmadı...Crypton mazisi eski bildiğim...birde 98/99 da Modenas boşluğu doldurdu...Vawe ile başlayan sevda İnnovayla devam etmekte...

aslında bunların en eskisi SİMPSON lar...

cbf500 görüntüsü iyi hoşda benzin tüketimi evlad acısı gibi koyarmış adama...gs 500 ve er 5 te zaten beni sarmıyor pek...

sen yine 250 cc den şaşma biraderim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    a
    vasco, sen alıcı ol kardeşim senle hertürlü anlaşırız aklındaki neyse onu verirsin
    Allah razı olsun kardeşim, Bak gör MEte_han.. biz böleyiz işte

kanka benim kafadansın he...aynıyız senle...bende imkan olsa bunu satıp 0 İnnopva alırdım...sırf yeni makinaya binmek adına yeni sayfa ambiansı..ama sen yarı otomatikle istediğin hareketi yapamazsınkaldın ortada..

Hemen sana burdan posta havalesi 2,000 ytl yolalyım at motosikleti trene senın makına yorgun agır yuk tasıyor, istanbul yolları bozuk lastik ister, arka sispansıyonlar değişmek ister iyi düşün 2,000 hemen trank para
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hemen sana burdan posta havalesi 2,000 ytl yolalyım at motosikleti trene senın makına yorgun agır yuk tasıyor, istanbul yolları bozuk lastik ister, arka sispansıyonlar değişmek ister iyi düşün 2,000 hemen trank para
    ee şimdi metehan hibemi edecek makinayı sana

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aykan inan yorgun makina, cross yapsa bu kadar yorulmaz o makına inan sen tek tekere kalktın makına nasıl diri duruyor çekiyor demi yokuşta? meteninki öle deil bayılıyor yorgun yatakları genıslemiş motorun ( NAsıl malını öldürdüm adamın 2 dakikada hahahahhah)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    aykan inan yorgun makina, cross yapsa bu kadar yorulmaz o makına inan sen tek tekere kalktın makına nasıl diri duruyor çekiyor demi yokuşta? meteninki öle deil bayılıyor yorgun yatakları genıslemiş motorun ( NAsıl malını öldürdüm adamın 2 dakikada hahahahhah)
    hehe kızdırma pog sürdürmez makinaya 120 kg da iki kişi sayılır bence problem olmaz ama metonun motorunu alan şanslı adam bakıyo...

Motosikleti

2000 e satacağıma hurdaya veriririm daha iyi be...sana su yok la yağmurlu havada...Çatkut abine yanaş...2000 fişekle kalanıda 700 iki taksit..350 den al sana taş gibin makina...hem makinaya biniyorum dersin artık...

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe kızdırma pog sürdürmez makinaya 120 kg da iki kişi sayılır bence problem olmaz ama metonun motorunu alan şanslı adam bakıyo...

kanka sürdürmem...bu makinayla daha çok uzun kilometrem var onu biliyorum...

şimdi bi mevzu var bahsedeyim...abiler biliyonuz ben 122 kiloyu...makinanın maksimum yük kapasitesi 170 kg...bu ithal edilirken devlete verilen bildirimde yazıyor...neyse eninde sonunca atcım oluyor...onuda 80-90-100 kg desek makina limitlerde gidiyor...en son servise gittiğimde zincirim inanılmaz bollaşmıştı...abi bu ne dediler hemen toparladılar...sonucta arka göbeği dağıtmayalımda...

önlem için AMORTİSÖRLERİ 3 kalem saat yönünde serviste çevirttim...makina inanılmaz yükseldi ya...valla...artık daha az esniyor...virajlarda göt atarmı bilmiyorum...şu ana kadar olumsuz bir şey hissetmedim...ama artcımı alınca eskisi gibi yere yapışmıyor diyebilirim...entersaaannn...inşallah sert bi virajda gümlemeyiz...servisin ebesi ağladı bu işlemi yaparken...çünkü gerçekten zor...bide yaparken motora ağırlık verip yere doğru esnetmeniz lazım...yoksa na mimkin...

eğer ağırsanız ve artcınızda ağırsa tavsiye ederim...makine yükseldi...

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    mete_han, bildiğimiz süspansiyon ayarımı dediğin şey...yani en sertemi getirttin ? yoksa servis başka bişeymi yaptı..? ki servise götürdüğüne göre öyle oldu diye tahmin ediyorum çünkü diğer işlem kullanıcının yapabileceği kadar basit

ByPRoMiL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MondiaL 150 Zat + honda 150 cbf
    SeLam arKadasLar.. arkadasLar Su an Bende 150 Zat war ama honda 150 cbf aLmayı düşünüyorum Siz Ne derSiniz bugun bi arkadasLa KOnustum aLMa Dio NEden Die Sordum vitesLeri SagLam degiL Sanki Birbirine Sürtüyo Dedi acaba Ustası oLanLar bana Ne Tavsiye eder..

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı ByPRoMiL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SeLam arKadasLar.. arkadasLar Su an Bende 150 Zat war ama honda 150 cbf aLmayı düşünüyorum Siz Ne derSiniz bugun bi arkadasLa KOnustum aLMa Dio NEden Die Sordum vitesLeri SagLam degiL Sanki Birbirine Sürtüyo Dedi acaba Ustası oLanLar bana Ne Tavsiye eder..
    vitesler birbirine sürtüyo ne demekmiş bi sor arkadaşına bizde öğrenelim...
    1 senedir kullanıyorum motoru bu tarz bir şikayet ne yaşadım nede duydum...beğeniyosan makinayı al pişman olmazsın.
    kimseyi dinleme

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben kendi adıma söyliyeyim, vites geçişleri mükemmel 2 aydır kullanıyorum bi sorun yaşamadım .15-20bin km de olanlar var onlardan da duymadım.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    cbf 150 nin 100 km deki yakıtı nedir ?
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    100km ye 2.75 yakar benim motor...

Motosikleti
    mete_han, bildiğimiz süspansiyon ayarımı dediğin şey...yani en sertemi getirttin ? yoksa servis başka bişeymi yaptı..? ki servise götürdüğüne göre öyle oldu diye tahmin ediyorum çünkü diğer işlem kullanıcının yapabileceği kadar basit
    he o ayar....benim gücüm yetmedi inan...serviste 2 eleman + ben zar zor sola doğru 2 diş kaydırdık...sele altındaki malzeme torbanda onun zımbırtısı var...evet EN SERT e aldık...

Alıntı ByPRoMiL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşın sana sallama bilgi vermiş sende sallama...viteslerde bi sorun yok...vaktin varsa şu mesajları yavaş yavaş geriye doğru okumaya bak...

Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 nin 100 km deki yakıtı nedir ?
    benimkide 2.65 civarı...

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    abi ben 2,2 dıye duymustumda olsun yınede ekonomik
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti

peki şimdi motorun yük taşıma haddi bu mantığa göre arttımı...

saat yönünde 2 delük ilerledi...

][/QUOTE]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler