Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    yav zaten 640-480 yapıyom genede açılırken çarşaf gibi çıkıyo anlamadım gitti acaba telefonun çözünürlüğü yüzündenmi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav zaten 640-480 yapıyom genede açılırken çarşaf gibi çıkıyo anlamadım gitti acaba telefonun çözünürlüğü yüzündenmi?
    resıze ımage kutucuğunuda tıklaozamn normal olur..

Alıntı woxter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim orjinal far ayarı cok iyi zizin ki mi kotude bızıklıyonuz ben anlamdım yada meraktanmı?
    şeytan dürtürüyo meto kurcalama diyosa kurcalamıcan....
    sona 10 sene senle uğraşır geyiğine

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler simdi ben size yeni bi konu açayımm)
    bikepics konusu cbf150 modeli yok.yeni model sayıldığı için.daha doğrusu cbf150 modeli var fakat kullanıcısı az olduğu için honda modellerinde yer almıyor şimdilik.gelin hep beraber bikepics üye olalım 10-15 kişiye oluşılınca yer alması çok daha kolaylaşıcak.şu anda ben dahil 2 kişi var.:D
    Arkadaşlar subat ayı ortasında honda netsitesinde bile CBF yoktu. ücretsiz müşteri hizmetlerini aradım. Bu motoryeni aldıgımı fakat honda net sitesinde bulamadıgımı söyledim. Ertesi günü honda ardı ve var oldugunu söyledi oysa site yeni güncellenmişti. kısa süre sonra bikepics de de olur..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı bini69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sağ gidonun üstündeki kütüklüğe bakarsanız herhangi bir çin malı motorun far ve park açma kapama düğmesinin yerinin bir kapakla kapatıldığını görürsünüz.bu kapağı çıkarın,oraya bir çinlinin anahtarını yerleştirin (cuk diye oturacaktır)sonra kontak çıkışından bir kablo ile besleyin ,çıkış uçlarından birini park (ön-arka)diğerinide sol kütüklükteki selektör anahtarına gidin.hepsi bu kadar.Bu arada eski sistemin daha güvenli olduğunu iddia eden arkadaşlarım olacaktır,onlar içinde önerim dinamodan gelen kabloyu kesmemelerini öneririm.sonradan takılan far düğmesi kapaşı konumda iken dinamo beslemeye devam etsin (MÜJDEMİ İSTERİM)
    ben buraya takıldım biraz...fotoğrafla bi tarif etsene haco...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Akadaşlar sol elcikdeki korna yerinin aynısı sag tarafda da var ve boş duruyor. motora ek aydınlatma sistemi takmak isteyipde anahtar olarak acil stop anahtarına baglamayın. Ben söküp bakmadım ama bana kalırsa buraya uyacak bir anatar bulunailir böylece acil stop iptal edilmemiş olurr.. Bi bakmanızı tavsiye ederim....

bini69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GW 250 inazuma
    hele şükür beni gezgin_33 anlamış.buraya uyacak anahtar aramaya gerek yok zaten mondialin cub motorlarınki cuk diye oturur.Bu şekilde motora bir zarar vermeden direk kontaktan alacağımız sabit 12 volt elektriği bu anahtara bundan çıkan bir ucu ön-arka parklara diğerini de uzun-kısa far düğmesine verince işlem tamam

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    bugün biraz doğayla bütünleştik cbf ile doğadan enstantaneler...

(çocuklar evde demesin sakın...)

Motosikleti
    woha...o ne ba haco....tek teker falan...eski kebapcılardansın belli...şirket motörümü haco o...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aykan,dostum iyi kaldırmışsın...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi bune ya nrelere çıktın sen =)))) crosscu cbf canını cıkarcanız motorun =) ama helal olsun dağ bayır sel baskını depremde heryerde cbf kıral
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yav canım sıkıldımı arada bi çıkıyorum işte cbf yardım ediyor meto ne oldu dilinimi yuttun sen şaka yapıyommu sandın dağda geziyorum derken haco

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Aykan,Cbf150'nin her renginin ayrı güzelliği var...Senin mavide güzelmiş

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykan,Cbf150'nin her renginin ayrı güzelliği var...Senin mavide güzelmiş
    eyvallah dostum fenerbahçe sevgisi maviye yansımış(maçı izleyin ha....)

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav canım sıkıldımı arada bi çıkıyorum işte cbf yardım ediyor meto ne oldu dilinimi yuttun sen şaka yapıyommu sandın dağda geziyorum derken haco

o tektekerde motor ... ... dağıtıyor ama...neyse senin olayını artık çözdük...ne desen şaşırmam artık...

ama bu tekteker işini öğrenmekde isterim...yan cebime koy misali...

bi tarif etsene lo..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tektekerde motor ... ... dağıtıyor ama...neyse senin olayını artık çözdük...ne desen şaşırmam artık...

ama bu tekteker işini öğrenmekde isterim...yan cebime koy misali...

bi tarif etsene lo..
    meto otur oturduğun yerde biyerini kırıcan sonra yengede kafanı kırıcak
    hanım resimleri görünce çıldırdı zaten manyak herif dağda geziyon azıcık fırsat bulunca diyor

neyse bi ara aşamalı olarak anlatırım çocukken hep tek teker gezerdim bisikletle oradan alışkanlık

Motosikleti
    meto otur oturduğun yerde biyerini kırıcan sonra yengede kafanı kırıcak
    hanım resimleri görünce çıldırdı zaten manyak herif dağda geziyon azıcık fırsat bulunca diyor

neyse bi ara aşamalı olarak anlatırım çocukken hep tek teker gezerdim bisikletle oradan alışkanlık
    bende mobiletten kalma zikzaglara bayılıyorum...yani 1000 rr ım bile olsa hep böyle boktan bir sürücü olucam...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mobiletten kalma zikzaglara bayılıyorum...yani 1000 rr ım bile olsa hep böyle boktan bir sürücü olucam...
    her insanın bir alışkanlığı ve tutkusu var bende dağda araba motor farketmez dağda gezmeyi seviyorum çamura girip patinaj çekmeyi seviyorum bide c90 nım varki harbi honda onun gidon rahatlığını daha bulamadım bi makinada

taze taze bunlar
    şurda 2 lastikte kalkmış

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    aykan bravo valla...hareketlendirdin topiği...haco onlar ne güzel resimler yaeline sağlık valla...bu arada teker olayıda iyi olmuş...ben 1-2 denedim baktım zorla burun kaldırıyo bi dahada kasmadım...varmı özel bi taktiğin? bi elemana sordum serviste arka peglere basıp kaldırıyomuş falan filan şehir efsaneleri

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aykan bravo valla...hareketlendirdin topiği...haco onlar ne güzel resimler yaeline sağlık valla...bu arada teker olayıda iyi olmuş...ben 1-2 denedim baktım zorla burun kaldırıyo bi dahada kasmadım...varmı özel bi taktiğin? bi elemana sordum serviste arka peglere basıp kaldırıyomuş falan filan şehir efsaneleri
    topik biraz yavaş kaldı böle şeyler yapmak lazım arada resim vs teknik bilgi tablo koymak gerek
    ön kaldırmaya gelince küçük yaşlardan beri hangi iki tekere binsem kaldırıyorum cbf te biraz gazı fazla kullanmak gerek motor zayıf kaldığı için gazı fazla verip gidonu yukarı kaldırıp debriyajıda ayarlı bırakırsan ön kalkar peglere basmak hiç bi işe yaramaz düşürür adamıağırlığı mümkün oldugunca merkezi tutmak yani tam arkayada değil önede değil dengeli tutmak işe yarar..

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    abicim sana enduro lazım böyle olmaz.Şanzımanı lastikleri eline alıcan ensonunda. ama hareket güzel.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler