Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    castrol veya başka bişey agip olmasında...kanım kaynamadı agip'e
    Mobil Extra 4T 10/40 koy..Uzun km ler binersin.... Ayrıntıları sonra anlatırım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobil Extra 4T 10/40 koy..Uzun km ler binersin.... Ayrıntıları sonra anlatırım....
    abi güzel yağ ama pahalı.....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar makina dehşet bişey ya ...test için gelecek bakıcam belki satmam cbf i....ama arastırmalarıma göre çok kalite alet,meto 10/40 iyidirdde neden daha önce koymadılar bu yağı yavv kış bitiyo yağ iceltiyosun esas kışın koyulması gerek önceki koydurdugun sanırım 15/40 az bişey daha ince bu yağ bide kalitedir herhalde yağ değişim periyodunu uzatır biraz daha ama burada yazın 50 drece havada 20/50 20/40 arası bişey kullanılıyor istanbul şartlarında 15/40 idealdir aslında....

erdo makina süperde enduro olmaz bunla ya bizim şehir trafiği yazın çok berbet bi durum alıyor ondan bi scooter düşünüyorum adamın eli debriyajdan felç oluyor yazın..bakıcaz ama dediğim gibi makina dehşetül -vahşet...
    Aynen dediğin gibi sıkışık tafikde debriyajla uğraşmak adamı öldürüyor.Bırak çek bıra çek vallahi trafiğin yoğun olduğu yerlerde otomatik vites en güzeli Ama umarım bu motorla cross falan yapmazsın
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    yav chat agip necip hikaye bunlar birbirine çok benziyor bence en ekonomiği hangiyse onu al....aynı numaralarda sınıfları ve gereksinimleri karşılaştır hemen hemen aynı sonuçları alırsın....
    zeytinyağı koyacam valla alt tarafı tek silindir 150lik makina, yağlasın yeter...

(gerçi zeytinyağı daha pahalı)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dediğin gibi sıkışık tafikde debriyajla uğraşmak adamı öldürüyor.Bırak çek bıra çek vallahi trafiğin yoğun olduğu yerlerde otomatik vites en güzeli Ama umarım bu motorla cross falan yapmazsın
    yok bunla paten falan gibi aktivite planlarım varyav erdo ben yazın deli oluyorum trafiğe bide bizim caddeleri sokakları gör daracık kaçsan kaçamassın sıyrılamassın...çile yavv sorma..

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytinyağı koyacam valla alt tarafı tek silindir 150lik makina, yağlasın yeter...

(gerçi zeytinyağı daha pahalı)
    sen kafayımı yedin zeytinyağının kilosu kaçpara
    en iyisi aymar veya lorenzonun yağı.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Senin yağın zaten özel.... Sakın değiştirme.... Sıcaktan vizkozitesi azalmaz merak etme....

Yazı geçirtir sana merak etme....
    valla serviste severler beni...belki kıyak yapılmıştır...ben anlamadığımdan benim için düşünürler orda...sizden iyi olmasın servisle ahbabız...bide ben 2000 de bir yağ değiştiriyorum...normalmi bu...

sağol alper...

şimdi şöyle açıklama yapayım aslında yağ incelip numara düştükçe daha kaliteli oluyor bize burda sürekli 20/50 yağ koyuyorlar hava pisikopata bağlayınca dahada incelip başımıza iş açmasın diye ama biraz dandik gibi servisin koyduğu yağ bende kısa süre sonra değiştirip castrol atevo 20/40 koyuyorum ama bu yağın ömrüde max 2000 km ama senin yağın numarasına bakarsan istanbul şartlarında normal gereksinimini karşılar çünki kaliteli bişeye benziyor...çünki onların belli vizkozite oranları var kaliteli yağlarda sıcak soguk farketmiyor ...zaten kutunun üzerinde kullanım ısı şartları yazarama sana tavsiyem en ideali 15/40 kullan yağa okadar para ödeme!

yav chat agip necip hikaye bunlar birbirine çok benziyor bence en ekonomiği hangiyse onu al....aynı numaralarda sınıfları ve gereksinimleri karşılaştır hemen hemen aynı sonuçları alırsın....
    senin makina bu sene bu yaz bakalım napcak...coşkuyu vercekmi sana ayki...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla serviste severler beni...belki kıyak yapılmıştır...ben anlamadığımdan benim için düşünürler orda...sizden iyi olmasın servisle ahbabız...bide ben 2000 de bir yağ değiştiriyorum...normalmi bu...

sağol alper...

senin makina bu sene bu yaz bakalım napcak...coşkuyu vercekmi sana ayki...

yakarım yakarım.....neolucak...ben ona coşkuyu göstericem bidaha yapsın aynı şeyleri onu daha haşin ve gaddar birine satıcam ozaman görecek hani şu yün için kullnılan malzeme miydi neydi haa öreke ondan işte....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

sağol alper...

Ben 8000 km değiştiriyorum.... Çıkan yağı incelediğimde hala yapışkanlığından birşey kaybetmediğini farkettim...Ve motordan gelen şıkırtıları büyük ölçüde azaltıyor.......

Diğerlernden aşırı pahalı değil.... Mesela mete 17 ye almış...normalde 25... Ama ben 20 den aldım....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti

yakarım yakarım.....neolucak...ben ona coşkuyu göstericem bidaha yapsın aynı şeyleri onu daha haşin ve gaddar birine satıcam ozaman görecek hani şu yün için kullnılan malzeme miydi neydi haa öreke ondan işte....
    valla kanka şanslıyız bakma...iyi kötü bi makinamız var...CBR 125 veya CBF 250 in olacağını düşünüyorumda tersten görürdün örekeyi serviste...

ama cbr 125te su soğutma var...sana giderdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Ben 8000 km değiştiriyorum.... Çıkan yağı incelediğimde hala yapışkanlığından birşey kaybetmediğini farkettim...Ve motordan gelen şıkırtıları büyük ölçüde azaltıyor.......

Diğerlernden aşırı pahalı değil.... Mesela mete 17 ye almış...normalde 25... Ama ben 20 den aldım....
    abi nası yani ya..???? 8000 mi valla bizim cbf ler 3000 ne gelmeden 1 gr yağ bırakmaz makinada şu yağın marka modelini bi yazın merak ettim pls..

valla kanka şanslıyız bakma...iyi kötü bi makinamız var...CBR 125 veya CBF 250 in olacağını düşünüyorumda tersten görürdün örekeyi serviste...

ama cbr 125te su soğutma var...sana giderdi...

yok be abi bisiklet sürmeyi bırakalı epey oldu.....cbr 125 mi eyvah topiğe cbr cılardan biri bakmaz inşallah....yoksa topa koyarlar beni....şaka maka racing severim ama asla tarzım değil büyüğüde küçüğüde....onların yeri pistler.....büyüğününde küçüğününde....valla istesem giderim istediğim ödeme şekli ile 600 cc bile alırım serviste satışta kanka ama ben düşünmüyorum...150 cc yi satar gene 150 alırım...gerek yok...ama arabada m3 ü tek geçerim....

Motosikleti
    CBR 600 F
    abi nası yani ya..???? 8000 mi valla bizim cbf ler 3000 ne gelmeden 1 gr yağ bırakmaz makinada şu yağın marka modelini bi yazın merak ettim pls..

yok be abi bisiklet sürmeyi bırakalı epey oldu.....cbr 125 mi eyvah topiğe cbr cılardan biri bakmaz inşallah....yoksa topa koyarlar beni....şaka maka racing severim ama asla tarzım değil büyüğüde küçüğüde....onların yeri pistler.....büyüğününde küçüğününde....valla istesem giderim istediğim ödeme şekli ile 600 cc bile alırım serviste satışta kanka ama ben düşünmüyorum...150 cc yi satar gene 150 alırım...gerek yok...ama arabada m3 ü tek geçerim....
    mete_han abını gazını alan cbr 125 ı kotuluyo bu kadar olmazkı aykan sen yapma barı cbr 125 kotuleyen bır mete_han yeter neyse hade sıze ıı gunler sen yınede mete_han abıye uyma zaten oda memnun degıl cbf ınden boyle gıderse ybr alcak o
    carpe diem

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han abını gazını alan cbr 125 ı kotuluyo bu kadar olmazkı aykan sen yapma barı cbr 125 kotuleyen bır mete_han yeter neyse hade sıze ıı gunler sen yınede mete_han abıye uyma zaten oda memnun degıl cbf ınden boyle gıderse ybr alcak o
    yok be dostum kötüleme değil benimkisi sadece nekadar ugraş verdiysem genede alışamadım görüntüsüne çok ince geliyor ve cidden küçük...maksadım diğer arkadaşları kırmak değil yanlış anlaşılmasın lütfen....

Motosikleti
    CBR 600 F
    yok be dostum kötüleme değil benimkisi sadece nekadar ugraş verdiysem genede alışamadım görüntüsüne çok ince geliyor ve cidden küçük...maksadım diğer arkadaşları kırmak değil yanlış anlaşılmasın lütfen....
    yok yaw ben ısın geyık kısmındayım tabıkı yanlıs anlamadım, maksat mete_han abıyı kızdırmak olsun evet cbr 125 bıraz kucuk bır makına fakat benım gıbı sevenler kopamıyor bagımlılık yapıyo
    carpe diem

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    herkeze selam regaldi rebel di oydu buydu derken hepsinden vazgeçtim yarın gidip istoç honda dan siyah cbf 150 alıcam heralde öbür gün teslim alırım..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    bende 2000 km de bir değiştiriyorum castrol 10 40 kullanıyorum benim yağ beleş

Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze selam regaldi rebel di oydu buydu derken hepsinden vazgeçtim yarın gidip istoç honda dan siyah cbf 150 alıcam heralde öbür gün teslim alırım..
    hayırlısı olsun
    98 Beygir.....

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    tüm motorculara kazasız belasız sürüşler.DİKKAT!!!!!
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yaw ben ısın geyık kısmındayım tabıkı yanlıs anlamadım, maksat mete_han abıyı kızdırmak olsun evet cbr 125 bıraz kucuk bır makına fakat benım gıbı sevenler kopamıyor bagımlılık yapıyo

seni susturmak için cbr 125 alıcaz...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    seni susturmak için cbr 125 alıcaz...
    cbr cılar kokuyu aldı saldırıyo abi savulun.....

Motosikleti
    CBR 600 F
    mete han abııııııııııııııı yarın alıcam cbr ımı artık ıı dıleklerını beklıyorum
    carpe diem

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    uğraşmayın la adamla gaz verip durmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler