Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav gardaşım en kral motor senin olsun...olmasın diyenin Allah belasını versin...sabaha çıkmak nasip olmasın...3 kuruşluk motorlarımızı küçümsemeyin yav...bende yaptım zamanında çinlere laf çok attım...ama motorumuz piyasadakilerin içinde marka olan güvenilen bi model diye abartıyoz...inanki çoğumuz bundan daha iyisini alamayız...hep hor görüyorsunuz anlamıyorum...daha taksidini ödüyom canım kardeşim...dahada ödeyecem...

bizi hor göreceksen vallahide ben giderim bu topikten...yani maksat bişeyleri paylaşalım...olay budur...ben kimimki topikten adam kovcam...anca madem ilgilenmiyonuz bari gölge etmeyin diyorum...kalp kırmayı sevmem...

haddim değil zaten...ama şu motorlarımıza bi pok atmayın artık yav...

Kızdın mı cicim....

Cbf güzel motordur arkidişler..Çok kaçar az yakar... Gösterişli heybetli alımlı....

Oldumu yumuşadın mı eccik...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kızdın mı cicim....

Cbf güzel motordur arkidişler..Çok kaçar az yakar... Gösterişli heybetli alımlı....

Oldumu yumuşadın mı eccik...
    Alp fırıldağı sana hakkımı helal etmiyom canım kardeşim..(tabi varsa)
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    valla şimdi yan yattı çamura battı he...neler demedin...şimdi şaka oldu hepsi...

yani dostum hepimizin bir hikayesi var...burada paylaşıyorumki birbirimizi daha iyi tanıyalm diye...saygılar hayırlı bayramlar...

bide alıngan falan değilim yav...bana neler denmedimlki...panda...ayu...fürek...bilmem ne...hiç birinden gocunmadım...yakıştırdım bile...
    YOK YOK SEN KARIŞTIRIYORSUN
    BEN SANA BÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEDİM
    VALLA SÖYLEMEDİM YAAW
    E TABE O KADAR FORUM O KADAR LAFI YETİŞTİREYİM DERKEN TABİ ARADA BAZI HATLAR KARIŞIYOR GALİBA

Motosikleti
    Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YOK YOK SEN KARIŞTIRIYORSUN
    BEN SANA BÖYLE ŞEYLER SÖYLEMEDİM
    VALLA SÖYLEMEDİM YAAW
    E TABE O KADAR FORUM O KADAR LAFI YETİŞTİREYİM DERKEN TABİ ARADA BAZI HATLAR KARIŞIYOR GALİBA
    ok ...şimdi de bi o zaman...cbf 150 nası bi motor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün arkadaşların ramazan bayramını kutlarım kusura bakmayın araya girmiş gibi oldu ama idare edin bugün internetin başına oturabildim kertenkele lastiklerden memnunmusun
    durolardan ii gerçi çok kullanamadım daha ama virajlara ii girio biraz erken kızaklıo oda lastiinde rodajı varmış ondan

metehandro gingerdan ne haber napıo kaç binde sorunları varmı memnunmu anlatsana biraz ondan haber bize

Alıntı ArgaT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işin kötü tarafı ne biliyonuzmu

cbf 150 yi hepinizden önce keşfetmiş olmam

hem ben keşfettim hem ben almadım

neyse zaman geçti elimdekini sattım yeni motor bakim dedim

gittim şirinevler hondayla anlaştım akşam olmuştu dedim sabah gelir geniş geniş aküsü maküsü takılır alır muamelesi akşama biter alır gideriz

netten baktım bu şimdiki motorumu gördüm e baktım fiyat baya düşük bide pazarlıkla adamın belini kırdım sabah i baktım bunu almışım ( KANUNİ MOTOCAR 200 )

Neyse uzun lafın kısası
    o gun bu gundur cbf 150 içimde bir ukte olarak kaldı

arada buraya gelip hevesimi kırıyordum ama bazı şer güçler benim ayağımı kaydırmaya çalışıyor

çeker gideriz

güle güle arkadaşım , cbf 150 cc kendi sınıfında 10 üzerinden 9 numara bir makinedir, umarım seni ve senin gibi kıskanç art niyetli arkadaşları bu topik te görmeyiz.
    yolun açık olsun , kahır motorun la iyi günler hayırlı sürüşler diliyorum sana ..
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

yav metehan'cım ya çok gerginsin yada iyi taklit yapıyorsun.Takma kafaya kim ne derse desin,biz makinemizden memnunmuyuz?Memnunuz gerisini boşveeeer.
    Bu arada verdiğin bilgler için teşekkürler.Perşembe servise gidecek bakalım değişiklik olacakmı,tecrübelerimi yazarım.
    Haftaya pazartesiye kadar yokum yeni bir işe girdim bilgilendirme ve tanışma amaçlı eğitime gidiyorum İstanbul'a.Kendinize iyi bakın.

Motosikleti
    bcoşkunsoy İstanbulda olsaydın bu sorunları hallederdik...kısmet artık...keyfini bozma...kafada paranoya yaparsan istediğin hıza asla çıkamayacaksın bunuda unutma...sorun varmış gibi motoru sürme...kafan rahat olsun babında...100e çıkması bence makul...havalarda bozdu yerler kaygan...motor deli kayıyor...50-60 ı geçmek riskli...

Bugün Mecidiyeköyde zınn diye biri arka kapıyı bir açtı...ülen ne fren sıkmışım...aynı şekilde zınn diye motur durdu...

Birde akşam ön lastiğe hava basıyodum..BP leventde...pompacımıdır nedir görevlinin biri geldi...lüks bir arabaya gel gel yapıyor hava basınc yerine...

çek motorunu ordan demezmi...zaten canım sıkkın ..hiç bişey sormadan yere yatırdım...tekme tokat daldım...gel gel diye yardımcı olduğu lüks aracdan inen şoför ayırdı bizi...

"bidaha ağzından çıkanları 2 kere düşün...kuryede olsam amelede olsam tavırlarında dikkat et.. her gördüğün motorcu kuryemi...3 kuruşluk bahşiş için yalakalık yapma ...kaç para istiyosan ben vereyim sana yeterki adam ol..." dedim bayağı saydım en son...diiğer pompacılardan uzaktık...yoksa orda kimvurduya giderdik...valla kaybedecek bişeyim olmadı...yalnız herif şoka girdi...beklemediği bir refleksdi...bende tüm günün acısını heriften çıkardım...biraz asabiymi trafikte...her an bi dengesizlik yapabilirim...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bcoşkunsoy İstanbulda olsaydın bu sorunları hallederdik...kısmet artık...keyfini bozma...kafada paranoya yaparsan istediğin hıza asla çıkamayacaksın bunuda unutma...sorun varmış gibi motoru sürme...kafan rahat olsun babında...100e çıkması bence makul...havalarda bozdu yerler kaygan...motor deli kayıyor...50-60 ı geçmek riskli...

Bugün Mecidiyeköyde zınn diye biri arka kapıyı bir açtı...ülen ne fren sıkmışım...aynı şekilde zınn diye motur durdu...

Birde akşam ön lastiğe hava basıyodum..BP leventde...pompacımıdır nedir görevlinin biri geldi...lüks bir arabaya gel gel yapıyor hava basınc yerine...

çek motorunu ordan demezmi...zaten canım sıkkın ..hiç bişey sormadan yere yatırdım...tekme tokat daldım...gel gel diye yardımcı olduğu lüks aracdan inen şoför ayırdı bizi...

"bidaha ağzından çıkanları 2 kere düşün...kuryede olsam amelede olsam tavırlarında dikkat et.. her gördüğün motorcu kuryemi...3 kuruşluk bahşiş için yalakalık yapma ...kaç para istiyosan ben vereyim sana yeterki adam ol..." dedim bayağı saydım en son...diiğer pompacılardan uzaktık...yoksa orda kimvurduya giderdik...valla kaybedecek bişeyim olmadı...yalnız herif şoka girdi...beklemediği bir refleksdi...bende tüm günün acısını heriften çıkardım...biraz asabiymi trafikte...her an bi dengesizlik yapabilirim...
    geçmiş olsun abi.Yalnız adamada yazık hakkını yemiş olmuşsun biraz.Oda sonucda orda çalışan bir gariban.belki yaptığı yanlış ama bizlerin biraz daha anlayışlı olmamız gerekiyor.Tabi bazen bizde kendimizi tutamıyoruz.umarım bir daha böyle olaylarla karşılaşmazsın.Her insanın basına gelebiliyor.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi.Yalnız adamada yazık hakkını yemiş olmuşsun biraz.Oda sonucda orda çalışan bir gariban.belki yaptığı yanlış ama bizlerin biraz daha anlayışlı olmamız gerekiyor.Tabi bazen bizde kendimizi tutamıyoruz.umarım bir daha böyle olaylarla karşılaşmazsın.Her insanın basına gelebiliyor.

YERİM ; Ö LEEE garibanı 3 kuruşluk yetki verirsin , 20 kuruşluk adam olurr bu tip adamlar , Mete-han iyi yapmışsın kardeşim.
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    metehan abi tek laf +10000000000000000000000 helal!

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    arkadaşlar motorun lastiklerini değiştirdim tercihimi gene durodan yana kullandım sepep fiyat performansta gerçekten çok iyiler iki lastik 100 ytl yalnız değiştirecek arkadaslara tavsiyem 90/90 arka lastiği önede uygulamaları, gerçekten yol tutuşta düzeldi ikiside 90/90 üzerindekilerden farklı daha dişli bi desen kaymıyor yalnız gidon hafif agırlaşıyor piyasada aramayın durodada piyasadada yok! sebebi balon yapması ve stoklardan çekilmesi olabilir bunlardan hiç bir şikayet almadıgını söyledi servis ilk başta alışamadım ama şimdi daha bi güzel giriyo virajlara tavsiye ederim!resimlerini yakında çekip koyarım buraya.

Motosikleti
    erdo huma aykan abiler kmse kavga çıksın istemez ama inanın hayatta herşey oluyor...

aykan hayırlı olsun...zaten soğuk hava dalgasıyla birlikte yağmurda geliyor...lastikler deli kayıyor...ne kadar yavaşda gitsem hep tedirginim...

Huooop kavga yok beyler. Motorcu kardeşliği var.

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoopp birader sende kimsin bakayım...Hondacılar hariç almıyoz...hayırdır yoksun piyasada paşam...nedyon...aldınmı makineyi...paraları fazla tutma harcarsın benden söylemesi...

hoopp birader sende kimsin bakayım...Hondacılar hariç almıyoz...hayırdır yoksun piyasada paşam...nedyon...aldınmı makineyi...paraları fazla tutma harcarsın benden söylemesi...
    Aldım bir haftadır biniyom. Ama motoru alışım tam Necdet Abinin cenaze gününe denk geldiği için topic filan açmak içimden gelmedi.
    www.cbf150.net deki büyük buluşma yağmurdan ertelenmezse oraya gelicem yeni motorumla.

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Aquilacıları aramızda istemiyoruz Aslını inkar eden bizden değildir Abi açmadın topiği hayırlı olsunda diyemedik.en yakın zamanda topiğini bekliyoruz.

Aaaa fotograflarını koymussun bir topiğe burayada alıntı yapıyım bari

[/QUOTE]

maşşalah güzel makina.Bir zamanlar bu pencerenin önünde kırmızı bir cbf vardıöyle fotograflara bakarak gaza gelip almıştım motoru etkisi oluyor yani
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aquilacıları aramızda istemiyoruz Aslını inkar eden bizden değildir Abi açmadın topiği hayırlı olsunda diyemedik.en yakın zamanda topiğini bekliyoruz.

Dur hemen açayım. Heyecan yaptım şimdi haa... Bu arada cbf150 hep ilk gözağrım olarak kalacak, motor olayına sorunsuz ve keyifli bir başlangıç yapmamı sağladı. 7200km kullandım sıfır sorunla. Sattıımda da sıfır gibiydi maşallahı var.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    1300 km lik uzun bir parkura çıkıyorum arkadaşlar,cbf 150 ile hayırlısı bakalım.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Dur hemen açayım. Heyecan yaptım şimdi haa... Bu arada cbf150 hep ilk gözağrım olarak kalacak, motor olayına sorunsuz ve keyifli bir başlangıç yapmamı sağladı. 7200km kullandım sıfır sorunla. Sattıımda da sıfır gibiydi maşallahı var.
    gerçekten güzel motor benim bile canım çekmiyo değil bu motora bindim çok güzel yola gidiyo dengeli ama biraz vibrasyon var ziyarete geliriz topiğe

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1300 km lik uzun bir parkura çıkıyorum arkadaşlar,cbf 150 ile hayırlısı bakalım.
    yazın nerdeydin cihan kısın yolamı cıkıcan ?hayırlısı.

bunlarda benden bodrumun son yaz günlerinden.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=522&i=forum3ha6.jpg][IMG]

motorun son hali ve yeni aldıgım durolar .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler