Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bakalım başka kimler müsait yazarlar buraya , sayıya göre plan yapıp birşeyler ayarlarız . Bu çarşamba biz istanbuldan arkadaşlar gelmişti 4 kişi . Kartepe - Sapanca yaptık güzel oldu .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    Ezio41 ile salı günü bi gezi planı aşamasındayız. ist avrupa yakası. ben kesin geziyorum, ezio41 bi aksilik çıkmazsa gelicek.

arnavutköy-bebek-emirgan korusu tarafından sarıyere kadar sahilden gidip oradan bahçeköy-kemerburgaz arasında bol virajlı, taze asfaltlı belgrad ormanı yollarından gidip gelmeyi düşünüyorum. eşlik etmek isteyen varsa, buyursun gelsin. memnun olurum.

ortalama 7 yıldır çalışıyorum. nerdeyse haftasonu hiç izinli olmadım:(
    Ezio41 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    allah sabır versin bende 6 yıldır ayda sadece 1 pazar çalıştığım için kızıyordum demekki beterin beteri var..
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SULH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ezio41 ile salı günü bi gezi planı aşamasındayız. ist avrupa yakası. ben kesin geziyorum, ezio41 bi aksilik çıkmazsa gelicek.

arnavutköy-bebek-emirgan korusu tarafından sarıyere kadar sahilden gidip oradan bahçeköy-kemerburgaz arasında bol virajlı, taze asfaltlı belgrad ormanı yollarından gidip gelmeyi düşünüyorum. eşlik etmek isteyen varsa, buyursun gelsin. memnun olurum.

Bi aksilik olmazsa gelicem inş.
    SULH ve hunter84 bunu beğendiler.

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200

cumartesi gunu yapsaydınız kesın katılırlırdım en sevdiğim yol guzelgahı dır sizlere iyi viraj lar sımdıden

Motosikleti
    Alıntı hunter84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi gunu yapsaydınız kesın katılırlırdım en sevdiğim yol guzelgahı dır sizlere iyi viraj lar sımdıden
    eğer akşam üstü gelebilirsen burak'ı bilmiyorum ama ben beklerim senlede bahçeköy kemerburgaz atarız
    hocam malesef haftasonu etkinliklerine katılamıyorum. olurda birgün haftasonu izinli olduğum bi işte çalışırsam o zaman etkinliklerde banko olucam:D

Motosikleti
    Honda CBR
    Pazar gününe varmı tur isteyen? anadolu yakası Yalova? İznik? polonez? İzmit ......????

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün Kadıköy'e gittim Bay-Moto'ya Pulsar 200'ü test etmek için , baya bi hoşuma gitti motor konforu hariç Cbf daha konforlu ama pulsar cbf'ten çok daha seri ve frenleri daha iyi geldi bana

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Bugün lastikleri Pirelli Dura Traction ile değiştirdim. Takma dahil 220 tl.
    Önde orjinal duro vardı, arkada sawallow takılıydı. Aldığım arkadaş sıfır takmıştı sawallow'u. 600-700 km ancak oldu dedi. Takım olsun diye ön arka değiştirdim .

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşlar emektar CBF mi satıyom belki almak isteyen olur.
    kilometre fazla diye fiyatı uygun yazdım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7678903/detay/

Alıntı MerhabaDunya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar gününe varmı tur isteyen? anadolu yakası Yalova? İznik? polonez? İzmit ......????
    katılmayı çok isterim ama bu hafta mümkün değil. işten güçten motora binemedim 1 hafadır zaten
    gerçi geçen ben bi izniğe gittiydim. heryer köstebek yuvası gibiydi toz toprak. inşallah toparlamışlardır. sizlere keyifli sürüşler...

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün Kadıköy'e gittim Bay-Moto'ya Pulsar 200'ü test etmek için , baya bi hoşuma gitti motor konforu hariç Cbf daha konforlu ama pulsar cbf'ten çok daha seri ve frenleri daha iyi geldi bana
    Pulsar ı bende merak edıyorum ben Gis akedemide Ktm Duke 200 kullanmıstım egitimden sonra cbf ten sonra bana titresimli geldi ama gaz tepkisi ve frenler cok iyidi gercekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

eğer akşam üstü gelebilirsen burak'ı bilmiyorum ama ben beklerim senlede bahçeköy kemerburgaz atarız
    hocam malesef haftasonu etkinliklerine katılamıyorum. olurda birgün haftasonu izinli olduğum bi işte çalışırsam o zaman etkinliklerde banko olucam:D
    insallah birgun denk getiririz bugun ilk defa hanımla cıktım cbf le benı hiç uzmedi Bahçekoy virajlarıda ayrıca cok zevkliydi
    SULH bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hunter84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar ı bende merak edıyorum ben Gis akedemide Ktm Duke 200 kullanmıstım egitimden sonra cbf ten sonra bana titresimli geldi ama gaz tepkisi ve frenler cok iyidi gercekten[COLOR="Silver"]
    Ktm'yi denemedim ama aşağı yukarı ktm ile aynı olduklarını söylüyorlar pulsarın . Bence fiyatına göre gayet güzel motor . Ben beğendim şahsen pulsarı Hızlanması gaz tepkisi çok güzel . Cbf baya yavaş kalıyor pulsara göre. Cbf'in tek bi avantajı var oda daha konforlu pulsara göre

CBFMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    selamlar arkadaşlar, yakın zamanda cbf ine lastik alan arkadaşlara bir sorum var; hangi marka lastik aldılar, memnunlarmı. teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı CBFMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar, yakın zamanda cbf ine lastik alan arkadaşlara bir sorum var; hangi marka lastik aldılar, memnunlarmı. teşekkürler.
    Michelin Pilot Street kullanıyorum gayet güzel yol tutuşu var . Islak yolda da iyi tutuyor . Duro'lar gibi kaymıyor , ben memnunum şahsen Tavsiye ederim .

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Ezio41 peki bu lastiği kışın kullandınızmı yada şöyle sorayım kışlık lastik kullanan varmı cbf çilerden.

Motosikleti
    Ezio41 peki bu lastiği kışın kullandınızmı yada şöyle sorayım kışlık lastik kullanan varmı cbf çilerden.
    Kışın kullanmak daha nasip olmadı ama yağmurlu havada baya bi kullanma fırsatım oldu . Islak zeminde de performansı gayet güzel
    CBFMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    bilgiler için teşekkür ederim.

Motosikleti
    bilgiler için teşekkür ederim.
    Rica ederim her zaman

Motosikleti

ne alırsan al durodan iyi olacaktır.
    bende de michelin var tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler