Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı FermanogLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buda benim makinedeki sırt desteği
    http://img202.imageshack.us/img202/2...1401068916.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Allah kaza bela vermesin.Çok tatlı gözüküyor.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin.Çok tatlı gözüküyor.
    Amin,Allah razı olsun,cümlemize ...
    B RH +

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Vay be eski mesajlara bakarken 786. sayfada ilk mesajımı gördüm. 2. CBF ile 1600 lü sayfalarda hala aranızdayım
    mbuyuk bunu beğendi.

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    buda benim makinedeki sırt desteği
    http://img202.imageshack.us/img202/2...1401068916.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Sırt desteği güzel mantıklı bir şeyde yaslanıldığında topcase pvc olduğundan esnemiyormu.Side barmı diyorlar neyse topcasenin bağlantı demirinden yukarıya doğru bir demir çıkarılsa o tarz bir yaslanma pedi ona bağlansa daha sağlıklı olmazmı acaba.Şapırlar gibi mesela.

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı S.Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırt desteği güzel mantıklı bir şeyde yaslanıldığında topcase pvc olduğundan esnemiyormu.Side barmı diyorlar neyse topcasenin bağlantı demirinden yukarıya doğru bir demir çıkarılsa o tarz bir yaslanma pedi ona bağlansa daha sağlıklı olmazmı acaba.Şapırlar gibi mesela.
    Saglamlık açısında tabi ki daha iyi ama görüntü olarak hoş durmaz,bide iyi ayarlayamazsan çantanın açılmasını engelleyebilir.
    B RH +

S.Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Simsiyah CBF 150
    Saglamlık açısında tabi ki daha iyi ama görüntü olarak hoş durmaz,bide iyi ayarlayamazsan çantanın açılmasını engelleyebilir.
    Çantaya çok yakın olursa evet açılmasını engeller.Ama görüntü açısından kişiden kişiye değişir.(Ben bu fikri sağlıklı olması açısından ele almıştım)
    FermanogLu bunu beğendi.

Motosikleti

Bugün aylık Ortalama Km'mi hesapladım.
    Alalı 22 ay olmuş.19.800Km'deyim 19.800/22=900 Aylık 900 Güzel bir rakam.Öğrenci için
    hunter84, FermanogLu ve fatih545 bunu beğendiler.

hunter84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar UG & Mondial Drift + 93 PX 200
    Alıntı NiGHTMaRe07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAYIRLI OLSUN..ALLAH KAZA BELA VERMESİN..İYİ GÜNLERDE KULLAN..
    Tesekkurler amin herkese kazasız surusler

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    yokmu izmirli cbf'ci.. ayın 24ünde ortalama 1650 km kuş adası gezimiz var. tüm yol sorun değil izmir içinden kuş adası yoluna nasıl geçicez tereddütteyiz. tüm keyfimizle sürerken hgs nin okumayıp ceza yazmasını da istemiyoruz o yuzden parasız yollardan izmiri geçelim diyoruz? yol göstericek, eskortluk yapıcak , tarif verebilicek biri yokmu ?

Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img46/6379/fotoraf0132z.jpg

Bugün aylık Ortalama Km'mi hesapladım.
    Alalı 22 ay olmuş.19.800Km'deyim 19.800/22=900 Aylık 900 Güzel bir rakam.Öğrenci için
    Evet gayet iyi bir rakam Sercan Bey

Bu arada dizin motorda çok hoş duruyor...
    sercan2667 bunu beğendi.
    B RH +

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Sonunda Ankara da satan yer arama çabalarım sonuç vermeyince reklam banner ine tıklayıp pilot sporty aldım. Kendim takıcam artik. Yoksa yapışıcam yere
    Permatiq59 ve hunter84 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    kaça geldi kargo dahil ? güle güle kullanın

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Arkadaşlar ön arka kargo dahil 222 tl, istanbulda montajı bedava
    Permatiq59 bunu beğendi.

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yokmu izmirli cbf'ci.. ayın 24ünde ortalama 1650 km kuş adası gezimiz var. tüm yol sorun değil izmir içinden kuş adası yoluna nasıl geçicez tereddütteyiz. tüm keyfimizle sürerken hgs nin okumayıp ceza yazmasını da istemiyoruz o yuzden parasız yollardan izmiri geçelim diyoruz? yol göstericek, eskortluk yapıcak , tarif verebilicek biri yokmu ?
    Ben yardımcı olmaya çalışayım..izmirde okudum biraz biliyorum..anladığım kadarı ile otobana girmeden gezerek gitmek..izmir merkezi konak..oradan buca ilçesine geçeceksiniz..oradan yanlış bilmiyorsam otoban yoluna paralel kaynaklar yolu var..
    [IMG][/IMG]
    resimdeki yol.

daha sonra bu yolu takip edeceksiniz..

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

daha sonra yol otoban alrından direk kuşadasına geçiyor..

[IMG][/IMG]

kardeş benim bildiğim tarif bu şekilde..ama sen yinede iyi bir şekilde araştır derim..hayırlı yolculuklar şimdiden..
    Garip ve Permatiq59 bunu beğendiler.
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar merhaba..

dün tekirdağa gittik. dönüşte eşimle tam çorludan geçiyorduk ki telefon çaldı açtık. onur honda Yeni servis müdürü Yıldıray bey aradı. konu ile ilişkin görüşmek istediğini söyledi. gittik..

ben baya baya yazmıştım yolda kalınca o sinirle. kendisine de ilettim.. bujiyi değiştirelim ücretsiz dedi, istemiyorum değiştirilmesin dedim..istemedim değiştirilmesini.öyle kaldı o konu..sonra diğer konu ile ilgili konuşmaya geçtik..

diğer konu, tekleme problemi...

motoru usta bi aldı, tam yarım saat sonra getirdi.bekle bekle glmiyor.. herkez dışarı çıktı neredeyse usta yok... yaklaşık 20 km yapmış. benzin ibresi çok aşağıda idi. zorlamış sanırım. neyse, geldi. birşeyi yok demiş..ısrarla tekliyor dedim.. bi eleman aldı, esmer bi çocuktu. aldı gezdi. o da yok dedi. dedim nasıl yok tekleme,ben boşa mı konuluyorum nasıl anlamazsınız teklediğini.. kaçıncı viteste denedin..2... 3-4-5 e tak dene. gitti birdaha.geldi..evet tekliyor dendi. hemde 3-4 dakkada baktı. koca usta yarım saat dolandı ( bana teklerse gaz ver diyen ) eleman 5 dk da çözdü işi. konustuk,işi bildireceklerini ona göre çözüm arayacaklarını söylediler. ya yakıt tesisatından yada elektriksel problem denmiş.. ama teklemesine ilişkin daha önce ufak bir parça takılmıştı.. bugun aradığında öğrendim ki o parça dün değiştirilmemiş. yani o parçadan da olabilir. motoru pazartesi servise bırakacağım, 2-3 gün bakacaklar.. ama hiç mi hiç umudum yok.. hemde hiç.. daha beter etmeseler yeri.. cünkü servise gidince bile içim kararıyor..sinirlerim geriliyor.canım sıkılıyor..

motoru indirip toplayacaklar tekrar sorunu bulmaya çalışacaklar.

ne yapayım sizce ? götüreyim mi motoru.. daha beter etmesinler ? ben çerkezköydeyim, taa çorluya motor bırakıp gelecem..sonra alacam falan..perişanlık ki, hazır motora da alıştım otobüs biraz zor gelecek
    Permatiq59 bunu beğendi.
    birGarip..

Motosikleti
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ön arka kargo dahil 222 tl, istanbulda montajı bedava
    Lastiğin üretim tarihine dikkat edin.Alırken ben Feyizoğlundan almıştım.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba..

dün tekirdağa gittik. dönüşte eşimle tam çorludan geçiyorduk ki telefon çaldı açtık. onur honda Yeni servis müdürü Yıldıray bey aradı. konu ile ilişkin görüşmek istediğini söyledi. gittik..

ben baya baya yazmıştım yolda kalınca o sinirle. kendisine de ilettim.. bujiyi değiştirelim ücretsiz dedi, istemiyorum değiştirilmesin dedim..istemedim değiştirilmesini.öyle kaldı o konu..sonra diğer konu ile ilgili konuşmaya geçtik..

motoru usta bi aldı, tam yarım saat sonra getirdi.bekle bekle glmiyor.. herkez dışarı çıktı neredeyse usta yok... yaklaşık 20 km yapmış. benzin ibresi çok aşağıda idi. zorlamış sanırım. neyse, geldi. birşeyi yok demiş..ısrarla tekliyor dedim.. bi eleman aldı, esmer bi çocuktu. aldı gezdi. o da yok dedi. dedim nasıl yok tekleme,ben boşa mı konuluyorum nasıl anlamazsınız teklediğini.. kaçıncı viteste denedin..2... 3-4-5 e tak dene. gitti birdaha.geldi..evet tekliyor dendi. hemde 3-4 dakkada baktı. koca usta yarım saat dolandı ( bana teklerse gaz ver diyen ) eleman 5 dk da çözdü işi. konustuk,işi bildireceklerini ona göre çözüm arayacaklarını söylediler. ya yakıt tesisatından yada elektriksel problem denmiş.. ama teklemesine ilişkin daha önce ufak bir parça takılmıştı.. bugun aradığında öğrendim ki o parça dün değiştirilmemiş. yani o parçadan da olabilir. motoru pazartesi servise bırakacağım, 2-3 gün bakacaklar.. ama hiç mi hiç umudum yok.. hemde hiç.. daha beter etmeseler yeri.. cünkü servise gidince bile içim kararıyor..sinirlerim geriliyor.canım sıkılıyor..

ne yapayım sizce ? götüreyim mi motoru.. daha beter etmesinler ? ben çerkezköydeyim, taa çorluya motor bırakıp gelecem..sonra alacam falan..perişanlık ki, hazır motora da alıştım otobüs biraz zor gelecek
    dostum sabah 9:30 gıbı corludayım mutlaka ara benı gece iş yoksa birlikte gideriz otobüs beklemessin orda.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Maddi sıkıntıdan dolayı 3-4 ay kadar önce sıfır cbfi satmıştım. Şimdi yeni kasaların ikinci eline bakıyorum. Sahibinden.com a bakmak istemiyorum çünkü ne olacağı belirsiz motorlar var.. Tanıdığınız bildiğiniz veya kendi motorunuzdur satmak isteyen varsa iletişime geçebilirler.. Konuyu takipteyim..
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

NiGHTMaRe07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 honda cbf 150
    Alıntı Garip1701 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba..

Teklediğini anlamayan usta sök tak yapar..sen hem 3-4 gün motorsuz kalırsın hemde paranı alırlar..varsa bildiğin ustaya git bana tekliyor gibi geliyor de..ewt derse bi baksın.. :=)) hiç olmazsa o usta teklediğini anlamıştı dersin.. :=))
    Garip bunu beğendi.
    ÇoK YaZMaYa Ne HaCeT MüHiM oLaN KıSa Ve Öz YaZMaKTıR....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 27 kullanıcı var. (0 üye ve 27 misafir)

Bu Konudaki Etiketler